Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μίνι βιογραφικό - ίσως κάποιες να γνωριζόμαστε απο παλιά!


Marilena

Recommended Posts

Καλημέρα σας!

 

Χρύσα το 3ο Λύκειο είναι αυτό που είναι απέναντι από το νεκροταφείο της Αργυρούπολης (η διεύθυνσή του είναι Κύπρου 300) (το διευκρινίζω γιατί υπάρχει κι άλλο σχολείο απέναντι από το νεκροταφείο της Γλυφάδας). Αν αυτό είναι το σχολείο, στείλε μου προσωπικό μήνυμα. Είμαστε κοντά στην ηλικία; Μπορεί να γνωριζόμαστε;

 

Άντζελα ή Αγγέλα στείλε μου κι εσύ προσωπικό μήνυμα με τα στοιχεία του αδερφού σου να δούμε αν γνωριζόμαστε.

 

Γεια σας για την ώρα...

 

Δεν πήγαινε σε κείνο το σχολείο ο αδελφός μου :?

Εμείς μένουμε ψήλα στην Γεννηματά και σχολείο πήγαμε και οι δύο πάνω στο βουνό στην οδό Αγίου Νεκτάριου, κοντά δηλ στο τέρμα του λεωφορείου Α4!!!Καμμία σχέση δηλαδή!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 405
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα σας!

 

Χρύσα το 3ο Λύκειο είναι αυτό που είναι απέναντι από το νεκροταφείο της Αργυρούπολης (η διεύθυνσή του είναι Κύπρου 300) (το διευκρινίζω γιατί υπάρχει κι άλλο σχολείο απέναντι από το νεκροταφείο της Γλυφάδας). Αν αυτό είναι το σχολείο, στείλε μου προσωπικό μήνυμα. Είμαστε κοντά στην ηλικία; Μπορεί να γνωριζόμαστε;

 

Άντζελα ή Αγγέλα στείλε μου κι εσύ προσωπικό μήνυμα με τα στοιχεία του αδερφού σου να δούμε αν γνωριζόμαστε.

 

Γεια σας για την ώρα...

Α, εγω πηγα στο 3ο απεναντι απο το νεκροταφειο της Γλυφαδας.

 

Don't let fears hold you back from living everyday to your fullest!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια.

εμενα με λενε γιωτα και γενήθηκα το 1978 στην αθήνα μεγάλωσα στον περισσο και τωρα μενω κολωνό. Πήγα γυμνάσιο και λύκειο στο 3ο του περισσου τεχνικό επαγγελματικό βρεφοπαιδοκόμος και φυσικα τωρα ειμαι οικιακα σπιτι με την κορούλα μου την μαρία που ειναι 19 μηνών.

φιλακια σε ολες ελπιζω ολες σιγα σιγά να γνωριστουμε αφου εχουμε ενα κοινο ειμαστε μανούλες....

Την κόρη μου την λένε Μαρία η όμορφη

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν ήταν το τρίτο.

 

Αν θυμάμαι καλά ήταν το πέμπτο.

 

Δεν πειράζει. Και πάλι είμαστε από την ίδια περιοχή.

 

Τα λέμε...

Τωρα που το λες, ναι το πεμπτο ηταν.

Καλα δεν θυμαμαι σε ποιο σχολειο πηγα!!Αν ειναι δυνατον! Και δεν ειμαι και τοσο μεγαλη! Σε περναω μονο δυο χρονακια!!

Ελπιζω να τα ξαναπουμε.

 

Don't let fears hold you back from living everyday to your fullest!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

γειά σας κορίτσια, με λένε κατερίνα και γεννήθηκα το 1978 στην Προσοτσάνη Δράμας, όπου και έμεινα μέχρι τα 10 μου. Μετά ανέβηκα με τους γονείς μου Γερμανία (Στουτγάρδη) και εκεί έμεινα μέχρι που τελείωσα το λύκειο. Επέστρεψα στην Ελλάδα και συγκεκριμένα στη Θεσσαλονίκη για σπουδές, όπου και γνώρισα τον άντρα μου. Τα τελευταία 2 χρόνια βρισκόμαστε στην Αθήνα, αλλά ήδη κάνουμε κάποιες ενέργειες για να μετακομίσουμε Κεφαλλονία. Όπως καταλαβέναιτε με μια βαλιτσα στο χέρι είμαι. Δυστυχώς οι γονείς μου είναι ακόμη γερμανία και τώρα στην εγκυμοσύνη μου λείπουν αφάνταστα. ελπίζω η μαμά μου να προλάβει να ερθει στον τοκετο.

