Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΧΩΡΙΣΜΟΣ......


fistikaki

ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΝΑ ΧΩΡΙΣΕΤΕ  

1.163

  1. 1. ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΝΑ ΧΩΡΙΣΕΤΕ

    • ΝΑΙ
      976
    • ΟΧΙ
      586


Recommended Posts

αυτο με το ροχαλητο, το χουμε ξαναπει... δε παλευεται....

 

και γω, 4.30 ξυπνησα απο το ροχαλητο... αφου ειδα κι αποειδα πως δε ξυπναει με σκουντημα, απελπιστηκα και σηκωθηκα... αλλη μια υπεροχη νυχτα στον καναπε..

 

πριν πεσω βεβαια, κι αφου ειχα ηδη ξεξυπνησει, εκοψα ενα κομματι τσουρεκι, κατεβασα και μια ρακη, και αποφασισα το πρωι που θα ξυπνησω να καταθεσω αιτηση διαζυγιου...

 

ε, μετα το πρωι εμπλεξα, κατι πλυντηρια, κατι ψωνια...

 

αυριο ομως.........................

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 535
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ο δικός μου δε ροχαλίζει αλλά τον πιάνουν συνεχώς αϋπνίες. Αρχίζει λοιπόν να στριφογυρνάει, να κουνάει τα πόδια του, να κλωτσάει. Το κρεβάτι κουνιέται σα να είμαι σε βάρκα. Επίσης, κάνει ζάπινγκ στην τηλεόραση. Αν η τηλεόραση είναι ανοιχτή σε ένα κανάλι, δεν ενοχλούμαι. Το ζάπινγκ όμως μου χαλάει τον ύπνο.

Είμαι κι εγώ πολύ περίεργη. Πέφτω, πιάνω μια ακρούλα και δεν ξανακουνιέμαι, είτε κοιμάμαι, είτε έχω αϋπνία. Είμαι πολύ ήσυχη, αλλά θέλω απόλυτη ησυχία, για να κοιμηθώ. Λίγο να κλωτσήσει ξυπνάω.

Πιο παλιά μάλωνα. Του έλεγα "σταμάτα να κουνιέσαι/να κλωτσάς/να χτυπάς πόδια" κι αυτός απαντούσε "έχω αϋπνία, τι θες να κάνω?". Γι' αυτό το λόγο έμεινα άϋπνη παραμονή του γάμου μας. Επειδή με είχε πιάσει άγχος ότι θα είμαι "κομμένη" στο γάμο, τα είχα πάρει στο κρανίο και τσακωθήκαμε πάρα πολύ άσχημα. Τελικά κοιμήθηκα στον καναπέ του σαλονιού, γιατί αρνιόταν να πάει ο ίδιος στον καναπέ.

Πήγα λοιπόν και του αγόρασα ένα μονό κρεβάτι και τηλεόραση, τα έβαλα στο άλλο δωμάτιο που το έχω για γραφείο και κάθε φορά που είναι ανήσυχος, τον στέλνω εκεί με συνοπτικές διαδικασίες και απλώνομαι μόνη στη διπλή κρεβατάρα μου.

Το καλύτερό μου είναι, όταν δουλεύει βραδινός και λείπει.

Χθες βράδυ το ήξερε ότι θα έχει αϋπνίες και δεν με ακολούθησε από την αρχή. Έμεινε στο σαλόνι κι έβλεπε ταινία και τελικά μου ήρθε στο κρεβάτι κατά τις 3.00. Ευτυχώς μετά ήταν ήσυχος και δεν ξαγρύπνησα.

5f27b8bd0c.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οχι, "Σημάδια των καιρών..." είναι τα ζευγάρια που αγαπιούνται αλλά κοιμούνται χωριστά

 

μη το συζητας, δε το κανεις ετσι για πλακα, ειναι πακετο να μη σ αφηνει ο αλλος να κοιμηθεις!!!

 

εγω, οσο κουρασμενη κα να μαι ξυπναω με το παραμικρο.. προκειμενου να τον κλωτσαω και να τον σφαλιαριζω για να σταματησει, τι να κανω, την κανω....

