Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΩΤΗ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ


Recommended Posts

nikoletta μου stefania μου, κοριτσακια μου γλυκα, ευχομαι πραγματικα σε θετικες χοριακες σε λιγες μερες! θα αναμενουμε νεα σας με αγωνια και προς θεου ΜΗΗΗ ΚΑΝΕΤΕ ΤΕΣΤ οχι οχι μη. καλυτερα χοριακη και με κομμενο χερι που λενε χαχαχα

καλα ειμαι nikolettaki μου εις αναμονη της διαδικασιας -ivf- (μια αγωνια ως πρωταρα την εχω δε μπορω να πω!! χιχιι :-) )

πολλα φιλακιααα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 204
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

nikoletta μου stefania μου, κοριτσακια μου γλυκα, ευχομαι πραγματικα σε θετικες χοριακες σε λιγες μερες! θα αναμενουμε νεα σας με αγωνια και προς θεου ΜΗΗΗ ΚΑΝΕΤΕ ΤΕΣΤ οχι οχι μη. καλυτερα χοριακη και με κομμενο χερι που λενε χαχαχα

καλα ειμαι nikolettaki μου εις αναμονη της διαδικασιας -ivf- (μια αγωνια ως πρωταρα την εχω δε μπορω να πω!! χιχιι :-) )

πολλα φιλακιααα

 

carouselaki ypomonh pou tha paei tha erthei to polupo8hto gia oles mas...

etsi tha mas afhsei emas o theoulhs xwris nini? apla prepei na kanoume ypomonh kai an den erthei auto to mhna ton epomeno opws kai dypote..!!!!

to xerw mwre to test ontws mporei na vgei lathos alla ela pou me trwei to xeraki mou,,,:P:p:pxaxxaxax.... thn deutera tha kanw ena na faw thn krya mou na hsyxasvw meta ...kai na perimenv thn xoriakh...xaxaxxaxx sas filw... stef perimenoume nea thn deutera mhn mas ksexaseis...;)

kalh sou epityxia apo twra...sou stelnw olh mou thn thetikh energeia...!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!!Νικολεττακι τι κανεις???Εκανες τεστ ή κρατηθηκες??Εγω ειμαι παρα πολυ αγχωμενη.Στην πρωτη δεν ημουν ετσι μιας κ ειχα καφε υγρα και φαινοταν οτι θα μου ερθει περιοδος...ενω τωρα τπτ!ασε που ηταν η πρωτη και ελεγα οτι δεν πειραζει αν δεν πετυχει!Το αγχος μου χτυπαει κοκκινο ουτε να φαω δεν μπορω.Το βραδυ εβλεπα οτι πηγαινα για χοριακη κ μολις ηταν να μου ανακοινωσουν το αποτελεσμα ξυπνουσα... ειδα πολλες φορες το ιδιο ονειρο, οποτε καταλαβαινεις τι υπνο εκανα!Να δω αποψε πως θα κοιμηθω!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!!Νικολεττακι τι κανεις???Εκανες τεστ ή κρατηθηκες??Εγω ειμαι παρα πολυ αγχωμενη.Στην πρωτη δεν ημουν ετσι μιας κ ειχα καφε υγρα και φαινοταν οτι θα μου ερθει περιοδος...ενω τωρα τπτ!ασε που ηταν η πρωτη και ελεγα οτι δεν πειραζει αν δεν πετυχει!Το αγχος μου χτυπαει κοκκινο ουτε να φαω δεν μπορω.Το βραδυ εβλεπα οτι πηγαινα για χοριακη κ μολις ηταν να μου ανακοινωσουν το αποτελεσμα ξυπνουσα... ειδα πολλες φορες το ιδιο ονειρο, οποτε καταλαβαινεις τι υπνο εκανα!Να δω αποψε πως θα κοιμηθω!