Link to comment
Share on other sites

γεια σας μανούλες!!εμένα με λένε Αθηνά,είμαι 28 χρόνων και μένω στην Ανω Γλυφάδα όπου και μεγάλωσα.Από Γλυφάδα είναι και ο άντρας μου και έχουμε ένα κοριτσάκι 3 μηνών.Καταγόμαστε και οι δύο από Γιάννενα.

Εγώ εργάζομαι σε ασφαλιστικό πρακτορείο στον Αγιο Δημήτριο και ο άντρας μου έχει κοσμηματοπωλείο στην Αργυρούπολη.

line_flow_rose_beg_minie_time_1204174800_text_c720eafcf1e720eceff520e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

γειά σας καρίτσια,

με λένε Σοφία και γεννήθηκα στις 19/11/78 στην Θεσ/νική.Μέχρι και το 2006 έμενα με τους γονείς μου στην Καλαμαριά (Πεζόδρομος).

Πήγαινα δημοτικό στο 3ο Καλαμαριάς και Γυμνάσιο-Λύκειο στο 1ο Καλαμαριάς.

Την περίοδο 1999-2000 ήμουν στην 2η ΕΜΑΚ με εξάμηνη σύμβαση.

Το 2000 αποφοίτησα από τα δημόσια ΙΕΚ Θέρμης με την ειδικότητα "Ειδικός Ναυτιλιακής Κατεύθυνσης" και απο τότε εργάζομαι σε Ναυτιλιακή εταιρία κόντα στον ΟΛΘ.

Τα τελευταία 2 χρόνια ως παντρεμένη έμενα στην Ν.Κρήνη (πάνω απο το Μαιάμι) με τον σύζηγο αλλά εδώ και 2 μήνες περίπου -λίγο πριν το Πάσχα- την έκανε "λαγός" και τώρα μένω με το αστεράκι μου που είναι 8 μηνών!!!!!

line_m121_beg_micky_time_1190001600_text_d4ef20e1f3f4ddf1e920eceff520e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

Γειά σε όλους...

εγώ σίγουρα δεν θα βρω γνωστούς, αλλά ας γράψω :wink:

Με λένε Αλεξάνδρα, γεννήθηκα 23-06-1980 στην Φύρτη/Νυρεμβέργη Γερμανίας. Εκεί έμεινα μέχρι τα 26 μου γιατι μετά ήρθα για πάντα Θεσσαλονίκη αφού εδώ γνώρισα τον έρωτα της ζωής μου.

Μένω Νέα Κρήνη, αφού εδώ μένει ο αντρούλης μου από μικρούλης και δεν την αλλάζει την περιοχή με τίποτε :wink:

 

αυτάααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας!!!

Με λένε Κατερίνα.Γεννήθηκα το 1977 στην Πάτρα όπου και έμεινα μέχρι τα 22 μου χρόνια που παρουσιάστηκα στο ΠΝ(Πολεμικό Ναυτικό) και πήγα στην Αθήνα.Πήγα στο 8ο δημοτικό,στο 18ο γυμνάσιο(Αρόη) και στο 4ο λύκειο.Στην Αθήνα άλλαξα διάφορες περιοχές (Παγκράτι,Πατήσια,Ν.Κόσμος,Νίκαια) με τελευταία την Ν.Ιωνία όπου έμεινα με τον συζυγό μου πια για 1 χρόνο και κάτι.Πριν απο 1 μήνα και ενω βρίσκομαι ακόμα σε άδεια κυήσεως(ο μπέμπης μας είναι 3 μηνών) αποφασίσαμε να μετακομίσουμε στο Άργος απο όπου κατάγεται ο άντρας μου ο Βασίλης.Τώρα μένει να συνηθίσω εγώ μια και μην ξέρωντας κανέναν εδω κάτω είμαι έτοιμη..να πάρω τα βουνά..όπου θα ειναι και ο επόμενος τόπος κατοικίας μου..

Φιλάκια σε όλες..

Mjsrp2.pngGuD6p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είμαι η Μαργαρίτα.

Γεννήθηκα στο Περιστέρι 27/04/1973

Δημοτικό πήγα στο 16 Περιστερίου κ Γυμνάσιο στο 20 Περιστερίου στην

Αγία Αναστασία.