 

καναπες και παλι καναπες

Link to comment
Share on other sites

bp-IOLH Αν είσαστε 10 μήνες παντρεμένοι και του αγόρασες κρεβάτι για να κοιμάται αλλού, πώς φαντάζεσαι τη συντροφική ζωή μαζί του δέκα χρόνια μετά;

 

 

Τη φαντάζομαι τέλεια. Και ξέρεις γιατί? Γιατί κάθε μέρα που περνάει είμαι και πιο ερωτευμένη μαζί του και τον λατρεύω περισσότερο από την προηγούμενη.

 

Όμως για να είμαι καλά, ήρεμη, χαλαρή και χαμογελαστή, απαραίτητη προϋπόθεση είναι να έχω κοιμηθεί και καλά. Ο ύπνος είναι απαραίτητος.

Αν δεν μπορώ να κοιμηθώ και είμαι μονίμως με νεύρα και κοιτάω τον άλλο με μισό μάτι, δεν νομίζω ότι θα καταφέρουμε να περάσουμε καλά.

Και σε πληροφορώ ότι από τη μέρα που αγόρασα κρεβάτι έχω ηρεμήσει τόσο πολύ που ακόμη κι αν έρθει στο κρεβάτι και κάνει τα ίδια, ξέρω ότι θα πάει στο άλλο κάποια στιγμή, και ξεαγχώνομαι και κοιμάμαι μαζί του μια χαρά.

Όταν όμως είμαι προκαταλειμμένη ότι δε θα κοιμηθώ, τα νεύρα μου γίνονται κρόσσια, σκέφτομαι διαρκώς ότι την άλλη μέρα δε θα μπορώ να λειτουργήσω εξαιτίας της αϋπνίας.

Είναι αυτό που λέμε "αυτοεκπληρούμενη προφητεία".

Και κάτι άλλο πολύ σημαντικό: όταν έχεις μάθει 36 χρόνια να κοιμάσαι μόνος σου, δεν μπορείς μια ωραία πρωία να πέφτεις με τον άντρα σου μαζί και να κοιμάσαι τέλεια, ειδικά όταν ο άντρας σου δεν κοιμάται τέλεια. Θέλει χρόνο το πράγμα.

Επίσης, ο σύζυγος έχει φοβερά άστατο ωράριο εργασίας. Όταν εγώ κοιμάμαι, αυτός μπορεί να δουλεύει, κι, όταν εγώ εργάζομαι, αυτός κοιμάται. Όταν εγώ κάνω ένα ωραιότατο Σ/Κ αυτός μπορεί να είναι στη δουλειά. Αυτό επηρεάζει τους ρυθμούς του και του προκαλεί αϋπνία.

Άσε που τώρα τελευταία όλο και πιο σπάνια κοιμάται στο κρεβατάκι που πήρα.

5f27b8bd0c.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Συμφωνώ με ΙOLH κι επαυξάνω. Για μένα το ιδανικό θα ήταν να είχαμε ξεχωριστές κρεβατοκάμαρες και να κοιμόμασταν μαζί όποτε γουστάραμε πραγματικά. Αυτό το πράμα δηλαδή να είσαι αναγκασμένος να κοιμάσαι σώνει και ντε με κάποιον άνθρωπο για όλη σας τη ζωή ποτέ δεν το κατάλαβα. Γιατί θα πρέπει να ανέχεσαι μια ζωή να ακούς το ροχαλητό του ή να τσακώνεστε για τα σεντόνια ή να στριφογυρίζει και να κάνει ζάπινγκ τη στιγμή που εσύ θες απόλυτη ησυχία και σβηστό το φως για να κάνεις έναν ύπνο της προκοπής? Κι εγώ άμα δεν κοιμηθώ καλά δεν μπορώ ρε παιδί μου, έχω πρόβλημα, με πιάνουν τα νεύρα μου, δεν λειτουργώ. Και τι δηλαδή θα του λείψω? Τόσα χρόνια θα βαρεθεί να βλέπει τη φάτσα μου. Άλλωστε δεν θα ήταν και μακρυά, μόλις στο άλλο δωμάτιο. Μωρέεε...θα με ευγνωμονούσε αν του έφτιαχνα μια γωνίτσα να λιώνει με την ησυχία του, χώρια που θα εξέλειπε η γκρίνια του είδους "αμαν πια σταμάτα να ροχαλίζεις/στριφογυρνάς/μου πήρες το σεντόνι" κλπ, ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΗΤΑΝ, δεν θα βαριόμασταν ο ένας τον άλλον και θα είχε και ένα σασπενς η υπόθεση και θα ξεκουραζόμασταν πραγματικά. Ας όψεται το οικονομικό!

