Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μίνι βιογραφικό - ίσως κάποιες να γνωριζόμαστε απο παλιά!


Marilena

Recommended Posts

ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ,

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΑΛΕΚΑ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΣΤΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΣΤΙΣ 7-4-1979, ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΤΟ 60ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΟ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΝΕΑΠΟΛΗ.ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΕ ΜΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΩΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 14-11-2005.ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΕΝΕ ΘΕΟΦΙΛΟ :oops:

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 405
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΓΕΝΝΗΜΕΝΗ ΣΤΙΣ 23/3/79 ΜΕΓΑΛΩΣΑ Κ ΜΕΝΩ ΠΕΙΡΑΙΑ Κ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΣΤΟ Ν ΦΑΛΗΡΟ ΔΟΥΛΕΥΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΣΕ ΜΙΑ ΘΥΓΑΤΡΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑΣ Κ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΜΟΥ :lol:

Vann έχουμε ίδια μέρα γενέθλια ... με κάτι ψιλά χρονάκια διαφορά! :lol::lol::lol:

Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

IRIDE και εγω απο Γαλατσι εγω όμως πηγαινα στο 2ο γενικο και μετα στο 2ο τελ Γκραβα. Εσυ παντρευτηκες και ηρθες εγω παντρευτηκα και εφυγα δυστηχως απο Γαλατσι και τωρα ειμαι Μελισσια. 2 φορες την εβδομαδα ομωσ ειμαι Γαλατσι στα πατρια.....

.png
Link to comment
Share on other sites

Είμαι η Ελένη ..Γεννηθηκα 07/05/79 και μένω στο Κερατσίνι.Πήγα λύκειο στο 1 δραπετσώνας και τελείωσα κοινωνιολογία στο πάντειο πανεπιστήμιο.

Είμαι παντρεμένη και έχω μία κορούλα 17 μηνων

A3Oip2.png

 

MzPrp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έχουμε και λέμε. Είμαι η Τατιάνα και γεννήθηκα το 1978. Μεγάλωσα στο Χαλάνδρι και σχολείο Αρσάκειο και μετά Deree. Θα χαρώ πολύ να βρεθεί κάποιος γνωστός. Άλλωστε ο κόσμος είναι πολύ μικρός.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι η Ελένη ..Γεννηθηκα 07/05/79 και μένω στο Κερατσίνι.Πήγα λύκειο στο 1 δραπετσώνας και τελείωσα κοινωνιολογία στο πάντειο πανεπιστήμιο.

Είμαι παντρεμένη και έχω μία κορούλα 17 μηνων

ELEPEΤ μενω και εγω Κερατσινι, πηγαμε στο ιδιο σχολειο μονο που ειμαι το 81. Εχω γραψει κι εγω πιο πισω! :):):)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:wink: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΜΟΛΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΓΙΝΑ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ FORUM.

 

ΜΕ ΛΕΝΕ ΜΑΡΙΑ , ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ & ΕΧΩ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΟ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ.ΕΙΜΑΙ 34 ΕΤΩΝ, ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ & ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ 22 ΜΗΝΩΝ.

ΜΗΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΝΩΣΤΟΣ?

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ.ΛΕΓΟΜΑΙ ΗΡΩ.ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΣΤΗ ΧΙΟ,ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΣΤΗ ΧΑΡΑΥΓΗ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ.

ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΤΗ ΧΑΡΑΥΓΗ.ΛΥΚΕΙΟ ΠΗΓΑ ΣΤΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΗ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ.ΕΓΩ 2 ΑΓΟΡΑΚΙΑ 7 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ 7 ΜΗΝΩΝ.ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΖΟΥΜΕ ΕΚΤΟΣ ΕΛΛΑΔΑΣ.

.png.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τοσο καιρο δεν εμπαινα να διαβασω αυτο το τοπικ.

Ισως αν γραψω να βρεθει καποιος/α γνωστη/ος.

Λοιπον, απο το 1985 μεχρι και το 2001 εμενα Ανω Γλυφαδα. Στην αρχη στην Τριπολεως, μετα Αγιου Νεκταριου, μετα παντρευτηκα και εμενα στην Λυβιης και μετα στην Αμερικης. Μετα φυγαμε και ηρθαμε στον Καναδα.

Σχολειο πηγα (γυμνασιο και λυκειο) σ'αυτο απεναντι απο το νεκροταφειο (δεν θυμαμαι ποιο ηταν).

Το 1992-1993 πηγα στο εμπορικο κολλεγιο Saint George. Θυμαμαι καθε πρωι, μα πολυ πρωι ερχοταν με το πουλμαν ο Αγγελακος (που εγινε πολυ καλος φιλος αργοτερα) και μας επαιρνε και μας πηγαινε στο κολλεγιο στην Κηφισια.

Τι ωραια χρονια!

Τωρα πια εδω και 7 χρονια ζω μονιμα στον Καναδα αλλα διατηρω επαφες με συγγενεις και φιλους απο Ελλαδα.

 

Don't let fears hold you back from living everyday to your fullest!

Link to comment
Share on other sites

ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ???? ΚΑΝΕΙΣ???

