Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Το σποράκι μου πέταξε.....


Stav77

Recommended Posts

Πάντως απο τον τρόπο που τα περιγράφεις ακομα και τα αρνητικα φαινεται μια πιο ψυχραιμη Stav η κανω λαθος; Σα να εισαι ετοιμη για το επομενο βημα.

Ναι,έτσι μου φαίνεται κι εμένα,ότι η πονεμένη μας stav κάνει σταθερά βήματα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 287
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Stav77

    Stav77 70 δημοσιεύσεις

  • matina80

    matina80 65 δημοσιεύσεις

  • edel84

    edel84 49 δημοσιεύσεις

  • SYMM

    SYMM 41 δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια

Διαβάζω τα νέα σας και χαίρομαι που ειστε καλά. Matina θα δεις ότι το πράγραμμα της μικρούλας σου θα βελτιώνεται σιγα΄σιγά. Υπομονή...

Σήμερα δυστυχώς η μερα δεν ήταν και τόσο καλή για μένα. Κακή διάθεση, πολλά νεύρα, έχω ακόμα λιγο αίμα.... για αυτό και δεν ήθελα να σας μεταφερω όλο αυτό το αρνητικό κλίμα. Πάντως, σας διαβάζω και μαθαίνω τα νέα σας.

Σας καληνυχτώ και ευχομαι αύριο να ξημερώσει μια καινούρια, καλύτερη μέρα

Σας φιλώ γλυκά;)

 

Πόσο αιματάκι έχεις καλή μου;;; Νομίζω όμως είναι φυσιολογικούλι.. Έπειδή δεν είμαι γιατρός όμως καλύτερα να ρωτήσεις. Έτσι;;

Θα δεις, όταν στρώσει και ο κύκλος σου θα άλλάξεις την πρώτη σελίδα.

Επίσης, μη φοβάσαι για το αρνητικό κλίμα.. Δε μαλώνουμε. Τουναντίον, να σε βοηθήσουμε θέλουμε.. Κι άλλωστε εμείς θέλουμε να μας λες τι κάνει η Σταβ γιατί την έχουμε πολλή έννοια!!

Καληνύχτα σε όλα τα κοριτσάκια.. Αύριο να μπεις να μας πεις νέα σου, ακούς;;

Link to comment
Share on other sites

Πόσο αιματάκι έχεις καλή μου;;; Νομίζω όμως είναι φυσιολογικούλι.. Έπειδή δεν είμαι γιατρός όμως καλύτερα να ρωτήσεις. Έτσι;;

Θα δεις, όταν στρώσει και ο κύκλος σου θα άλλάξεις την πρώτη σελίδα.

Επίσης, μη φοβάσαι για το αρνητικό κλίμα.. Δε μαλώνουμε. Τουναντίον, να σε βοηθήσουμε θέλουμε.. Κι άλλωστε εμείς θέλουμε να μας λες τι κάνει η Σταβ γιατί την έχουμε πολλή έννοια!!

Καληνύχτα σε όλα τα κοριτσάκια.. Αύριο να μπεις αν μας πεις νέα σου, ακούς;;

Βρε συ edel πως το κάνεις αυτό? Στην stav απευθύνεσαι την δικιά μου διάθεση φτιάχνεις! Είναι τόσο γλυκός ο λόγος σου. Μπράβο κορίτσι μου, να είσαι καλά!

Link to comment
Share on other sites

Βρε συ edel πως το κάνεις αυτό? Στην stav απευθύνεσαι την δικιά μου διάθεση φτιάχνεις! Είναι τόσο γλυκός ο λόγος σου. Μπράβο κορίτσι μου, να είσαι καλά!

 

Σε ευχαριστώ Ματίνα, αλλά νομίζω τα παραλές.. :wink:

Μακάρι να φτιάξουμε τη διάθεση της Σταβ, γιατί την καταλαβαίνω και με πονάει ο πόνος της... Αλλά όπως είπαμε, θα περάσει και θα είμαστε εδώ να τα λέμε, να τα θυμόμαστε όμορφα και γλυκά, όπως τους αξίζει.

Εσένα το ζουζούνι καλά;;;

Καλή σας νύχτα, πάω στο κρεββατάκι μου..

