Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΩΤΗ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ


Recommended Posts

bravo stefaki mou...:P:p:p ta didymakia mou fainetai mia xara :P:p ante na doume ti tha sou pei kai o giatros sou/....

 

Aπο μια ερευνα που εκανα ειδα οτι μπορει να εχεις πολυ υψηλη χοριακη αλλα ενα εμβρυακι...δεν αγχωνομαι ενα δυο ας ειναι οσα θελουν!

Εσενα ποσες μερες σου εμειναν για χοριακη?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 204
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Aπο μια ερευνα που εκανα ειδα οτι μπορει να εχεις πολυ υψηλη χοριακη αλλα ενα εμβρυακι...δεν αγχωνομαι ενα δυο ας ειναι οσα θελουν!

Εσενα ποσες μερες σου εμειναν για χοριακη?

 

mwre kai 1 kai 2 kai 3 mwrakia... eisai mikrh mou eipes ara mhn fovasai tipota...!!!!gera na einai kai osa thelei o theos stefaki..:P

egw se 6 meroules tha xerw an kai den nomizw oti tha ta exw kataferei..

opws egrapsa kai sthn mil ontws to spermataki mas den htan kai sta kalytera tou kai (metaxy mas gia na leei o giatros oti einai metrio) stefaki mou xlwma ta pragmata..alla eipame oti einai na ginei tha ginei..kontozygwnei...h thermokrasia moy statherh 36.8 shmera,,,

Link to comment
Share on other sites

mwre kai 1 kai 2 kai 3 mwrakia... eisai mikrh mou eipes ara mhn fovasai tipota...!!!!gera na einai kai osa thelei o theos stefaki..:P

egw se 6 meroules tha xerw an kai den nomizw oti tha ta exw kataferei..

opws egrapsa kai sthn mil ontws to spermataki mas den htan kai sta kalytera tou kai (metaxy mas gia na leei o giatros oti einai metrio) stefaki mou xlwma ta pragmata..alla eipame oti einai na ginei tha ginei..kontozygwnei...h thermokrasia moy statherh 36.8 shmera,,,

 

Εγω χθες που μετρησα τη θερμοκρασια μου το πρωι ηταν φυσιολογικη! Μην την εμπιστευεσαι!

Δεν κανετε καμια θεραπεια?Εστω κατι σκευασματα του φαρμακειου(βιταμινες ειναι δλδ)...Η αληθεια ειναι οτι ειναι πολυ ονειρεμενο να συμβει με την πρωτη...Αλλα υπαρχουν αρκετες περιπτωσεις.Ασε που μονο ενα χρειαζεται οχι ολα τα εκατομυρια που υπαρχουν.

Link to comment
Share on other sites

Εμεις ειχαμε πολυ καλο σπερμα.Αλλα εχω ακουσει οτι κ με ενα μετριο αξιζει να δοκιμασεις!!

 

Θέλω να προσπαθήσω κ γω με σπερματέγχυση αλλά το 1ο σπέρμα βγήκε μέτριο. Τώρα θέλω να δω το 2ο και ανάλογα...

eY7sp3.png

v2MFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω χθες που μετρησα τη θερμοκρασια μου το πρωι ηταν φυσιολογικη! Μην την εμπιστευεσαι!

Δεν κανετε καμια θεραπεια?Εστω κατι σκευασματα του φαρμακειου(βιταμινες ειναι δλδ)...Η αληθεια ειναι οτι ειναι πολυ ονειρεμενο να συμβει με την πρωτη...Αλλα υπαρχουν αρκετες περιπτωσεις.Ασε που μονο ενα χρειαζεται οχι ολα τα εκατομυρια που υπαρχουν.

