Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Το σποράκι μου πέταξε.....


Stav77

Recommended Posts

Κορίτσια καλήμέρα!. Πώς είστε σήμερα? Matina που χάθηκες εχθές? ελπίζω να είσαι καλά....Edel, Symm, καλημερα...είναι η πρώτη μέρα έπειτα από 2 ολόκληρες εβδομάδες που τολμώ να πω ότι νιώθω καλα.......

Σας κάνω αγκαλίτσα μεγάλη και νιώθω τη ζεστασιά σας

Φιλάκια.......

Stav μου τωρα το ειδα το post. Μπραβο κοριτσι μου!! Συνεχισε ετσι!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 287
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Stav77

    Stav77 70 δημοσιεύσεις

  • matina80

    matina80 65 δημοσιεύσεις

  • edel84

    edel84 49 δημοσιεύσεις

  • SYMM

    SYMM 41 δημοσιεύσεις

Καλημέρα edel μου. Ναι, δίκιο έχεις αλλά η αλήθεια ότι κάποιες φορές υπερβαίνω τα όρια. Παίζει η επιλόχεια κατάθλιψη όταν το μωρό σου είναι 8 μηνών:rolleyes:? Μάλλον πρέπει να χαλαρώσω αλλά λίγο η κλεισούρα λίγο η πίεση λίγο οι αυξημένες υποχρεώσεις ζορίστηκα η γυναίκα!!!

Φιλιά σε όλες!!!

matina80 εγω στις αρχες ημουν μια χαρα!Απο τον εκτο και μετα ειχα και εχω πολλα νευρα!!!Κι εγω δε βγαινω πολυ εξω ισως παιζει κι αυτο. Εχει δικιο η edel πρεπει να βγαινουμε λιγο εξω. Στειλε αν θες να μιλησεις π.μ. γιατι φοβαμαι κι εγω αυτο που λεει η edel για off topic. Εγω προσπαθησα να στειλω μια φορα αλλα μου λεει οτι δεν εχει σταλει. Επειδη ειμαι και καινουργια κατι κανω λαθος. Φιλια!!

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω πολυ κοριτσια!!Λεγανε περιοδος με εγκυμοσσυνη κ ελεγα ειναι σπανιο σιγα μη συμβει σε εμενα και ομως συνεβη και δε πηρα χαμπαρι τιποτα ακομα κι οατν αρχισαν τα καφε κοκκινα υγρα ελεγα θα χω τιποτα αλλο και μαλιστα ειχα αγχωθει...ωσπου εκανα τη χοριακη κ βγαινει 21,5 κ λεει η μικροβιολογος μαλλον ειχες εγκυμοσυνη και το χανεις...Ο γιατρος λεει ξανα κανε μια ακομα τη δευτερα..ξανα κανω και βγαινει 3,06 και ολο το σ.κ αιμααα σαν περιοδος.Εγω δε παρατηρησα να βγαινουν κομματια μονο κατι σα κλωστες..δε θα αντεχα να δω περισσοτερα..ο γιατρος απο το τηλ κιολας ειπε οτι δε χρειαζεται να με δει..αφου τελειωσε το αιμα καθαρισα ..ομως εγω θελω να παω να κανω εναν ελεγχο..Κι εγω δε ποστευα να ειμαι ετσι δυνατη αλλα δε ξερω ...η φυση της γυναικας!Ολα καλα θα μας πανε κοριτσια!

Αν δεν κανω λαθος αυτο λέγεται αυτοματη αποβολή ε; Κοριτσι μου σε ακουω πολυ δυνατη. Μπραβο σου. Εχεις αλλο παιδακι; Σου ευχομαι να αποκτησεις συντομα αν δεν εχεις και αν εχεις να αποκτησεις γρηγορα δευτερο!Φιλιά!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα edel μου. Ναι, δίκιο έχεις αλλά η αλήθεια ότι κάποιες φορές υπερβαίνω τα όρια. Παίζει η επιλόχεια κατάθλιψη όταν το μωρό σου είναι 8 μηνών:rolleyes:? Μάλλον πρέπει να χαλαρώσω αλλά λίγο η κλεισούρα λίγο η πίεση λίγο οι αυξημένες υποχρεώσεις ζορίστηκα η γυναίκα!!!

