Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΟΠΥΥ - ΚΥΣΤΙΚΗ ΙΝΩΣΗ & Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ


Titti

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους/ες.

Τις τελευταίες ώρες κυκλοφορούν διάφορα άρθρα που μεταξύ άλλων αναφέρουν ότι θα ενταχθούν στις εξετάσεις που θα καλύπτει ο ΕΟΠΥΥ και η εξέταση για την κυστική ίνωση καθώς και ο υπέρηχος β' επιπεδου.

Εγώ σήμερα πήρα στο Λαϊκό, αλλά δεν γνωρίζαν κάτι.

Έχει κανείς εδώ στο φόρουμ κάποια πληροφόρηση;

Αν ισχύει, θα φύγει ένα σημαντικό οικονομικό βάρος από πάνω μας...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Φυσικά και ισχύει και θα ξεκινησει να συνταγογραφείται εντός των επομενων ημερών.Τα αρθρα είναι αληθή!

 

http://www.dikaiologitika.gr/eidhseis/ygeia/126882/o-eopyy-pleon-tha-kalyptei-simantikes-iatrikes-eksetaseis-pou-plironan-oi-asfalismenoi

Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται ότι στο πάρα πέντε δεν θα προλάβω να υπαχθώ σε αυτό. Από Δευτέρα πρέπει να την κάνω την εξέταση για κυστική ίνωση (και ήδη το έχω καθυστερήσει αρκετά). Λογικά δεν θα είναι τόσο άμεσα έτοιμο το σύστημα...

Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται ότι στο πάρα πέντε δεν θα προλάβω να υπαχθώ σε αυτό. Από Δευτέρα πρέπει να την κάνω την εξέταση για κυστική ίνωση (και ήδη το έχω καθυστερήσει αρκετά). Λογικά δεν θα είναι τόσο άμεσα έτοιμο το σύστημα...

 

και δεν νομιζω οτι θα ελεγχουν ολες τις μεταλλαξεις...πιθανολογω οτι θα εξεταζουν την πιο κοινη DF508 και οποιος θελει να ελεγχθει για ολο το ποσοστο,θα πρεπει να κινειτε οπως ισχυει μεχρι σημερα...ειναι μεγαλο το κοστος για να ελεγχουν και το 95%...μακαρι βεβαια,αλλα ...

εχω εναν μικρο πριγγηπα στην αγκαλια μου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...