ΜΕ ΛΕΝΕ ΑΝΤΖΕΛΑ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΤΟ 1971 ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ. ΣΠΟΥΔΑΣΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ Α.Π.Θ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΔΙΟΡΙΣΜΕΝΗ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ ΚΑΠΟΥ ΣΤΗ ΔΥΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΒΓΗΚΑΝ ΟΙ ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ!!!) ΜΕΝΩ ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ.

an1cqgJ0g411210MjgxbHp8Mzg3NjZkYXxvdXIgcHJpbmNlc3MgaXM.gif.png
Link to comment
Share on other sites

ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΤΟ 1974,ΠΗΓΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Κ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΤΟ ΓΟΥΔΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟ Κ ΛΥΚΕΙΟ ΣΤΗΝ ΑΝΑΒΥΣΣΟ.ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ Κ ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΟΡΑΚΛΑ 8,5 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ 3 ΜΗΝΩΝ.ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥ ΑΝ ΒΡΩ ΓΝΩΣΤΟΥΣ.

TWDAp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΕΙΜΑΙ Η ΜΑΡΙΑ.ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΤΟ 1978 ΚΑΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΣΤΙΣ 10/12/2007.ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΙ ΖΩ ΣΤΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ.ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΦΙΑΛΗΣ.

ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΙ.

Link to comment
Share on other sites

Γεννήθηκα 3 Ιουνίου 1981.Πήγα δημοτικό σε κάποιο σχολείο στην Πλατεία Αττικής.Ύστερα μετακομίσαμε Παλλήνη κι εκεί πήγα γυμνάσιο και λύκειο στο ΤΕΛ Ραφήνας.Γνώρισα τον άντρα μου πριν 6 χρόνια,παντρευτήκαμε το Σεπτέμβρη του 2005,έμεινα έγκυος 1 μήνα αργότερα και στις 7/7/2006 γεννήθηκε η Νικολέττα μας.....Τώρα μένουμε Χαλάνδρι και σε λίγο καιρό θα μετακομίσουμε στο Γέρακα.....ουφ...αυτά!!!!

as1cxEz0g410010MjkyZHwwNjIwZHxNeSBsaXR0bGUgTmljb2wgaXM.gif

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι η Νανσυ!Γενήθηκα 20/5/81 και ειμαι απο τη Θεσσαλονίκη όπου και εμεινα ως τα 19 μου.Προσωρινα μένω στη Χιο λόγω διορισμού(είμαι δασκάλα).Είμαι 7 μηνών έγκυος και τον Ιουλιο περιμένω το αγοράκι μου να γεννηθεί!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Γειά σε όλους σας. Δεν πρόλαβα να διαβάσω όλα τα μηνύματα, αλλά όταν έφτασα στο δικό σου angela, είπα να δώσω κι εγώ κάποια στοιχεία για μένα, γιατί μπορεί να γνωριζόμαστε και να μην το ξέρουμε. Γεννήθηκα το 1968 στην Αθήνα αλλά μέχρι τα 11 μεγάλωσα στην Αυστραλία, το 79 ήρθαμε στην Ελλάδα. Μέχρι το 86 μέναμε στα Άνω Πατήσια και πήγαινα σχολείο στο συγκρότημα της Γκράβας. Το 86 μετακομίσαμε στην Τερψιθέα, Α. Γλυφάδα όπου πήγα μόνο μια χρονιά στο λύκειο, στην 3η λυκείού όπου τελείωσα το 87. Μέχρι το 2002 έμενα στην Τερψιθέα (όπου βρίσκεται ακόμα το πατρικό μου). Τώρα μένω στον Αγ. Δημήτριο, είμαι παντρεμένη και έχω 2 κοριτσάκια. Η μια είναι 2,5 και η άλλη είναι 9 μηνών

ΕΛΠΙΝΙΚΗ

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας. Με λένε Ισμήνη. Τελείωσα λύκειο το 1992 στο Αμερικάνικο Κολλέγιο της Αγίας Παρασκευής το λεγόμενο Pierce. Δημοτικό τελείωσα το 1986 στο Ζηρίδη, όταν ήταν στο Μαρούσι. Κανείς από εκεί;

 

age.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σε όλους σας. Δεν πρόλαβα να διαβάσω όλα τα μηνύματα, αλλά όταν έφτασα στο δικό σου angela, είπα να δώσω κι εγώ κάποια στοιχεία για μένα, γιατί μπορεί να γνωριζόμαστε και να μην το ξέρουμε. Γεννήθηκα το 1968 στην Αθήνα αλλά μέχρι τα 11 μεγάλωσα στην Αυστραλία, το 79 ήρθαμε στην Ελλάδα. Μέχρι το 86 μέναμε στα Άνω Πατήσια και πήγαινα σχολείο στο συγκρότημα της Γκράβας. Το 86 μετακομίσαμε στην Τερψιθέα, Α. Γλυφάδα όπου πήγα μόνο μια χρονιά στο λύκειο, στην 3η λυκείού όπου τελείωσα το 87. Μέχρι το 2002 έμενα στην Τερψιθέα (όπου βρίσκεται ακόμα το πατρικό μου). Τώρα μένω στον Αγ. Δημήτριο, είμαι παντρεμένη και έχω 2 κοριτσάκια. Η μια είναι 2,5 και η άλλη είναι 9 μηνών

 

και εγω αγ. δημητριο μενω!Περιπου που στον Αγιο Δημητριο ;;;

pEmXp3.png
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...