 

 

stefaki mou parnei kai vitamines kai antibiwsh gia 15 meres alla pali metrio einai...

skeftomaste na paroume kai apo allo giatro gnwmh mhpws tou allaxei ta xapia... tha doume ola auta meta thn trith...mhn prodikazoume kiolas!!!;)

xtes eixa 37.1 to apogeuma kai shmera to prwi 37 alla den enthousiazomai me tpt...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

stefaki mou parnei kai vitamines kai antibiwsh gia 15 meres alla pali metrio einai...

skeftomaste na paroume kai apo allo giatro gnwmh mhpws tou allaxei ta xapia... tha doume ola auta meta thn trith...mhn prodikazoume kiolas!!!;)

xtes eixa 37.1 to apogeuma kai shmera to prwi 37 alla den enthousiazomai me tpt...

 

Μωρε μακαρι να μην χρειαστει!Εγω παντως στην πρωτη που δεν περτυχε ειχα δεκατα μονο 2-3 μερες μετα τη σπερμ μαλλον λογω ovitrelle.Για να εχεις ακομα ισως κατι να συμβαινει...σκεψου θετικα!

Link to comment
Share on other sites

Μωρε μακαρι να μην χρειαστει!Εγω παντως στην πρωτη που δεν περτυχε ειχα δεκατα μονο 2-3 μερες μετα τη σπερμ μαλλον λογω ovitrelle.Για να εχεις ακομα ισως κατι να συμβαινει...σκεψου θετικα!

 

kalhmera stefaki mou,,makari ti na pw.. exei agxwthei kai o antras mou kai me rwtaei synexeia ti egine epesan ta dekata??? shmera to prwi eniwtha kati ponakia san na rxetai h kataramennh:cry: evala thermometro kai eixa 37 twra hremhsan ligo oi ponoi ti na pw ? tha skasoume apo thn agwnia..

esy pws ta pas me to sporaki sou? exeis enoxlhsoules h einai hsyxoulh:p

Link to comment
Share on other sites

kalhmera stefaki mou,,makari ti na pw.. exei agxwthei kai o antras mou kai me rwtaei synexeia ti egine epesan ta dekata??? shmera to prwi eniwtha kati ponakia san na rxetai h kataramennh:cry: evala thermometro kai eixa 37 twra hremhsan ligo oi ponoi ti na pw ? tha skasoume apo thn agwnia..

esy pws ta pas me to sporaki sou? exeis enoxlhsoules h einai hsyxoulh:p

 

Αχ τον καημενουλη...κ ο δικος μου περισσοτερο αγχωνοταν κ στεναχωριοταν απο 'μενα!Εμενα κατι μου λεει η θερμοκρασια...

Εχω πονους ακομα..κ θα εχω για πολυ λεει ο γιατρος...αλλα οχι συνεχεια 3-4 φορες τη μερα για λιγα δευτερολεπτα την καθε φορα...

Ποσες μετρας??3 ή τεσσερις?

Link to comment
Share on other sites

Αχ τον καημενουλη...κ ο δικος μου περισσοτερο αγχωνοταν κ στεναχωριοταν απο 'μενα!Εμενα κατι μου λεει η θερμοκρασια...

Εχω πονους ακομα..κ θα εχω για πολυ λεει ο γιατρος...αλλα οχι συνεχεια 3-4 φορες τη μερα για λιγα δευτερολεπτα την καθε φορα...

Ποσες μετρας??3 ή τεσσερις?

 

 

5 meres stefaki mazi me thn shmerinh ana den erthei h kataramennh..

e nai logiko na ponas megalwnei h mhtra na dexthei to mpempe..:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσακι κ εγω τα ιδια ελεγα. Νομιζα πως αρρωσταινω οσο για τα πονακια ημουν σιγουρη οτι ηταν περιοδου αφου ειναι ιδια!!!Αντε 4 και αποψε ειναι...φανταζομαι δεν βαζεις μεσα στις 4 κ τη μερα που θα πας...λιγοστευουν!!!!

Link to comment
Share on other sites

Νικολεττα που χαθηκες???Εκανες χοριακη??

