Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΩΡΑΙΑ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΚΑΙ ΧΩΡΟΣ ΣΤΗΝ ΑΡΤΕΜΙΔΑ


Recommended Posts

ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΣΤΗΝ ΑΓ.ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΠΑΤΩΝ (ΣΥΝΟΡΑ ΜΕ ΛΟΥΤΣΑ) ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΡΑΠΕΖΙ ΣΤΟ ALBATROSS ΣΤΟ ΠΑΡΑΛΙΑΚΟ ΔΡΟΜΟ ΤΗΣ ΛΟΥΤΣΑΣ, ΕΝΑΣ ΩΡΑΙΟΣ ΧΩΡΟΣ ΜΕ ΓΚΑΖΟΝ , ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΚΗΠΟΥ ΓΙΑΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΤΟΥ.

Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΗ ΜΟΥ Η ΖΩΗ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 1 month later...

Επειδή και εγώ θέλω να βαπτίσω την κόρη μου τέλη Μαϊου και έχω απελπιστεί, θα ήταν εύκολο να μας δώσεις περρισσότερες πληροφορίες για τον χώρο και αν έχει site να μου το γράψεις.

Η μπεμούλα μου ταλαιπωρήθηκε πολύ για να φάει το γάλα της μαμάς της, αλλά τα καταφέραμε!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και από εμένα . η αδερφή του άντρα μου έκανε το καλοκαιρι την βάφτιση στον άγιο νικολαο λίγο μετα την παλιά λούτσα είναι εκκλησάκι παλίό μέσα στο δασάκι. πολύ ωραίος χώρος. οσο για το άλμπατρος πάει εκεί τώρα την μπέμπα γιατί έχει παιδότοπο μέσα και είναι πολυ΄ευχαριστημένη εγώ δεν εχω πάει να τον δω το χωρο.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

γεια σας κοριτσια εγω βαφτισα τον γιο μου το καλοκαιρι στον αγ.ιωαννη ενα εκκλησακι ψυλα στην λουτσα ειχαμε θεα ολοι την πολη απο την μια και απο την αλλη ολο το αεροδρομιο με ωραιο προαυλιο χωρο, οσο για το αλμπατρος δεν το γνωριζω αν και μενω στην περιοχη κοντα 4 χρονια

καθε μερα ολο και περισσοτερες εκπληξεις....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το εκκλησάκι του Αγίου Ιωάννη είναι πραγματικά καταπληκτικό. Κατεβαίνοντας στον κεντρικό δρόμο προς Αρτέμιδα, πρίν την στροφή όπου αρχίζεις και βλέπεις θάλασσα, στριβεις δεξιά . Δίπλα στο σουπερ μαρκετ "Γέγος". Εχει σήμανση. Πανοραμική θέα... πλακόστρωτο, αλλά απο ότι θυμάμαι δέν έχει αρκετό χώρο για παρκάρισμα... Είναι ξωκλήσι..

Link to comment
Share on other sites

μια φιλη θα κανει στο Albatross..

 

ξερω οτι οι τιμες δεν ειναι στανταρ. Επιλεγεις ο ιδιος το μενου.

Ενα καλό ειναι γυρω στα 30ευρω και παει όσο θες...

Link to comment
Share on other sites

Το εκκλησάκι του Αγίου Ιωάννη είναι πραγματικά καταπληκτικό. Κατεβαίνοντας στον κεντρικό δρόμο προς Αρτέμιδα, πρίν την στροφή όπου αρχίζεις και βλέπεις θάλασσα, στριβεις δεξιά . Δίπλα στο σουπερ μαρκετ "Γέγος". Εχει σήμανση. Πανοραμική θέα... πλακόστρωτο, αλλά απο ότι θυμάμαι δέν έχει αρκετό χώρο για παρκάρισμα... Είναι ξωκλήσι..

 

ειναι οντως ξωκλησι για αυτο και το μυστηριο εγινε εξω, δεν ειχαμε προβλημα με το παρκαρισμα αν και ειχαμε πολλους καλεσμενους, πιστευω οτι αξιζει για βαφτιση αρκει να σας πω οτι η φωτο ειχαν πολλυ ομορφο φοντο

καθε μερα ολο και περισσοτερες εκπληξεις....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Εκτός από το Albatros στην ευρύτερη περιοχή της Αρτέμιδας (Ραφήνα, Μαραθώνας κλπ), ποιός άλλος χώρος προσφέρεται; Ας είναι και ένα απλό ταβερνάκι/μεζεδοπωλείο αλλά κάπως περιποιημένο.

kathi, εσείς πού πήγατε μετά;

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Διαφημίσεις

  • 3 months later...

Καλησπέρα!

 

Ξέρει κανεις μήπως το τηλεφωνο της εκκλησιας το Αϊ Γιάννη στην Λούτσα? Ψαχνω για να κλείσω ημερομηνία για την βάφτιση της μικρής μου αλλα τίποτα....

JssYp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλησπέρα!

 

Ξέρει κανεις μήπως το τηλεφωνο της εκκλησιας το Αϊ Γιάννη στην Λούτσα? Ψαχνω για να κλείσω ημερομηνία για την βάφτιση της μικρής μου αλλα τίποτα....

 

Θα παρεις τηλεφωνο στον αγιο κοσμα. Εκει ανηκει το ξωκλησι! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

μπορείς elenimarios να μου πεις τι περιλάμβανε το μενου με τα 15 ευρώ; ενδιαφέρομαι κι εγω να κάνω τη βάφτιση της κόρης μου εκεί κοντά και ψάχνω κάτι οικονομικό.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Στον Αη Γιάννη είναι υπέροχα, έκανα εκεί τον γάμο μου και βάλαμε και κεράσματα στον προαύλιο χώρο χωρίς να χρεωθούμε εννοείται τίποτα.

 

Κι εγώ ενδιαφέρομαι για το μενού στον ΚΑΒΟ. Μπορείτε να μου πείτε όσες το έχετε ψάξει;;;

Link to comment
Share on other sites

Στον Αη Γιάννη είναι υπέροχα, έκανα εκεί τον γάμο μου και βάλαμε και κεράσματα στον προαύλιο χώρο χωρίς να χρεωθούμε εννοείται τίποτα.

 

Κι εγώ ενδιαφέρομαι για το μενού στον ΚΑΒΟ. Μπορείτε να μου πείτε όσες το έχετε ψάξει;;;

 

στον Αη Γιαννη εκανα την βαφτιση του πρωτου μου γιου και τωρα τον αυγουστο θα βαφτισω το κοριτσακι μου οντως ειναι τελεια......

λοιπον για τον ΚΑΒΟ, το ζευγαρι που το εχει ειναι πολυ φιλοι μας, με την κοπελα ειμαστε καθε μερα μαζι (καθ΄οτι τα μεγαλα μας πανε μαζι σχολειο ) αυτο που ξερω να σου πω ειναι οτι κανει ανακαινηση και πραγματικα θα γινει πολυ ωραιο.....οτι ερωτηση και απορια εχεις στειλε μου π.μ μιλαω με την κοπελα και θα σου απαντω....αρτεμιδα μενεις?

καθε μερα ολο και περισσοτερες εκπληξεις....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...