Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΧΩΡΙΣΜΟΣ......


fistikaki

ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΝΑ ΧΩΡΙΣΕΤΕ  

1.163

  1. 1. ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΝΑ ΧΩΡΙΣΕΤΕ

    • ΝΑΙ
      976
    • ΟΧΙ
      586


Recommended Posts

Μα καλα ρε παιδια καρμπον ειναι ολοι??? Τι να πω πια, πληρης ταυτιση εκτος του οτι δε μου ριχνει κλωτσομπουνιδια στον υπνο του, κοιμαται ησυχα κατα αλλα εκτος του ροχαλητου....

oaiqp2.pngm9YLp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 535
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Άντε καλά και με αυτό και πες ότι τι να κάνεις, βλέπεις κι εσύ την αηδία με την εναγωνιώδη μάσκα του "αγάπη μου τι θα γίνει τώρα λες?" για να δείξεις έστω και για μια φορά ενα κάποιο ενδιαφέρον για ότι του αρέσει.......αφού σου έχει κάνει τα νέυρα τσατάλια και δεν θες να το δείξεις.

Πείτε μου όμως βρε κορίτσια πως μπορεί να αντέξει κανείς όταν ξαφνικά καταλαβαίνει ότι τον παίρνει ο ύπνος και για να μην τον χάσει κλείνει την τηλεόραση αυτόματα και γυρνάει την πλάτη, βάζοντας το αντρικό προνόμιο στο δικό του κομοδίνο???

Αρχίζεις τις φωνές? τα σπρωξίματα? χοροπηδάς στο κρεβάτι κρατώντας κάρτα που λέει ειμαι κι εγώ εδώ?

Τι τέλος πάντων θα με κάνει ορατή???

 

μια μπλουζα της αντιπαλης ομαδας...

 

οταν την παλευαμε για να μεινω εγκυος... επειδη ειχε καταντησει λιγο μαπα το θεμα, (συγκεκριμενες μερες, για συγκεκριμενο λογο και τα γνωστα)

τες πα, επειδη ειχε ψιλο(χοντρο)ξενερωσει, σκεφτηκα να βαλω μια μπλουζα του ολυμπιακου (και τιποτα αλλο)

 

πιστευω θα επιανε....

Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε φυστίκι, εγώ είμαι, αλήθεια!!! Δεν είμαι εσύ!

 

Απλά οι άντρες μας είναι κλώνοι... Και μαζί τους και οι περισσότεροι άντρες του φόρουμ! Μα όλοι γεροπαράξενοι??? Μα όλοι φαν του Ζαν Κλωντ Βαν Νταμ??? Μα όλοι να αποβλακώνονται σε οτιδήποτε παίζεται με μπάλα? Μα όλοι ξαναβέπουν ταινίες με τον Τσάκι Τσαν του 80?? Μα όλοι κοιμούνται έξω από το πάπλωμα??? Μα όλοι είναι περήφανοι κάτοχοι όλων των τηλεκοντρόλ του σπιτιού??? Μα όλοι ροχαλίζουν???

 

ΝΑΙ ΝΑΙ κορίτσια μάλλον όλοι!!! Σας προλαβαίνω για να μην αρχίσετε να απαντάτε όλες οι πικραμένες αν είμαι εσείς!!! Ρητορικές είναι οι ερωτήσεις!!! Ας φάω μια σοκολάτα να πνίξω τον πόνο μου....

 

Και συνεχίζω... του λέω: "Τι θα κάνουμε πρωτομαγιά?? Να πω στους κουμπάρους μας να έρθουνε και να ψήσουμε?" Για να πάρω το γεμάτο οίκτο και οργή βλέμμα του και συνάμα την εξής απάντηση... "Είσαι τρελή :shock:???? την Παρασκευή έχει μπάσκετ final four, παίζει ο Θρύλος το βράδυ!!!" Πώς δεν το ήξερα απορώ τς τς τς!!! "Ε, το βράδυ παίζει" τολμώ να ψελλίσω... "Γι'αυτό έχω καλέσει τα παιδιά (όπου παιδιά βάλτε μπάκουροι φίλοι με άκυρες γκόμενες :twisted:) από το απόγευμα για μπάρμπεκιου και μετά θα κάτσουμε όλοι μαζί με μπύρες να δούμε την ομαδάρα!!!" Κάπως έτσι θα περάσω την Πρωτομαγιά μου, κάνοντας το δουλικό με το μωρό αγκαλιά πάντα γιατι εκείνος θα ψήνει, θα πίνει, θα τρώει και θα πανηγυρίζει ενω θα βγαίνουν ρεψίματα πολλών ντεσιμπέλ από το ωραιότατο κατά τα άλλα στοματάκι του...