 

 

kalhspera stefanaki mou oxi aurio einai na paw,, an kai den to polypisteuw typika tha thn kanw.. exw akoma dekata alla ekana test extes to prwi kai vghke arnhtiko..ti na pw mallon kamia iwsh tha nai...alla den to vazoume katw hdh kleisame rantevou se allo giatro..

na mhn xasoume kai to xrono mas:p

esy koritsaki mou pes mou pws ta pas me thn egkymosyh sou ola kala?

ston giatro phges?

Link to comment
Share on other sites

kalhspera stefanaki mou oxi aurio einai na paw,, an kai den to polypisteuw typika tha thn kanw.. exw akoma dekata alla ekana test extes to prwi kai vghke arnhtiko..ti na pw mallon kamia iwsh tha nai...alla den to vazoume katw hdh kleisame rantevou se allo giatro..

na mhn xasoume kai to xrono mas:p

esy koritsaki mou pes mou pws ta pas me thn egkymosyh sou ola kala?

ston giatro phges?

 

Κοριτσακιιιιι...πηγα στο γιατρο και το ειδαμε.Ειμαι 5w2d αλλα το σπορακι ειναι 5w5d, μην ρωτας πως γινεται αυτο δεν ξερω.Την επομενη Πεμπτη θα παμε για καρδουλα και πιο πριν θα την ακουγαμε αλλα τυχαινει να ειμαστε εκει εκεινη τη μερα κ κριμα ειναι να κανουμε παραπανω δρομολογια!

Μην το προδικαζεις!Τα τεστ στα ουρα δεν δειχνουν...

Γιατι να αλλαξεις γιατρο??Δεν εισαι ικανοποιημενη??

Περιμενω αυριο τελεια αποτελεσματα!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακιιιιι...πηγα στο γιατρο και το ειδαμε.Ειμαι 5w2d αλλα το σπορακι ειναι 5w5d, μην ρωτας πως γινεται αυτο δεν ξερω.Την επομενη Πεμπτη θα παμε για καρδουλα και πιο πριν θα την ακουγαμε αλλα τυχαινει να ειμαστε εκει εκεινη τη μερα κ κριμα ειναι να κανουμε παραπανω δρομολογια!

Μην το προδικαζεις!Τα τεστ στα ουρα δεν δειχνουν...

Γιατι να αλλαξεις γιατρο??Δεν εισαι ικανοποιημενη??

Περιμενω αυριο τελεια αποτελεσματα!!

 

bravo stefaki mou...les na to piasate monoi sas kai na mhn xreiazotan oi spermategxysh... !!! polu xarhka!!! telika ena mvraki eide?

ante mwre na akouseis kai kardoula twra...

auto mou leei kai o kahmenos o antras mou pou elpizei stefaki kai twra 37.3 exv thermokrasia.. kai periodos pouthena oute stagona...ti na pw tha doume aurio,,

eimai euxaristhmenh apo to giatro alla lew na paw se enan allo pou paei mia filh mou gia thn idia douleia gia symparastash xereis:p:p

makari na mhn xreiastei vevaia,,,kai o allos logos einai oti tha hthela kai mia deyterh gnwmh mwre mhpws prospathoume tzampa me spermtefxysh kai prepei na pame exwswmatikh.. (me fovhzei to metrio sperma tou antrouli mou ) eixa rvthsei kai to giatro mou, lete thn epomenh fora na exoume kalytero sperma? kai mou apanthse isws ligo kalutero alla mhn perimeneis kai megalh diafora...opotte xerw gw to skeftomai na pame exvsvmatikh kateythian se periptvsh apotyxias..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι ενα ειναι...

Με κοροϊδευεις??Κ δεκατα και αφαντη περιοδος κ δεν ελπιζεις??Αν ηταν να αδιαθετησεις η θερμοκρασια θα ηταν κανονικη!!!Αχ τι καλα που θα ειναι αυριο να παρεις μια καλη χοριακη!Πηγαινε πρωι πρωι να μαθουμε...Οχι δεν ειμαι καθολου ανυπομονη...αχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Ναι ενα ειναι...

