Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ ΚΥΗΣΗ


mitsi1

Recommended Posts

Koritsi mou lupamai poly...kai egw exasa ena mwraki stis 20 evdomades gia allo logo vevaia kai tremw sthn idea g to ti akolouthei...mhn to vazete katw sas stelnw tis eyxes mou !!!

ευχαριστω για την συμπαρασταση αν κ ακομη ολα ειναι νωπα.το ζαχαρο το παρακολουθουσα καθημερινα.ημουν σε διαιτα κ εκανα τισ μετρησεισ μου.σε εσενα ποσο υψηλα ειχε φτασει αν επιτρεπεται?με το καλο το μωρακι σου μεσα απ την καρδια μου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ευχαριστω για την συμπαρασταση,ειναι ολα ακομη πολυ νωπα ομωσ θα το παλεψω.το ζαχαρο το παρακολουθουσα κ εγω.ημουν σε διαιτα κ το μετρουσα καθημερινα.σε εσενα ποσο υψηλα ειχε φτασει αν επιτρεπεται?με το καλο το μωρακι σου μεσα απ την καρδια μου.

 

Να πάρε όσο χρόνο χρειαστείς... είναι δύσκολο, θέλει υπομονή... αλλά πίστεψε με θα απαλύνει ο πόνος.... Εγώ έφτανα νηστείας το 110 και ξεκίνησα ινσουλίνη σχεδόν άμεσα διότι δε διορθωνόταν διατροφικά.... Δες και το θέμα της θρομβοφιλίας...

AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα!Επανήλθα με νεότερα..Θα προσπαθήσω να είμαι όσο πιο σύντομη γίνεται.Οι ενδοκρινολογικές βγήκαν καλές και τα αντισώματα του θυρεοειδή επίσης.Το μόνο που δεν ξέρω αν παίζει ρόλο είναι τα anti-TG που το όριο είναι 115 και εμένα είναι 114.Φυσιολογικό μεν, αλλά δεν ξέρω στην εγκυμοσύνη μήπως διαταράσσεται.Ελπίζω εσείς να γνωρίζετε..Επίσης, το aptt είναι ανεβασμένο στο 42,7 και όριο δίνει 37.Η συγκεκριμένη εξέταση βγαίνει πάντα ανεβασμένη απ όταν ήμουν έφηβη και η αιματολόγος μου είχε πει ότι κάλο είναι να κάνω κάποιες εξετάσεις πηκτικότητας στο λαϊκό διοτί μπορεί να έχω αιμορραγικη διάθεση ή να σχετίζεται με κάποιο αυτοάνοσο.Εγώ βέβαια δεν έκανα ποτέ αυτή την εξέταση.Επίσης και τα λευκά είναι πάντα ελαφρώς πιο χαμηλά.Στο δια ταύτα τώρα...Χθες πήγα στον γυναικολόγο ο οποίος δεν βρίσκει τπτ κακό στις εξετάσεις και μάλιστα όσον αφορά στο aptt ισχυρίζεται το ακριβώς αντίθετο απο την αιματολόγο!Οτι δλδ μπορεί να δημιουργεί θρόμβους ο οργανισμός μου αλλά και πάλι δεν είναι αξιολογήσιμο γιατί η τιμή είναι ελάχιστα ανεβασμένη.Στην επόμενη εγκυμοσύνη θα μου χορηγήσει ασπιρίνη παιδική. Δεν έγραψε καμία άλλη εξέταση!Δεν με κάλυψε καθόλου!Θέλω να πάω αλλού!Δεν μπορεί ο ένας να λέει για αιμοραγική διάθεση και ο άλλος για πιθανούς θρόμβους!δεν ήθελα να απευθυνθώ αλλού πριν το πω σε σας!Αν γνωρίζετε κάτι για τις εξετάσεις σας παρακαλώ πείτε μου!Επίσης στην οικογένεια μου έχουμε ιστορικό με αυτοάνοσα,όχι με θρομβώσεις...Μόνο στεναχωριέμαι...Συγνώμη για το μεγάλο post...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!Επανήλθα με νεότερα..Θα προσπαθήσω να είμαι όσο πιο σύντομη γίνεται.Οι ενδοκρινολογικές βγήκαν καλές και τα αντισώματα του θυρεοειδή επίσης.Το μόνο που δεν ξέρω αν παίζει ρόλο είναι τα anti-TG που το όριο είναι 115 και εμένα είναι 114.Φυσιολογικό μεν, αλλά δεν ξέρω στην εγκυμοσύνη μήπως διαταράσσεται.Ελπίζω εσείς να γνωρίζετε..Επίσης, το aptt είναι ανεβασμένο στο 42,7 και όριο δίνει 37.Η συγκεκριμένη εξέταση βγαίνει πάντα ανεβασμένη απ όταν ήμουν έφηβη και η αιματολόγος μου είχε πει ότι κάλο είναι να κάνω κάποιες εξετάσεις πηκτικότητας στο λαϊκό διοτί μπορεί να έχω αιμορραγικη διάθεση ή να σχετίζεται με κάποιο αυτοάνοσο.Εγώ βέβαια δεν έκανα ποτέ αυτή την εξέταση.Επίσης και τα λευκά είναι πάντα ελαφρώς πιο χαμηλά.Στο δια ταύτα τώρα...Χθες πήγα στον γυναικολόγο ο οποίος δεν βρίσκει τπτ κακό στις εξετάσεις και μάλιστα όσον αφορά στο aptt ισχυρίζεται το ακριβώς αντίθετο απο την αιματολόγο!Οτι δλδ μπορεί να δημιουργεί θρόμβους ο οργανισμός μου αλλά και πάλι δεν είναι αξιολογήσιμο γιατί η τιμή είναι ελάχιστα ανεβασμένη.Στην επόμενη εγκυμοσύνη θα μου χορηγήσει ασπιρίνη παιδική. Δεν έγραψε καμία άλλη εξέταση!Δεν με κάλυψε καθόλου!Θέλω να πάω αλλού!Δεν μπορεί ο ένας να λέει για αιμοραγική διάθεση και ο άλλος για πιθανούς θρόμβους!δεν ήθελα να απευθυνθώ αλλού πριν το πω σε σας!Αν γνωρίζετε κάτι για τις εξετάσεις σας παρακαλώ πείτε μου!Επίσης στην οικογένεια μου έχουμε ιστορικό με αυτοάνοσα,όχι με θρομβώσεις...Μόνο στεναχωριέμαι...Συγνώμη για το μεγάλο post...

 

 

Εφ όσον υπάρχει ιστορικό για αυτοάνοσα επιβάλλεται να κάνεις έλεγχο! Επίσης για θέματα τέτοιου είδους ο μόνος αρμόδιος είναι ο αιματολόγος και όχι ο γυναικολόγος!!!! Να πας να κάνεις τον έλεγχο που σου πρότειναν και αν μπορείς να πάρεις κι άλλες γνώμες... Εγώ με τους γιατρούς του Λαϊκού δεν έχω καλές εμπειρίες σε θέμα συμπεριφοράς, όχι επιστημονικής κατάρτισης, αλλά σ αυτό το θέμα θεωρείται κορυφή!

Για τα αποτελέσματα π λες δεν μπορώ να σε βοηθήσω! Να μας ενημερώσεις!

AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εφ όσον υπάρχει ιστορικό για αυτοάνοσα επιβάλλεται να κάνεις έλεγχο! Επίσης για θέματα τέτοιου είδους ο μόνος αρμόδιος είναι ο αιματολόγος και όχι ο γυναικολόγος!!!! Να πας να κάνεις τον έλεγχο που σου πρότειναν και αν μπορείς να πάρεις κι άλλες γνώμες... Εγώ με τους γιατρούς του Λαϊκού δεν έχω καλές εμπειρίες σε θέμα συμπεριφοράς, όχι επιστημονικής κατάρτισης, αλλά σ αυτό το θέμα θεωρείται κορυφή!