 

Άντρες παιδί μου, πεταμένα λεφτά!!! Και όπως έλεγε και η γιαγιά μου "Οι άντρες και τα σκουπίδια πρέπει να βγαίνουν κάθε πρωι από το σπίτι!!! :-D :grin: :-D

Link to comment
Share on other sites

α καλα......

χρονια τωρα, δε μπορω να κανονισω τιποτα για κυριακη απογευμα... οσο εχει αγωνιστικη, δηλαδη...

 

εδω ρε σεις... εγω ειχα εννοια ποτε και πως θα γεννησω κι αν θα πανε ολα καλα, κι ο χρηστος καιγοτανε μη τυχον και γεννησω τη μερα που επαιζε ο βαζελος με μια -δε θυμαμαι πια- ξενη ομαδα....

 

τη χαρα του οταν εμαθε πως στην αιθουσα τοκετου εχει τηλεοραση... δε μπορω να σας τη περιγραψω!!!

Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον ο δικός μου δεν ροχαλίζει, ούτε πολυβλέπει μπάλα. Μπάλα όμως βλέπω εγώ και μάλιστα αρκετά φανατικά.

Όμως τώρα μου έρχεται να τον αρχίσω στα μπουνίδια. Μόλις μπήκε μέσα στο σπίτι κουβαλώντας έναν τεράστιο σάκκο του μποξ. Ο άνθρωπος πάει κάθε μέρα γυμναστήριο και θέλει να κάνει μποξ και στο σπίτι. Έλεος. Μου είπε ότι θα τον κρεμάει στο ταβάνι της βεράντας όταν θα θέλει να παίζει και μόλις τελειώνει το παιχνίδια θα τον ξεκρεμάει και θα τον βάζει σε μια ντουλάπα που έχουμε στο μπαλκόνι.

Φαντάζεστε να τον βλέπει η γειτονικά να βγαίνει στο μπαλκόνια και να αρχίζει το σάκκο στα μπουνίδια? Κάτω από το σπίτι έχουμε πλατεία και βγαίνουν όλοι βόλτα τα απογεύματα, βγάζουν παιδιά, σκυλιά, γατιά, βγαίνουν νέοι, γέροι και λοιποί. Θα παίρνουν και ποπ κορν να βλέπουν το θέαμα.

5f27b8bd0c.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τουλάχιστον ο δικός μου δεν ροχαλίζει, ούτε πολυβλέπει μπάλα. Μπάλα όμως βλέπω εγώ και μάλιστα αρκετά φανατικά.

Όμως τώρα μου έρχεται να τον αρχίσω στα μπουνίδια. Μόλις μπήκε μέσα στο σπίτι κουβαλώντας έναν τεράστιο σάκκο του μποξ. Ο άνθρωπος πάει κάθε μέρα γυμναστήριο και θέλει να κάνει μποξ και στο σπίτι. Έλεος. Μου είπε ότι θα τον κρεμάει στο ταβάνι της βεράντας όταν θα θέλει να παίζει και μόλις τελειώνει το παιχνίδια θα τον ξεκρεμάει και θα τον βάζει σε μια ντουλάπα που έχουμε στο μπαλκόνι.

Φαντάζεστε να τον βλέπει η γειτονικά να βγαίνει στο μπαλκόνια και να αρχίζει το σάκκο στα μπουνίδια? Κάτω από το σπίτι έχουμε πλατεία και βγαίνουν όλοι βόλτα τα απογεύματα, βγάζουν παιδιά, σκυλιά, γατιά, βγαίνουν νέοι, γέροι και λοιποί. Θα παίρνουν και ποπ κορν να βλέπουν το θέαμα.

