Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα. Παρέλαβα εχθές ένα πάρκο από το γερμανικό ebay και μου το έστειλαν με DHL Deutsche Post. Οι απαράδεκτοι εδώ της DHL μου χτύπησαν το κουδούνι και δεν ανέβαζαν το πακέτο περιμένοντας να κατέβω να το πάρω από κάτω γιατί λένε, αυτού του είδους την υπηρεσία είχα πληρώσει στο γερμανικό DHL. Πόσο γύφτοι είστε;;;;;;!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας κόσμε!!Ψάχνω κανένα περισσευόμενο εκπτωτικό κουπονάκι-κωδικό από ήδη πελάτη του mytoys.de για να γλυτώσουμε κανά ευρουλάκι για τα δωράκια των παιδιών...Δέχομαι και πμ ..Ευχαριστώωωωωω....

Link to comment
Share on other sites

σε κουτα παμπερς? πως ηξερε οτι ειναι πανες??? θα τις σαβουρωσουνε αλλιως!!!

Τα μωρομάντηλα ήταν μέσα σε κούτα πάμπερς. Ups είναι ρε συ, δεν είναι ΕΛΤΑ να τα σαβουρώσουνε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα!!!!

κοριτσια να σας ρωτησω πηρα την αποφαση να παραγγειλω κι εγω πανες και μωρομαντηλα αλλα μια φιλη που πηρε μου ειπε οτι της χρεωσαν μεταφορικα εσας σας χρεωσαν;

αφου γραφει πανω απο 25 λιρες δωρεαν

πειτε μου γιατι την εχω ετοιμη την παραγγελια!

QnFwm8.png

VyFvm8.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!

κοριτσια να σας ρωτησω πηρα την αποφαση να παραγγειλω κι εγω πανες και μωρομαντηλα αλλα μια φιλη που πηρε μου ειπε οτι της χρεωσαν μεταφορικα εσας σας χρεωσαν;

αφου γραφει πανω απο 25 λιρες δωρεαν

πειτε μου γιατι την εχω ετοιμη την παραγγελια!

 

Καλημέρα vatraxaki

 

Κανονικά δεν πρέπει να χρεώνουν για παραγγελία μεγαλύτερη από 25 λίρες, εφόσον έχεις επιλέξεις το Amazon.co.uk ως seller. Όταν πας στη σελίδα Delivery details (Βήμα 5-Dispatch) πρέπει να επιλέξεις FREE Super Saver Delivery (3-10 business days) αντί του προεπιλεγμένου Standard (3-7 business days). Πάντως στην τελευταία σελίδα (Confirm), και πριν κλείσεις την παραγγελία μπορείς να δεις δεξιά αν σου χρεώνουν μεταφορικά (Postage & Packing:0). Δεν ξέρω αν υπάρχει κάτι άλλο, πάντως λογικά έτσι δε θα πρέπει να σου χρεώσουν μεταφορικά. Ελπίζω να βοήθησα. Καλές αγορές.

Link to comment
Share on other sites

matsoulinako

Καλημέρα σας κόσμε!!Ψάχνω κανένα περισσευόμενο εκπτωτικό κουπονάκι-κωδικό από ήδη πελάτη του mytoys.de για να γλυτώσουμε κανά ευρουλάκι για τα δωράκια των παιδιών...Δέχομαι και πμ ..Ευχαριστώωωωωω....

KDXJ3MP7FLR3 για νεους πελατες και αγορες ανω των 30ευρω για δοκιμασε

Link to comment
Share on other sites

Να άλλο ένα site με μεταχειρισμένα cd/dvd σε άριστη όμως κατάσταση με τα εσωτερικά βιβλιαράκια τους

http://www.secondspin.com

Μην φαντάζεστε ότι θα βρείτε Ελληνικά, μόνο όσα ίσως να έχουν κυκλοφορήσει εξωτερικό.

Μεταφορικά δεν θυμάμαι γιατί πάντα τα μοιράζομαι με φίλους ανάλογα με την παραγγελία, δεν συμφέρει πάντως για κανα δυο cd, αλλά για περισσότερα πάντα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ami η κουζίνα είναι αυτή αλλά εγώ την πήρα 52 μαζί με τα μεταφορικά.

http://www.amazon.de/Smoby-24559-K%C3%BCche-Bon-Appetit/dp/B003JZCLS2/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1291459892&sr=8-4

 

Θραύση έχει κάνει η κουζίνουλα μας!!!Θα έπρεπε να μου δώσει ποσοστά η smoby!!

Καλά μαγειρέμματα!!!

Link to comment
Share on other sites

επιτελους ηρθαν τα πραγματα μου απο το Mytoys εκαναν μια εβδομαδα να εκτελεσουν την παραγγελια και μια εβδομαδα να ερθει αλλα ηρθαν σημερα με τα courier των ελτα και οχι με acs

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Παρέλαβα εχθές ένα πάρκο από το γερμανικό ebay και μου το έστειλαν με DHL Deutsche Post. Οι απαράδεκτοι εδώ της DHL μου χτύπησαν το κουδούνι και δεν ανέβαζαν το πακέτο περιμένοντας να κατέβω να το πάρω από κάτω γιατί λένε, αυτού του είδους την υπηρεσία είχα πληρώσει στο γερμανικό DHL. Πόσο γύφτοι είστε;;;;;;!!!!!!!!!

