Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αναπτυξιολόγος (αναζήτηση ειδικού)


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • 3 εβδομάδες μετά...

εμείς είχαμε πάει στο Αττικό στην κ. Αντωνοπούλου στα απογευματινά (75? πριν 1 χρόνο). Αυτό που θυμάμαι είναι οτι και η συγκεκριμένη και οι υπόλοιποι που είχαμε ψάξει είχαν μεγάληηηηη αναμονή. Μου φάνηκε καλή, ασχολήθηκε με το παιδί, μας ρώτησε πολλά πράγματα και στο τέλος μας καθησύχασε και μας έγραψε κάποιες συνεδρίες σε εργοθεραπευτή.

cN3ep3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Υπάρχει παράρτημα του ΙΚΑ στην Ηπείρου (33 αν θυμάμαι) . Βέβαια το ραντεβού στο κλείνουν μετά απο 2-3 μήνες.

Επίσης πολύ καλό είναι ένα παράρτημα του Παίδων (ΕΘΜΑ) στην μαραθονοδρόμων στα σύνορα χαλάνδρι ψυχικό.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα και από εμένα.

Η παιδίατρός μας είναι αναπτυξιολόγος.

Ο λόγος που αρχικά την επλεξα ήταν γιατί είναι & πιστοποιημένη σύμβουλος θηλασμού.

Τους 8 μήνες που παρακολουθεί τη μπεμπούλα μας, είμαστε πολύ ευχαριστημένοι.

Είναι πάντα ευγενική, καθησυχαστική, πολύ καλά οργανωμένη, 'ακούει' τις ανάγκες μας, σέβεται τις επιλογές & τη βρίσκουμε πάντα.

 

Θα σου στείλω πμ & αν θέλεις επικοινωνείς.

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Καλησπερα,εχω ενα γιο 2,5 χρονων κ θα με ενδιεφερε να μου πειτε εμπειρια γνωμη,αν καποια εχει επισκεφτει τον παιδονευρολογο αναπτυξιολογο κ.Παυλου Ευαγγελο.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 χρόνια μετά...

Καλησπέρα σας θα ήθελα την βοήθεια σας  αν γνωρίζεται κάποιο αναπτυξιολογο η παιδονευρολόγο για να γράψουμε κάποιες εργοθεραπείας μέσω εοππυ καθώς σε δημόσιο νοσοκομείο είναι δύσκολο να κλείσεις ραντεβού .ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...