Ελα βρε κοβε και εισητηρια να βγαζεις μεροκαματο:lol::wink:

Link to comment
Share on other sites

Ιόλη πόσο σίγουρη είσαι ότι θα τον ξαναβάζει στη θέση του??? Και δε θα είναι η βεράντα σας μονίμως διακοσμημένη με τον ωραιότατο σάκο του μποξ?????????? Γιατί αν κρίνω εγώ από τον δικό μου που είναι η επιτομή της τσαπατσουλιάς και της ακαταστασίας μαζι.... η βεράντα μου θα έμενε για πάντα έτσι.... Και καλά τι να τον βγάζω και να τον βάζω... Αφού αύριο πάλι θα τον χρησιμοποιήσω..................

Link to comment
Share on other sites

Ana08 μου πόσο δίκιο έχεις!!!!!!

Κλώνοι παιδάκι μου, κλώνοι!!

Αμάν και έχω αγόριαααααααα, τι λέω η άτιμη μάνααααααααα!

 

 

Αααααααχ και Βαααααχ!!!!!!

Φιστίκι μου αν δεν φοβόμουν το ότι να με δει με την φανέλα του ολυμπιακού η πρώτη του αντίδραση θα ήταν να με πετάξει από το μπαλκόνι , θα το έκανα!!!!!!Άρρωστος βάζελος γαρ!

΄Η

λες να με.......... ;) εεεε λες να είναι καλή ιδέα τελικα? Φιστίκι μου φαίνεται πολλά ξέρεις!!!!!χι χι χι :D

Η Αγάπη ρωτά τη Φιλία :

"τι κάνεις εκεί ανόητη?"

και η Φιλία της απαντά:

"Κάνω να γελούν αυτούς που εσύ κάνεις να δακρύζουν"..

Link to comment
Share on other sites

Άντε βρε Ιόλη, αφού σου λέει σε κρατάει ο άνθρωπος, τι σκας :-D :grin: :-D??????????

 

Αφήστε το άλλο το θεϊκό!!! Γραπώνει το τηλεκοντρόλ (από πότε πείτε μου το τηλεκοντρόλ είναι προνόμιο μόνο του άντρα και οχι της γυναίκας????), βάζει τη μαλακοταινία του, κλείνουν τα μάτια του, σφυρίζει (η αρχή του ροχαλητού) και κάπου εκεί αθόρυβα προσπαθώ να του αποσπάσω το τηλεκοντρόλ... και ξυπναέι :shock: και μου λέει "ΒΛΕΠΩ"... Τι βλέπεις ρε άνθρωπε???????? Και κυρίως πώς βλέπεις??? Με το μάτι κλειστό???

 

 

AKPIBΩΣ ΤΑ ΊΔΙΑ! Πως μπορείς να πνίξεις μια γυναίκα;ΤΗΣ ΛΕΣ ΌΤΙ ΣΤΟΝ ΠΆΤΟ ΤΗΣ ΠΙΣΊΝΑΣ ΈΧΕΙ ΠΟΛΛΆ ΖΕΥΓΆΡΙΑ ΠΑΠΟΎΤΣΙΑ ΔΏΡΟ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ.πως μπορείς να πνίξεις έναν άντρα!ΤΟΥ ΛΕΣ ΌΤΙ ΤΟ ΤΗΛΕΚΟΝΤΡΌΛ ΕΊΝΑΙ ΣΤΟΝ ΠΆΤΟ ΤΗΣ ΠΙΣΊΝΑΣ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τουλάχιστον ο δικός μου δεν ροχαλίζει, ούτε πολυβλέπει μπάλα. Μπάλα όμως βλέπω εγώ και μάλιστα αρκετά φανατικά.

Όμως τώρα μου έρχεται να τον αρχίσω στα μπουνίδια. Μόλις μπήκε μέσα στο σπίτι κουβαλώντας έναν τεράστιο σάκκο του μποξ. Ο άνθρωπος πάει κάθε μέρα γυμναστήριο και θέλει να κάνει μποξ και στο σπίτι. Έλεος. Μου είπε ότι θα τον κρεμάει στο ταβάνι της βεράντας όταν θα θέλει να παίζει και μόλις τελειώνει το παιχνίδια θα τον ξεκρεμάει και θα τον βάζει σε μια ντουλάπα που έχουμε στο μπαλκόνι.

