Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

εγω τα αγορασα 4 ευρω απο τον ηπειρωτη :D

 

 

http://www.healthzone.gr/gr/brefika-eidi-bebe/riniki-apofraxi/otrisalin-antallaktika.html

 

 

αλλα δεν σε συμφερει κανενα απο τα 2 εαν δεν εχεις κατι αλλο να παρεις.

 

Πολύ σωστά

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σου Ρανια συντοπιτισσα!!!

 

Απο οτι εχω καταλαβει, αυτο τον λιγο καιρο που σας παρακολουθω ,εισαι μεγαλο αστερι στις ιντερνετικες αγορες, αρα ηταν λογικο να βρεις την ακρη.

Το παραξενο ομως ειναι οτι συνεβη και σε μενα το ιδιο και καταφερα να το λυσω απευθυνομενη στα κεντρικα της Αθηνας. Η αληθεια ομως ειναι οτι χαλαστηκα αρκετα και δεν ψωνισα παλι ποτε απο το συγκεκριμενο καταστημα.

Ελπιζω μετα την δικη σας βοηθεια να μην χρειαστει να ξαναψωνισω απο τα τοπικα μας καταστηματα, γιατι το εχουν παρακανει....

Αληθεια, σε προγουμενες σελιδες κατι ανεφερες για πανες..θα με ενδιεφερε και να μοιραστουμε και τα μεταφορικα, βεβαια αν σε βολευει και εσενα.

Βλεπεις εγω τωρα προσπαθω να κανω δειλα τα πρωτα μου βηματα...

Αληθεια ποσο ειναι το παιδακι σου;

Link to comment
Share on other sites

Ομολογω οτι τα κλαιω

Ας οψεται οτι ηθελα μασκα για το αερολιν αμεσα!!!

32 ευρα εσκασα στη φαρμακοποιο!

http://www.chemistdirect.co.uk/aerochamber-plus-device-for-children-with-mask_1_157036.html

12,79 λιρες

20 ευρα με τα μεταφορικα

απλα σνιφφφφφφ

 

Δηλαδή, ούτε 15 ευρώ. Είχα πάρει αεροτσάμπερ για 0-2 ετών, το πορτοκαλί, από φαρμακείο, πρίν 3,5 χρόνια περίπου, 30 ολόκληρα ευρώ.

 

Πέσμου τώρα ότι δεν σου παίζει τα νεύρα που δίνεις διπλά λεφτά για το ΙΔΙΟ πράγμα ?

 

Μου έχουν χτυπήσει κόκκινο τα νεύρα με το ΜUM, αλλιώς θα σου έλεγα εγώ. Κάθε 2-3 μήνες μια παραγγελία από Αγγλία, με τα χίλια μύρια πραγματούλια.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

εχω αρχισει και σκεφτομαι σοβαρα να παρω ενα φαρμακειο, σημερα το ειδα στο λιντλ και μου φανηκε πολυ ωραιο τι λετε? εσεις πως τα εχετε τα φαρμακα στο σπιτι σας?

 

http://www.lidl.gr/cps/rde/xchg/lidl_gr/hs.xsl/index_9877.htm

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μήπως έχιε πάρει το μάτι σας ανταλλακτικά otrisalin για συσκευή ρινικής αναρρόφησης;

Ψάχνω κι έξω αλλά μάλλον δεν υπάρχουν με την ίδια εμπορική ονομασία... Στο φαρμακείο της γειτονιάς 5,5?...

 

Πηρα εγω απο healthzone 4ευρω αλλα εχει και 2ευρα μτφ...εννοειται οτι πηρα και αλλα πραγματακια! Δευτερα παρηγγειλα Τεταρτη πρωι ηταν στην πορτα μου με acs

 

ουπς!!!! σου ειχαν απαντησει ηδη!

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλαμαράκι, αυτό είναι ωραίο, αν σου φτάνει ο χώρος και αν μπορεί να μπει σε σημείο που ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ δεν το φθάνουν τα παιδιά (έχουν δεί τα μάτια μου ΠΟΛΛΑ !!!!).