 

 

stefaki kalhspera h mallon kalhmera:p opws vlepeis yparxw kai egw pou kanw to nyxtopouli....mhn agxwnesai gia tpt egw eimai sigourh oti auth thn fora ta exeis kataferei..kai to oneiro paidi mou shmadiako einai,,, an den xypnouses tha akouges ta apotelesmata( sygharhthria eiste egkyos):-P

egw me ta bias kratiemai akoma..( exw kai ton antra mou opotte tha paw sto mpanio mou fvnazei ase to test katw einai polu nwris...xaxaxaxaxax)

alla trith prwi teleiwse tha kleidwthw mes to mpanio kai an den deixei thetiko den vgainw...xaxxaaxaax.

loipon stefaki to prwi pou tha pas gia xoriakh tha mpeis me polu aisiodoxia e? mhn fovasai tpt..ola kala tha pane,,,mhn xexnas oti ama theloume kati polu olo to sympan synomotei...filakia polla... kai aurio me mia TERASTIA xoriakh!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name=

egw me ta bias kratiemai akoma..( exw kai ton antra mou opotte tha paw sto mpanio mou fvnazei ase to test katw einai polu nwris...xaxaxaxaxax)

alla trith prwi teleiwse tha kleidwthw mes to mpanio kai an den deixei thetiko den vgainw...xaxxaaxaax.[/quote]

 

θα ρθω απο κει και ποιος με κραταει μετα! απο το τσουλουφι θα σε βγαλω απο το μπανιο! ακους??? μακρια απο το τεστ μακριιιαααα:lol: χαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσακιαααααααααααα....732!!!!!!!!Ειναι πολυ ή να αρχισω να χοροπηδαω???Θα παρω σε λιγο το γιατρο να τον ενημερωσω!!Νικιλεττα ακομα και να το κανεις αυριο(γιατι θα το κανεις αφου σου μπηκε στο μυαλο)τουλαχιστον μην απογοητευτεις γιατι στα ουρα εμφανιζεται αργοτερα απο οτι στο αιμα!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακιαααααααααααα....732!!!!!!!!Ειναι πολυ ή να αρχισω να χοροπηδαω???Θα παρω σε λιγο το γιατρο να τον ενημερωσω!!Νικιλεττα ακομα και να το κανεις αυριο(γιατι θα το κανεις αφου σου μπηκε στο μυαλο)τουλαχιστον μην απογοητευτεις γιατι στα ουρα εμφανιζεται αργοτερα απο οτι στο αιμα!

 

 

:shock::shock::shock::shock: 732?????????? bravo stefaniaaaaaaaaa to xeraaa oti ola tha phgainan kala...plaka kaneis? nomizw oti h xoriakh sou einai teleia! !!! mporei na einai didymakia!!

apla prepei na dipl/tei thn epomenh fora...pragmatika xarhka polu...

na exeis mia hremh kai xaroumenh egkymosynh...!! kai na mas grafeis ta nea sou kai pws proxwraei h egkymosynh sou..filakia polla

Link to comment
Share on other sites

θα ρθω απο κει και ποιος με κραταει μετα! απο το τσουλουφι θα σε βγαλω απο το μπανιο! ακους??? μακρια απο το τεστ μακριιιαααα:lol: χαχα

 

xxaxaaxxaxax caruselaki mou den diwrthwnomai egw paidaki mou,,,

ase na faw ta moutrakia mou...:lol: ti kaneis esy koritsaki kana neo?

egw koritsia pantws kanena symptwma den vlepw akoma:confused:

akra tou tafou siwph...:lol: oute anagoules oute nauties oute ponakia polla..

kai dekata mexri 37 mallon xlwma ta vlepw:sad:

Link to comment
Share on other sites

Βρε τρελο κοριτσι(με την καλη εννοια) ουτε εγω ειχα κανενα συμπτωμα μονο τους πονους που σου ειπα. Θερμοκρασια δεν ξερω αν μετρουσα καλα! Οποτε μην ψαχνεις!