Φαντάζεστε να τον βλέπει η γειτονικά να βγαίνει στο μπαλκόνια και να αρχίζει το σάκκο στα μπουνίδια? Κάτω από το σπίτι έχουμε πλατεία και βγαίνουν όλοι βόλτα τα απογεύματα, βγάζουν παιδιά, σκυλιά, γατιά, βγαίνουν νέοι, γέροι και λοιποί. Θα παίρνουν και ποπ κορν να βλέπουν το θέαμα.

 

 

Χα χα χα χα χα.να μας πεις τι ώρα θα βγαίνει να έρθουμε κ εμείς να δούμε.θα στησω πάγκο με πασατεμπο!EYTYXΩΣ ο δικός μου δεν βλέπει καθόλου μα καθόλου μπάλα.αλλά...εγώ κοιμάμε σε πολύ χαμηλό μαξιλάρι κ βάζει από κάτω το χέρι του κ μου το κάνει υπέρύψωμένο!όλη νύχτα πέφτει πάνω μου.στην εγκυμοσύνη φοβόμουν μην χτυπήσει την κοιλιά μου αλλά τελικά μου ήρθε το χέρι του στα μούτρα μου 2 φορές. Που για να τον πάρει ο ύπνος με χρησιμοποιεί σαν αρκούδακι κ θέλει να βάζω την πατούσα μου ανάμεσα στις γάμπες του;σαν αγκυλωτός σταύρος γίνομαι για να κοιμηθεί το φρούτο μου.

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζεστε να τον βλέπει η γειτονικά να βγαίνει στο μπαλκόνια και να αρχίζει το σάκκο στα μπουνίδια?

 

XAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAXAXAXAXAXAXAXAXA και πάλιιιιιι

 

Θα είσαι η αιτία απολύσεώς μου σήμερα λέμε

 

Λοιπόν αυτό μου θυμίζει την φάση με τον δικό μου όπου έχει φάει κόλλημα μια εποχή και καλεί τον κολλητό του και κάθονται στο δωμάτιό του και ξενυχτάνε κάτι βράδυα και -άκουσον άκουσον - έχουν φάει τρελλό βάρεμα και βγαίνουν στο μπαλκόνι 4 η ώρα το βράδυ και κάνουν γυμναστική το θεό τους!!

 

Και του λέω "κοίτα χριστιανέ μου μη σε πάρει χαμπάρι η γειτονιά και νομίσει ότι κάνεις άααλλα πράγματα με τον φίλο σου και κυρίως μην τολμήσεις να το κάνεις αυτό μέρα μεσημέρι στο μπαλκόνι και περάσει κανάς πατέρας μου απο κάτω και το πάθει το εγκεφαλικό ο άνθρωπος!"

Link to comment
Share on other sites

Έτσι και δε βάζει το σάκκο στη θέση του, θα τον πετάξω κάτω από το μπαλκόνι (το πως θα σηκώσω τον σάκκο να τον πετάξω είναι ένα άλλο θέμα).

Κι εμένα θέλει να βάζω την πατούσα μου ανάμεσα στις γάμπες του. Μα τι διάολο όλοι ηλίθιοι είναι?

5f27b8bd0c.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, θα τον δολοφονήσω.

Έφυγε για τη δουλειά και βγήκα στη βεράντα να δω που έβαλε το σάκκο στη ντουλάπα.

Ο σάκκος λοιπόν στέκεται όρθιος απέξω από τη ντουλάπα και αποτελεί το νέο ντεκόρ της βεράντας.

Άνοιξα τη ντουλάπα να δω αν έχει χώρο να μπει ο σάκκος και βλέπω ότι έχει χώρο σε ένα σημείο, που όμως σ' αυτό το σημείο είναι η ηλεκτρική σκούπα. Μάλλον σκέφτεται να βγάλει την ηλεκτρική σκούπα και να βάλει το σάκκο, αλλά, επειδή δεν ξέρει που θα βάλει την ηλεκτρική σκούπα, θεώρησε καλό να αφήσει το σάκκο έξω από τη ντουλάπα, μέχρι να αποφασίσει που θα βάλει την ηλεκτρική σκούπα.