Link to comment
Share on other sites

τελικά θα συμφωνήσω και εγώ μιας και είμαι οπαδός του "ύπνου του δικαίου... ανθρώπου"

Με τα παιδιά και τα τρεξιμάτα μας αξίζει λίγος... αλλά ποιοτικός ύπνος!!!

 

εγώ για πολύ καιρό δεν είχα προσέξει ότι ροχαλίζει ο άνδρας γιατί ήμουν τόσο πτώμα που έπεφτα σε κώμα.

Άλλαξε συνήθειες... ΟΧΙ πλανήτη!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τη φαντάζομαι τέλεια. Και ξέρεις γιατί? Γιατί κάθε μέρα που περνάει είμαι και πιο ερωτευμένη μαζί του και τον λατρεύω περισσότερο από την προηγούμενη.

 

Όμως για να είμαι καλά, ήρεμη, χαλαρή και χαμογελαστή, απαραίτητη προϋπόθεση είναι να έχω κοιμηθεί και καλά. Ο ύπνος είναι απαραίτητος.

Αν δεν μπορώ να κοιμηθώ και είμαι μονίμως με νεύρα και κοιτάω τον άλλο με μισό μάτι, δεν νομίζω ότι θα καταφέρουμε να περάσουμε καλά.

Και σε πληροφορώ ότι από τη μέρα που αγόρασα κρεβάτι έχω ηρεμήσει τόσο πολύ που ακόμη κι αν έρθει στο κρεβάτι και κάνει τα ίδια, ξέρω ότι θα πάει στο άλλο κάποια στιγμή, και ξεαγχώνομαι και κοιμάμαι μαζί του μια χαρά.

Όταν όμως είμαι προκαταλειμμένη ότι δε θα κοιμηθώ, τα νεύρα μου γίνονται κρόσσια, σκέφτομαι διαρκώς ότι την άλλη μέρα δε θα μπορώ να λειτουργήσω εξαιτίας της αϋπνίας.

Είναι αυτό που λέμε "αυτοεκπληρούμενη προφητεία".

Και κάτι άλλο πολύ σημαντικό: όταν έχεις μάθει 36 χρόνια να κοιμάσαι μόνος σου, δεν μπορείς μια ωραία πρωία να πέφτεις με τον άντρα σου μαζί και να κοιμάσαι τέλεια, ειδικά όταν ο άντρας σου δεν κοιμάται τέλεια. Θέλει χρόνο το πράγμα.

Επίσης, ο σύζυγος έχει φοβερά άστατο ωράριο εργασίας. Όταν εγώ κοιμάμαι, αυτός μπορεί να δουλεύει, κι, όταν εγώ εργάζομαι, αυτός κοιμάται. Όταν εγώ κάνω ένα ωραιότατο Σ/Κ αυτός μπορεί να είναι στη δουλειά. Αυτό επηρεάζει τους ρυθμούς του και του προκαλεί αϋπνία.

Άσε που τώρα τελευταία όλο και πιο σπάνια κοιμάται στο κρεβατάκι που πήρα.

 

Συμφωνω απολυτα με την Ιολη... Ο υπνος ειναι ιερο πραγμα και μετα απο μια κοπιαστικη μερα που στιγμη δεν εχεις ξεκουραστει, εχεις καθε δικαιωμα να θες να ηρεμησεις και να κοιμηθεις σαν ανθρωπος γιατι πρεπει να εχεις τη δυναμη να ανταπεξελθεις στην κουραση της επομενης μερας....

 

Κι ο δικος μου ροχαλιζει πολυ και πολλες φορες κοιμαται εκεινος στον καναπε (αφου βλεπει και ΤΒ και τον παιρνει ο υπνος)... Δε λεω οτι μου αρεσει να κοιμομαστε ξεχωριστα, αλλα αν ειναι να μεινω το μισο βραδυ ξυπνια και να μαρτυρησω να ξανακοιμηθω τοτε να λειπει.. Πολλες φορες λογω απιστευτου ρεσιταλ, πηγα και κοιμηθηκα στο παιδικο μαζι με τη μικρη...