Carousel σε παρακαλω μια ξυλια κ απο μενα στο κοριτσι να κατσει φρονιμα!!!

Link to comment
Share on other sites

stefania !!! εισαι εγκυουυλααα!!! ολεεε λεμεεε!!! τελεια ειναι η χοριακη σου οντως μπορει να ναι και διδυμακια ααχ τι καλα μπραβο κοριτσαρα μου! ετσι ολα καλα να πανε μεχρι τελους και να κρατησεις στην αγκαλιτσα σου το/τα μωρακι-κια :wink:σου !! :)

 

μια μονο ξυλια? και δυο μη σου πω! ακου εκει!! :lol:

καλα ειμαι nikoletaki μου εχω ξεκινησει τη διαδικασια τις ivf και ενα αγχος το χω ααα ολα κιολα χαχα

καλη μου μη ψαχνεις συμπτωματακια και βαζεις το μυαλουδακι σου σε αυτη τη διαδικασια, να ειδες και η stefania δεν ειχε κανενα "ιδιαιτερο" συμπτωμα.. ενταξει? ποτε με το καλο θα πας για χοριακη?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

stefania !!! εισαι εγκυουυλααα!!! ολεεε λεμεεε!!! τελεια ειναι η χοριακη σου οντως μπορει να ναι και διδυμακια ααχ τι καλα μπραβο κοριτσαρα μου! ετσι ολα καλα να πανε μεχρι τελους και να κρατησεις στην αγκαλιτσα σου το/τα μωρακι-κια :wink:σου !! :)

 

μια μονο ξυλια? και δυο μη σου πω! ακου εκει!! :lol:

καλα ειμαι nikoletaki μου εχω ξεκινησει τη διαδικασια τις ivf και ενα αγχος το χω ααα ολα κιολα χαχα

καλη μου μη ψαχνεις συμπτωματακια και βαζεις το μυαλουδακι σου σε αυτη τη διαδικασια, να ειδες και η stefania δεν ειχε κανενα "ιδιαιτερο" συμπτωμα.. ενταξει? ποτε με το καλο θα πας για χοριακη?

 

Καλημερααααααααα.....Να δεις που το Νικολεττακι κανει τεστ τωρα και κρυβεται...:P:p:p:p:p

Ναι επιτελους ειμαι εγκυος...δεν το εχω πιστεψει ακομα αφου δεν νιωθω κ τιποτα!Σε φυσικο κυκλο εγινε η διαδικασια.Ενα ωαριο ειχα σε σωστο μεγεθος κ ενα ακομα γυρω στα 10 χιλιοστα...να προλαβε να μεγαλωσε το μικρο ή να διχοτομηθηκε το αλλο???Τρομαζω λιγο σε αυτη την εκδοχη!Δεν ημουν ποτε ξανα εγκυος οποτε δεν γνωριζω τπτ κ κατευθειαν στα βαθεια???Θα εξοικειωθω...Ας ειναι κ 2...να ξεμπερδευω!!!:wink:Ασ πανε ολα καλα κ ας γινει ο,τι θελει ο θεος, η μοιρα τελος παντων δεν ξερω ποιος τα κανονιζει αυτα!!

Eιναι δυσκολη η διαδικασια της εξωσωματικης?Οσο για το αγχος...δεν μπορεις να κανεις αλλιως!

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ....ΛΟΙΠΟΝ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΤΑ ΦΑΓΑ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑΚΙΑ ΜΟΥ..:P:p:p( ΜΗΝ ΜΕ ΜΑΛΩΣΕΤΕ);) ΤΠΤ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.. 26/2 ΕΚΑΝΑ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ? ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΕΤΑ ΠΟ 8 ΜΕΡΕΣ ΑΝ ΗΤΑΝ ΔΕΝ ΘΑ ΕΔΕΙΧΝΕ ΚΑΤΙ..ΜΑΛΛΟΝ ΤΖΙΦΟΣ Η ΔΟΥΛΕΙΑ..:cry: ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΙΣ 12/3 ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ...

