Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ναι, το ενα δωματιο ειναι το προβλημα!!!! Ενω το ενα μπανιο ειναι ΟΚ!!!!!

 

Αλλα...οκ εχει και γρασιδακι για ποτισμα!!!!!

 

Τώρα, μην κυλίσεις και εσύ και χαλάσεις, καλά είσαι στρωμένη.

 

ναι,οκ...αλλα που θα χωρεσουμε??ενα δωματιο εχει...!!αχαχαχα,οι υπολοιπες ηλιοθεραπεια στην πισινα..τσακω το00020388.gifκαι φυγαμεεεεεεεε

 

 

 

 

 

 

 

Θα φτιάξουμε βρε, δουλίτσα να έχει και όλα καλά. Στο μεταξύ, θα πάρουμε τίποτα sleeping bags από το e-bay.

΄

Όσο για το χρώμα, το βάφουμε κόκκινο, no problem !!!!!!!!

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

http://www.amazon.co.uk/Fisher-Price-Baby-Gymtastics-Bounce-Zebra/dp/B000EULX9I/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1299967104&sr=1

 

κοριτσια παλι εδω....

τελικα οσο πιο πολυ ψαχνεις τοσο περισσοτερο κολλας.

αληθεια τι λετε για την παραπανω ζεμπρα; σκεφτομαι πως ειναι καλη λυση για ενα δωρακι που θελω να κανω, τι λετε και εσεις;

απο οτι ειδα στελνει ελλαδα και μαλιστα με δωρεαν μεταφορικα..μηπως κανω λαθος;

ο φοβος του πρωταρη βλεπετε!!!

Ρανια , αληθεια διαβασες το μυνημα μου;;;

αν οχι ελπιζω να τα πουμε συντομα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι για να ταιριαζει με τις καρτες που θα εχουμε μαζεψει....

 

Πραγματικά, δεν θα ξαναμιλήσω για αυτό το θέμα - είτε οικειοθελώς, είτε λόγω σωρείας καρτών ..............

 

Σας καληνυχτίζω καλές μου ξενύχτισσες ............

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Την εχω μπανισει (ακου λεξιλογιο!!!) κι εγω για τη μπεμπα αυτη τη ζεβρα...οντως δεν εχει μτφ γιατι ειναι πανω απο 25λιρες...αν τη θελεις βιασου ομως γιατι νομιζω οτι εως αυριο θα εχει αυτη την τιμη, ειναι στα deals of the week.

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Ρανια συντοπιτισσα!!!

 

Απο οτι εχω καταλαβει, αυτο τον λιγο καιρο που σας παρακολουθω ,εισαι μεγαλο αστερι στις ιντερνετικες αγορες, αρα ηταν λογικο να βρεις την ακρη.

Το παραξενο ομως ειναι οτι συνεβη και σε μενα το ιδιο και καταφερα να το λυσω απευθυνομενη στα κεντρικα της Αθηνας. Η αληθεια ομως ειναι οτι χαλαστηκα αρκετα και δεν ψωνισα παλι ποτε απο το συγκεκριμενο καταστημα.

Ελπιζω μετα την δικη σας βοηθεια να μην χρειαστει να ξαναψωνισω απο τα τοπικα μας καταστηματα, γιατι το εχουν παρακανει....

Αληθεια, σε προγουμενες σελιδες κατι ανεφερες για πανες..θα με ενδιεφερε και να μοιραστουμε και τα μεταφορικα, βεβαια αν σε βολευει και εσενα.

Βλεπεις εγω τωρα προσπαθω να κανω δειλα τα πρωτα μου βηματα...

Αληθεια ποσο ειναι το παιδακι σου;

 

αυτο εννουσα

Link to comment
Share on other sites

 

εγω τα αγορασα 4 ευρω απο τον ηπειρωτη :D

 

 

http://www.healthzone.gr/gr/brefika-eidi-bebe/riniki-apofraxi/otrisalin-antallaktika.html

 

 

αλλα δεν σε συμφερει κανενα απο τα 2 εαν δεν εχεις κατι αλλο να παρεις.

 

Ευχαριστώ και τις δύο. Το είδα κι εγώ στο healthzone. Δε θα πάρω ένα, τα κουτσούβελα είναι μόνιμα με καταρροή. Αν πάρω 5, είναι 5*4+2(μτφ)=22.

Από το να δώσω 5*5,5=27,5, συμφέρει μια χαρά.

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Maanton...το healthzone εχει και οικονομικους φυσιολογικους ορους otrisalin...κατω απο 4 ευρω οι 30...

Ευχαριστώ, αλλά παίρνω το μεγάλο μπουκάλι φυσιολογικού ορού και τους το χρησιμοποιώ με σύριγγα. Από αυτό δεν έχει όμως...

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

Την εχω μπανισει (ακου λεξιλογιο!!!) κι εγω για τη μπεμπα αυτη τη ζεβρα...οντως δεν εχει μτφ γιατι ειναι πανω απο 25λιρες...αν τη θελεις βιασου ομως γιατι νομιζω οτι εως αυριο θα εχει αυτη την τιμη, ειναι στα deals of the week.

 

αληθεια δεν το προσεξα αυτο!!!

μαλλον δεν θα προλαβω, ρε γαμωτο...

σε ευχαριστω παντως για την πληροφορια.