 

Δε λεω οτι το κανει επιτηδες, ουτε οτι φταιει ο ανθρωπος, αλλα κι εγω τι κανω, να μενω ξαγρυπνη για να μην κοιμηθουμε χωριστα.. Αλλωστε δε νομιζω οτι επηρρεαζεται η αγαπη και η συντροφικοτητα απο αυτο και μονο αν ολα τα αλλα ειναι ενταξει μεταξυ μας...

 

Πονεμενη ιστορια παντως...

oaiqp2.pngm9YLp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κι εμείς τα έχουμε χωρίσει από νωρίς τα τσανάκια μας στον ύπνο... Δε συντονιζόμαστε με τίποτα!!! Άλλα ωράρια ο ένας, άλλα ο άλλος... Εγώ στις 11 το βράδυ κουτουλάω, εκείνος έχει υπερένταση... Εγώ αποχαυνώνομαι στην τηλεόραση με ό,τι σήριαλ έχει, αυτός με άκυρες ταινίες που έχει δει 800 φορές στη ζωή του, κυρίως πολεμικές (τύπου ζαν κλων βαν νταμ και τσάκι τσαν) :evil:, εκείνος ζεσταίνεται με τα παπλώματα και κοιμάται έξω από αυτα, εγώ πάλι είμαι με μακρυμάνικη πυτζάμα και πάπλωμα ως τη μύτη, εκείνος ροχαλίζει σαν τρένο και όταν κοιμάται είναι σαν να πέφτει σε κώμα, εγώ ξυπνάω με το παραμικρό ακόμα κι αν το μωρό αλλάξει πλευρό στο διπλάνο δωμάτιο, εκείνος πετάει χέρια, πόδια στη μούρη μου μέσα στη νύχτα και ξυπνάω μπλε και ένα βήμα πριν την ασφυξία!!!

 

Πήγε λοιπόν στον καναπέ και βρήκαμε την υγεία μας... του έδωσα κι ένα κουβερτάκι (ούτε σκύλος να ήταν) και παιρνάμε θαύμα και οι δύο... 1-2 φορές την εβδομάδα κοιμόμαστε και μαζί αλλά συνήθως κατά τη μέση της νύχτας τα μαζεύει και φεύγει αφού τον έχω πρήξει όλη τη νύχτα αλλάζοντάς του πλευρό και αφού είναι στα πρόθυρα της θερμοπληξίας... Η μαμά μου που έκανα τη μαλ___ία να της τα πω με έχει πρήξει ότι το ζευγάρι πρέπει να κοιμάται μαζί γιατί έτσι δένεται... Εγώ δεν το πιστεύω.. Γενικά θεωρώ ότι δεν υπάρχουν συνταγές για έναν επιτυχημένο γάμο... Όσο κοιμόμασταν μαζί συνέχεια το πρωι τσακωνόμασταν για τα βραδυνά... Τώρα είμαστε και οι δύο φρέσκοι κάθε πρωί και χορτάτοι από ύπνο και όλα καλά!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλά, άσε αυτό με τη θερμοπληξία! Εγώ χθες το βράδυ κοιμόμουν με πυτζάμα, κορμάκι, μπλουζάκι μακρυμάνικο και κάλτσες. Αυτός κοιμάται με το σώβρακο και τη φανέλα και πάλι ζεσταίνεται.

Για να μην πω για το μπουνίδι που πέφτει. Πόσες φορές έχω ξυπνήσει μέσα στη νύχτα, επειδή έχω φάει αγκωνιά στο πρόσωπο.

 

Και αφήνω για το τέλος το θεϊκό: καταλαμβάνει όλο το κρεβάτι κι, ενώ εγώ είμαι στην ακρούλα μου, έρχεται σιγά σιγά όλο και πιο κοντά μου, με στριμώχνει, με αποτέλεσμα κανά δυο φορές που ήμουν νεκρή στον ύπνο λόγω κούρασης, δεν κατάλαβα ότι είχα στριμωχτεί, πήγα να γυρίσω κι έπεσα από το κρεβάτι. Φυσικά αυτός δεν κατάλαβε τίποτε και συνέχισε τον ύπνο του απλώς αλλάζοντας πλευρό.