 

Στον διάδρομο που είναι οι κρεβατοκάμαρες, έχω φτιάξει σε μαραγκό ένα μεγάλο ντουλάπι όχι πολύ φαρδύ (140 * 120 * 20) - γιατί είναι λίγο στενός ο διάδρομος - χωρισμένο σε τρία ντουλαπάκια. Στα δύο βάζω ότι χαρτομάνι και ψιλολόι μπορείς να φανταστείς, την φωτογραφική, την κάμερα, ότι συνήθως σέρνεται γύρω γύρω στο σπίτι και δεν ξέρεις που να χώσεις. Στο 3ο έχω χώσει τα φάρμακα, συμβατικά και ομοιοπαθητικά και είναι ΑΡΚΕΤΑ τεμάχια, τα του μακιγιάζ - τα βρίσκει το αστροπελέκι μου και γίνεται σαν τον ΠΙΜΠΟΓΙΟ, βάφει και τον αδερφό της ... - και κάτι χλωρίνες κλπ., ότι πρέπει δηλαδή, να είναι μη προσεγγίσιμο από τα μικρά. Μου στοίχισε γύρω στα 120 ευρώ και δεν το μετάνοιωσα καθόλου. Μακάρι να έπαιρνε άλλο ένα από την άλλη πλευρά του διαδρόμου.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Καλαμαράκι, αυτό είναι ωραίο, αν σου φτάνει ο χώρος και αν μπορεί να μπει σε σημείο που ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ δεν το φθάνουν τα παιδιά (έχουν δεί τα μάτια μου ΠΟΛΛΑ !!!!).

 

Στον διάδρομο που είναι οι κρεβατοκάμαρες, έχω φτιάξει σε μαραγκό ένα μεγάλο ντουλάπι όχι πολύ φαρδύ (140 * 120 * 20) - γιατί είναι λίγο στενός ο διάδρομος - χωρισμένο σε τρία ντουλαπάκια. Στα δύο βάζω ότι χαρτομάνι και ψιλολόι μπορείς να φανταστείς, την φωτογραφική, την κάμερα, ότι συνήθως σέρνεται γύρω γύρω στο σπίτι και δεν ξέρεις που να χώσεις. Στο 3ο έχω χώσει τα φάρμακα, συμβατικά και ομοιοπαθητικά και είναι ΑΡΚΕΤΑ τεμάχια, τα του μακιγιάζ - τα βρίσκει το αστροπελέκι μου και γίνεται σαν τον ΠΙΜΠΟΓΙΟ, βάφει και τον αδερφό της ... - και κάτι χλωρίνες κλπ., ότι πρέπει δηλαδή, να είναι μη προσεγγίσιμο από τα μικρά. Μου στοίχισε γύρω στα 120 ευρώ και δεν το μετάνοιωσα καθόλου. Μακάρι να έπαιρνε άλλο ένα από την άλλη πλευρά του διαδρόμου.

 

Η διαμαχη με τον συζηγο αυτη ειναι , δεν θελει ξεχωριστο ιδιαιτερο ντουλάπι, θελει λεει στα ήδη υπάρχοντα....αλλα ελα που δεν εχω αλλο ντουλαπι γκρρρρ μαλλον θα περιμενω....μετακομιζουμε -το πηρα αποφαση εγω δηλαδη χε χε - τον ιουνιο και θα φροντισω να βρω μεγαλυτερη κουζινα με περισσοτερα ντουλαπια....

 

Εγω χλωρινες κτλπ τα εχω ολα κλειδωμενα....σε ντουλαπι με κλειδάκι...

 

εντιτ...

 

να προσθεσω

εγω ετων δυομιση ανεβηκα στο τραπεζι της κουζινας ανοιξα το φαρμακειο της μαμας μου , ειχε το κλειδακι πανω....ηπια και εφαγα οτι ειχε μεσα....ω ναι και με πηγαν σηκωτη στο νοσοκομειο δυο ωρες μετα ....δυο πλύσεις στομάχου μου εκαναν !!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον κοριτσια εχω παραγγειλει μια στολη για τις αποκριες απο ebay η οποια δεν ηρθε ποτε. Η πληρωμη εγινε 18/02 και οπως εγραψε σε προηγουμενο μηνυμα μου η αποστολη 19/02. Σημερα αποφασισα να ξαναστειλω μυνημα. Και μου λεει οτι το μελος λειπει και θα επιστρεψει 22 /03 . Τι να κανω?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ειδες λοιπον αγαπητο μου μαλακιον οτι ΟΛΑ εχουν την εξηγηση τους σε αυτη τη ζωη??????:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

χαχαχαχα αν να χαθεις!!

 

Εντελως ομως....μετά λεει η μαμα μου οτι τα εβαζαν στο πανω μερος των ντουλαπιων χαχα το τι ακουσε η καημενη λεει που αφησε το κλειδακι πανω....