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ Ματίνα, αλλά νομίζω τα παραλές.. :wink:

Μακάρι να φτιάξουμε τη διάθεση της Σταβ, γιατί την καταλαβαίνω και με πονάει ο πόνος της... Αλλά όπως είπαμε, θα περάσει και θα είμαστε εδώ να τα λέμε, να τα θυμόμαστε όμορφα και γλυκά, όπως τους αξίζει.

Εσένα το ζουζούνι καλά;;;

Καλή σας νύχτα, πάω στο κρεββατάκι μου..[/quote

Ειλικρινά στο λέω κάτι έχει ο λόγος σου που με μαλακώνει...εδώ έχουμε βγάλει τα εσώψυχά μας δεν θα έλεγα κάτι απλά και μόνο για να το πω. Καλά είναι και το μικρό μου, παλεύω να το κοιμήσω. Φιλιά καλή ξεκούραση

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σε ευχαριστώ Ματίνα, αλλά νομίζω τα παραλές.. :wink:

Μακάρι να φτιάξουμε τη διάθεση της Σταβ, γιατί την καταλαβαίνω και με πονάει ο πόνος της... Αλλά όπως είπαμε, θα περάσει και θα είμαστε εδώ να τα λέμε, να τα θυμόμαστε όμορφα και γλυκά, όπως τους αξίζει.

Εσένα το ζουζούνι καλά;;;

Καλή σας νύχτα, πάω στο κρεββατάκι μου..[/quote

Ειλικρινά στο λέω κάτι έχει ο λόγος σου που με μαλακώνει...εδώ έχουμε βγάλει τα εσώψυχά μας δεν θα έλεγα κάτι απλά και μόνο για να το πω. Καλά είναι και το μικρό μου, παλεύω να το κοιμήσω. Φιλιά καλή ξεκούραση

 

Kαλημέρες.

Τι κάνει άραγε σήμερα η Σταβ;; Θα μας πει, δε θα μας πει;;;

Εμείς εδώ είμαστε να ακούσουμε πάντως..

Καλημέρα και στα υπόλοιπα κορίτσια..

 

Ματίνα ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια

Τί κάνετε σήμερα?

Εγώ προσπαθώ, έχει και λίγο λιακάδα σήμερα και μου έχει φτιάξει λίγο τη διάθεση. Βοηθάω μια φίλη μου και κάνουμε Καρουζέλ για τη βάφτιση της μικρούλας της. Πολύ λεπτοδουλειά!

Edel μου μια ερώτηση. Πόσο καιρό μετά την απόξεση είχες αίμα? Γιατί ε΄γω έχω ακόμα, αν και έχουν περάσει δύο εβδομάδες.! Μάλλον για να μου υπενθυμίζουν το γεγονός, μην τύχει και ξεχάσω!

Ελπίζω να έχει ανέβει η διάθεση ολων μας....

Σας φιλώ....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια

Τί κάνετε σήμερα?

Εγώ προσπαθώ, έχει και λίγο λιακάδα σήμερα και μου έχει φτιάξει λίγο τη διάθεση. Βοηθάω μια φίλη μου και κάνουμε Καρουζέλ για τη βάφτιση της μικρούλας της. Πολύ λεπτοδουλειά!

Edel μου μια ερώτηση. Πόσο καιρό μετά την απόξεση είχες αίμα? Γιατί ε΄γω έχω ακόμα, αν και έχουν περάσει δύο εβδομάδες.! Μάλλον για να μου υπενθυμίζουν το γεγονός, μην τύχει και ξεχάσω!

Ελπίζω να έχει ανέβει η διάθεση ολων μας....

Σας φιλώ....

 

Πόσο αίμα έχεις; Γενικά δεν μπορεί κάποιος να πει πως είμαι το κατάλληλο άτομο για δείγμα ελέγχου! Είχα ΓΕΝΙΚΑ πολύ λίγο αίμα (ροζ) μετά την απόξεση - ούτε καν όπως στην περίοδο, για 5-6 μέρες. Αδιαθέτησα κανονικά στις 26 μέρες (στα φυσιολογικά για τον κύκλο μου πλαίσια) με ΤΕΡΑΣΤΙΑ ροή, πόνο και διήρκησε πολλές ημέρες. Αυτό επαναλήφθηκε και στον επόμενο κύκλο. Μετά έστρωσε πάλι ο κύκλος, αλλά δεν είναι όπως πριν, με την έννοια ότι αισθάνομαι ΤΑ ΠΑΝΤΑ, ενώ παλιότερα... αγρόν ηγόραζα! Όπως σου είπα και πριν δεν είμαι το κατάλληλο άτομο να ρωτήσεις, γιατί αν δεις σε κατάλληλα θέματα στο φόρουμ, ολες οι κοπέλες είχαν αιμα για κάμποσες μερούλες. Ρώτα οπωσδήποτε το γιατρό - και μην πεις πάλι 'έχω θέμα μετά το συμβάν'! Τώρα πρέπει να λύσουμε αυτό το θεματάκι, ε καλή μου;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια

Τί κάνετε σήμερα?

Εγώ προσπαθώ, έχει και λίγο λιακάδα σήμερα και μου έχει φτιάξει λίγο τη διάθεση. Βοηθάω μια φίλη μου και κάνουμε Καρουζέλ για τη βάφτιση της μικρούλας της. Πολύ λεπτοδουλειά!

Edel μου μια ερώτηση. Πόσο καιρό μετά την απόξεση είχες αίμα? Γιατί ε΄γω έχω ακόμα, αν και έχουν περάσει δύο εβδομάδες.! Μάλλον για να μου υπενθυμίζουν το γεγονός, μην τύχει και ξεχάσω!

Ελπίζω να έχει ανέβει η διάθεση ολων μας....

Σας φιλώ....

Καλησπέρα και απο μενα. Τελειο το Καρουζελ. Μπραβο ωραια ιδεα. Συμφωνω με την edel για το αιμα ρωτα το γιατρο σου κοριτσακι.

Link to comment
Share on other sites

Πόσο αίμα έχεις; Γενικά δεν μπορεί κάποιος να πει πως είμαι το κατάλληλο άτομο για δείγμα ελέγχου! Είχα ΓΕΝΙΚΑ πολύ λίγο αίμα (ροζ) μετά την απόξεση - ούτε καν όπως στην περίοδο, για 5-6 μέρες. Αδιαθέτησα κανονικά στις 26 μέρες (στα φυσιολογικά για τον κύκλο μου πλαίσια) με ΤΕΡΑΣΤΙΑ ροή, πόνο και διήρκησε πολλές ημέρες. Αυτό επαναλήφθηκε και στον επόμενο κύκλο. Μετά έστρωσε πάλι ο κύκλος, αλλά δεν είναι όπως πριν, με την έννοια ότι αισθάνομαι ΤΑ ΠΑΝΤΑ, ενώ παλιότερα... αγρόν ηγόραζα! Όπως σου είπα και πριν δεν είμαι το κατάλληλο άτομο να ρωτήσεις, γιατί αν δεις σε κατάλληλα θέματα στο φόρουμ, ολες οι κοπέλες είχαν αιμα για κάμποσες μερούλες. Ρώτα οπωσδήποτε το γιατρό - και μην πεις πάλι 'έχω θέμα μετά το συμβάν'! Τώρα πρέπει να λύσουμε αυτό το θεματάκι, ε καλή μου;;;

 

Καλή μου ακολούθησα τη συμβουλή σου, έκανα την καρδιά μου πετρα και πήρα. Βέβαια δεν τον βρήκα (τι πρωτότυπο!) και μίλησα στη μαία του, η οποία είπε ότι το αίμα δεν την ενοχλεί (?) και μου έκλεισε ραντεβού για τη δευτέρα το βράδυ. Το αίμα, κοπέλα μου, δεν είναι πολύ αλλά εκεί που λεώ τέλος οι σερβιέτες και τα σερβιετάκια (3 εβδομάδες είναι περίπου από τότε που ξεκίνησε η περιπέτεια), εκεί τα ξαναφοράω! Και μετά την επέμβαση είπε στον άνδρα μου ότι έβγαλε και πολύ πράμα. Ε, πόσο πια? στο δεύτερο μήνα ήμουνα!

Μάλλον είναι στον οργανισμό, αλλά αν υποψιαστώ ότι στην επόμενη περίοδο θα υποφέρω ξανά τόσο πολύ, δεν θα το αντέξω!

