Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Το σποράκι μου πέταξε.....


Stav77

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 287
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Stav77

    Stav77 70 δημοσιεύσεις

  • matina80

    matina80 65 δημοσιεύσεις

  • edel84

    edel84 49 δημοσιεύσεις

  • SYMM

    SYMM 41 δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια..

Jeni Jeni πολύ λυπάμαι για ό, τι πέρασες.. Ειλικρινά κορίτσι μου να είσαι πάντα δυνατή, όπως τώρα, να χαίρεσαι το ζουζουνάκι σου και θα δεις θα έρθει και το αδερφάκι του.

Ολγάκι καλά είσαι κοπέλα μου;; Να ξέρεις πως είσαι στο μυαλό μας και σε σκεφτόμαστε και είμαστε εδώ αν χρειαστείς παρεα.

Σταβ μου;;;; Όλα καλά;;

Ματίνα, είσαι καλύτερα κοριτσάκι;; Το μικράκι σου;

Συμμ, Όλγα;;

Την καλημέρα μου σε όλα τα υπόλοιπα κορίτσια.

 

Καλημέρα σε όλα τα κοριτσάκια!! Είμαι στη δουλειά, σπαστό σήμερα :mad:, αλλά κάνω υπομονή....είστε πολύ ευχάριστη παρέα και μου φτιάχνετε τη μέρα με τη ζεστασιά σας και την γλυκιά σας κουβέντα. Edel, να ξέρεις ότι σε έχω εκτιμήσει πολύ, τα λόγια σου είναι βάλσαμο και φαίνεσαι -τουλάχιστο από τα γραφόμενά σου- πολύ γλυκός άνθρωπος!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα κοριτσάκια!! Είμαι στη δουλειά, σπαστό σήμερα :mad:, αλλά κάνω υπομονή....είστε πολύ ευχάριστη παρέα και μου φτιάχνετε τη μέρα με τη ζεστασιά σας και την γλυκιά σας κουβέντα. Edel, να ξέρεις ότι σε έχω εκτιμήσει πολύ, τα λόγια σου είναι βάλσαμο και φαίνεσαι -τουλάχιστο από τα γραφόμενά σου- πολύ γλυκός άνθρωπος!!

;

 

Σε ευχαριστώ πολύ Όλγα. Ειλικρινά πιστεύω πως τα παραλές. Ίσως βγαίνει έτσι, γιατί κατα κάποιο τρόπο παρηγορώ και τον εαυτό μου ή είναι λόγια που ήθελα να ακούσω στις δικές μου δύσκολες στιγμές ή λόγια που μου ψιθύρισα στο βαθύ μου πόνο. Όπως και να έχει, είμαστε εδώ για κάθε κοπέλα που έζησε ό,τι ζήσαμε - γιατί ξέρουμε καλά τι βιώνει και θα προσπαθήσουμε να γλυκάνουμε την ψυχή της - και προσευχόμαστε να μην υπάρξει άλλη.

Καλό σου βράδυ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!! Τι κάνετε? Όλες καλά? Edel μου δεν είναι τυχαίο ότι όλες έχουμε την ίδια άποψη για σένα! Φιλιά πολλά σε όλες!!!

 

Καλημέρα κοριτσάκια. Πως είμαστε σήμερα;

Ειλικρινά σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια. Να είστε όλες καλά. Ελπίζω οι πονεμένες μας ψυχές να 'γειάνουν με το χρόνο και να αγκαλιάσουμε και μεις ένα μωράκι (ή και περισσότερα) με το καλό!

