Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μίνι βιογραφικό - ίσως κάποιες να γνωριζόμαστε απο παλιά!


Marilena

Recommended Posts

Είμαι η Μαργαρίτα.

Γεννήθηκα στο Περιστέρι 27/04/1973

Δημοτικό πήγα στο 16 Περιστερίου κ Γυμνάσιο στο 20 Περιστερίου στην

Αγία Αναστασία.

Μάνθος 20/12/1987

Νίκος 10/10/1989

Τάσος 09/09/2008

Σταμάτης 17/05/2010

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 405
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γειά σε όλους σας. Δεν πρόλαβα να διαβάσω όλα τα μηνύματα, αλλά όταν έφτασα στο δικό σου angela, είπα να δώσω κι εγώ κάποια στοιχεία για μένα, γιατί μπορεί να γνωριζόμαστε και να μην το ξέρουμε. Γεννήθηκα το 1968 στην Αθήνα αλλά μέχρι τα 11 μεγάλωσα στην Αυστραλία, το 79 ήρθαμε στην Ελλάδα. Μέχρι το 86 μέναμε στα Άνω Πατήσια και πήγαινα σχολείο στο συγκρότημα της Γκράβας. Το 86 μετακομίσαμε στην Τερψιθέα, Α. Γλυφάδα όπου πήγα μόνο μια χρονιά στο λύκειο, στην 3η λυκείού όπου τελείωσα το 87. Μέχρι το 2002 έμενα στην Τερψιθέα (όπου βρίσκεται ακόμα το πατρικό μου). Τώρα μένω στον Αγ. Δημήτριο, είμαι παντρεμένη και έχω 2 κοριτσάκια. Η μια είναι 2,5 και η άλλη είναι 9 μηνών

To 86 τελείωσα εγώ το 2ο Γενικό Λύκειο που ήταν τότε στην Λεωφ. Κων. Αθανάτου στο τμήμα Γ3 στην Δ δέσμη!!! :wink: Εσύ;;;;

Link to comment
Share on other sites

Ημερομηνία γέννησης --> 29 Σεπτεμβρίου 1971

Ζυγάκι δηλαδή!! Καλό εεε? :lol:

 

Έμενα και μένω Νίκαια (εδώ ταιριάζουν οι Λατρεμένοι μας Γείτονες :P:P ) και τέλειωσα το 2ο Γενικό Λύκειο Νικαίας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα !!

Ντέπυ είμαστε συντοπίτισσες!!!Νίκαια και εγώ ...που περίπου Νίκαια?

 

 

Μένω στην Ροδοπόλεως κάτω ακριβώς απο την 28η Οκτωβρίου μεταξύ πλατείας Κρίνης και πλατείας Χαλκιδόνας. Εσύ?

Link to comment
Share on other sites

Περιβολάκι !!εεε πάνω κάτω κοντά είμαστε

πόσα παιδάκια έχεις? και ηλικίες ?

 

Η Αγάπη είναι 10 χρονών. Τώρα όμως σκέφτομαι να κάνω και ένα δεύτερο. Μέχρι το καλοκαίρι λέω να έχω ρίξει τα δίχτυα μου :lol::D:P:wink:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σκεφτηκα να γραψω κι εγω αν και δεν νομιζω να πετυχω γνωστους.Με λενε Μαρια,γεννηθηκα στις 9-10-1985 και ειμαι απο Θεσσαλονικη, Καλλιθεα για την ακριβεια.Δημοτικο πηγα αρχικα στο 59ο και στη συνεχεια στο 62ο. Γυμνασιο τελειωσα στο 32ο,το οποιο ειναι Κασσανδρου με Ολυμπιαδος,αν τυχον γνωριζει κανεις.Όσο για λυκειο, πηγα στο 1ο ΤΕΕ Συκεων κ ειδικοτητα νοσηλευτικη.Το πατρικο μου ηταν κ ειναι ακομα δηλαδη σε μια παραλληλη οδο της λαγκαδα, πανω απο τις 12οροφες πολυκατοικιες,στην Απολλωνιαδος.Ειμαι εδω κ 2 μηνες παντρεμενη με τον Βασιλη (ειναι απο κρηνη) κ μενουμε Συκιες προς το παρον.Ειμαι σχεδον 7 μηνων εγκυος κ τον ιουλιο περιμενω την μπεμπα.Αργοτερα σχεδιαζουμε να μετακομισουμε προς Κρηνη κ στη συνεχεια Επανωμη.Επισης θελω να σας πω οτι αισθανομαι πολυ τυχερη που βρεθηκε στη ζωη μου αυτος ο ανθρωπος κ με κανει τοσο πολυ ευτυχισμενη.Αν και γνωριζομαστε παρα πολυ καιρο, σας πληροφορω οτι εξακολουθω να ειμαι πολυ ερωτευμενη μαζι του και πολυ χαρουμενη που απο αυτον τον ερωτα κ την αγαπη μας το αποτελεσμα ειναι η μπεμπα που περιμενουμε.Αυτα,αρκετα σας κουρασα.