Για τα αποτελέσματα π λες δεν μπορώ να σε βοηθήσω! Να μας ενημερώσεις!

 

Φυσικά και θα ενημερώσω!Καλώς ή κακώς δεν κάνω τπτ χωρίς να πάρω τις πολύτιμες συμβουλές σας..Μήπως γνωρίζεις κάποιον γυναικολόγο στο Έλενα να με αναλάβει?θέλω να αλλάξω γιατρό..Διάβασα ότι το νοσοκομείο αυτο έχει καλό τμήμα αποβολών...Δεν ξέρω και πως να το χειριστώ..Είμαι τελείως άσχετη..Πάω και λέω,καλήμερα σας ήρθα για εξετάσεις?Μακάρι να ξέρει και κάποια κοπέλα για αυτο το aptt..Γιατί αν η αιματολόγος έχει δίκιο για την αιμορραγικά διάθεση είναι τελείως κομπογιαννίτης ο γιατρός μου..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας και απο εμενα...δυστυχως με την γυναικα μου ειχαμε τη ατυχια με παλινδρομη κυηση.στην εκτη εβδομαδα.δυστυχως με εριξε πολυ αφου ειχαν περασει τρια χρονια προσπαθειων για να ερθει η πρωτη φυσιολογικη συλληψη..εχουμε κανει ολες τις εξετασεις και ηταν πολυ καλες..τωρα φοβαμαι μην αργησει παλι η συλληψη...ο γιατρος μας ειπε μετα απο τρεις μηνες η προσπαθειες και ο χρονος μου φαινεται ατελειωτος

Link to comment
Share on other sites

katalaveno pos niothis kai emeis distixos tin perasmeni eudomada xasame to aggelaki mas meta apo 2 xronia prospathion, apla min to valete sto mialo, xalaroste kai tha erthi.o ponos den feugi thelei ton xrono tou to vlepo kai apo emena pou polemao na min me riksi kato toulaxiston exo ton gio mou kai kapos parigorieme kali dynami (sorry gia ta greekenglish den ksero pos na to alazo sta ellhnika)

XabOp3.png

QMaEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κ απο μενα!προσφατα δυστυχώς έζησα κ εγω την πολυ άσχημη εμπειρία της αποβολής στην 6 εβδομαδα...Στις 15/05 εκανα αποξεση και χτες που πηγα στον γιατρό μου ειπε πως μπορω να ξεκινήσω για παιδάκι παλι σε ενα μηνα.Χτες με τον άντρα μου ειχαμε ελεύθερη επαφη.Υπαρχει περίπτωση εγκυμοσυνης,εφόσον μετα την αποξεση δεν μου ηρθε ακόμη περίοδος;Και αν ναι γνωρίζει καποιος αν υπάρχει καποιος κίνδυνος επειδη το χρονικό διάστημα ειναι μικρό;Σας ευχαριστώ πολυ όλους και συγνώμη αν το μήνυμα μου ειναι μεγάλο.......

IWOMp2.png

 

wEMyp2.png

Link to comment
Share on other sites

kalimera Eleni mou apo oti ksero kai diavaza apo alla post edo mesa enas mikros kindinos egkymosinis prepei na iparxi eksalou meta apo apoksesi menis pio efkola egkyos tora gia kindinous tha se gelaso kai go den eime idiki kai mena i proti mou apoksesi eine kai aurio tha pao sto giatro na me di, emena pantos mou eipe gia prospathia meta apo 2 mhnes.Isos eine kalitera na milisis kai me ton giatro sou makari ola na pane kala :)

