Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ποσο συχνα πατε στον παιδιατρο?


mmdad

Recommended Posts

Πατε προγραμματισμενα ή μονο αν αρρωστησουν?

 

Δυο φορες το χρονο ειναι καλα?

Ουσιαστικα στον παιδιατρο παμε μονο για ζυγισμα - μετρημα. Οταν αρρωστενουν δεν μπορουμε να βρουμε παιδιατρο οποτε ή τους εξεταζει ο γιατρος βαρδιας (στο σπιτι 'η στα επειγοντα) ή αν μπορεσουμε και κλεισουμε ραντευου ο οικογενιακος μας γιατρος (γενικη ιατρικη). Παραλληλα πανε μια φορα τον χρονο στον ουρολογο, μια στον οδοντιατρο και ο μικρος και στον οφθαλμιατρο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπεραααα τα ξαναλεμε παλι....την μικρη μου (13μηνων) σχεδον καθε μηνα, τον μεγαλο μου 7 ετων τον παω οταν ειναι αρρωστος, καθε σεπτεμβρη πριν ξεκινησουν τα σχολεια κανουμε τσεκ απ ουρα, αιμα, οτι αλλο χρειαστω μιλαω τηλεφωνικα με την παιδιατρο ή ερχεται σπιτι...

καθε μερα ολο και περισσοτερες εκπληξεις....

Link to comment
Share on other sites

καλησπεραααα τα ξαναλεμε παλι....την μικρη μου (13μηνων) σχεδον καθε μηνα, τον μεγαλο μου 7 ετων τον παω οταν ειναι αρρωστος, καθε σεπτεμβρη πριν ξεκινησουν τα σχολεια κανουμε τσεκ απ ουρα, αιμα, οτι αλλο χρειαστω μιλαω τηλεφωνικα με την παιδιατρο ή ερχεται σπιτι...

 

Ναι και εγω για τα πιο μεγαλα ρωταω. Σαν μωρακια τους πηγαινα καιο εγω πολυ πιο τακτικα... Εξετασεις εμεις δεν κανουμε. Δεν τις συνηθιζουν φιανεται στο Βελγιο. Παλι την ρωτησα προχτες και ειπε οτι δεν χρειαζεται...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...