Link to comment
Share on other sites

Γεια.Λεγομαι Αθηνα ,γεννηθηκα στις 22/12/74,στην Αθηνα,εμενα Καλλιθεα, σχολειο πηγα στον Αγιο Νικολαο(Θησεως) γυμνασιο και στη Σιβιτανιδιο σχολη στο λυκειο.Αποφοιτησα το 92/93 παρασκευαστρια εργαστηριου.Τα τελευταια 4 χρονια ζω στη Καλαματα και παντρευτηκα τον αντρα της ζωης μου πριν 2 χρονια.Τον λενε Χρηστο και ειναι στρατιωτικος!!!Ελπιζω να βρω καμια γνωστη απο τα παλια!!!

n10D.jpg.png

Η ζωη δε μετριεται με τον αριθμο των στιγμων που περνουμε αναπνοη,αλλα με τον αριθμο των στιγμων που μας κοβεται η αναπνοη!!!

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ! ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ 06/11/1976.

ΤΑ ΠΡΩΤΑ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ ΖΟΥΣΑ ΣΤΗΝ Λ.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΝ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΕΔΩ ΚΑΙ 25 ΧΡΟΝΙΑ ΖΩ ΣΤΗΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ. ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΑΓΚΑ 91 ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ Ο ΕΡΧΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΠΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΑΠΟ ΠΟΤΕ!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Εγώ γεννήθηκα 25/09/1976 στο Ν. Ηράκλειο. Εμεινα εκεί έως το 2000 που παντρεύτηκα και μετακόμισα στα Ανω Λιοσια (εκεί είχαμε οικόπεδο και χτίσαμε το σπίτι μας, διαφορετικά δεν θα ήθελα ποτέ να φύγω απο Ν. Ηράκλειο). Σπούδασα Ψυχολογία στο Πανεπιστήμιο Αθηνών και δούλεψα σε εντελώς ασχετο αντικείμενο. Εκανα το Νικολάκη μου στις 01/07/2002 και το Βλασούλη μου στις 27/07/2007. Τώρα είμαι μαμα και νοικοκυρα και ελπίζω από του χρόνου και εργαζομενη (θα πάρει σύνταξη η μαμα). Αλήθεια εσεις πως τα βολεύετε με τα βλαστάρια σας;

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΛΕΓΟΜΑΙ ΓΙΟΥΛΑ ΕΙΜΑΙ 39 ΕΤΩΝ . ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΣΤΟΝ ΓΕΡΑΚΑ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΜΕΝΩ ΟΛΑ ΜΟΥ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΙΟ ΠΑΛΙΕΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ .ΕΧΩ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΓΙΩΡΓΑΚΙ ΜΟΥ 9 ΧΡΟΝΩΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΜΟΥ 18 ΜΗΝΩΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΟΥΛΕΥΩ ΩΣ Β.ΛΟΓΙΣΤΟΥ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ,ΜΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ .ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΗ ΘΑ ΕΚΑΝΑ

GIOULA

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα γεννηθηκα 22/5/77 στην Κορινθο οπου εμεινα μεχρι τα 6μου εκει πηγα προνηπιο και νηπιο.Μετα ηρθα στην Αθηνα εμεινα μεχρι τα 12 στο Αιγαλαιω και μετα στο Δασος Χαιδαριου.Δημοτικο γυμνασιο και λυκειο στο Αιγαλεω και ΙΕΚ ΠΑΙΔΑΓΩΓΟΣ ΠΡΟΣΧ.ΗΛΙΚΙΑΣ Χαιδαριου.Τωρα μενουμε με τον αντρα μου Χαιδαρι.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Λοιπόν... γεννήθηκα στις 4/4/1973 στα Κάτω Πατήσια στην Αθήνα, και μένω σε αυτή την περιοχή μέχρι σήμερα.

Δημοτικό πήγα στον Αγ. Παύλο, στα Πατήσια.

Γυμνάσιο στο St. Joseph στην Πεύκη, και Λύκειο από όπου αποφοίτησα το 1990, στο 32ο Λύκειο Αθηνών, στα Κάτω Πατήσια.

Μετά και εγώ πέρασα για 2 χρόνια από το St. George College, ως αγγλομαθής γραμματέας και υπεύθυνη δημοσίων σχέσεων!

Αργότερα τελείωσα και την σχολή φωτογραφίας Focus, και ασχολήθηκα πλέον με το επάγγελμα της φωτογράφου. Δημιούργησα μαζί με την κολλητή μου το θρυλικό Studio Expose (στούντιο φωτογραφίας).

Και μετά από όλα αυτά κατέληξα πλέον να σχολούμαι μόνο περιστασιακά με τη φωτογραφία, και εντελώς αποκλειστικά πια με τους 3 άντρες της ζωής μου, τον άντρα μου Βασίλη και τα δύο αγοράκια μου τον Σταύρο και τον Γιάννη.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας! Εγώ γεννήθηκα τον Απρίλιο του 73 και μένω στην Καλλιθέα, προς Τζιτζιφιές μεριά, από τη γέννησή μου μέχρι σήμερα. Τα καλοκαίρια σχεδόν όλης της παιδικής και εφηβικής μου ζωής τα πέρασα στα Νέα Στύρα Ευβοίας όπου μέναμε σχεδόν 3 μήνες κάθε χρόνο.