5f27b8bd0c.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βέβαια, τώρα που το ξανασκέφτομαι, έκανε σα μικρό παιδί από τη χαρά του που πήρε σάκκο του μποξ. Έπρεπε να τον βλέπατε με τι καμάρια τον έφερνε.

Από το να πάει να πάρει καμιά μηχανή και να αγωνιώ μέρα νύχτα, καλύτερα που πήρε σάκκο και έχω το κεφαλάκι μου ήσυχο. Ας εκτονώνεται με το σάκκο, αν είναι να καβαλάει μηχανές.

Όταν αρραβωνιαστήκαμε, μέρα νύχτα προσπαθούσε να με ψήσει να πουλήσω το αυτοκίνητό μου, για να αγοράσει μηχανή. Θα μου έδινε λέει το δικό του αυτοκίνητο κι αυτός θα κυκλοφορούσε με τη μηχανή.

Και αναρωτιέμαι εύλογα "γιατί ρε φίλε δεν πήρες μηχανή τόσα χρόνια που ήσουν εργένης και αποφάσισες να πάρεις τώρα?". Και η απάντησή του "Δεν είχα λεφτά και για τα δύο".

"Και τώρα τι έγινε, βρήκες καμιά κότα που γεννάει χρυσά αυγά"?

"Όχι, αλλά τι τα θέλουμε δυο αυτοκίνητα?" απαντάει.

Μέρα νύχτα μου είχε ψήσει το ψάρι στα χείλη, για να με πείσει.

Εγώ όμως βράχος.

Τελικά αποφάσισε να πουλήσει το δικό του αυτοκίνητο, για να πάρει μηχανή.

Όταν το άκουσα, τρελλάθηκα και τον απείλησα ότι έτσι και κάνει τέτοια κίνηση, θα χωρίσουμε και θα μείνει μετά με το κ...ί στο χέρι (ε, συγγνώμη, με τη μηχανή στο χέρι ήθελα να πω).

5f27b8bd0c.png

Link to comment
Share on other sites

Α, και τελικά δε σας είπα, μηχανή δεν έχει πάρει ακόμη, ούτε αυτοκίνητο πούλησε.

Γι' αυτό σας λέω, καλός είναι κι ο σάκκος του μποξ.

Μπορεί να παίζω κι εγώ, άμα τα παίρνω στο κρανίο, προκειμένου να σπάσω κανένα βάζο (απ' αυτά τα ακριβά, ξέρετε εσείς) ή ακόμη χειρότερα το κεφάλι του, ας ξεσπάω στο σάκκο του μποξ.

Και ο σάκκος τελικά κόστισε μόνο 125 ευρουλάκια, ενώ η μηχανή θα ερχόταν ο κούκος αηδόνι.

5f27b8bd0c.png

Link to comment
Share on other sites

Καλέ αστον, δεν πειράζει κι εγώ φρίκαρα στην αρχή με τη γυμναστική στο μπαλκόνι αλλά απο το να τρέχει σε μπαρ τα βράδυα καλύτερα στο μπαλκόνι με τον φίλο του να χτυπιούνται σε κωπηλατικό στυλ.

 

Άσε που άμα μας πεις που μένεις θα έρθουμε να δούμε τσάμπα θέαμα, θα βάλουμε και τα στοιχηματάκια μας, θα φωνάζω και κανά "δως του ένα άπερκατ!!!!" να ξεσκάσουμε κι εμείς ρε αδερφέ απο την κλεισούρα.

 

Η mariantinos αναλαμβάνει το μοίρασμα των πασατέμπο, έκλεισε.

Link to comment
Share on other sites

Θα σας πω και κάτι άλλο να γελάσετε, σήμερα που έχω ρέντα.

Κάθε φορά που δημοσιεύω στο φόρουμ, βλέπω και το τικεράκι μου που λέει "Είμαστε παντρεμένοι 10 μήνες και 11 ημέρες".

Φωνάζω στον άντρα μου "Πόσο καιρό είμαστε παντρεμένοι"?

Επειδή δε θυμάται ακριβώς, απαντάει "Ε, δε θα' μαστε"?

"Θα' μαστε αλλά πόσο?" του λέω

"Πότε παντρευτήκαμε"? με ρωτάει

"Καλά, χαζός είσαι, δε θυμάσαι πότε παντρευτήκαμε?"