XabOp3.png

QMaEp3.png

Link to comment
Share on other sites

kalimera Eleni mou apo oti ksero kai diavaza apo alla post edo mesa enas mikros kindinos egkymosinis prepei na iparxi eksalou meta apo apoksesi menis pio efkola egkyos tora gia kindinous tha se gelaso kai go den eime idiki kai mena i proti mou apoksesi eine kai aurio tha pao sto giatro na me di, emena pantos mou eipe gia prospathia meta apo 2 mhnes.Isos eine kalitera na milisis kai me ton giatro sou makari ola na pane kala :)

 

antigonh μου σ΄ευχαριστω πολυ για την απάντηση σου!Ευχομαι κ σε σενα τα καλυτερα!Πολυ σύντομα να εισαι κ παλι εγκυος και να πανε ολα καλα!

IWOMp2.png

 

wEMyp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

antigonh μου σ΄ευχαριστω πολυ για την απάντηση σου!Ευχομαι κ σε σενα τα καλυτερα!Πολυ σύντομα να εισαι κ παλι εγκυος και να πανε ολα καλα!

 

Episis kai se sena, makari ola na pane kala :-D

XabOp3.png

QMaEp3.png

Link to comment
Share on other sites

katalaveno pos niothis kai emeis distixos tin perasmeni eudomada xasame to aggelaki mas meta apo 2 xronia prospathion, apla min to valete sto mialo, xalaroste kai tha erthi.o ponos den feugi thelei ton xrono tou to vlepo kai apo emena pou polemao na min me riksi kato toulaxiston exo ton gio mou kai kapos parigorieme kali dynami (sorry gia ta greekenglish den ksero pos na to alazo sta ellhnika)

κουραγιο και σε εσενα...ποναει πολυ κα ποναει και η αναμονη...χιλιες σκεψεις περνανε και ενω το καλοκαιρι το λατρευω θελω να φυγει αυριο κι ολας...

Link to comment
Share on other sites

κουραγιο και σε εσενα...ποναει πολυ κα ποναει και η αναμονη...χιλιες σκεψεις περνανε και ενω το καλοκαιρι το λατρευω θελω να φυγει αυριο κι ολας...

 

 

akrivos opos ta les eine, upomoni kai tha erthi i wra :) simera pigame kai sto giatro ola mia xara eftixos kai tora eimaste stin anamoni, kai me ton suzigo eipame xalara tha to paroume oute anxos oute tpt tha erthi i wra pou tha vastame ta mikra mas kai oute tha skeftomaste afta pou perasame :D ola kala tha pane.

XabOp3.png

QMaEp3.png

Link to comment
Share on other sites

akrivos opos ta les eine, upomoni kai tha erthi i wra :) simera pigame kai sto giatro ola mia xara eftixos kai tora eimaste stin anamoni, kai me ton suzigo eipame xalara tha to paroume oute anxos oute tpt tha erthi i wra pou tha vastame ta mikra mas kai oute tha skeftomaste afta pou perasame :D ola kala tha pane.

ελπιζω να μας ερθει η χαρα γρηγορα...τωρα βεβαια αρχιζει να μου φευγει η στεναχωρια αλλα ο θυμος μενει...αλπιζω και αυτος να υποχωρησει γιατι δεν χρησιμευει καπου...περιμενω σε ενα μηνα που θα παμε με την γυναικα μου νατην εξετασει...ο γιατρος με καθησυχαζει οτι ολα θα πανε καλα αλλα φαινεται σε αυτο το θεμα (γιατι μεχρι στιγμης σε ολα ειμαι πολυ τυχερος) ειμαι ατυχος...ο νομος του Μερφυ

