Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Βαπτιση Βορειοδυτικη Αττικη


Recommended Posts

Καλησπερα σας

Βαπτιζω το παλικαρι μου στο τελος του Ιονιου.

Δυστηχως δεν μας παιρνει να καλεσουμε ολο τον κοσμο καιετσι καταλληξαμε στο αριθμο 60 εως 65.

Η Βαπτιση θα γινει σε εκκλησια της Λυκοβρυσης Κυριακη μεσημερι

Θα ηθελα λοιπον την γνωμη σας για ταβερνα-εστιατοριο καλο θα ηταν να δεχεται και μουσικη σε Μεταμορφωση Νεα Ιωνια Νεο Ηρακλειο Χαλανδρι Αγια Παρασκευη 'η οπου αλλου αλλα να μην θελω καραβι για να παω :)

 

Εχω δει τα εξης αλλα περιμενω και τις γνωμες σας

Ποτηρακι - Λυκοβρυση

ΑιΒαλι -Νεα Ιωνια

Γαιδαρος - Αγια Παρασκευη.

Ειδα και τις Λευκες στο Γαλατσι αλλα το θεωρω ακαταληλο για Βαπτιση.

 

Περιμενω τις γνωμες σας ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τις εχω γυρισει σχεδον ολες.

Σιγουρα πιο ακριβες και πολυ μεγαλυτερες αιθουσες απο αυτες που ανεφερα.

Βαρανε μηγες ομως πια δυστηχως

Καποτε μεσουρανουσαν. Τωρα λιγοτερα λεφτα λιγοτερες εκδηλωσεις. Αν πας καθημερινη σε πιανει η καρδια σου.

Link to comment
Share on other sites

Στον Γάιδαρο έχω πάει για φαγητό όχι σε εκδήλωση, σαν φαγητό είχε καλό δεν θυμάμαι να σου πω τιμές προς το μέτριες θυμάμαι.

Εγώ το είχα κάνει στην Πέυκη στο Μπαχάρι αλλά για μουσική δεν ξέρω ωραίο φαγητό και χώρος ότι πρέπει για τα άτομα που θέλεις.

Χαλάνδρι προχθές πήγαμε στην Υδρούσα για φαγητό και είχε βάφτιση δεν ξέρω για τιμές να σου πω το φαγητό συμπαθητικό.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστω

Ο Γαιδαρος εχει καλες τιμες. Θα παω σημερα να δω τον χωρο.

Υδρουσα εχω παει δεν ξερω τιμες. Δεν εχω να χασω τιποτα να ρωτησω.

Το μπαχαρι δεν το ηξερα καθολου. Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Το μπαχάρι έχει καταπληκτικό φαγητό και καλές τιμές και ο χώρος είναι εξαιρετικός, έχει και έξω αλλά το μέσα είναι όλο πέτρα και ξύλο και είναι δροσερό.

Δεν χάνεις τίποτα αν έχεις χρόνο να πας να τα δεις όλα και να πάρεις προσφορές.

Επίσης έχει κανα δυό μεζεδοπωλεία στην Αγίας Λαύρας στα Πατήσια.

Και κοίταξε και στο Ηράκλειο έχει πολλά μεζεδοπωλεία.

Link to comment
Share on other sites

Χθες γυρισα σε αλλα τεσσερα μαγαζια για προσφορες.

1)Γαιδαρος : Τιμες ετσι και ετσι ο χωρος που ειναι ωραιος και ειναι ο εξωτερικος δεν εχει ανοιξει ακομα. Πρεπει να μπουμε αττικη οδο για να παμε, μακρια απο τον προορισμο μου.

2)Χρηστος Αγια Παρασκευη. Ωραια αιθουσα πολλες επιλογες ακριβο για αυτο που θελω και αυτο μακρια.

3)Μπαχαρι Πευκη, συμπαθιτικος χωρος, ο μεσα πιο πολυ απο τον εξω. Το + του εξω βεβαια ειναι οτι εχει ενα μικρο παιδοτοπο. Ευγενικος ο ανθρωπος που μας εξυπηρετησε. Καλες τιμες. Εχω μια ενσταση με την μουσικη που δεν διαβασα και θετικα καθως και με το κυριως που δεν μου πολυαρεσε η επιλογη

4)Αιβαλι Νεα Ιωνια, συμπαθιτικος χωρος αυλη, παρα πολυ καλες τιμες στα ορια του πολυ ανησυχιτικου. Θα πρεπει να παω να δοκιμασω.

5)Μιας και κραταω απο εκει, πηγα και στο Ποτηρακι Λυκοβρυση. Πολυ καλες κριτικες για το φαγητο - μουσικη (Απ' ολα και Κριτικα). Καλες τιμες.

 

Μετα απο σκεψη τα τρια τελευταια ειναι τα επικρατεστερα, Πρωτα ομως θα τα επισκεφθω για να δοκιμασω και μετα θα κλεισω

Θα ενημερωσω

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν για το Μπαχάρι να σου πω ότι πραγματικά είναι πολύ ευγενικοί και ειδικά ο Ηλίας αν είδατε αυτόν ο χώρος μέσα είναι εκπληκτικός.

Εμείς είχααμε 2 σαλάτες, 3 ορεκτικά το ένα ήταν οι μελιτζάνες, το άλλο αυτό με το χαλούμι το τρίτο δεν θυμάμαι, σαν κυρίως είχα λεμονάτο αν θυμάμαι καλά αλλά μου είχε πει ότι αν θέλουν κάποιοι κάτι άλλο επειδή δεν το τρώνε δεν υπάρχει πρόβλημα για μερικά πιάτα τα φτιάχνει το σοφρίτο να σου πω είναι εκπληκτικό και τα σουτζουκάκια αν σου αρέσουν τα πικάντικα.

Σαν φαγητό είχα τις καλύτερες κριτικές.

Μουσική δεν με ενδιέφερε προσωπικά βάζει μια ελαφριά μουσική που δεν ενοχλεί, αυτό είναι μείον αν σε ενδιαφέρει να το κάνεις σαν πάρτυ.

Σου γράφω γι αυτό που ξέρω για πες μας και για τα άλλα κριτική έτσι να ξέρουμε γιατί ακολουθεί και η μικρή.

Link to comment
Share on other sites

Αιβαλι στην Νεα Ιωνια πηγαμε σημερα για μεσημεριανο.

ειναι απλα μια ταβερνα που θα πηγαινα μονο με παρεα για φτηνο φαγητο. Οχι για να κανω την βαπτιση του παιδιου μου. σκοτεινος χωρος για να κραταει την θερμοκρασια χαμηλα γιατι οι ανεμιστηρες δεν βοηθουν σε τοσο υψηλες θερμοκρασιες.

Φαγητα μετρια προς καλα .οι μεριδες μικρες . Δεν ειχε ολα τα φαγητα του καταλογου.

 

Οποτε εχουν μεινει δυο επιλογες Ποτηρακι και Μπαχαρι. Θα δοκιμασω και θα σας πω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 9 months later...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...