ΣΤΕΦΑΚΙ ΕΣΥ ΠΡΟΣΟΧΗ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ,,,

ΚΑΡΟΥΣΕΛΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΕΥΧΟΜΑΙ...ΕΙΠΑΜΕ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΤΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ...

ΕΓΩ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΑΠΟ ΤΩΡΑ..:lol:

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ....ΛΟΙΠΟΝ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΤΑ ΦΑΓΑ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑΚΙΑ ΜΟΥ..:P:p:p( ΜΗΝ ΜΕ ΜΑΛΩΣΕΤΕ);) ΤΠΤ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.. 26/2 ΕΚΑΝΑ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ? ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΕΤΑ ΠΟ 8 ΜΕΡΕΣ ΑΝ ΗΤΑΝ ΔΕΝ ΘΑ ΕΔΕΙΧΝΕ ΚΑΤΙ..ΜΑΛΛΟΝ ΤΖΙΦΟΣ Η ΔΟΥΛΕΙΑ..:cry: ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΙΣ 12/3 ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ...

ΣΤΕΦΑΚΙ ΕΣΥ ΠΡΟΣΟΧΗ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ,,,

ΚΑΡΟΥΣΕΛΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΕΥΧΟΜΑΙ...ΕΙΠΑΜΕ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΤΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ...

ΕΓΩ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΑΠΟ ΤΩΡΑ..:lol:

 

Οχι απλα νωρις...ειναι παρα παρα πολυ νωρις:shock:...ο γιατρος μου ειχε πει οτι στα ουρα δεν φαινεται την 15 μερα απο την σπερμ κ γι'αυτο να κανω χοριακη!!Οποτε μην βιαζεσαι...σε αλλες δειχνει αρνητικο κ η χοριακη ειναι ανεβασμενη!!!

Κ εγω στην πρωτη προσπαθεια...σκεφτομουν τη δευτερη!!!:P:p:p:p

Μηπως ειμαστε πολυ απαισιοδοξες??Δεν πειραζει κ να μην πετυχει με την πρωτη(οπως κ σε μενα), που δεν νομιζω...με τη δευτερη θα πετυχει γιατι αυξανεται πολυ το ποσοστο επιτυχιας!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ....ΛΟΙΠΟΝ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΤΑ ΦΑΓΑ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑΚΙΑ ΜΟΥ..:P:p:p( ΜΗΝ ΜΕ ΜΑΛΩΣΕΤΕ);) ΤΠΤ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.. 26/2 ΕΚΑΝΑ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ? ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΕΤΑ ΠΟ 8 ΜΕΡΕΣ ΑΝ ΗΤΑΝ ΔΕΝ ΘΑ ΕΔΕΙΧΝΕ ΚΑΤΙ..ΜΑΛΛΟΝ ΤΖΙΦΟΣ Η ΔΟΥΛΕΙΑ..:cry: ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΙΣ 12/3 ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ...

ΣΤΕΦΑΚΙ ΕΣΥ ΠΡΟΣΟΧΗ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ,,,

ΚΑΡΟΥΣΕΛΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΕΥΧΟΜΑΙ...ΕΙΠΑΜΕ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΤΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ...

ΕΓΩ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΑΠΟ ΤΩΡΑ..:lol:

 

ιιιιιι.. παει !! οχι απο το τσουλουφι , απο το σβερκο ολοκληρη σα τα γατιά!!!

βρε nikoletaki μου 8 μερες ειναι παρα μα παρα πολυ γρηγορα για να κανεις τεστ!