Edel μου και τα υπόλοιπα κορίτσια, σας φιλώ !!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλή μου ακολούθησα τη συμβουλή σου, έκανα την καρδιά μου πετρα και πήρα. Βέβαια δεν τον βρήκα (τι πρωτότυπο!) και μίλησα στη μαία του, η οποία είπε ότι το αίμα δεν την ενοχλεί (?) και μου έκλεισε ραντεβού για τη δευτέρα το βράδυ. Το αίμα, κοπέλα μου, δεν είναι πολύ αλλά εκεί που λεώ τέλος οι σερβιέτες και τα σερβιετάκια (3 εβδομάδες είναι περίπου από τότε που ξεκίνησε η περιπέτεια), εκεί τα ξαναφοράω! Και μετά την επέμβαση είπε στον άνδρα μου ότι έβγαλε και πολύ πράμα. Ε, πόσο πια? στο δεύτερο μήνα ήμουνα!

Μάλλον είναι στον οργανισμό, αλλά αν υποψιαστώ ότι στην επόμενη περίοδο θα υποφέρω ξανά τόσο πολύ, δεν θα το αντέξω!

Edel μου και τα υπόλοιπα κορίτσια, σας φιλώ !!!!!

 

Nαι.. Είναι μια πικρή αλήθεια η σχέση με τα σερβιετάκια... Αλλά είδες, δεν είναι κακό το αίμα. Κάπου το είχα δει, δε ήμουν και βέβαιη για την εγκυρότητα της πηγής, επομένως καλά έκανες και πήρες.

Αυτά πάντως τα λόγια 'έβγαλα πολύ πράμα' μην τα παίρνεις και πολύ τοις μετρητοίς. Εε μπορεί να το είπε για άλλο σκοπό και να μη θεώρησε πως εσύ θα το είχες μέτρο σύγκρισης για τις επόμενες μέρες/βδομάδες.

Άντε κουκλίτσα μου, θα πας και στο γιατρό να σου φύγει το άγχος.

Καλή επιτυχία με τα καρουζέλ..

Φιλιά!

Link to comment
Share on other sites

Nαι.. Είναι μια πικρή αλήθεια η σχέση με τα σερβιετάκια... Αλλά είδες, δεν είναι κακό το αίμα. Κάπου το είχα δει, δε ήμουν και βέβαιη για την εγκυρότητα της πηγής, επομένως καλά έκανες και πήρες.

Αυτά πάντως τα λόγια 'έβγαλα πολύ πράμα' μην τα παίρνεις και πολύ τοις μετρητοίς. Εε μπορεί να το είπε για άλλο σκοπό και να μη θεώρησε πως εσύ θα το είχες μέτρο σύγκρισης για τις επόμενες μέρες/βδομάδες.

Άντε κουκλίτσα μου, θα πας και στο γιατρό να σου φύγει το άγχος.

Καλή επιτυχία με τα καρουζέλ..

Φιλιά!

 

Τι να σου πω αγαπημένη μου. ή στραβά πάει ο γιαλός ή στραβά αρμενίζουμε.....Μάλλον ο οργανισμός έχει πάθει σοκ...και εγώ επίσης. Εκτός από το ψυχολογικό, επανήλθε και το σωματικό. Πριν λίγο πάλι είχα κανονική αιμορραγία με κομματάκια σάκου...

Τελος πάντων, όλα καλά, μην σε πρήζω άλλο με τα δικά μου. Έσυ πως είσαι? Προχωρά το θέμα σου?

Αντέ, λίγο υπομονή ακόμα κάνε και θα ανταμειφθείς.....

Ελπίζω εκεί να χιονίζει.....μπας και δούμε άσπρη μέρα

Φιλιά σε όλες......

Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω αγαπημένη μου. ή στραβά πάει ο γιαλός ή στραβά αρμενίζουμε.....Μάλλον ο οργανισμός έχει πάθει σοκ...και εγώ επίσης. Εκτός από το ψυχολογικό, επανήλθε και το σωματικό. Πριν λίγο πάλι είχα κανονική αιμορραγία με κομματάκια σάκου...

Τελος πάντων, όλα καλά, μην σε πρήζω άλλο με τα δικά μου. Έσυ πως είσαι? Προχωρά το θέμα σου?

Αντέ, λίγο υπομονή ακόμα κάνε και θα ανταμειφθείς.....

Ελπίζω εκεί να χιονίζει.....μπας και δούμε άσπρη μέρα

Φιλιά σε όλες......