Σας φιλώ - και πάλι ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα σε όλες!! SYMM, Edel, Matina και οι υπόλοιπες κοπέλες ελπίζω να είστε όλες καλά και να ετοιμαζόσαστε για τις γιορτές. Ψυχολογικά εννοώ πιο πολύ παρά δώρα και τέτοια, γιατί ως γνωστόν....λεφτά δεν υπάρχουν!!! Stav, πού χάθηκες? Ελπίζω να είσαι καλά και να σε έχει παρασύρει η χριστουγεννιάτικη ατμόσφαιρα. Στη δουλειά και σήμερα, αρκετά αγχωμένη και κουρασμένη!!! Ούτε να φάω το μεσημέρι δεν πρόλαβα και θα γυρίσω σπίτι βράδυ!!! Φιλιά σε όλες!! Edel, σου εύχομαι ολόψυχα το νέο έτος να φέρει στην αγκαλίτσα σου ένα μωράκι! Θα είναι τυχερό να σε έχει μανούλα!;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες!! SYMM, Edel, Matina και οι υπόλοιπες κοπέλες ελπίζω να είστε όλες καλά και να ετοιμαζόσαστε για τις γιορτές. Ψυχολογικά εννοώ πιο πολύ παρά δώρα και τέτοια, γιατί ως γνωστόν....λεφτά δεν υπάρχουν!!! Stav, πού χάθηκες? Ελπίζω να είσαι καλά και να σε έχει παρασύρει η χριστουγεννιάτικη ατμόσφαιρα. Στη δουλειά και σήμερα, αρκετά αγχωμένη και κουρασμένη!!! Ούτε να φάω το μεσημέρι δεν πρόλαβα και θα γυρίσω σπίτι βράδυ!!! Φιλιά σε όλες!! Edel, σου εύχομαι ολόψυχα το νέο έτος να φέρει στην αγκαλίτσα σου ένα μωράκι! Θα είναι τυχερό να σε έχει μανούλα!;)

Καλησπέρα Όλγα μου!Διάβασα και τη δική σου ιστορία και συγκινήθηκα. Αν και το έχω ξαναπει ότι δεν έχω βιώσει κάποια αποβολή συγκινούμαι πολύ με τις ιστοριες σας. Και θεωρώ ότι είναι τόσο άδικο άνθρωποι που θέλουν παιδάκι να ταλαιπωρούνται τόσο μα τόσο πολύ. Δεν καταλαβαίνω γιατί. Χαίρομαι που η δική σου ιστορία είχε πολυ ευτυχή κατάληξη και που έχεις δυο αστεράκια να φωτίζουν τη ζωή σου ειλικρινά και εύχομαι σε καθε κοπέλα που προσπαθεί είτε για πρώτο είτε για δεύτερο παιδάκι ο καινούργιος χρόνος να έρθει μαζί με πολύ χαρμόσυνα νέα για όλες!Φιλιά

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες!! SYMM, Edel, Matina και οι υπόλοιπες κοπέλες ελπίζω να είστε όλες καλά και να ετοιμαζόσαστε για τις γιορτές. Ψυχολογικά εννοώ πιο πολύ παρά δώρα και τέτοια, γιατί ως γνωστόν....λεφτά δεν υπάρχουν!!! Stav, πού χάθηκες? Ελπίζω να είσαι καλά και να σε έχει παρασύρει η χριστουγεννιάτικη ατμόσφαιρα. Στη δουλειά και σήμερα, αρκετά αγχωμένη και κουρασμένη!!! Ούτε να φάω το μεσημέρι δεν πρόλαβα και θα γυρίσω σπίτι βράδυ!!! Φιλιά σε όλες!! Edel, σου εύχομαι ολόψυχα το νέο έτος να φέρει στην αγκαλίτσα σου ένα μωράκι! Θα είναι τυχερό να σε έχει μανούλα!;)

 

Eίναι πολύ συγκινητικά αυτά που μου λες.. Δεν έχω λόγια! :)Eιλικρινά ευχαριστώ πολύ..

 

Κορίτσια.. ένα πουλάκι μου σφύριξε πως η Σταβ μας δεν είναι πολύ χαρούμενη.. Τι λέτε να της στείλουμε μια ομαδική αγκαλίτσα;;

Ματινάκι όλα καλά κορίτσι μου;

Link to comment
Share on other sites

Eίναι πολύ συγκινητικά αυτά που μου λες.. Δεν έχω λόγια! :)Eιλικρινά ευχαριστώ πολύ..

 

Κορίτσια.. ένα πουλάκι μου σφύριξε πως η Σταβ μας δεν είναι πολύ χαρούμενη.. Τι λέτε να της στείλουμε μια ομαδική αγκαλίτσα;;

Ματινάκι όλα καλά κορίτσι μου;

Στελνουμε την πιο γλυκιά και ζεστή αγκαλίτσα στη Stav μας!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου τί κάνετε? Και η δικιά μου αγκαλιά μαζί με τις δικές σας για την stav μας και για όλες σας!!! Εγώ ήσυχα. Φιλιά πολλά και ακόμα περισσότερα μωράκια στις αγκαλιές μας με τον νέο χρόνο! Μααακιαααα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Νομιζω οτι με την εναρξη της νεας χρονιας θα πρεπει να ανοιξουμε ενα νεο θεμα να τα λεμε, πιο αισιοδοξο και χαρουμενο. Και βεβαια, ευχομαι σε ολες μας να εχουμε παντα και την αναλογη διαθεση για να τα λεμε....κατι εχει παθει το πληκτρολογιο μου και δεν μπορω να βαλω τονους...καληνυχτα σε ολες σας!!!

