Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

πως να οργανωσω κυνουρια 4ημερο,διαμονη,πολεις?


Recommended Posts

καλημερα

την αλλη βδομαδα λεμε 4 μερες να παμε κυνουρια.Μενουμε Ναυπλιο.Πως να οργανωσω το προγραμμα?Κοντα σε μας ειναι το παραλιο Αστρος.Κανα 20 λεπτο.Να κανουμε μπανιο εκει?Η να συνεχισουμε για τυρο?Ακουσα και παραλια Τηγανι, ειναι καλα?Που να διανυκτερευσουμε?Λεωνιδιο?Πουλιθρα?Ξενοδοχειο?Ενοικιαζομενα που?Ακουσα και για Φωκιανο παραλια.Μετα θελω να δουμε Κοσμα,Μονη Ελωνα και να παμε Καλαματα .Αρα η επομενη διανυκτερευση μετα που?Σπαρτη?Γερακι?Πρν βγω Καλαματα.Και να περασουμε απο Ταυγετο

Κανείς δεν μπορεί να μας κάνει να αισθανόμαστε

κατώτεροι χωρίς την άδεια μας Eleanor Roosevelt

 

Πες μου κάτι, θα το ξεχάσω,δείξε μου κάτι, μπορεί να μην το θυμηθώ,Βάλε με να κάνω κάτι, θα το καταλάβω Ρητό, ιθαγενών της Αμερικής

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χαχα Ιωάννα συνονόματη ειμαι ο άνθρωπο σου! Από χωριό του Άργους κ εγώ από τα μέρη σου σηλ και είμαι παντρεμένη Τρίπολη...όποτε ξέρω σχεδων τα πάντα....χαχαχ!! Καταρχήν πες μου λίγο έχεις παιδιά και τι ηλικιες για να ξέρω τι θα σου προτείνω...άλλο αν είσαι ελεύθερη αλλο αν έχεις μικρα.ννγια πες μου...

Link to comment
Share on other sites

Όχι αλλά μπορώ να μάθω...πάντως και έτσι να έρθετε...θα βρείτε σίγουρα και χωρίς να έχετε κλείσει...Τυρί ειναι πολλού ωραία αν έχεις Λ παιδια σούπερ....υπάρχουν πολλά ενοικιαζομενα κ ξενοχοχια ...Είναι ένας μεγάλος δρόμος από την μια μεριά είναι στη σειρά ξενοδοχεία ταβέρνες κλπ...και από την κατώ πλευρά του δρόμου η θαλλασα..Δεν ταλαιπωρησαι καθόλου...Η θάλασσα είναι 1 λεπτό από τα νοικιαζομενα...και Έχει και ωραίο φαγητό στις ταβέρνες. Η θαλασσα ειναι καθαρή.

Άλλη παραλία κοντά...ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ..το ΤΙΓΑΝΙ..

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...