 

αλλα ήμουν και εγω λιγο ζωηρο παιδακι....

 

εντελως οφ τοπικ αλλα θα στο πω να παρεις μια ιδεα

 

ετων 3 τωρα , ανεβαζω ενα σκαμνάκι στο γραφειο του μπαμπά μου....ανεβαινω και εγω στο γραφειο πανω....ανεβαινω στο σκαμνάκι....και τσουπ ανεβαινω στην ντουλαπα που ειχε διπλα κολλημενη στο γραφειο του...

εμεινα εκει να κανω πλακα στη μαμα μου....(ετσι της ειπα λεει μετα :cool:)

 

αποκοιμήθηκα....:rolleyes:

 

καποια στιγμή με εψαχνε....

 

βρε που ειναι το παιδι....

 

με τα λιγα ....

 

με εψαχνε επι δυο ωρες, ειχε παρει την αστυνομια τηλεφωνο....ειχε ερθει η αστυνομια στο σπιτι.....:shock:

 

τοτε μεναμε σαουδική αραβια...και στους ξένους ήταν αμεση η ανταπόκριση της αστυνομιας, μα η πορτα κλειδωμενη αποκλειεται να βγηκε το παιδι

σημ. το κλειδι λεει της ειχε γινει μαθημα και το εκρυβε απο την πορτα...

 

οι αστυνομικοι εψαχναν στη πυλωτη μπας και βγηκα και φουνταρα....

 

και μετα ξυπναω και φωναζω

 

Μαμααααααααααα με ψάχνεις???

 

ελα να παιξουμε κρυφτοοοοοοοοοοοοο

 

χαχαχαχαχαχαχαχ

 

η μαμα μου λεει οτι μου εδωσε ενα χερακι ξυλο χαχαχαχαχ

 

εγω παντως δεν το θυμαμαι χαχαχαχαχα

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα!

Πρώτα-πρώτα να σας ευχαριστήσω για τις τόσες πληροφορίες και ιδέες που μου έχετε ήδη δώσει για τις ιντερνετοαγορές! Σας διαβάζω ανελλιπώς και το amazon έχει γίνει φίλος μου! (το e-bay όχι ακόμα, αλλά πού θα μου πάει;). Ήρθε η ώρα να σας ρωτήσω κι εγώ κάτι:

Εδώ και καιρό τριγυρίζω το smart trike plus απ' το amazon http://www.amazon.co.uk/Mookie-OF12609-1260000-Smart-Unisex/dp/B00115195I/ref=pd_cp_k_h_b_cs_2

και αναρωτιέμαι: διπλώνει για να μεταφερθεί πχ με το αυτοκίνητο; γιατί σκέφτομαι ότι αν το πάρουμε θα θέλουμε να το έχουμε και στις διακοπές μας. Αν κάποια το έχει και γνωρίζει, πολύ θα ήθελα να μάθω!

Σας ευχαριστώ πολύ-πολύ!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον κοριτσια εχω παραγγειλει μια στολη για τις αποκριες απο ebay η οποια δεν ηρθε ποτε. Η πληρωμη εγινε 18/02 και οπως εγραψε σε προηγουμενο μηνυμα μου η αποστολη 19/02. Σημερα αποφασισα να ξαναστειλω μυνημα. Και μου λεει οτι το μελος λειπει και θα επιστρεψει 22 /03 . Τι να κανω?

 

κοιτα....ειναι ενας μηνας σχεδον

 

κανε λιγο υπομονη,,,,,,και μολις παει στις 40 μερες κανε case στο πευπαλ και εισαι οκ

 

 

Κορίτσια καλησπέρα!

Πρώτα-πρώτα να σας ευχαριστήσω για τις τόσες πληροφορίες και ιδέες που μου έχετε ήδη δώσει για τις ιντερνετοαγορές! Σας διαβάζω ανελλιπώς και το amazon έχει γίνει φίλος μου! (το e-bay όχι ακόμα, αλλά πού θα μου πάει;). Ήρθε η ώρα να σας ρωτήσω κι εγώ κάτι:

Εδώ και καιρό τριγυρίζω το smart trike plus απ' το amazon http://www.amazon.co.uk/Mookie-OF12609-1260000-Smart-Unisex/dp/B00115195I/ref=pd_cp_k_h_b_cs_2

και αναρωτιέμαι: διπλώνει για να μεταφερθεί πχ με το αυτοκίνητο; γιατί σκέφτομαι ότι αν το πάρουμε θα θέλουμε να το έχουμε και στις διακοπές μας. Αν κάποια το έχει και γνωρίζει, πολύ θα ήθελα να μάθω!