 

Σχολείο πήγα δημοτικό στο 10ο στη Μεταμορφώσεως, 7ο γυμνάσιο, 2ο και 1ο Λύκειο στη Μεγαλουπόλεως. Τελείωσα το σχολείο το '91 και στη συνέχεια φοίτησα στο δημοσιογραφικό τμήμα των Σχολών Ξυνή ως υπότροφος για 1 χρόνο και για 2 χρόνια στο Εργαστήρι Επαγγελματικής Δημοσιογραφίας απ'όπου αποφοίτησα το 95. Ταυτόχρονα, από το 91 δούλευα για 2 χρόνια σε μια αντιπροσωπεία υφασμάτων ως γραμματέας και για τα υπόλοιπα 2 ως το 95 στη γραμματεία της σχολής μου.

Τον Ιούνιο του 96 έπισα δουλειά στο ραδιόφωνο του ΣΚΑΪ όπου και παραμένω εργαζόμενη.

 

Το 2001 παντρεύτηκα το Γιάννη (είμαστε μαζί από το τέλος του 96) κι έγινα μαμά του Θάνου το 2003 και της Εύας και της Χριστίνας το 2006.

 

Και μεις σε παιδικές χαρές, παιδότοπους, πάρκα και λούνα παρκ των νοτίων προαστίων (και όχι μόνο) περιφερόμαστε κηνυγώντας τα ταρζανάκια μας. :D

Ελίνα, μαμά του Θάνου-22/8/2003, της Εύας και της Χριστίνας (ομοζυγωτικά δίδυμα)-15/6/2006!

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από μένα!

 

Με λένε Κωνσταντίνα και γεννήθηκα στις 26-12-1975.

 

Μένω (όλα τα χρόνια) στην Άνω Γλυφάδα (Γ. Γεννηματά, πρώην Υμηττού) και τελείωσα το 6ο Δημοτικό, το 3ο Γυμνάσιο και το 3ο Λύκειο Γλυφάδας.

 

Στη συνέχεια τελείωσα το Πανεπιστήμιο Αθηνών (Νηπιαγωγός, εργάζομαι σε ιδιωτικό σχολείο) και τώρα είμαι σε ένα μεταπτυχιακό (επίσης στο Πανεπιστήμιο Αθηνών).

 

Παντρεύτηκα το Μάιο του 2006 και μέχρι τα μέσα Αυγούστου περιμένω το πρώτο μου παιδάκι.

Link to comment
Share on other sites

Κωνσταντινα γεια σου και με το καλο να ερθει το παιδακι σου!

Το 3ο Λυκειο πιο ειναι? Αυτο απεναντι απο το νεκροταφειο?

Αν ναι τοτε και εγω σε αυτο πηγα.

Παντως ειναι ωραια να ακουω για ατομα που μενουν στην περιοχη οπου εμενα και εγω πριν χρονια.

Η Ανω Γλυφαδα (εκει Γεννηματα κλπ.)ηταν η περιοχη που μεγαλωσα και εγω. Τι μου θυμισες τωρα....

 

Don't let fears hold you back from living everyday to your fullest!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από μένα!

 

Με λένε Κωνσταντίνα και γεννήθηκα στις 26-12-1975.

 

Μένω (όλα τα χρόνια) στην Άνω Γλυφάδα (Γ. Γεννηματά, πρώην Υμηττού) και τελείωσα το 6ο Δημοτικό, το 3ο Γυμνάσιο και το 3ο Λύκειο Γλυφάδας.

 

Στη συνέχεια τελείωσα το Πανεπιστήμιο Αθηνών (Νηπιαγωγός, εργάζομαι σε ιδιωτικό σχολείο) και τώρα είμαι σε ένα μεταπτυχιακό (επίσης στο Πανεπιστήμιο Αθηνών).

 

Παντρεύτηκα το Μάιο του 2006 και μέχρι τα μέσα Αυγούστου περιμένω το πρώτο μου παιδάκι.

 

Και εγώ εκεί έμενα όλη μου την ζωή ...άνω Γλυφάδα Τεμπών και Γεννηματά!!!ίσως να ήσουν συμμαθήτρια με τον αδελφό μου γιατί ηλικιακά είστε μαζί!!! Τι μικρός που είναι ο κοσμος!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας!

 

Χρύσα το 3ο Λύκειο είναι αυτό που είναι απέναντι από το νεκροταφείο της Αργυρούπολης (η διεύθυνσή του είναι Κύπρου 300) (το διευκρινίζω γιατί υπάρχει κι άλλο σχολείο απέναντι από το νεκροταφείο της Γλυφάδας). Αν αυτό είναι το σχολείο, στείλε μου προσωπικό μήνυμα. Είμαστε κοντά στην ηλικία; Μπορεί να γνωριζόμαστε;

 

Άντζελα ή Αγγέλα στείλε μου κι εσύ προσωπικό μήνυμα με τα στοιχεία του αδερφού σου να δούμε αν γνωριζόμαστε.

 

Γεια σας για την ώρα...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...