Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

κουζίνα κεραμική ή εμαγιέ?


Recommended Posts

Αν ψάχνετε για επαγωγική εστία έχει μία πολύ καλή προσφορά εδώ:

http://www.panfthina.gr/product/tb-600-2/

 

Αφορά επαγωγική εστία IR-6040 της εταιρίας ΤΕΚΑ με έκπτωση -20%

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Διαφημίσεις


Καλημέρα και καλή χρονιά!!!!!!!

Επειδή ανακαινίζω την κουζίνα και θ΄αλλάξω και ηλεκτρικά ποια είναι η γνώμη σας για κεραμική εστία??δεν έχω χρησημοποιήσει άλλη φορά είχα ελεύθερες εμαγιέ και δεν ξέρω ποια να πάρω η whirpool που είναι η πιο οικονομική μου έχουν πει ότι σπάει εύκολα το τζάμι και δεν το καλύπτει η εγγύηση έχω δεί samsung,siemens bosch και pitsos αλλά για την τελευταία δεν έχω ακούσει και πολύ καλά λόγια υπάρχει και η beko τούρκική σε οικονομική τιμή και με φθηνά ανταλλακτικά έχω πλυντήριο ρούχων beko και είμαι ευχαριστημένη αλλά η κουζίνα θα λειτουργεί κάθε μέρα σε σχέση με το πλυντήριο που λειτουργεί 2-3 φορές την εβδομάδα είναι αξιόπιστη?? την έχει χρησημοποήσει κάποια κοπέλα να μου πει την εμπειρία της??Δεν ξέρω πραγματικά ποια να πάρω λόγω ανακαίνησης το μπάτζετ είναι περιορισμένο με τόσα μοντέλα στο διαδύκτιο μπερδεύτηκα.Σας ευχαριστώ.!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφορούν ακόμα εμαγιέ κουζίνες; Νόμιζα ότι είχαν εγκαταληφθεί :D

 

Προσωπικά από την bosch που έχω από το 2013, ευχαριστημένη είμαι, το γυαλί της είναι σαν καινούριο παρά τη καθημερινή χρήση. Σαν φούρνος ενώ ψήνει καλά κια ομοιόμορφα, δεν είμαι και πολύ ευχαριστημένη γιατί παρουσιάζει συχνό πρόβλημα με το grill.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...