Link to comment
Share on other sites

ελπιζω να μας ερθει η χαρα γρηγορα...τωρα βεβαια αρχιζει να μου φευγει η στεναχωρια αλλα ο θυμος μενει...αλπιζω και αυτος να υποχωρησει γιατι δεν χρησιμευει καπου...περιμενω σε ενα μηνα που θα παμε με την γυναικα μου νατην εξετασει...ο γιατρος με καθησυχαζει οτι ολα θα πανε καλα αλλα φαινεται σε αυτο το θεμα (γιατι μεχρι στιγμης σε ολα ειμαι πολυ τυχερος) ειμαι ατυχος...ο νομος του Μερφυ[/quote

 

Kalhmeroudia, tha erthei etsi na to skeftese panta thetika kai fisiko eine na eise thumomenos apo tin stigmi pou to thelate poli kai egine afto pou egine niothis adikia kai giati se emena ti ekana lathos ta eixe kai o antras mou olo me rotouse ekana kati pou se pirakse to ena to allo,apla etixe afisto eos ekei na les eftixos toulaxiston pou exeis ena mwraki idi eine mia parigoria edw diavazo gia ales kopeles pou pernane xeirotera kai travane ta kastia gia na exoun ena mwraki.Panta thetika kai pano apo ola thetiki energia :):):):):) ola ginonte gia kapio logo kai oti eine na erthi as erthi kai otan eine etimo na erthi :) esi tora stirikse tin gynaika sou kantis agkalitses pou to exoume anagki :D kai tha sou dosi kai afti dunamh na antekseis giati se afta panta prepei na eimaste mazi :D :D :D

XabOp3.png

QMaEp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

panagia mou xilia sugnomi den katalava egw kala eitan to proto sas e?popo asta tora eime xalia ante na pis sto deftero tixeni alla sto proto proto se rixni poli asxima kato alla kai pali min to valete kato

 

μην ζητας συγνωμη...προσπαθω να βρω κουραγιο αλλα δεν με αφηνει ο θυμος μου....ειναι η πρωτη φορα που εκλαψε η ψυχη μου και οχι τα ματια μου..δεν μπορω να καταλαβω τι κανουμε λαθος...ολα καλα ειναι χωρις ιστορικο και εκει που ημουν τοσο χαρουμενος με πηγε στην αρχη...και χειροτερα...

Link to comment
Share on other sites

μην ζητας συγνωμη...προσπαθω να βρω κουραγιο αλλα δεν με αφηνει ο θυμος μου....ειναι η πρωτη φορα που εκλαψε η ψυχη μου και οχι τα ματια μου..δεν μπορω να καταλαβω τι κανουμε λαθος...ολα καλα ειναι χωρις ιστορικο και εκει που ημουν τοσο χαρουμενος με πηγε στην αρχη...και χειροτερα...

 

Γεια σου giannik!!

Εχθές δυστυχώς παλινδρόμησε-σαν κ το/τα δικό/δικά μου μωρό/ά .

Είχαμε κάνει εξωσωματική (την πρώτη).

Ο πόνος μεγάλος αλλά περισσότερο μέσα μου νιώθω οργή. Τα δάκρυά μου στέρεψαν αλλά πρέπει να προχωρήσουμε.

Δυστυχώς η τύχη δεν είναι πάντα με το μέρος μας.

Το γιατί θα μείνει αναπάντητο.

Πάρε αγκαλιά τη γυναίκα σου, κράτα της το χέρι κ αφήστε το χρόνο να πάρει τον πόνο σας.

Για πολλά ζευγάρια ο δρόμος της τεκνοποίησης είναι ανηφορικός.

9LS4p3.pngJWdVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου giannik!!

Εχθές δυστυχώς παλινδρόμησε-σαν κ το/τα δικό/δικά μου μωρό/ά .

Είχαμε κάνει εξωσωματική (την πρώτη).

Ο πόνος μεγάλος αλλά περισσότερο μέσα μου νιώθω οργή. Τα δάκρυά μου στέρεψαν αλλά πρέπει να προχωρήσουμε.

Δυστυχώς η τύχη δεν είναι πάντα με το μέρος μας.

Το γιατί θα μείνει αναπάντητο.