 

Καλησπέρα σε όλους! Με λένε Ράνια και έχω γεννηθεί και μένω και εγώ στο Περιστέρι (στη Ν.Ζωή). Γεννήθηκα 17/3/1978.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

με λένε Ντίνα αν και υπογράφω σαν τάνια γιατί ντίνες μάλλον υπάρχουν πολλές γεννηθηκα στην καλαμάτα όπου κια μένω μόνιμα εδώ και 2 χρόνια μετά από ένα διάλλειμα 15 χρονων όπου έμενα σπουδασα και δουλευα στην Αθηνα είμαι απόφοιτος ΕΜΠ και αυτή την στιγμή μεγαλώνω τον παπίνο μου που είναι 6 μισυ μηνών. Πηγαινα στο 2ο Γυμνάσιο και Λυκειο Καλαμάτας Από το 1986-1991, σας λέει τίποτα? :?::?:

ντινα

Link to comment
Share on other sites

Είμαι η Μαργαρίτα.

Γεννήθηκα στο Περιστέρι 27/04/1973

Δημοτικό πήγα στο 16 Περιστερίου κ Γυμνάσιο στο 20 Περιστερίου στην

Αγία Αναστασία.

 

Καλησπέρα σε όλους! Με λένε Ράνια και έχω γεννηθεί και μένω και εγώ στο Περιστέρι (στη Ν.Ζωή). Γεννήθηκα 17/3/1978.

 

καλησπερα στα γειτονακια :D

Link to comment
Share on other sites

Μανούλες καλησπέρα!!

Με λένε Μαρίνα και γεννήθηκα τον Μάρτιο του 1974. Όλη μου τη ζωή έμενα στην Καλλιθέα, και συγκεκριμένα ψηλά και κοντά στη Λ. Συγγρού. Σχολείο πήγα στο Αρσάκειο Ψυχικού, άρα είναι πιο δύσκολο να συναντήσω παλιές συμμαθήτριες από την περιοχή μου.

Με τον άντρα μου είμαστε παντρεμένοι δύο χρόνια τώρα και ο πελαργός μας επισκέφτηκε από τον πρώτο μήνα του γάμου μας.

Τώρα σκεφτόμαστε να βάλουμε μπρος το δεύτερο παιδί μας!!

φιλάκια σε όλους!!

:lol::D:)

ZS95p3.png  hcT0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μα καλά δεν υπάρχει κανείς από Θεσσαλονίκη?

Γεννήθηκα το 1981,πήγα στο 7ο Δημοτικό Σχολείο Πολίχνης,ύστερα στον 1ο Γυμνάσιο Νεάπολης και λύκειο στο Πολυκλαδικό. Στα ΑΤΕΙ Σίνδου Θεσσαλονίκης σπούδασα Νοσηλευτική και από τότε εργάζομαι σε μια κλινική.Παντρεύτηκα πριν 1,5 χρόνο και μένω στην Πολίχνη.Αν και μελλοντικά θα ήθελα να μετακομίσουμε κάπου πιο έξω, ήσυχα κλπ

 

Βρε gerakina είμαστε πολύ κοντά!!!!!!!!!!!! :P

Γεννήθηκα 10/12/1981, Θεσσαλονίκη, πήγα δημοτικό στο 6ο Συκεών, γυμνάσιο :? 4ο νομίζω επταπυργίου, και λύκειο 1 χρονιά επταπυργίου και έπειτα τελείωσα Ευκλίδη. Μεγάλωσα στις Συκιές στον Μαύρο γάτο κοντά. Μετά μετακομίσαμε το 1997 Πανόραμα και τώρα είμαι παντρεμένη απο τον περασμένο Σεπτέμβριου και ζώ με τον αντρούλη μου στα Μετέωρα στο τέρμα του 35 ψιλά-ψιλά απο τότε που αρραβωνιαστήκαμε απο το 2004.

xOSvp3.png

Link to comment
Share on other sites

:D:D:D:D

 

Δε φαντάζεσαι πόσο κοντά!

Πριν παντρευτώ έμενα Συκιές,Επταπυργίου.

 

Ε μη μου πεις??????????

:P Ε πες μου κιόλας ότι έβγαινες και επταπυργίου.................

:? Fun club ας πούμε?????????

xOSvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεννήθηκα τον Απρίλιο του 1971 και είμαι κάτοικος των Αγίων Αναργύρων.

Πήγα στο 4ο Δημοτικό Αγίων Αναργύρων, στο 1ο Γυμνάσιο Αγίων Αναργύρων και τελείωσα το Κλασσικό Λύκειο Περιστερίου το 1989.