Τελευταία φορά που πήγα να πέσω ήταν σήμερα το πρωί. Πάνω που ένιωσα ότι θα πέσω, του λέω "κάνε πιο κει, θα πέσω". Και απαντάει "μη φοβάσαι σε κρατάω εγώ".

5f27b8bd0c.png

Link to comment
Share on other sites

 

Και αφήνω για το τέλος το θεϊκό: καταλαμβάνει όλο το κρεβάτι κι, ενώ εγώ είμαι στην ακρούλα μου, έρχεται σιγά σιγά όλο και πιο κοντά μου, με στριμώχνει, με αποτέλεσμα κανά δυο φορές που ήμουν νεκρή στον ύπνο λόγω κούρασης, δεν κατάλαβα ότι είχα στριμωχτεί, πήγα να γυρίσω κι έπεσα από το κρεβάτι.

 

XAAAAAAAAAAAAAAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA εντάξει έεεελιοοοοσαααα

 

(πότε θα με απολύσουν δεν ξέρω)

Link to comment
Share on other sites

Άντε βρε Ιόλη, αφού σου λέει σε κρατάει ο άνθρωπος, τι σκας :-D :grin: :-D??????????

 

Αφήστε το άλλο το θεϊκό!!! Γραπώνει το τηλεκοντρόλ (από πότε πείτε μου το τηλεκοντρόλ είναι προνόμιο μόνο του άντρα και οχι της γυναίκας????), βάζει τη μαλακοταινία του, κλείνουν τα μάτια του, σφυρίζει (η αρχή του ροχαλητού) και κάπου εκεί αθόρυβα προσπαθώ να του αποσπάσω το τηλεκοντρόλ... και ξυπναέι :shock: και μου λέει "ΒΛΕΠΩ"... Τι βλέπεις ρε άνθρωπε???????? Και κυρίως πώς βλέπεις??? Με το μάτι κλειστό???

Link to comment
Share on other sites

Άντε βρε Ιόλη, αφού σου λέει σε κρατάει ο άνθρωπος, τι σκας :-D :grin: :-D??????????

 

Αφήστε το άλλο το θεϊκό!!! Γραπώνει το τηλεκοντρόλ (από πότε πείτε μου το τηλεκοντρόλ είναι προνόμιο μόνο του άντρα και οχι της γυναίκας????), βάζει τη μαλακοταινία του, κλείνουν τα μάτια του, σφυρίζει (η αρχή του ροχαλητού) και κάπου εκεί αθόρυβα προσπαθώ να του αποσπάσω το τηλεκοντρόλ... και ξυπναέι :shock: και μου λέει "ΒΛΕΠΩ"... Τι βλέπεις ρε άνθρωπε???????? Και κυρίως πώς βλέπεις??? Με το μάτι κλειστό???

και μεις το εχουμε αυτο και οχι μονο!εμενα του πεφτει και κατω και τρομαζω μεσα στον υπνο μου!:lol::-(

Link to comment
Share on other sites

Καλά, άλλη ιστορία αυτή με το τηλεκοντρόλ και τις ταινίες Ζαν Κλωντ Βαν Νταμ.

Βλέπει κι ο δικός μου αλλά με κλειστά τα μάτια.

Άσε που το τηλεκοντρόλ κάπου μπλέκεται ανάμεσα στα σκεπάσματα και τη νύχτα πέφτει στο πάτωμα κάνοντας τρομερό θόρυβο. Και καλά, άσε με εμένα που ξυπνάω, οι από κάτω που κοιμούνται και πετάγονται όρθιοι από το θόρυβο, τι φταίνε??

5f27b8bd0c.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εμείς τα έχουμε χωρίσει από νωρίς τα τσανάκια μας στον ύπνο... Δε συντονιζόμαστε με τίποτα!!! Άλλα ωράρια ο ένας, άλλα ο άλλος... Εγώ στις 11 το βράδυ κουτουλάω, εκείνος έχει υπερένταση... Εγώ αποχαυνώνομαι στην τηλεόραση με ό,τι σήριαλ έχει, αυτός με άκυρες ταινίες που έχει δει 800 φορές στη ζωή του, κυρίως πολεμικές (τύπου ζαν κλων βαν νταμ και τσάκι τσαν) :evil:, εκείνος ζεσταίνεται με τα παπλώματα και κοιμάται έξω από αυτα, εγώ πάλι είμαι με μακρυμάνικη πυτζάμα και πάπλωμα ως τη μύτη, εκείνος ροχαλίζει σαν τρένο και όταν κοιμάται είναι σαν να πέφτει σε κώμα, εγώ ξυπνάω με το παραμικρό ακόμα κι αν το μωρό αλλάξει πλευρό στο διπλάνο δωμάτιο, εκείνος πετάει χέρια, πόδια στη μούρη μου μέσα στη νύχτα και ξυπνάω μπλε και ένα βήμα πριν την ασφυξία!!!