 

Zoniadim θελω κι εγω να παρω ενα παρκο για δωρακι, εισαι ευχαριστημενη με αυτο που πηρες? Θα μπορουσα να το δω?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

επιτελους ηρθαν τα πραγματα μου απο το Mytoys εκαναν μια εβδομαδα να εκτελεσουν την παραγγελια και μια εβδομαδα να ερθει αλλα ηρθαν σημερα με τα courier των ελτα και οχι με acs

 

Κι εγώ έχω κάνει παραγγελία απο το mytoys και περιμένω. Το προβλημά μου όμως είναι άλλο και θα ήθελα να μάθω αν το είχες και εσύ. Όταν μπαίνω με τον κωδικό μου, βγάζει τα ίδια προϊόντα με διαφορά (ακριβότερα) γύρω στο 1-2 ευρω. Πριν απο λίγο τους έστειλα email και τους ρωτάω για αυτο. Εσύ παρατήρησες κάτι τέτοιο?

 

Μόλις μου απάντησαν ότι είναι λόγω διαφοράς ΦΠΑ Ελλάδας - Γερμανίας.

Είσαι όλη μου η ζωή!!!!!

line_m122_beg_17_time_1168750800_text_cf20c1ebe5eee1ede4f1dceaeff220eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Μαριτάκι από εσένα το είδα!ανυπομονώ να πάμε αθήνα για να την ανοίξουμε!

 

Χαίρομαι που βοήθησα!!!Θα το χαρεί το παιδάκι σου πίστεψε με!!!Και εσύ μαζί φαντάζομαι που θα μαγειρεύεις παρέα!!!

 

Χτες μου ήρθαν και εμένα τα μωρομάντιλα...παρόλο που φύγαν μετά τα παπούτσια μου, ήρθαν πρώτα με ups!Το πρωί ήταν στο Κορωπί και το μεσημέρι μου χτύπησαν το κουδούνι...πάω για τις πάνες μάλλον τώρα!

Link to comment
Share on other sites

Εμπειρα (σε internet αγορες) κορίτσια μου...βοηθεια!!

Δεν εχω διαβάσει ολα τα ποστ για τις πάνες οποτε μπορει να ρωταω κάτι που ήδη εχει απαντηθει....

Προσπαθω να παραγγειλω παμπερσ απο το amazon και μου βγάζει Important Message

  • Pampers Active Fit Size 3 Midi Nappies - 2 x Jumbo Packs of 84 (168 Nappies) cannot be shipped to the selected address.

στις πληροφορίες όμως για τα προιοντα αυτα η Ελλάδα είναι μεσα.

Καμια ιδέα γιατι μπορεί να μου το βγάζει?????

QqmLp3.png
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να μάθω αν είναι έντιμοι, συνεπείς στο τι στέλνουν πότε, βιβλία θέλω να αγοράσω...

νομίζω ότι θα δεν έχεις κανένα πρόβλημα, ιδίως αν ο πωλητής είναι το amazon :rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Να σας πω ότι εγώ ψωνίζω καλλυντικά, αφρόλουτρα, σερβιέτες, είδη μακιγιάζ εδώ και χρόνια από το www.bce-europe.com κι είμαι πολύ ευχαριστημένη. Είναι προϊόντα χωρίς χημικά συντηρητικά, χρώματα, αρώματα κτλ. Επίσης ψωνίζω από το ίντερνετ πολύ ωραία κεντήματα αν ενδιαφέρεται κάποια...

Link to comment
Share on other sites

Zoniadim θελω κι εγω να παρω ενα παρκο για δωρακι, εισαι ευχαριστημενη με αυτο που πηρες? Θα μπορουσα να το δω?

 

Πήρα αυτό

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=160510395974&ssPageName=STRK:MEWNX:IT#ht_2055wt_954 που είναι σχεδόν τετραγωνισμένο, γιατί δεν πολυσυμπαθώ τα παραλληλόγραμμα. Από τον seller έμεινα ευχαριστημένη

Link to comment
Share on other sites

Να σας πω ότι εγώ ψωνίζω καλλυντικά, αφρόλουτρα, σερβιέτες, είδη μακιγιάζ εδώ και χρόνια από το www.bce-europe.com κι είμαι πολύ ευχαριστημένη. Είναι προϊόντα χωρίς χημικά συντηρητικά, χρώματα, αρώματα κτλ. Επίσης ψωνίζω από το ίντερνετ πολύ ωραία κεντήματα αν ενδιαφέρεται κάποια...

 

οταν λες κεντηματα...εννοεις pattern τα οποια να φτιαξουμε εμεις ή ετοιμα,κεντημενα???

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...