Link to comment
Share on other sites

Φιλενάδες όλα καλά...

Έχασα την παρέα σήμερα:(! Εχει δίκιο η Όλγα, καινουριο θέμα, πιο αισιόδοξο για το 2013..

Μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ανοίγω για όλες σας.....σας χωράει?

ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ και ΚΑΡΑΜΕΛΕΝΙΑ (ή μήπως σοκολατένια?:rolleyes:)

Φιλιάααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!!! .... και βασικα, καληνυχτα!! Πολλη νυστα αποψε!! Ευχομαι να ειστε ολες καλα, εγω ετσι ετσι..... βασικα δεν ξερω αν το παθαινετε συχνα, οταν βραδυαζει ανακουφιζομαι και οταν ξημερωνει ψυχοπλακωνομαι...εκτος κι αν εχω ρεπο!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!!! .... και βασικα, καληνυχτα!! Πολλη νυστα αποψε!! Ευχομαι να ειστε ολες καλα, εγω ετσι ετσι..... βασικα δεν ξερω αν το παθαινετε συχνα, οταν βραδυαζει ανακουφιζομαι και οταν ξημερωνει ψυχοπλακωνομαι...εκτος κι αν εχω ρεπο!!! :)

 

Κοριτσάκια, καθώς ξεκινούν οι διακοπές μας σύντομα, θα ήθελα να ευχηθώ σε όόλες σας, καλές διακοπές, όμορφα και ήρεμα Χριστούγεννα και ευτυχισμένο το 2013! Περαστικά στα πονεμένα μας κοριτσάκι - σας εύχομαι ό,τι επιθυμεί η καθεμιά σας! Δύναμη, τιμή, υγεία! Καλές γιορτές!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια, καθώς ξεκινούν οι διακοπές μας σύντομα, θα ήθελα να ευχηθώ σε όόλες σας, καλές διακοπές, όμορφα και ήρεμα Χριστούγεννα και ευτυχισμένο το 2013! Περαστικά στα πονεμένα μας κοριτσάκι - σας εύχομαι ό,τι επιθυμεί η καθεμιά σας! Δύναμη, τιμή, υγεία! Καλές γιορτές!

 

Οι ευχες σου ειναι πολυ ουσιαστικες!! Να εισαι καλα, Edel, εσυ και ολα τα κοριτσια, ελπιζω η νεα χρονια να μας βρει λιγο πιο αισιοδοξους και λιγο πιο χαρουμενους....παντα υπαρχει ενας καλος λογος για να γινουμε ολα αυτα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια μου τί κάνετε? Εμείς ήσυχα, ξενυχτάμε αδιάκοπα και περιμένω πως και πως τις μέρες που θα είναι σπίτι ο αντρούλης μου να ξεκουραστώ λιγάκι!!! Edel μου και Όλγα και σε σας καλά χριστούγεννα και ο καινούριος χρόνος να σας φέρει ότι επιθυμείτε. Υγεία, ψυχική ηρεμία και πολύ κουράγιο στα δύσκολά!!! Φιλιά σε όλες σας!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου και απο μένα τις καλύτερες ευχές μου για όλες. Εύχομαι πραγματικά ο καινούργιος χρόνος να φέρει σε όλες τις κοπέλες που προσπαθούν για ένα μωράκι, πολύ πολύ καλά νέα!Φιλιά σε όλες!

Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ υγιές να αισθάνεσαι έτσι κοριτσάκι!! Το ξέρω ότι εκτιμάς όσα έχεις γύρω σου και ο πόνος σου είναι βουβός, εμείς είμαστε πάντα εδώ και το ξέρεις.Όταν μπει το νέο έτος, θα ξεκινήσεις από την αρχή. Δεν θα ξεχάσεις, αλλά θα το αφήσεις γλυκά πίσω σου και θα προχωρήσεις. Έτσι πρέπει, δυστυχώς. Συνήθως στις γιορτές όλοι μελαγχολούμε για κάτι, και έχεις κι εσύ ένα πολύ σοβαρό λόγο να το κάνεις, έχεις όμως άλλον ένα εξίσου σοβαρό λόγο να χαίρεσαι και να εισαι αισιόδοξη ότι όλα θα πάνε καλά. Και ξέρεις για ποιον λόγο μιλάω: για τον γιο σου. Το ξερω ότι τα σκέφτεσαι κι εσύ αυτά, καμιά φορά αισθανόμαστε καλύτερα να τα ακούμε και από τους άλλους (τουλάχιστο για μένα ισχύει αυτό, όταν λέω στον εαυτό μουν "όλα καλά θα πάνε", θέλω να το ακούω και από τους άλλους, το έχω ανάγκη!!). ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!! :-D Το ξέρω, το ελπίζω, το αισθάνομαι και θα συνομωτήσει όλο το σύμπαν για να γίνει έτσι!!

Link to comment
Share on other sites

30 ολόκληρες μέρες μακρυά σου... 30 ατελείωτες νύκτες χώρια..μωράκι μου σε αγαπώ και σε σκέφτομαι κάθε λεπτό...μου λείπεις.....

 

Καλημέρα Σταβούλα!

Τι κάνεις κοριτσάκι μου; Είσαι καλά;

Ο πόνος είναι πόνος και έτσι θα βιώνεται. Κανείς δεν έχει το δικαίωμα να σου πει πως θα το ζήσεις αυτό που περνάς, γιατί μόνο εσύ ξέρεις τι περνάς!!Αντιλαμβάνομαι την ανάγκη σου να μετράς μέρες, μήνες, ακόμη και ώρες κάποιες φορές γιατί δε θέλεις να ξεχνάς, πιστεύεις πως έτσι είσαι σε επαφή με το αγγελουδάκι σου και θέλεις να πονάς - κι αν το πιστεύεις να το κάνεις!! Όμως σε μια στιγμή διαύγειας θα δεις πως είναι μάταιο, ο χρόνος γιατρεύει - κι αν ακόμη δε θέλεις να γιατρευτείς, δε θα σου περάσει - ο χρόνος θα σου απαλύνει τον πόνο και θα μείνεις με ένα θησαυρό κρυμμένο και καλά φυλαγμένο στην καρδιά σου που μόνο εσύ θα ξέρεις την ύπαρξή του και η σκέψη του θα σε κάνει να χαμογελάς! Στο υπόσχομαι! Σου εύχομαι δύναμη κοριτσάκι μου γλυκό, πολλή δύναμη στα δύσκολα που περνάς. ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ! Είμαστε εδώ! Ανησυχούμε όταν εξαφανίζεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Stav, Edel, Ματινάκι, SYMM!!!!!!!!!!!! πού είστε κοριτσάκια???? :(

Ελπίζω και εύχομαι να είστε όλες καλά και να ετοιμάζεστε πυρετωδώς για την μέρα των Χριστουγέννων! Εγώ είμαι στη δουλειά :mad: και η ώρα δεν περνάει με τίποτα! Μια μεγάλη αγκαλιά σε όλες, κάντε μου κι εμένα μια μεγάλη μπας και ζεσταθεί το κοκκαλάκι μου! Φιλιά!

Link to comment
Share on other sites

Stav, Edel, Ματινάκι, SYMM!!!!!!!!!!!! πού είστε κοριτσάκια???? :(

Ελπίζω και εύχομαι να είστε όλες καλά και να ετοιμάζεστε πυρετωδώς για την μέρα των Χριστουγέννων! Εγώ είμαι στη δουλειά :mad: και η ώρα δεν περνάει με τίποτα! Μια μεγάλη αγκαλιά σε όλες, κάντε μου κι εμένα μια μεγάλη μπας και ζεσταθεί το κοκκαλάκι μου! Φιλιά!

Μια αγκαλίτσα από μένα λοιπόν!Φιλιά!

Link to comment
Share on other sites

Κι από μένα πιο μεγάλη ακόμα!!! Φιλάκια σε όλες σας!!!

 

Ωχ, ωχ!! Σφάζονται κοριτσάκια στην ποδιά μου!!! :D Σας ευχαριστώ πολύ για την ανταπόκριση κοπέλες!! Ματίνα μου, ο,τι επιθυμείς σου εύχομαι για τις γιορτές, με υγεία, αγάπη και αγαπημένα πρόσωπα πάντα δίπλα σας!! Να χαίρεσαι την μπουμπού σου!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...