Σας ευχαριστώ πολύ-πολύ!!

 

Δεν νομιζω οτι διπλώνει....ετσι παει ολοκληρο , εχω το ιδιο αλλα σε αλλη μαρκα και ειναι ολοκληρο μονο το μπαστουνι βγαινει που καθοδηγεις εσυ.

 

Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΑΙ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ......ΤΙ ΗΣΟΥΝΑ ΕΣΥ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ??????

ΑΠΑ ΠΑ ΠΑ ΠΑ ΠΑ ΠΑ!!!!!!!!

 

χαχα τι παιδι? Παιδι της ηλικιας μου βρε....για αυτο τα μωρα και τα ματια μας 14αρα!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Σου λεει απο ποτε λειπει??? Γιατι ειναι αρκετα μεγαλο διαστημα...οταν αγορασες τη στολη ελεγε κατι για απουσια της?

Οχι τιποτα δεν ελεγε. Τωρα μονο οτι επιστρεφει 22/3.:confused:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα. Από littlewoods και εγώ δεν έχω παραλάβει. Παρήγγειλα 27/02.

Ξέρετε που μπορώ να βρω γκαζάκι-καμινέτο Ελ γκρέκο ή τέτοιου τύπου? Στο σούπερ μάρκετ το βρίσκω 40 ευρώ!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

....

 

Εγω χλωρινες κτλπ τα εχω ολα κλειδωμενα....σε ντουλαπι με κλειδάκι...

 

να προσθεσω

εγω ετων δυομιση ανεβηκα στο τραπεζι της κουζινας ανοιξα το φαρμακειο της μαμας μου , ειχε το κλειδακι πανω....ηπια και εφαγα οτι ειχε μεσα....ω ναι και με πηγαν σηκωτη στο νοσοκομειο δυο ωρες μετα ....δυο πλύσεις στομάχου μου εκαναν !!!!

 

αλλα ήμουν και εγω λιγο ζωηρο παιδακι....

 

Ουκ ολίγα τέτοια, έχω πράξει και η αφεντιά μου. Στον Εθνικό Κήπο, έπεσα στη λίμνη με τις πάπιες όταν πλησιάσα να τις ταίσω, πάει η μαμά μου να με βγάλει γλιστρά και πέφτει και εκείνη, ευτυχώς ο αδερφός μου προνόησε να μείνει στεγνός. 13 μηνών εγώ και 1 μηνός ο αδερφός μου ανέβηκα στην καρέκλα, στο τραπέζι, τράβηξα το πετσετάκι για να πάρω το μέλι, έπεσε επάνω μου το ψαλίδι - ακόμα έχω το σημάδι - και το μέλι, μπαίνει η μαμά μου τι να δει ? εμένα μέσα στα αίματα και τα μέλια. 15 μηνών άνοιξα το παράθυρο, βγήκα στην αυλή, καβάλησα τον τοίχο της αυλής, τοίχο-τοίχο όλο το στενό, πέρασα κεντρικό δρόμο και πήγα στην καλή γιαγιούλα που με κέρναγε καραμέλες. Πάει η μαμά μου να δει το παιδί που κοιμάται και βλέπει το ανοιχτό παράθυρο !!!! Πάει, έκλεψαν το παιδί. Μέχρι να με βρεί, τα έβλεπε όλα κόκκινα............

 

Πολύ ξύλο...........

 

Ειδες λοιπον αγαπητο μου μαλακιον οτι ΟΛΑ εχουν την εξηγηση τους σε αυτη τη ζωη??????:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

Και εγώ, δεν αναρωτιέμαι γιατί η Δανάη είναι τέτοιος σίφουνας, είχε να μοιάσει. Τι την έχω βρεί πλακωμένη από την τηλεόραση, τι έχει σκαρφαλώσει στο ψυγείο, πολλά χαριτωμένα και καρδιοχτυπητικά .... Δεν λέω τίποτα πλέον, ελπίζω μόνο, ο καλός Θεός να συνεχίσει να κοιτά και να προστατεύει...........

 

Για να μην είμαι εντελώς εκτός τόπικ, τίποτα για ριχτάρια καναπέ έχουμε ?