Φιλιά σε όλες!!!

 

Τι κάνεις Ματίνα κορίτσι μου;;;Να ξέρεις όλα τα κοριτσάκια σε σκεφτόμαστε..

Σταβ καλά είσαι κοπέλα μου;;

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνεις Ματίνα κορίτσι μου;;;Να ξέρεις όλα τα κοριτσάκια σε σκεφτόμαστε..

Σταβ καλά είσαι κοπέλα μου;;

Το παλεύω! Το βλέπω και σας ευχαριστώ πολύ γι'αυτό! Εσείς όλα καλά? Φιλιά πολλά σε όλες σας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα αγαπημενες μου. Μετά από 2 ολόκληρες εβδομάδες κατήφειας και πόνου τολμώ να πω ότι νιώθω καλύτερα (μη με ματιασω). Βέβαια τα νεύρα ακόμα έχουν χτυπήσει κόκκινο, σκοτώνω άνθρωπο αλλά...θα περάσει. Άτιμες ορμόνες! Η ομάδα έπεσε σήμερα, γιατί? Matinoula, Edeloula, Symmoula, η μέρα πέρασε, τα καλύτερα έρχονται!

Eleni s πως εισαι αγαπημένη μου? Νιώθεις λίγο καλύτερα, έστω και σωματικά?

Σε σκέφτομαι συνεχώς...

Buffon85, Δωρίτσα πώς είστε?

Φιλιά σε όλες.......

Καληνύχτα από Χανιά.....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα αγαπημενες μου. Μετά από 2 ολόκληρες εβδομάδες κατήφειας και πόνου τολμώ να πω ότι νιώθω καλύτερα (μη με ματιασω). Βέβαια τα νεύρα ακόμα έχουν χτυπήσει κόκκινο, σκοτώνω άνθρωπο αλλά...θα περάσει. Άτιμες ορμόνες! Η ομάδα έπεσε σήμερα, γιατί? Matinoula, Edeloula, Symmoula, η μέρα πέρασε, τα καλύτερα έρχονται!

Eleni s πως εισαι αγαπημένη μου? Νιώθεις λίγο καλύτερα, έστω και σωματικά?

Σε σκέφτομαι συνεχώς...

Buffon85, Δωρίτσα πώς είστε?

Φιλιά σε όλες.......

Καληνύχτα από Χανιά.....

Καλησπερα Stav μου. Οντως σημερα πεσαμε λιγο. Εσυ όμως μου φαινεσαι μια χαρα σημερα οντως. Μονο μπραβο εχω να σου πω οπως και χθες. Σε νιωθω πολυ πολυ δυνατη και χαιρομαι τοσο. Φιλια στα ομορφα Χανια και καλο βράδυ!!

Link to comment
Share on other sites

Είδατε πως αντιστράφηκαν οι ρόλοι μας? Η stav μας δίνει κουράγιο και μας ανεβάζει!!! Πολύ μ'αρέσει αυτό αν και δεν με συμφέρει :)!!! Πλάκα κάνω! Φιλιά σε όλες. Τα λέμε το πρωί με τον καφέ...

Link to comment
Share on other sites

ειμαι καλα μια χαρα,σωματικα λιγο ποναει η κοιλια μου αλλα οκ...λωρες ωρες σκεφτομαι αυτο που συνεβη αλλα αμεσως απασχολω το μυαλο μου..κ εσενα σου ευχοομαι γρηγορα να το ξεπερασεις και να εισαι χαρουμενη,εχεις κ ενα μωρακι αν καταλαβα σωστα!!σκεφτομαι οτι αφου ειμαστε υγιεις γενικοτερα και εχουμε και τους ανθρωπους μας θα πανε ολα καλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας, κορίτσια!