 

εισαι εγω, ετσι?? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Αφήστε το άλλο το θεϊκό!!! Γραπώνει το τηλεκοντρόλ (από πότε πείτε μου το τηλεκοντρόλ είναι προνόμιο μόνο του άντρα και οχι της γυναίκας????), βάζει τη μαλακοταινία του, κλείνουν τα μάτια του, σφυρίζει (η αρχή του ροχαλητού) και κάπου εκεί αθόρυβα προσπαθώ να του αποσπάσω το τηλεκοντρόλ... και ξυπναέι :shock: και μου λέει "ΒΛΕΠΩ"... Τι βλέπεις ρε άνθρωπε???????? Και κυρίως πώς βλέπεις??? Με το μάτι κλειστό???

αυτό, ακριβώς έτσι όμως, ουδεμια διαφορά!!!

4 asteria..... ta paidia mou!

3-2003, 7-2004, 12-2009, 6-2011

Link to comment
Share on other sites

γιατι το αλλο.....

βλεπω κατι...

μου λεει, για να δουμε εχει τιποτα η τηλεοραση.. (καθοτι, αυτο που βλεπω εγω ειναι αυτο ακριβως, ΤΙΠΟΤΑ)

 

ψαχνει τα καναλια και ω του θαυματος!! "οχι ρε φιλεεεεεεεεε κοιτα να δεις, μπαρτσελονα - τσελσι!!!!! πςςςςςςςςςςςςςς κοιτα κοιτα να δεις"

(θρονιαζεται με το τηλεκοντρολ στο χερι, και καλα τοσο αφοσιωμενος που δε με βλεπει που βγαζω καπνους απο τ αυτια....)

Link to comment
Share on other sites

Άντε καλά και με αυτό και πες ότι τι να κάνεις, βλέπεις κι εσύ την αηδία με την εναγωνιώδη μάσκα του "αγάπη μου τι θα γίνει τώρα λες?" για να δείξεις έστω και για μια φορά ενα κάποιο ενδιαφέρον για ότι του αρέσει.......αφού σου έχει κάνει τα νέυρα τσατάλια και δεν θες να το δείξεις.

Πείτε μου όμως βρε κορίτσια πως μπορεί να αντέξει κανείς όταν ξαφνικά καταλαβαίνει ότι τον παίρνει ο ύπνος και για να μην τον χάσει κλείνει την τηλεόραση αυτόματα και γυρνάει την πλάτη, βάζοντας το αντρικό προνόμιο στο δικό του κομοδίνο???

Αρχίζεις τις φωνές? τα σπρωξίματα? χοροπηδάς στο κρεβάτι κρατώντας κάρτα που λέει ειμαι κι εγώ εδώ?

Τι τέλος πάντων θα με κάνει ορατή???

Η Αγάπη ρωτά τη Φιλία :

"τι κάνεις εκεί ανόητη?"

και η Φιλία της απαντά:

"Κάνω να γελούν αυτούς που εσύ κάνεις να δακρύζουν"..

Link to comment
Share on other sites

εμενα να δειτε τι μου κανει.βλεπω κατι στην τηλεοραση και εκεινος σε ανυποπτο χρονο αλλαζει καναλι βαζει κατι ασχετα ΕΤ3 κατι εντελως ασχετα και γω εχω δουλεια και δεν παιρνω ειδηση και το κανει οταν θελει να φυγει και ξαφνικα μετα απο ωρα καταλαβαινω οτι εχει αλλαξει καναλι και ακουω αρλουμπες!φυσικα εχει ηδη φυγει και δεν ειναι εκει να τον αρχισω στα .............

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...