Link to comment
Share on other sites

maanton εαν χρησιμοποιεις Listerine εχει πολυ καλη τιμη,εχει τα 500 μλ με δωρο τα 250 στην τιμη των 5,10 ευρω.:shock:

 

Listerine δε χρησιμοποιώ, αλλά με πείσατε να ψάξω γενικότερα για προϊόντα που συμφέρει να προσθέσω στην παραγγελία ;)

Άτιμη κάρτα πώς αδειάζεις έτσι;;;

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

Listerine δε χρησιμοποιώ, αλλά με πείσατε να ψάξω γενικότερα για προϊόντα που συμφέρει να προσθέσω στην παραγγελία ;)

Άτιμη κάρτα πώς αδειάζεις έτσι;;;

 

 

που μενεις?γιατι εχω ετοιμο ενα καλαθι στο healthzone.....εαν μενεις κοντα μου να την κανω εγω την παραγγελια σου με τα δικα μου.εγω μενω αθηνα,μεσογεια.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

που μενεις?γιατι εχω ετοιμο ενα καλαθι στο healthzone.....εαν μενεις κοντα μου να την κανω εγω την παραγγελια σου με τα δικα μου.εγω μενω αθηνα,μεσογεια.

Εγώ μένω Περιστέρι και επιπλέον περιμένω τα μιστά να πέσουν να γεμίσει η κάρτα.

Ευχαριστώ πολύ πάντως που το πρότεινες :D

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια για δώστε τα φώτα σας...θέλω να φτιάξω το δωμάτιο του μπέμπη και βρήκα αυτά τα αυτοκόλλητα στο άμαζον

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0002C6EXS/ref=ord_cart_shr?ie=UTF8&m=A3P5ROKL5A1OLE

 

Τα έχουν στη μισή τιμή απο οτι τα βρήκα εδώ..το θέμα είναι οτι είναι out of stock..

Εχετε παραγγείλει ποτέ κάτι out of stock ; Δηλαδή να το στείλουν οταν θα είναι διαθέσιμο; Κι αν ναι πόσο καιρό μπορει να πάρει;

xceZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια για δώστε τα φώτα σας...θέλω να φτιάξω το δωμάτιο του μπέμπη και βρήκα αυτά τα αυτοκόλλητα στο άμαζον

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0002C6EXS/ref=ord_cart_shr?ie=UTF8&m=A3P5ROKL5A1OLE

 

Τα έχουν στη μισή τιμή απο οτι τα βρήκα εδώ..το θέμα είναι οτι είναι out of stock..

Εχετε παραγγείλει ποτέ κάτι out of stock ; Δηλαδή να το στείλουν οταν θα είναι διαθέσιμο; Κι αν ναι πόσο καιρό μπορει να πάρει;

 

 

εγω εχω παραγγειλει με σημειωση απο κατω usually dispatches after 2-3 months.δεν το βιαζομουνα οποτε και το παραγγειλα γιατι ειχε πολυ καλη τιμη αλλα οταν περασε αυτο το χρονικο διαστημα μου ειπαν οτι ακομα δεν το εχουν σε στοκ και μου ζητησαν συγνωμη που ακυρωθηκε η παραγγελια.καλυτερα στειλε ενα μεηλ και ρωτα τους ποτε περιπου θα ξαναερθει το προιον.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια για δώστε τα φώτα σας...θέλω να φτιάξω το δωμάτιο του μπέμπη και βρήκα αυτά τα αυτοκόλλητα στο άμαζον

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0002C6EXS/ref=ord_cart_shr?ie=UTF8&m=A3P5ROKL5A1OLE

 

Τα έχουν στη μισή τιμή απο οτι τα βρήκα εδώ..το θέμα είναι οτι είναι out of stock..

Εχετε παραγγείλει ποτέ κάτι out of stock ; Δηλαδή να το στείλουν οταν θα είναι διαθέσιμο; Κι αν ναι πόσο καιρό μπορει να πάρει;

 

Αυτά τα αυτοκόλλητα έχω στο δωμάτιο του μικρού. Τα είχαμε πάρει από e-bay πριν 2 χρόνια περίπου αλλά ρίξε και μια ματιά εκεί. Πάντως είναι υπέροχα και από άποψη ποιότητας και σε εφαρμογή.

Με το καλό να δεχτείς το μωράκι σου:P

Και καλημέρα σας κυρίες πιλοτίνες!!!!:cool:

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

spyni, αυτο νομιζω ειναι η παπλωματοθηκη. Το quilt πρεπει να παρεις αλλα με λιγα togs.

 

σε ευχαριστω...και εγω αυτο νομιζω, λογω του cover...τελοσπαντων θα ηθελα κατι για να το πλενω πιο συχνα και οχι για να του αλλαζω θηκες....ισως ειναι δυσκολο να βρω κατι-και οικονομικο-διοτι στο εξωτερικο δουλευιυν πολυ τις θηκες...

Link to comment
Share on other sites

Spyni, bed quilt είναι η ελαφριά κουβέρτα συνήθως τύπου καπιτονέ, τα togs δείχνουν το πόσο ζεστό είναι ένα σκέπασμα, αναφέρεται στα γεμιστά παπλώματα (πούπουλο ή άλλο υλικό), τώρα για τις κουβέρτες δεν ξέρω. Η παπλωματοθήκη πάντως είναι duvet cover. Εγώ θα διάλεγα το bed quil.

 

σε ευχαριστω πολυ!!!θα ηθελα οπως γραφω και στη Ραννια, κατι να το πλενω συχνα, κουραστηκα τωρα το χειμωνα με τις θηκες...βρηκα ενα στο ε βαυ αλλα ειχε 190 λιρες...τσιμπαει ολιγον!!!θα κοιταξω ξανα στο ονλινε του χυτηρογλου...τωρα που το σκεφτομαι κατι ειχε παρει το ματι μου...

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...