 

Βρε.. μήπως αδιαθέτησες;;; Αποκλείω πάντως να είναι σάκος αυτό που λες.. Είναι τόσο μικρούλης στην εβδομάδα μας (τον είδα και εγώ, μικροσκοπικός).. Μάλλον ενδομήτριο πρέπει να είναι, αλλά δεν είμαι ειδικός. Μη φοβού πάντως, δε σου άφησε κάτι ο γιατρός. Για δες το θέμα 'αιμορραγία μετά από απόξεση'.. Εκεί θα έχεις απαντήσεις.

ΝΑΙ ΧΙΟΝΙΖΕΙ!!! Αλλά δεν το έχει στρώσει! Όλα καλά εδώ.. Σε φιλώ γλυκιά μου!

Link to comment
Share on other sites

μηπως τα κομματια σακου δεν ειναι σακος αλλα απλα πηχτα κομματια αιματος οπως αυτα που εχουμε καμμια φορα και στην περιοδο?

στο θεμα του αιματος δεν μπορω να σε βοηθησω γιατι δεν εκανα αποξεση. παντως ειχα τρεις εβδομαδες αιμα, μετα μια εβδομαδα διακοπη και μετα ηρθε κανονικα περιοδος, δηλαδη σε ροη κλπ. μετα η περιοδος μου ερχοταν κανονικα αλλα δεν ειμαι ουτε εγω μετρο συγκρισης γτ οπως ειπα δεν εκανα αποξεση

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια, άλλη μια μέρα έλαβε τέλος. Καλό βράδυ και εύχομαι η επόμενη να είναι καλύτερη. Όνειρα γλυκά και τρυφερά.

Σας φιλώ

Καληνυχτα στην όμορφη Κρήτη!!Φιλια κοριτσάκι!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολες.Περασα κι εγω το ιδιο σκηνικο με εσενα σταβ ...με τη διαφορα οτι ειχα περιοδο κ μετα απο 3 μερες ξεκινησε η διαδικασια...εγω δεν ηξερα καν οτι ειμαι εγκυος και μετα απο μια βδομαδα με καφε και καοκκινα υγρα πηγα στο γιατρο πουδε με εξετασε γτ ειχα αιμοραγια ,μου γραψε εξετασεις και μαζι και χοριακη.Την Παρασκευη ηταν 21,5 το ιδιο πρωι ειχε ξεκινησει η μεγαλη αιμοραγια κρατησε 3 μερες κ χτες δευτερα ξανα κανω χοριακη και ηταν3,06...τελειωσε αυτο ηταν.Ομως ολα για καποιο λογο γινονται....θΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΠΑΙΔΙΑ...Μεσα απο ολο αυτο νιωθωπιο δυνατη και πιο εμπειρη,φυσικα και στενοχωρεθηκα..αλλα θα συνεχισω με μεγαλυτερη επιμονη,

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολες.Περασα κι εγω το ιδιο σκηνικο με εσενα σταβ ...με τη διαφορα οτι ειχα περιοδο κ μετα απο 3 μερες ξεκινησε η διαδικασια...εγω δεν ηξερα καν οτι ειμαι εγκυος και μετα απο μια βδομαδα με καφε και καοκκινα υγρα πηγα στο γιατρο πουδε με εξετασε γτ ειχα αιμοραγια ,μου γραψε εξετασεις και μαζι και χοριακη.Την Παρασκευη ηταν 21,5 το ιδιο πρωι ειχε ξεκινησει η μεγαλη αιμοραγια κρατησε 3 μερες κ χτες δευτερα ξανα κανω χοριακη και ηταν3,06...τελειωσε αυτο ηταν.Ομως ολα για καποιο λογο γινονται....θΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΠΑΙΔΙΑ...Μεσα απο ολο αυτο νιωθωπιο δυνατη και πιο εμπειρη,φυσικα και στενοχωρεθηκα..αλλα θα συνεχισω με μεγαλυτερη επιμονη,

 

Eleni s λυπάμαι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ! Να υποθέσω ότι δεν έκανες απόξεση, απλά ο οργανισμός απέβαλε το κύημα από μόνος του? Ό, τι και να έγινε, όποια διαδιακασία ακολουθήθηκε, η απώλεια θα υπάρχει. Χαίρομαι που σε ακούω αισιόδοξη, η ζωή προχωρά, πάμε για άλλα...αυτό λέω και στον εαυτό μου και παρηγοριέμαι έπειτα από 2 φριχτές εβδομάδες. προσπάθησε να μην το σκέφτεσια, όλα γίνονται για κάποιο λόγο....