Πάρε αγκαλιά τη γυναίκα σου, κράτα της το χέρι κ αφήστε το χρόνο να πάρει τον πόνο σας.

Για πολλά ζευγάρια ο δρόμος της τεκνοποίησης είναι ανηφορικός.

σε ευχαριστω...στεναχωριεμαι για εκεινη αφου το ηθελε τοσο πολυ...τοσο χαρουμενη δεν την ειχα δει ποτε..ξερω οτι μετα τον θυμο θα μου ερθει το πεισμα,ενα πεισμα που μπορω να κινησω βουνο...απο αυτην την μαχη δεν το δεχομαι χαμενος...σου ευχομαι η δευτερη κυηση να σου πανε ολα καλα...

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω...στεναχωριεμαι για εκεινη αφου το ηθελε τοσο πολυ...τοσο χαρουμενη δεν την ειχα δει ποτε..ξερω οτι μετα τον θυμο θα μου ερθει το πεισμα,ενα πεισμα που μπορω να κινησω βουνο...απο αυτην την μαχη δεν το δεχομαι χαμενος...σου ευχομαι η δευτερη κυηση να σου πανε ολα καλα...

 

 

Gianni tipota den kanate lathos distixos ginonte kai afta, tora giati ginete den kseroume, pou to milisa kai go me ton giatro exthes pou piga ksana kali tou wra aftou tou athrwpou mou to tonise xilies fores apla ginete kati egine me ta xrwmatosomata kai esi na kathese ekei kai akoma na min to pistevis kai nai tha figi o thumos kai as gemisis peisma giati den iparxi pio omorfo pragma na vastas to mwraki sou agkalia, stin gunaika sou dostis osi sumbarastasi mporis kai an thelei na milisi gia afto astin na milisi etsi tha to kseperasete mazi

 

 

Originally Posted by giannisk View Post

μην ζητας συγνωμη...προσπαθω να βρω κουραγιο αλλα δεν με αφηνει ο θυμος μου....ειναι η πρωτη φορα που εκλαψε η ψυχη μου και οχι τα ματια μου..δεν μπορω να καταλαβω τι κανουμε λαθος...ολα καλα ειναι χωρις ιστορικο και εκει που ημουν τοσο χαρουμενος με πηγε στην αρχη...και χειροτερα...

Γεια σου giannik!!

Εχθές δυστυχώς παλινδρόμησε-σαν κ το/τα δικό/δικά μου μωρό/ά .

Είχαμε κάνει εξωσωματική (την πρώτη).

Ο πόνος μεγάλος αλλά περισσότερο μέσα μου νιώθω οργή. Τα δάκρυά μου στέρεψαν αλλά πρέπει να προχωρήσουμε.

Δυστυχώς η τύχη δεν είναι πάντα με το μέρος μας.

Το γιατί θα μείνει αναπάντητο.

Πάρε αγκαλιά τη γυναίκα σου, κράτα της το χέρι κ αφήστε το χρόνο να πάρει τον πόνο σας.

Για πολλά ζευγάρια ο δρόμος της τεκνοποίησης είναι ανηφορικός.

 

Lypame koritsi mou kalh dunami kai se sena edw tha eimaste gia sumbarastasi gia tis xares mas, pragmatika mas to euxome se 3 mhnes na exoume oloi mas kala nea

XabOp3.png

QMaEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μην απελπίζεστε, απλά ψαχτείτε καλά.....μην ακούτε για τυχαία γεγονότα, κάτι πάντα υποβόσκει.....και εγω πέρασα από το δύσκολο μονοπάτι της παλίνδρομης, έκλαψα, πόνεσα, πένθησα, σηκωθηκα.....

Μετά από μία επιτυχής πρώτη εγκυμοσύνη, βρέθηκε θρομβοφιλία...δεν ξέχασα, αλλά ξανασηκώθηκα και με τη δύναμη του Θεού και τη βοήθεια του γιατρού κρατώ τώρα αγκαλιά την 2 μηνων κορούλα μου......