κοιτα παρτο και αλλιως πες οτι δεν εκανες σπ/ση αλλα προσπαθουσατε απλα στις γονιμες..εε για να εβλεπες αν εισαι εγκυος επρεπε να περιμενεις 14 μερες τη περιοδο σωστα? αρα το 8 ειναι πολυυ νωρις!! αααχ ααααχ τι θα σε κανω???:rolleyes: σε παρακαλω μη κανεις αρνητικες σκεψεις ναι?? σε μια βδομαδουλα θα ξερουμε..:)

 

Στεφανακι τωρα που ειμαι σε φαση καταστολης και λογικα σε λιγες μερες ξεκινα

η διεγερση, το δυσκολο μεχρι στιγμης ειναι να βαλω σωστα τη δοση στη συριγγα

πφφ ελπιζω να το κανω σωστα παναγια μου!

σευχαριστω πολυ νικολετακι μου!

σας φιλω

Link to comment
Share on other sites

ΛΕΤΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ? ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΑ ΝΩΡΙΣ ΤΙ ΝΑ ΠΩ..ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΑΝΤΕ 7 ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΑΚΟΜΑ!!

ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΥΠΤΩΜΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΕΝΟΧΛΗΣΟΥΛΕΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ

ΣΑΝ ΝΑ ΒΡΑΖΕΙ ΚΑΤΙ..:P:p:p ΔΕΚΑΤΑ ΜΕΧΡΙ 37 ΤΟ ΠΟΛΥ ΑΥΤΟ ΜΕ ΑΝΗΣΥΧΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΩΣ ΤΟ ΠΙΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΔΕΚΑΤΑ..ΤΕΣΠΑ... ΟΥΦ... ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ!!

ΣΤΕΦΑΚΙ ΠΟΤΕ ΠΑΣ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ?ΑΥΡΙΟ Η ΜΕΘΑΥΡΙΟ? ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΑΚΟ:P

ΚΑΡΟΥΣΕΛΑΚΙ ΜΟΥ ΜΙΑ ΕΝΕΣΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ...!!!

ΑΧΧΧΧ,,,, ΑΝΤΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΕΣ ΚΑΙ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ...

ΝΑ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΚΡΕΜΕΣ ΚΑΙ ΚΟΥΝΙΕΣ:P:p:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εχει δικιο η Carousel...οσο για τις ενεσεις ειναι λιγο ζορι εχω δει πως ειναι...αντε να περασουν οι μερες να ξεκινησει η διαδικασια να νιωσεις κ εσυ καλυτερα..Θα πετυχει κιολας οποτε...

Νικολεττα αυριο παω για δευτερη και μετα Δευτερα παλι χοριακη κ το απογευμα στο γιατρο!!!Δεν αγχωνομαι κ πολυ...λιγο μονο!!!Ειμαι μικρη χωρις κανενα προβλημα οποτε δεν θα γινει κατι(ετσι θελω να πιστευω).

τα συμπτωματα αραγε ποτε αρχιζουν??Οχι οτι θελω...:wink:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!! Έκανα και εγώ την πρώτη μου σπερματένγχυση το σάββατο και έχω τρομερή αγωνία το τι θα γίνει!!! Συχαρητήρια στις εγκυούλες και καλά αποτελέσματα σε εμάς που περιμένουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!! Έκανα και εγώ την πρώτη μου σπερματένγχυση το σάββατο και έχω τρομερή αγωνία το τι θα γίνει!!! Συχαρητήρια στις εγκυούλες και καλά αποτελέσματα σε εμάς που περιμένουμε!!!

 

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΤΖΟΑΝΝΑ.. ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ..

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ....!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!! Έκανα και εγώ την πρώτη μου σπερματένγχυση το σάββατο και έχω τρομερή αγωνία το τι θα γίνει!!! Συχαρητήρια στις εγκυούλες και καλά αποτελέσματα σε εμάς που περιμένουμε!!!

 

Kαλημερα στο καινουργιο μελος!!!Καλη επιτυχια σου ευχομαι γλυκια μου!Ολα να πανε καλα!:D

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...