Όποτε χρειαστείς κάτι, να μιλήσεις, να ξεσπάσεις, θα είμαστε δίπλα σου. Αυτό το forum είναι μοναδική παρηγοριά και, όπως είδες, τα κορίτσια με αγκάλιασαν, με στήριξαν, με παρηγόρησαν όποτε το χρειάστηκα...ήταν και είναι εδώ. Πάρε το χρόνο σου....έρχονται καλύτερες μέρες.....θα το δεις...

Σου κάνω μια ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΚΑΛΙΑ και κάπου εδώ γύρω θα είμαστε να τα λέμε.

Σε φιλώ:)

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλήμέρα!. Πώς είστε σήμερα? Matina που χάθηκες εχθές? ελπίζω να είσαι καλά....Edel, Symm, καλημερα...είναι η πρώτη μέρα έπειτα από 2 ολόκληρες εβδομάδες που τολμώ να πω ότι νιώθω καλα.......

Σας κάνω αγκαλίτσα μεγάλη και νιώθω τη ζεστασιά σας

Φιλάκια.......

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλήμέρα!. Πώς είστε σήμερα? Matina που χάθηκες εχθές? ελπίζω να είσαι καλά....Edel, Symm, καλημερα...είναι η πρώτη μέρα έπειτα από 2 ολόκληρες εβδομάδες που τολμώ να πω ότι νιώθω καλα.......

Σας κάνω αγκαλίτσα μεγάλη και νιώθω τη ζεστασιά σας

Φιλάκια.......

 

Καλημέρα! Eleni s λυπάμαι για την απώλειά σου αλλά χαίρομαι που βλέπω μια αισιοδοξία. Να είσαι καλά! Stav μου καλά είμαι αλλά με έχουν πιάσει τα ψυχολογικά μου, έχω πολλά νεύρα τώρα τελευταία, και δεν ήμουνα πολύ καλά χθες. Δεν είχα διάθεση για τίποτα. Πολλές φορές νιώθω αχάριστη, με ένα τόσο γλυκό πλασματάκι που μου χάρισε ο θεός που τόσο το ήθελα εγώ να μην είμαι καλά. Χαίρομαι που είσαι καλύτερα και κάπου βοηθήσαμε κι εμείς σε αυτό. Φιλιά πολλά καλή μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Eleni s λυπάμαι για την απώλειά σου αλλά χαίρομαι που βλέπω μια αισιοδοξία. Να είσαι καλά! Stav μου καλά είμαι αλλά με έχουν πιάσει τα ψυχολογικά μου, έχω πολλά νεύρα τώρα τελευταία, και δεν ήμουνα πολύ καλά χθες. Δεν είχα διάθεση για τίποτα. Πολλές φορές νιώθω αχάριστη, με ένα τόσο γλυκό πλασματάκι που μου χάρισε ο θεός που τόσο το ήθελα εγώ να μην είμαι καλά. Χαίρομαι που είσαι καλύτερα και κάπου βοηθήσαμε κι εμείς σε αυτό. Φιλιά πολλά καλή μου!!!

 

Kαλημέρα.

Σήμερα βλέπω γενικά καλό κλίμα. Σταβ στείλε αγκαλιά ζεστή γιατί έχω πουντιάσει!!! Τ Τ Τ Τ Τ Τ Τ......Μπράβο κοριτσάκι.

Ματίνα, άνθρωπος είσαι, θα νευριάσεις. Δεν είσαι αχάριστη, μην ακούω τέτοια. Εμείς τα κοριτσάκια, έχουμε και τις ορμόνες μας.. άσε.. Δε θα ξεσπάσεις;; Πόσα θα καταπιείς πια;; Πρέπει που και που να ξεσπάμε για να βρίσκουμε καινούρια δύναμη.

Ελένη, λυπάμαι κοπέλα μου για την απώλειά σου. Χαίρομαι που είσαι δυνατή και ψύχραιμη, να είσαι καλά και αν χρειαστείς κάτι.. ξέρεις. Η Σταβ τα είπε.

Καλημέρα και στη γλυκιά Συμμ.