Με κοροϊδευεις??Κ δεκατα και αφαντη περιοδος κ δεν ελπιζεις??Αν ηταν να αδιαθετησεις η θερμοκρασια θα ηταν κανονικη!!!Αχ τι καλα που θα ειναι αυριο να παρεις μια καλη χοριακη!Πηγαινε πρωι πρωι να μαθουμε...Οχι δεν ειμαι καθολου ανυπομονη...αχαχαχα

 

 

 

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΕΦ...ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΘΑ ΞΕΡΩ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ,,,ΟΥΦΦΦ ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ.. ΑΠΟ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΕΒΑΛΑ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΤΩΡΑ 37,1

ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ....

Link to comment
Share on other sites

Περιμενω να διαβασω τα καλα νεα....

 

 

ΣΤΕΦΑΚΙ ΤΑ ΝΕΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΡΝΗΤΙΚΗ Η ΧΟΡΙΑΚΗ..

ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΑΝ ΤΑ ΔΕΚΑΤΑ,,,:( ΤΙ ΝΑ ΠΩ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΕ, ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΩ ΚΑΤΩ ΕΙΜΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ;)

ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΕΣ ΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙ,,ΜΟΛΙΣ ΕΧΩ ΝΕΑ ΘΑ ΣΟΥ ΓΡΑΨΩ..

ΚΑΙ ΣΥ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΓΡΑΨΕΙΣ ΟΚ..ΚΑΙ ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ Ε? ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΡΟΣΟΧΗ..ΦΙΛΑΚΙΑ..

Link to comment
Share on other sites

ΣΤΕΦΑΚΙ ΤΑ ΝΕΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΡΝΗΤΙΚΗ Η ΧΟΡΙΑΚΗ..

ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΑΝ ΤΑ ΔΕΚΑΤΑ,,,:( ΤΙ ΝΑ ΠΩ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΕ, ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΩ ΚΑΤΩ ΕΙΜΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ;)

ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΕΣ ΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙ,,ΜΟΛΙΣ ΕΧΩ ΝΕΑ ΘΑ ΣΟΥ ΓΡΑΨΩ..

ΚΑΙ ΣΥ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΓΡΑΨΕΙΣ ΟΚ..ΚΑΙ ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ Ε? ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΡΟΣΟΧΗ..ΦΙΛΑΚΙΑ..

 

Καλα κανεις κ δεν απογοητευεσαι...δεν πειραζει!την επομενη φορα!κοιτα που οι αντρες αγχωνονται περισσοτερο!Δεν κανω τπτ...δεν με αφηνει ο αντρας μου κ απο το να με παιρνει καθε λιγο να με ρωταει αν εκανα τπτ κ να κατσω κατω ειπα να κατσω κ να σαπισω στον καναπε!!Αντε να ειναι πιο γουρλης αυτος ο γιατρος!!Φιλια:D

Link to comment
Share on other sites

Καλα κανεις κ δεν απογοητευεσαι...δεν πειραζει!την επομενη φορα!κοιτα που οι αντρες αγχωνονται περισσοτερο!Δεν κανω τπτ...δεν με αφηνει ο αντρας μου κ απο το να με παιρνει καθε λιγο να με ρωταει αν εκανα τπτ κ να κατσω κατω ειπα να κατσω κ να σαπισω στον καναπε!!Αντε να ειναι πιο γουρλης αυτος ο γιατρος!!Φιλια:D

 

ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΕΦΑΚΙ ΕΤΣΙ... ΠΟΛΥ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥΣ 9 ΜΗΝΕΣ ΠΟΙΟΥΣ 9 ΔΗΛΑΔΗ ΤΟΥΣ 8 :P Ο ΕΝΑΣ ΗΔΗ ΠΕΡΑΣΕ:P . ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΑΓΧΩΝΟΝΤΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΝΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΠΗΡΕ ΛΙΓΟ ΒΑΡΙΑ..ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ ΠΡΙΝ 4 ΜΗΝΕΣ ΣΤΕΦΑΚΙ ΛΕΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΠΑΡΑ ΘΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ... ΑΣ ΑΡΓΗΣΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΝΙΝΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ!!!!;)

ΕΝΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΗΛ ΤΩΡΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΑΝ ΕΧΩ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΙ..ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΑΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΤΗΛ,ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ,,,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ..ΘΑ ΔΟΥΜΕ..ΑΝΑΜΟΝΗ ΤΩΡΑ ΝΑ ΡΘΕΙ Η ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΗ...:evil:

ΕΣΥ ΝΑ ΤΡΩΣ ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΝΥΣΤΙΚΟ ΤΟ ΝΙΝΙ ΜΑΣ...

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου σκοτσεζικο ντουζ με κανατε ;)απο τη μια διαβασα τα ευχαριστα νεα της στεφανιας και πολυ χαρηκα και αμεσως μετα τις νικολετας και η διαθεση επεσε κατακορυφα!

stefania μου με το καλο ευχομαι, να εχεις μια ηρεμη και ομορφη εγκυμοσυνη μεσα απο τη καρδια μου!

nikolettaki μου, στεναχωρηθηκα κοριτσακι μου αλλα σε βλεπω πολυ παουερ και δε σε φοβαμαι! ετσι οπως τα λες τον επομενο μηνα το μωρακι σας θα ειναι εκει, γερο και δυνατο και να ρθει να αγκιστρωθει για τους επομενους 9 μηνες! τωρα ευχομαστε να ρθει η "τρισκαταρατη"(βλ. περιοδος) χεχε να ξεκινησετε με το καλο απο την αρχη..:-)

πολλα φιλια και στις δυο

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα και απο μενα θα ηθελα την βοηθεια σας!

προσπαθουμε εδω και καιρο για μωρο εχω κανει εξετασεις και απο μερους μου ειν αι ολες καλες καναμε και ενα σπερμοδιαγραμμα που δεν ηταν καθολου καλο¨( τα ζωηρα την πρωτη ωρα ηταν 10 και ακινητα 80 !

λογω οτι ο γιατρος μου ειναι στο νοσοκομειο μας ειπε να παμε σε καποιον που ασχολειται με την υπογονιμοτητα και το σπερμα . ωστε να κανουμε μια σπερματεγχυση. λογικα αποτι καταλαβα καποια θεραπεια θα προτεινει να δυναμωσει το σπερμα και μετα να την κανουμε . εχω πιθανοτητες να κανω μωρο?ειμαι 24 χρονων . θα πετυχει?

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου σκοτσεζικο ντουζ με κανατε ;)απο τη μια διαβασα τα ευχαριστα νεα της στεφανιας και πολυ χαρηκα και αμεσως μετα τις νικολετας και η διαθεση επεσε κατακορυφα!

stefania μου με το καλο ευχομαι, να εχεις μια ηρεμη και ομορφη εγκυμοσυνη μεσα απο τη καρδια μου!

nikolettaki μου, στεναχωρηθηκα κοριτσακι μου αλλα σε βλεπω πολυ παουερ και δε σε φοβαμαι! ετσι οπως τα λες τον επομενο μηνα το μωρακι σας θα ειναι εκει, γερο και δυνατο και να ρθει να αγκιστρωθει για τους επομενους 9 μηνες! τωρα ευχομαστε να ρθει η "τρισκαταρατη"(βλ. περιοδος) χεχε να ξεκινησετε με το καλο απο την αρχη..:-)

πολλα φιλια και στις δυο

 

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΡΟΥΣΕΛΑΚΙ ΧΑΘΗΚΕΣ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ...??

ΕΓΩ ΚΑΡΟΥΣΕΛΑΚΙ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΒΟΥΡ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ...ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΗ ΑΚΟΜΑ:evil: ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΟΜΩΣ..

ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΘΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΘΕΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ...ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΡΙΜΩΞΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ:P:p:p

ΕΣΥ ΠΕΣ ΜΑΣ ΣΕ ΤΙ ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΣΑΙ ΤΩΡΑ?

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...