Ξεκίνησα να εργάζομαι το 1990 σε μια τεχνική εταιρεία στο Χαλάνδρι (λατρεμένη περιοχή) ως γραμματέας. Παράλληλα τελείωσα Γαλλική Φιλολογία στο Γαλλικό Ινστιτούτο.

Από το 2001 εργάζομαι ως δημόσιος υπάλληλος στην Τοπική Αυτοδιοίκηση.

Δεν είμαι παντρεμένη.

Grow up and get a life!

Link to comment
Share on other sites

Γεννήθηκα τον Απρίλιο του 1971 και είμαι κάτοικος των Αγίων Αναργύρων.

Πήγα στο 4ο Δημοτικό Αγίων Αναργύρων, στο 1ο Γυμνάσιο Αγίων Αναργύρων και τελείωσα το Κλασσικό Λύκειο Περιστερίου το 1989.

Ξεκίνησα να εργάζομαι το 1990 σε μια τεχνική εταιρεία στο Χαλάνδρι (λατρεμένη περιοχή) ως γραμματέας. Παράλληλα τελείωσα Γαλλική Φιλολογία στο Γαλλικό Ινστιτούτο.

Από το 2001 εργάζομαι ως δημόσιος υπάλληλος στην Τοπική Αυτοδιοίκηση.

Δεν είμαι παντρεμένη.

γεια σου yls!

Γεννήθηκα κι εγώ στους Αγ. Αναργύρους (1977) και μεγάλωσα εκεί μέχρι που παντρεύτηκα και μετακόμισα στην Ν.Χαλκηδόνα και τώρα Ν.Φιλαδέλφεια...

 

Πήγα στο 1ο δημοτικό, 3ο γυμνάσιο και 2 ΓΛ Αγ.Αναργύρων!!! Ισως να γνωριζόμαστε ή να γνωρίζεις τον αδερφό μου που είναι στην ηλικία σου....

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΡΙΛΕΝΑ

ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΤΟ 1983 & ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΣΤΗΝ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΤΤΙΚΗΣ.

ΑΠΟ ΤΑ 18 ΖΩ ΣΤΗ ΠΑΡΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ, ΟΠΟΥ ΠΑΝΤΡΥΤΗΚΑΜΕ ΜΕ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΠΕΡΣΥ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΚΑΙ ΤΗ ΒΑΠΤΙΣΗ ΤΗΣ ΖΟΥΖΟΥΝΑΡΑΣ ΜΑΣ!!! ΕΡΓΑΖΟΜΑΙ ΣΕ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ. ΑΥΤΑ....

Loux

line_flow3_beg_39_time_1192075200_text_d4ef20ede9edeff5ecf0dceae920eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Με λένε ευα και ζω απο τότε ππου γεννήθηκα στο Αιγάλεω. Αποφοιτησα απο το 5ο Λυκειο το 1991. Εκεινη την χρονια αρχισα να φοιτω στο Deree της Αγιας Παρασκευης απο οπου τελειωσα το 1996. Ενδιαμεσα περασα Αγγλικη Φιλολογια. Δουλεψα σε διαφορα φροντηστηρια και ιδιωτικα σχολεια οπως επισης και στο πολεμικο ναυτικο.Τελευταια εργαστηκα στην Ευρωγνωση χαιδαριου πριν αποφασισω να αποσυρθω.

Link to comment
Share on other sites

Με λένε Ντέπη γεννήθηκα 05/08/1981 στον Κολωνό όπου και μεγάλωσα....έβγαλα το 50ο Λύκειο Κολωνού και συνέχισα σπουδές σε πιάνο σε τοπικό ωδείο καθώς και στο Αμερικάνικο Κολλέγιο Ελλάδος τις οποίες δεν τελείωσα αφού με πήρε ο τότε καλός μου και τωρινός άντρας μου (Ελληνας) στο Καμερούν της Αφρικής όπου ζούμε τα τελευταία 8 χρόνια.

Εχουμε ένα κοριτσάκι 7 μηνών και επιθυμούμε λίαν συντόμως και δέυτερο..και τρίτο....κι έχει Ο Θεός!!! :D

.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια με λένε Μαρίνα και γεννήθηκα στην Πρέβεζα. Η καταγωγή μου είναι από το Καναλάκι Πρεβέζης και εκεί έζησα μέχρι τα 18 μου χρόνια. Τώρα μένω στην Αθήνα στην περιοχή του Γέρακα. Είμαι καινούρια στο Forum. Έχω ένα κοριτσάκι 2 ετών. Μια ζουζουνίτσα πολύ όμορφη.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...