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα.

Σήμερα βλέπω γενικά καλό κλίμα. Σταβ στείλε αγκαλιά ζεστή γιατί έχω πουντιάσει!!! Τ Τ Τ Τ Τ Τ Τ......Μπράβο κοριτσάκι.

Ματίνα, άνθρωπος είσαι, θα νευριάσεις. Δεν είσαι αχάριστη, μην ακούω τέτοια. Εμείς τα κοριτσάκια, έχουμε και τις ορμόνες μας.. άσε.. Δε θα ξεσπάσεις;; Πόσα θα καταπιείς πια;; Πρέπει που και που να ξεσπάμε για να βρίσκουμε καινούρια δύναμη.

Ελένη, λυπάμαι κοπέλα μου για την απώλειά σου. Χαίρομαι που είσαι δυνατή και ψύχραιμη, να είσαι καλά και αν χρειαστείς κάτι.. ξέρεις. Η Σταβ τα είπε.

Καλημέρα και στη γλυκιά Συμμ.

 

Καλημέρα edel μου. Ναι, δίκιο έχεις αλλά η αλήθεια ότι κάποιες φορές υπερβαίνω τα όρια. Παίζει η επιλόχεια κατάθλιψη όταν το μωρό σου είναι 8 μηνών:rolleyes:? Μάλλον πρέπει να χαλαρώσω αλλά λίγο η κλεισούρα λίγο η πίεση λίγο οι αυξημένες υποχρεώσεις ζορίστηκα η γυναίκα!!!

Φιλιά σε όλες!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα edel μου. Ναι, δίκιο έχεις αλλά η αλήθεια ότι κάποιες φορές υπερβαίνω τα όρια. Παίζει η επιλόχεια κατάθλιψη όταν το μωρό σου είναι 8 μηνών:rolleyes:? Μάλλον πρέπει να χαλαρώσω αλλά λίγο η κλεισούρα λίγο η πίεση λίγο οι αυξημένες υποχρεώσεις ζορίστηκα η γυναίκα!!!

Φιλιά σε όλες!!!

 

Έτσι όπως μου τα λες.. μήπως είναι λίγο πιο σοβαρούλι από απλά νευράκια;; Νομίζω παίζει η κατάθλιψη, αλλά το να σου το πω εγώ, νομίζω δεν έχει και καμμία ισχύ για να το υιοθετήσεις. Μήπως όμως να το συζητούσες με κάποιο πιο ειδικό;; Ή ένα δικό σου άνθρωπο;; Πάντως το μωράκι σου είναι αρκετά μεγάλο, γιατί δεν το παίρνεις να πάτε μια βολτούλα μισή ώρα να χαλαρώσετε και οι 2;; Μη φοβάσαι και τόσο το κρύο. Κουκούλωσε το καλά καλά να είναι προστατευμένο και.. 'άτα'. Κι αν θες να το συζητήσεις εδώ είμαστε - στείλε μόνο πμ μην μας πουν ότι είμαστε off topic.

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω πολυ κοριτσια!!Λεγανε περιοδος με εγκυμοσσυνη κ ελεγα ειναι σπανιο σιγα μη συμβει σε εμενα και ομως συνεβη και δε πηρα χαμπαρι τιποτα ακομα κι οατν αρχισαν τα καφε κοκκινα υγρα ελεγα θα χω τιποτα αλλο και μαλιστα ειχα αγχωθει...ωσπου εκανα τη χοριακη κ βγαινει 21,5 κ λεει η μικροβιολογος μαλλον ειχες εγκυμοσυνη και το χανεις...Ο γιατρος λεει ξανα κανε μια ακομα τη δευτερα..ξανα κανω και βγαινει 3,06 και ολο το σ.κ αιμααα σαν περιοδος.Εγω δε παρατηρησα να βγαινουν κομματια μονο κατι σα κλωστες..δε θα αντεχα να δω περισσοτερα..ο γιατρος απο το τηλ κιολας ειπε οτι δε χρειαζεται να με δει..αφου τελειωσε το αιμα καθαρισα ..ομως εγω θελω να παω να κανω εναν ελεγχο..Κι εγω δε ποστευα να ειμαι ετσι δυνατη αλλα δε ξερω ...η φυση της γυναικας!Ολα καλα θα μας πανε κοριτσια!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...