Παρακολουθώ το θέμα της Stav τόσο καιρό, είχα γράψει κι εγώ κάποια στιγμή, γιατί την καταλαβαίνω απόλυτα, είμαι σχεδόν ομοιοπαθούσα. Αυτό που θα ήθελα να επισημάνω με χαρά, είναι ότι μετά από τόσες μέρες, με μερικές γλυκές κουβέντες, λόγια ενθάρρυνσης και ειλικρινές ενδιαφέρον, η κάθε μία από μας απαλύνει τον πόνο της σιγά σιγά και βρίσκει τη δύναμη να προχωρήσει. Stav, να είσαι καλά εύχομαι, να χαίρεσαι το αγοράκι σου και να σου μπει το νέο έτος με αισιοδοξία, Symm, Matina και Edel, έχετε μια αξιοπρέπεια και καλοσύνη που σπάνια συναντά κανείς στο διαδύκτιο και μάλιστα τόσο αληθινή. Να είστε όλες καλά,εύχομαι να προσπεράσουμε τις όποιες δυσκολίες και να πετύχουμε η κάθε μια το στόχο μας για τη νέα χρονιά, μικρό ή μεγάλο....σε όλες τις υπόλοιπες κοπέλες που είχαν κάποια στιγμή μια άσχημη εμπειρία, να μην σκύβουν το κεφάλι. Να συνεχίζουν την προσπάθεια, πάντα υπάρχει κάποιος, κάτι που μας δίνει δύναμη να προχωρήσουμε. Και δεν τα λέω εκ του ασφαλούς. Είχα αρκετά θέματα πριν κάνω τα αγγελούδια μου, το ένα από αυτά παρολίγο να μου κοστίσει τη ζωή μου. Πολλά φιλιά σε όλες σας!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα σας, κορίτσια!

Παρακολουθώ το θέμα της Stav τόσο καιρό, είχα γράψει κι εγώ κάποια στιγμή, γιατί την καταλαβαίνω απόλυτα, είμαι σχεδόν ομοιοπαθούσα. Αυτό που θα ήθελα να επισημάνω με χαρά, είναι ότι μετά από τόσες μέρες, με μερικές γλυκές κουβέντες, λόγια ενθάρρυνσης και ειλικρινές ενδιαφέρον, η κάθε μία από μας απαλύνει τον πόνο της σιγά σιγά και βρίσκει τη δύναμη να προχωρήσει. Stav, να είσαι καλά εύχομαι, να χαίρεσαι το αγοράκι σου και να σου μπει το νέο έτος με αισιοδοξία, Symm, Matina και Edel, έχετε μια αξιοπρέπεια και καλοσύνη που σπάνια συναντά κανείς στο διαδύκτιο και μάλιστα τόσο αληθινή. Να είστε όλες καλά,εύχομαι να προσπεράσουμε τις όποιες δυσκολίες και να πετύχουμε η κάθε μια το στόχο μας για τη νέα χρονιά, μικρό ή μεγάλο....σε όλες τις υπόλοιπες κοπέλες που είχαν κάποια στιγμή μια άσχημη εμπειρία, να μην σκύβουν το κεφάλι. Να συνεχίζουν την προσπάθεια, πάντα υπάρχει κάποιος, κάτι που μας δίνει δύναμη να προχωρήσουμε. Και δεν τα λέω εκ του ασφαλούς. Είχα αρκετά θέματα πριν κάνω τα αγγελούδια μου, το ένα από αυτά παρολίγο να μου κοστίσει τη ζωή μου. Πολλά φιλιά σε όλες σας!!

ΟΛΓΑ να είσαι πάντα καλά και να χαίρεσαι τα παιδάκια σου!!! Σ' έυχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Όλες πάνω κάτω έχουμε περάσει το λούκι μας μικρό ή μεγάλο και είναι κρίμα να αρνηθείς την βοήθεια σε έναν άνθρωπο που στη ζητάει,με τον τρόπο του, έστω κι αν αυτό είναι μόνο μια γλυκιά κουβέντα συμπαράστασης!!! Καλή χρονιά και να έχεις ότι επιθυμείς στην ζωή σου!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας, κορίτσια!