"Θυμάμαι, τον Ιούνιο".

"Στις πόσες του Ιουνίου?"

"Ε, δε θυμάμαι ρε μωρό μου ακριβώς, αυτό είναι λεπτομέρεια, θυμάμαι όμως την ουσία".

 

Και το άλλο το πιο ωραίο:

Πήγε στον οφθαλμίατρο να τον δει. Πριν πάει του είχα πει να ρωτήσει για μένα που θέλω να κάνω λέιζερ.

Ρωτάει λοιπόν τον οφθαλμίατρο, του λέει ο γιατρός κάποια σχετικά και τον ρώτησε πόση μυωπία έχω και πόσο χρονών είμαι.

Και του είπε ότι ήμουν 38, ενώ εγώ ήμουν 36.

Γούρλωσα τα μάτια "καλά, ρε, δεν ξέρεις πόσο χρονών είμαι?"

"Ε, 38 δεν είσαι"?

"Όχι, είμαι 36".

"Ε, τι 36, τι 38, κοντά στα 40 είσαι έτσι κι αλλιώς".

Ντόινγκ, ντόινγκ, (εμότικον που πέφτει κάτω και χτυπιέται σα χταπόδι).

5f27b8bd0c.png

Link to comment
Share on other sites

Ατάκα Ντίνου όταν θέλει να τα χώσει.30 XPONΩN ΈΓΙΝΕΣ Κ ΑΚΌΜΑ ΜΥΑΛΌ ΔΕΝ ΈΒΑΛΕΣ!

 

Ντίνο 28 είμαι ακόμα! ΤΟ ΊΔΙΟ ΕΊΝΑΙ ΜΟΥ ΛΈΕΙ! Μηχανή;απ την μέρα που τον γνώρισα προσπαθεί να με ψησει αλλά εγώ βράχος ακλόνητος.μήπως είμαστε όλες παντρεμένες με τον ίδιο;! Το τραγούδι απ τα ημισκουμπρια το ξέρετε που λέει ΌΤΑΝ ΓΝΩΡΊΣΤΗΚΑΜΕ ΉΣΟΥΝ ΕΥΓΕΝΉΣ.ΈΝΑΣ ΛΌΡΔΟΣ ΜΠΆΙΡΟΝ ΈΝΑΣ ΠΟΙΗΤΉΣ.ΤΏΡΑ ΌΜΩΣ ΑΓΆΠΗ ΜΟΥ ΝΟΙΏΘΕΙΣ ΑΣΦΑΛΉΣ Κ ΌΛΟ ΑΔΙΑΦΟΡΕΊΣ ΜΕ ΠΑΡΑΜΕΛΕΊΣ.ΌΛΟΙ ΟΙ ΆΝΤΡΕΣ ΕΊΣΤΕ ΊΔΙΟΙ ΜΙΑ ΦΩΤΟΤΥΠΊΑ ,Ο ΔΕΣΜΌΣ ΣΑΣ ΦΑΊΝΕΤΑΙ ΣΚΈΤΗ ΑΓΓΑΡΕΊΑ.ΌΛΟΙ ΟΙ ΆΝΤΡΕΣ ΕΊΣΤΕ ΊΔΙΟΙ ΕΊΣΤΕ ΜΙΑ ΡΆΤΣΑ ΓΙΑΤΊ ΌΛΑ ΤΑ ΓΟΥΡΟΎΝΙΑ ΈΧΟΥΝ ΊΔΙΑ ΦΆΤΣΑ! Κ σε κάποιο σημείο άλλο λέει ΠΟΥ ΝΑΙ ΑΥΤΌΣ ΠΟΥ ΓΝΏΡΙΣΑ ΣΤΗΝ ΠΙΆΤΣΑ ΝΤ'ΈΣΠΑΝΙΑ;ΤΏΡΑ ΣΤΗΝ ΦΑΝΈΛΑ ΣΟΥ ΑΡΑΖΟΥΝ 2 ΛΑΖΆNIA! Αυτό με τις μπλούζες που έχουν στάμπα από ότι έφαγαν κ δεν τις βγάζουν το έχετε κ εσείς;

Επεξεργάστηκαν by mariantinos
Αλλαγή 1 λέξης
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...