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Tamar μου το http://www.zarahome.com/shop/gr/en/zara-home/home αγοράζεις ολα τα προιόντα του Ζαρα για το σπιτι πλυν των ρουχων

ΤΟ μονο κακο ειναι οτι εχει 20ευρω μεταφορικα....:shock:

Νομιζω χωρις να θελω να σε παρω στο λαιμο μου οτι το ειχε δοκιμασει μια κοπέλλα και εμεινε ευχαριστημενη (απορω γιατι δεν το εχουμε στη λιστα...:cry:)

 

Καλά έχω ξετρελαθεί με τα ήδη για τα παιδικά δωμάτια. Είναι εκπληκτικά...

Βέβαια τα 20 ? μεταφορικά δεν είναι λίγα αλλά αν έχουν διαφορές με τα ελληνικά μάλλον θα είναι η επόμενη αγορά μου.

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Ουκ ολίγα τέτοια, έχω πράξει και η αφεντιά μου. Στον Εθνικό Κήπο, έπεσα στη λίμνη με τις πάπιες όταν πλησιάσα να τις ταίσω, πάει η μαμά μου να με βγάλει γλιστρά και πέφτει και εκείνη, ευτυχώς ο αδερφός μου προνόησε να μείνει στεγνός. 13 μηνών εγώ και 1 μηνός ο αδερφός μου ανέβηκα στην καρέκλα, στο τραπέζι, τράβηξα το πετσετάκι για να πάρω το μέλι, έπεσε επάνω μου το ψαλίδι - ακόμα έχω το σημάδι - και το μέλι, μπαίνει η μαμά μου τι να δει ? εμένα μέσα στα αίματα και τα μέλια. 15 μηνών άνοιξα το παράθυρο, βγήκα στην αυλή, καβάλησα τον τοίχο της αυλής, τοίχο-τοίχο όλο το στενό, πέρασα κεντρικό δρόμο και πήγα στην καλή γιαγιούλα που με κέρναγε καραμέλες. Πάει η μαμά μου να δει το παιδί που κοιμάται και βλέπει το ανοιχτό παράθυρο !!!! Πάει, έκλεψαν το παιδί. Μέχρι να με βρεί, τα έβλεπε όλα κόκκινα............

 

Πολύ ξύλο...........

 

 

 

Και εγώ, δεν αναρωτιέμαι γιατί η Δανάη είναι τέτοιος σίφουνας, είχε να μοιάσει. Τι την έχω βρεί πλακωμένη από την τηλεόραση, τι έχει σκαρφαλώσει στο ψυγείο, πολλά χαριτωμένα και καρδιοχτυπητικά .... Δεν λέω τίποτα πλέον, ελπίζω μόνο, ο καλός Θεός να συνεχίσει να κοιτά και να προστατεύει...........

 

Για να μην είμαι εντελώς εκτός τόπικ, τίποτα για ριχτάρια καναπέ έχουμε ?

 

χαχαχαχαχαχαχα

 

δεν πας πισω και εσυ!!!!! 8-):cool:

 

Link to comment
Share on other sites

Καλά έχω ξετρελαθεί με τα ήδη για τα παιδικά δωμάτια. Είναι εκπληκτικά...

Βέβαια τα 20 ? μεταφορικά δεν είναι λίγα αλλά αν έχουν διαφορές με τα ελληνικά μάλλον θα είναι η επόμενη αγορά μου.

 

Νομίζω με αγορές άνω των 200 ευρώ δεν χρεώνει μεταφορικά, τσέκαρέ το.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχαχα

 

δεν πας πισω και εσυ!!!!! 8-):cool:

 

Ε, ότι μπορεί κανείς κάνει και ότι έχει κανείς - βλέπε σημάδια - καλό είναι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Καλά έχω ξετρελαθεί με τα ήδη για τα παιδικά δωμάτια. Είναι εκπληκτικά...

Βέβαια τα 20 ? μεταφορικά δεν είναι λίγα αλλά αν έχουν διαφορές με τα ελληνικά μάλλον θα είναι η επόμενη αγορά μου.

 

ναι γραψε κωδικους απο αυτα που θελεις, τηλεφωνάκι στο ζαρα, ρωτα τιμες τσεκαρε αν ειναι φτηνοτερα εννοειτε μεσω ιντερνετ!!

 

Link to comment
Share on other sites

Καλε τι παιδια εισασταν εσεις???? Θα το ξαναπω.... Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΙ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ!!!!!!

(περιττο να σας πω οτι κλαιω απο τα γελια)

 

..και για να μην ειμαι κι εγω εκτος topic....female εψαχνα κι εγω για καμινετο el greco αλλα στο internet δεν βρηκα τιποτις!!!

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...