Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ετικέτες για σαπουνοφουσκες


Recommended Posts

Κορίτσια καλημερα χρειάζομαι βοήθεια θέλω να βάλω στις σαπουνοφουσκες αυτοκόλλητες ετικέτες με το όνομα του μωρού ξέρετε που μπορω να βρω?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1000 συγνώμη αλλά δεν ξέρω να σου απαντήσω στο ερώτημα σου!! Θα ήθελα σε παρακαλώ αν μπορούσες να μου έλεγες από που πήρες τις σαπουνόφουσκες και πόσο το καμμάτι γιατί θέλω να πάρω και εγω για την βάπτιση του μπέμπη μας, αλλά δεν ξέρω που τα πουλάνε!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα εχει στα jumbo 50 λεπτά εγω εχω πάρει 25 μόνο για τα παιδάκια αλλα θέλω να βγάλω την ετικέτα που έχουνε και να βάλω αυτοκόλλητο με βατραχακια ακόμα το ψάχνω εχω αρκετό χρόνο μεχρι τον Ιούνιο οπότε πιστεύω οτι θα καταφέρω να βρω λυση

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!δεν ξερω σιγουρα αλλα φανταζομαι οτι ειναι πολυ πιθανο να μπορουν να σου τυπωσουν το σχεδιο και το θεμα που θες σε αυτοκολλητες ετικετες σε καποιο τυπογραφειο..Εγω είχα σχεδιασει μονη μου το προσκλητηριο της βαπτισης του μεγαλου μας γιου και το ειχα παει σε ενα τυπογραφειο και μου το εφτιαξαν σε πολυ καλη τιμη σε σχεση με ενα παρομοιο που ειχα βρει σε μαγαζι με ειδη βαπτισης..και ήταν μεγαλη η διαφορα της τιμης..Φαντασου οτι το ειχα βρει 3,5 ευρω το ενα(ήταν σαν μικρογραφια σχολικου τετραδιου το προσκλητηριο) και στο τυπογραφειο μου βγήκε περιπου 1,20. Ψαξε στο ιντερνετ για οικονομικο τυπογραφειο κοντα σου και παρε τηλ να κανεις μια ερωτηση αν μπορουν να σου φτιαξουν αυτο που θες!

Με το καλο!:D

6L9mp2.png

 

IPZnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημερα χρειάζομαι βοήθεια θέλω να βάλω στις σαπουνοφουσκες αυτοκόλλητες ετικέτες με το όνομα του μωρού ξέρετε που μπορω να βρω?

 

Πηγαινε σε ενα καλο και οργανωμενο τυπογραφειο και ζητα να σου το φτιαξουν, σιγουρα το αποτελεσμα θα σε ικανοποιησει απολυτα και δεν στοιχιζει πολυ!!!

Ο αδερφος μου στη βαφτιση της κορης του εκανε κατι παρομοιο (σε μορφη αυτοκολλητου) με συννεφακια και το ονομα του μωρου!!!

 

Καλοφωτιστο σου ευχομαι!!!

Η φουρτουνα μου ηρθε...και ξεσηκωσε τον κοσμο μου στις 27/07/2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλή μου, γιατί να ξοδευτείς; θα σου πω τι κάνουν οι επαγγελματίες και είμαι σίγουρη οτι μπορείς να το κάνεις και εσύ. φτιάχνεις το σχεδιάκι που θες, παίρνεις από βιβλιοπωλείο αυτοκόλλητα (τα έχουν έτοιμα) Τα τυπώνεις στον εκτυπωτή σου, τα κόβεις στο μέγεθος της σαπουνόφουσκας και το κολλάς. Αν θες για σχδιάκι μπορώ να σε βοηθήσω, γιατί ασχολούμαι με το σπορ

cN3ep3.png
Link to comment
Share on other sites

Πατάκη εύκολο ακουγετε αλλα δε ξερω στη πράξη αν θα το καταφέρω και επειδή εχω και δυο παιδάκια τα οποία δε μου αφήνουν και πολυ ελεύθερο χρόνο δε ξερω αν θα το καταφέρω βέβαια αν έχεις κάποιες ιδέες πολυ ευχαρίστως να τις ακούσω σε ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...