Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Πληροφοριες για το Ελενα


ssmr

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους,

 

θα θελαμε καποιες πληροφοριες γενικα για το τι πρεπει να κανουμε για να γεννησουμε και εμεις στο Ελενα.

 

Πρεπει να κλεισω καποιο ραντεβου?

πρεπει να μιλησω η να ζητησω καποιο γιατρο ?

η απλος παμε στο νοσοκομειο για να μας δει καποιος γιατρος.

 

επισης αν καποιος εχει καποια πληροφορια για τους παρακατω ιατρους

αν μπορει να μασ στειλει καποιο μυνημα.

 

Παπαδής Παναγιώτης

Γαζης

Γιαλελη

η αν εχετε καποιον αλλον

 

Βασικα θελουμε καποιον που να μην ζηταει πολλα γιατι τετοιες εποχες τα πραγματα ειναι λιγο δυσκολα

 

σας ευχαριστο.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σου και με το καλο να γεννησεις!

Στο Ελενα απ οσο ξερω εχεις 2 επιλογες

1) να πηγαινεις στα εξωτερικα ιατρεια το πρωι, οπου θα σε παρακολουθει αλλος γιατρος καθε φορα, θα πληρωνεις καθε φορα παραβολο των 5 ευρω στη γραμματεια, και οταν γεννησεις με το καλο θα σε ξεγεννησει ο γιατρος της βαρδιας.

κλεινεις στο 210 6424068 εργασιμες απο 8.30 εως 13.30

 

2) να εχεις το δικο σου γιατρο που θα σε παρακολουθει, και που εκτος απ τα λεφτα που θα του δωσεις στη γεννα, θα πληρωνεις και την επισκεψη (πολλοι λιγοι ειναι αυτοι που δε παιρνουν επισκεψη, πχ Παπαδης)

τηλ. για απογευματινα ραντεβου 210 64 36 714 , 15.30-20.30 και ζητας ραντεβου με το γιατρο που θες

jcEKp3.png  JKdkp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
Καλησπερα σε ολους,

 

θα θελαμε καποιες πληροφοριες γενικα για το τι πρεπει να κανουμε για να γεννησουμε και εμεις στο Ελενα.

 

Πρεπει να κλεισω καποιο ραντεβου?

πρεπει να μιλησω η να ζητησω καποιο γιατρο ?

η απλος παμε στο νοσοκομειο για να μας δει καποιος γιατρος.

 

επισης αν καποιος εχει καποια πληροφορια για τους παρακατω ιατρους

αν μπορει να μασ στειλει καποιο μυνημα.

 

Παπαδής Παναγιώτης

Γαζης

Γιαλελη

η αν εχετε καποιον αλλον

 

Βασικα θελουμε καποιον που να μην ζηταει πολλα γιατι τετοιες εποχες τα πραγματα ειναι λιγο δυσκολα

 

σας ευχαριστο.

 

 

 

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΨΑΞΙΜΟ ΜΕΤΑΞΥ ΑΤΤΙΚΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΑΣ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΚΑΤΙ ΤΟ ΑΤΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΓΝΩΣΤΟ ΝΑ ΜΟΥ ΣΥΣΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΜΠΙΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΟΣΟΥΣ ΡΩΤΗΣΑ ΣΤΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΙΑΤΡΕΙΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΡΑΤΟΥΣΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΟΛΟΙ ΖΗΤΑΓΑΝ 1500!!!ΕΛΕΟΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ...:(

 

ΣΤΟ ΕΛΕΝΝΑ ΕΧΟΥΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΚΑΙ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΠΟΥΝ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ.ΛΟΙΠΟΝ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΓΑΒΑΡΗΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΣΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΠΛΕΣ ΓΕΝΝΕΣ (ΟΠΩΣ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΙΣ 3 ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ ΜΟΥ) ΣΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΟΣ ΜΑΙΕΥΤΗΡΑΣ!!ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΠΟΣΑ ΘΕΛΕΤΕ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΘΑ ΣΕ ΞΕΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ..ΒΕΒΑΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΠΙΜΟΝΗ ΤΟΥ ΣΥΖΥΓΟΥ ΜΑΣ ΕΙΠΕ 700!!!ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΑΡΙΦΑ ΤΟΥ 1500 ΣΤΟ ΑΤΤΙΚΟ ΤΟ ΠΡΟΤΙΜΩ!!!!:lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...