Η ευτυχία είναι στη στροφή για όλες.....μανούλες και μπαμπάδες θα γίνεται.....έχετε πίστη και υπομονή.....

 

Υ.Γ. Νικη-Αντωνία κουράγιο....μια αγκαλια από εμένα....μανούλα θα γίνεις...μια μάχη έχασες, όχι τον πόλεμο......

Link to comment
Share on other sites

να σαι καλα antigonh...ολα ειναι στην ζωη και καλα και κακα....το μονο καλο ειναι οτι γινομαστε σοφοτεροι...εχω αλλαξει αρκετα μετα απο αυτο οσο αναφορα σε καποια θεματα που τα θεωρουσα σοβαρα ενω ειναι πραγματικα αστεια..

Link to comment
Share on other sites

να σαι καλα antigonh...ολα ειναι στην ζωη και καλα και κακα....το μονο καλο ειναι οτι γινομαστε σοφοτεροι...εχω αλλαξει αρκετα μετα απο αυτο οσο αναφορα σε καποια θεματα που τα θεωρουσα σοβαρα ενω ειναι πραγματικα αστεια..

 

Etsi opos ta les eine giannisk:). Stavv77 na se rwtiso mias kai to anikses to themataki giati kai go stin proti mou egkymosini eixa men kapia provlimatakia san aima alla me progesteroni gia 3 mhnes ola pigan kala kai exw tora ton agoratso mou sto deftero pali me aima ksekinise alla den stamatouse me tipota ntaksi oxi kai kanena potami sto ksekinima kanoniko kokkino alla eitan kafetia meta pali me progesteroni tin evgala na po tin alhtheia den pige kan to mualo mou sto kako giati to eixa kai stin proti meta pou pigame gia eksetasi kai psaxname kardoula den vrikame tipota sako me mwraki mesa nai alla oxi kardiako xtupo kai ekei mou eipe o giatros oti logo xromatosomaton den to afise na anaptixthi giafto kai eixa to kafeti aima telos panton min zalizo pos sou mpike i idea meta na kanis eksetasis?kai ti eksetasis akrivos ekanes?

XabOp3.png

QMaEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν είμαι η κατάλληλη για να δώσω συμβουλές, θα δώσω μια μεγάλη αγκαλιά στα μέλη που βίωσαν το τραγικό αυτό γεγονός.Για να είμαι ειλικρινής ήλπιζα και ήθελα αυτό το θέμα να κλείσει εδώ και να είμαι η τελευταία που έγραψε τέτοιο στενάχωρο μήνυμα.Απ ότι βλέπω πολλά ζευγάρια ταλαιπωρούνται όμως.Γράφω με μάτια βουρκωμένα αυτή τη στιγμή. Και επειδή συμφωνώ ότι δεν πρέπει να αφήνουμε τίποτα στη τύχη, την Πέμπτη έκλεισα ραντεβού στο νοσοκομείο για να αρχίσω εξετάσεις.Καλό είναι επίσης να μην έχουμε τυφλή εμπιστοσύνη σε κανέναν γιατρό αν δεν πάρουμε και δεύτερη γνώμη...Εγώ τον δικό μου τον άφησα..Εύχομαι ολόψυχα τα σποράκια μας να μας καταδεχτούν και να μας κάνουν τη χάρη να έρθουν στη ζωή μας!Αυτό λέω στον άντρα μου..Νόμιζα ότι διαλέγουμε εμείς να γίνουμε γονέις αλλά μάλλον γίνεται το αντίθετο..Θα μας κάνει τη χάρη όμως,που θα πάει; giannisk δεν θα χρειαστεί να περιμένεις πολύ για να ξαναγίνεις μπαμπάς..Το καλοκαίρι θα είστε τρεις!!Τη αγάπη μου σε όλους..

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...