Παρακολουθώ το θέμα της Stav τόσο καιρό, είχα γράψει κι εγώ κάποια στιγμή, γιατί την καταλαβαίνω απόλυτα, είμαι σχεδόν ομοιοπαθούσα. Αυτό που θα ήθελα να επισημάνω με χαρά, είναι ότι μετά από τόσες μέρες, με μερικές γλυκές κουβέντες, λόγια ενθάρρυνσης και ειλικρινές ενδιαφέρον, η κάθε μία από μας απαλύνει τον πόνο της σιγά σιγά και βρίσκει τη δύναμη να προχωρήσει. Stav, να είσαι καλά εύχομαι, να χαίρεσαι το αγοράκι σου και να σου μπει το νέο έτος με αισιοδοξία, Symm, Matina και Edel, έχετε μια αξιοπρέπεια και καλοσύνη που σπάνια συναντά κανείς στο διαδύκτιο και μάλιστα τόσο αληθινή. Να είστε όλες καλά,εύχομαι να προσπεράσουμε τις όποιες δυσκολίες και να πετύχουμε η κάθε μια το στόχο μας για τη νέα χρονιά, μικρό ή μεγάλο....σε όλες τις υπόλοιπες κοπέλες που είχαν κάποια στιγμή μια άσχημη εμπειρία, να μην σκύβουν το κεφάλι. Να συνεχίζουν την προσπάθεια, πάντα υπάρχει κάποιος, κάτι που μας δίνει δύναμη να προχωρήσουμε. Και δεν τα λέω εκ του ασφαλούς. Είχα αρκετά θέματα πριν κάνω τα αγγελούδια μου, το ένα από αυτά παρολίγο να μου κοστίσει τη ζωή μου. Πολλά φιλιά σε όλες σας!!

Και εσυ να εισαι καλα κορίτσι μου. Ό,τι επιθυμεις ευχομαι! Ευχαριστουμε για τα γλυκα σου λογια. Συμφωνω με τη matina80. Μακαρι αυτή η χρονια να φερει υγεια και ευτυχια σε ολες και ολους!Να χαιρεσαι τα παιδακια σου!Φιλιά!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια

Ελπίζω να είστε όλες καλά γιατί σήμερα η σιωπή όλων μας είναι ανυσυχητική:rolleyes:! Υποθέτω ότι θα είχαμε γιορτούλες τετοια μέρα. Άλλα μια κουραστική μέρα έλαβε τέλος, ελπίζω η΄επόμενα να είναι καλύτερη και περισσότερο αισιόδοξη. Όνειρα γλυκά φιλεναδίτσες μου!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!! Το πρωί στην όμορφη πόλη μας -η Stav ξέρει ;)- είχε πολλή βροχή, πολλή μουντάδα και κρυυυυυυοοοοο!!! Τώρα, βέβαια, ακόμα κρύο έχει, αλλά έχει βγει ο ήλιος, έχουν παραμερίσει τα σύννεφα και η διάθεση φτιάχνει σιγά σιγά....ελπίζω για όλες μας!! Γλυκές καλημέρες!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια τι κανετε; Stav μου πως εισαι κοπελα μου; Tα υπολοιπα κοριτσια ολα καλα; Εγω εχω τις μαυρες μου αυτες τις μερες αλλα δεν ειναι της παρουσης. Φιλια σε ολες...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας φιλενάδες! Τι κάνετε? Εγώ σήμερα πήγα στον μπαμπάκά μου και πέρασε η μέρα λίγο διαφορετικά.

Summ, Matina τι έχετε γλυκές μου? Στείλτε μου π.μ.

Edel μου που έχεις χαθεί αγαπημενη μου?

Eleni s πως είσαι σήμερα? Πονάς? Ελπίζω όλα να είναι καλά. Εγώ τη δευτέρα το βράδυ έχω ραντεβού με το γιατρό και μου έρχόνται πάλι όλα στο μυαλό, αλλά θα το ξεπεράσω.....

Φιλιά γλυκές μου...

Link to comment
Share on other sites

Stav77 μου καλησπέρα.Πως είσαι αυτές τις ημέρες?Εύχομαι όλο και καλύτερα.Μην αγχώνεσαι για το ραντεβού της Δευτέρας.

Καλησπέρα και στα υπόλοιπα κορίτσια,καλή δύναμη σε όλες μας και οι φετινές γιορτές να είναι οι ομορφότερες της ζωής μας,με υγεία,ευτυχία,αγάπη και τα ομορφότερα νέα σε κάθε μια από εμάς!!!

Φιλάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

θα εποφεληθω του τιτλου και θα πω δυστυχως οτι εχασα και εγω σημερα το σπορακι μου...μικρο πολυ μικρο ..μολις 6 εβδομαδων....γιατι..γιατι...γιατι..το δευτερο που χανω...ευτυχως εχω την μικρη παρηγορια μου..το μικρο μου κοριτσακι..και λεω που θα παει ;δεν θα μας φερει ο θεουλης ενα αδερφακι για το κοριτσακι μου;

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας φιλενάδες! Τι κάνετε? Εγώ σήμερα πήγα στον μπαμπάκά μου και πέρασε η μέρα λίγο διαφορετικά.

Summ, Matina τι έχετε γλυκές μου? Στείλτε μου π.μ.

Edel μου που έχεις χαθεί αγαπημενη μου?

Eleni s πως είσαι σήμερα? Πονάς? Ελπίζω όλα να είναι καλά. Εγώ τη δευτέρα το βράδυ έχω ραντεβού με το γιατρό και μου έρχόνται πάλι όλα στο μυαλό, αλλά θα το ξεπεράσω.....

Φιλιά γλυκές μου...

Stav μου χαίρομαι πολύ που είσαι καλά! Σήμερα μάλλον ήταν η μέρα που γυρίσαμε στα πατρικά μας και μου φαίνεται μας έκανε καλό! Edel αλήθεια που είσαι εσύ? Εύχομαι να μας έχεις αφήσει για κάτι καλύτερο:P!!! Eleni s ελπίζω να είσαι καλά! Σκέψου ότι είναι ένας απλός επανέλεγχος (όσο μπορείς βέβαια). Φιλιά πολλά!

Link to comment
Share on other sites

Stav77 μου καλησπέρα.Πως είσαι αυτές τις ημέρες?Εύχομαι όλο και καλύτερα.Μην αγχώνεσαι για το ραντεβού της Δευτέρας.

Καλησπέρα και στα υπόλοιπα κορίτσια,καλή δύναμη σε όλες μας και οι φετινές γιορτές να είναι οι ομορφότερες της ζωής μας,με υγεία,ευτυχία,αγάπη και τα ομορφότερα νέα σε κάθε μια από εμάς!!!

Φιλάκια!!!

Bebeangel να είσαι καλά και μακάρι οι ευχές σου να πραγματοποιηθούν για όλες μας!!!Φιλιά!

Link to comment
Share on other sites

θα εποφεληθω του τιτλου και θα πω δυστυχως οτι εχασα και εγω σημερα το σπορακι μου...μικρο πολυ μικρο ..μολις 6 εβδομαδων....γιατι..γιατι...γιατι..το δευτερο που χανω...ευτυχως εχω την μικρη παρηγορια μου..το μικρο μου κοριτσακι..και λεω που θα παει ;δεν θα μας φερει ο θεουλης ενα αδερφακι για το κοριτσακι μου;

 

 

Αχ κοπέλα μου

Να σου πω ότι λυπάμαι θα είναι λίγο

Να σου πω ότι δεν πειράζει, θα κάνεις και άλλο,, θα ειναι υποκρισία

Σε νιώθω, ξέρω τον πόνο σου και το κενό που νιώθει αυτήν τη στιγμή

Το γεγονός ότι το σποράκι σου ήταν μικρό, όπως λες, δε λιγοστεύει τον πόνο...η απώλεια υπάρχει. Το πιο δύσκολο είναι ότι το έχεις ξαναπεράσει και ξέρεις

Απάντηση στα γιατί που σε βασανίζουν, δε θα λάβεις ποτέ...

Μερικά πράγματα είναι προδιαγεγραμμένα

Πάρε δύναμη και κουράγιο από τα ματάκια του παιδιού σου. Κλάψε, φώναξε ξέσπασε, μίλα μας.

Εδώ είμαστε....για σένα.....

Καλό κουράγιο και οι άγιες μέρες που έρχονται να φέρουν Υγεία, Χαμόγελο και Αισιοδοξία σε σένα και το παιδάκι σου..

Ό,τι θελήσεις, μη διστάσεις

Σου κάνω μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ......

Σε φιλώ

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...