Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

sex ...γιοκ!!


motherof2

Recommended Posts

Ρε συ joe και τι θα πει γιατι χαλασε το σωμα σου,θα γινετε σαν συγκατικοι?Εγω εχω ραγαδες σε πολλα σημεια του σωματος μου και εχω παρει κ καποια κιλα ΧΩΡΙΣ να ειμαι εγκυος και ουτε εχω κανει παιδι!Αυτο τι θα πει?Οτι δεν πρεπει να κανουμε σεξ?Πιαστον κ μιλησε του!!!Ποσα χρονια εισαστε παντρεμενη?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 260
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δεν καταλαβα? Αυτοι ειναι οπως τους γνωρίσαμε; Κι ούτε έχει γίνει το σώμα τους λάστιχο απο μια εγκυμοσύνη...Αντε μην τα πάρω!!! :evil:

10/1/1998 Πρώτη φορά μαμά: Ο Ραφαήλ έρχεται στη ζωή μου!

TpqWp2.pngIgXop2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλη μου joe και τι εγινε που χαλασε το σωμα σου ????? μανουλα εγινες και καλως χαλασε το σωμα , το οτι ειναι εντελως ειλικρινης ο αντρας σου ειναι απολυτα σεβαστο και μπραβο του ομως ειναι εντελως χαζος λογος για 2 ανθρωπους που φια3ανε οικογενεις να δεινουνε σημασια σε κατι τοσο ανοητο οσο ενα σωμα , συζητουσα με το ψυχολογο μου και του ελεγα πανω σε μια συζητηση δεν θυμαμαι με τι θεμα οτι Ο Πανος πηρε 7-8 κιλακια απο τοτε που τον γνωρισα , και με ρωταει ο ανθρωπος σε πειραζει αυτο ??? και λεω οτι και 48 κιλακια να παρει για μενα ειναι ο Πανος . Βρε κοριτσι μου μην τον αφηνεις να σε στεναχωρει ετσι , μιλησε του ρωτα τον γιατι ??? αμαν ρε κοριτσια μερικοι αντρες ειναι εντελως δηλαδη , joe μου μια χαρα εισαι , λιγη κοιλιτσα μετα την εγκυμοσυνη ειναι αναμενομενη , η κολητη μου μια ζωη ειχαμε μαθει να την φωναζουμε κοκαλο , στην εγκυμοσυνη της εβαλε 20 !! κιλακια , και απο κοκαλο εγινε τροφαντουλα με το στηθακι , την κοιλιτσα , τα μπουτακια της , η πρωην κοκαλο ειναι σημερα 65 -66 κιλακια , οτι πρεπει δηλαδη , και κοιλια εχει αρκετη επειδη εκανε καισαρικη , ε και ??? ειναι ομως πολυ πιο κουκλα ειναι μανουλα και ο δικος της διχνει να τρελαινεται απο χαρα με το νεο της σωμα . Ειμαι σιγουρη λοιπον οτι εισαι κουκλαρα εστω και με λιγα κιλα παραπανω εστω και με λιγη κοιλιτσα , εισαι μια ομορφη μανουλα και σιγουρα δεν εχεις σχεση με αυτο που ησουνε πριν γινεις μαμα , αλλα3ες προς το καλυτερο .Ετσι δεν ειναι συμπεθερα ???? μιλησε στον αντρουλη σου και πεστου οτι εσενα σου αρεσεις πολυ ετσι και οτι και εκεινος οφιλει να το δεχτει και να του αρεσει , ε3αλλου ολοκληρη κορακλα του εκανες και τωρα υπερυφανευεται για αυτην .

Link to comment
Share on other sites

Συμπεθερα μου καλη δεν ειναι μονο οτι εβαλα κιλακια,αν ηταν μονο αυτο ενταξει,δεν πιστευω οτι θα ειχε προβλημα.Το θεμα ειναι οτι ξεχειλωσε τοσο πολυ η κοιλια μου που πραγματικα ειναι πολυ αντιαισθητικο θεαμα.Ο αφαλος εχει πεταξει σα να εχω ομφαλοκηλη κι απο αυτον ξεκινουν απειρες ζαρες,χωρια οτι οταν σκυβω κρεμεται η κοιλια!!! Οι ραγαδες πραγματικα ειναι το λιγοτερο!!! Το στηθος κι αυτο απο τη μερια του εχει γινει το αριστερο (που δεν εχει πια γαλα) σα μαραμενο συκο και κρεμεται ενω το δεξι (που απο αυτο ακομη θηλαζουμε) στεκει προς το παρον στο υψος του.Σας λεω,δεν εχω δει τοσο μεγαλη αλλαγη σε σωμα μετα απο εγκυμοσυνη.Οσον αφορα τα κιλα πανω-κατω στα ιδια ξαναειμαι,αλλα το σωμα μου εχει γινει αγνωριστο,σαν γιαγιας!!! Γι΄αυτο και τον καταλαβαινω τον αντρα μου.Δε λεει οτι δε με αγαπαει,απλα σαν αρσενικο κι αυτος,ειναι οπτικος τυπος και εκει που η γυναικα του ειχε ενα κορμι μια χαρα που τον ξετρελλαινε,ξαφνικα εχει διπλα του ενα σωμα γιαγιας.Τι να κανει κι αυτος,δεν μπορει να του κανει "κουκου" με το ζορι!!! Παλι καλα που το παραδεχεται!!! Εντωμεταξυ ξερετε πώς ειναι οι αντρες,η διαθεση τους εξαρταται κατα πολυ απο το σεξ οπως κι εμας εξ' αλλου,οποτε κι αυτος αμα δε θελει σεξ και δεν κανει σεξ,γινεται κακοδιαθετος και στραβωνει με το παραμικρο.Αληθεια,κανενα απο τα αγορια που γραφουν εδω κατα καιρους στο forum δεν βρισκεται εδω γυρω να μας πει κι αυτο τη γνωμη του? :wink:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Joe παρε ενα σεξυ νυχτικακι (σεξι ομως ξερεις εσυ) και μην το βγαλεις κατα τη διαδικασια. Οταν γινει η ακατανομαστη και παρουν φωτια τα πατωματα και δει το αμυαλο αρσενικο οτι η γυναικα του ειναι ικανη για πυροτεχνηματα θα ξεχασει και κοιλιες και ραγαδες και θα ειναι το τελευταιο που θα σκεφτεται τις επομενες φορες... Θυμισε του πως ειναι το σεχ μπας και παρει μπρος...

 

Αχ, απαισια αρσενικα ολα δικα σας τα θελετε...

 

Τι να κανουμε; Αντιμετωπισε τον συγκαταβατικα... αφου δεν ειναι ικανος να καταλαβει τα στοιχειωδη...

 

(απ' τα ρουχα βγηκα μ' αυτα που διαβαζω!!! :evil: )

 

Οταν δηλαδη πατε 60 που θα εχετε κρεμμασει σαν κουρτινες δεν θα κανει σεχ ο αντρας σου; Οι γεροι δηλαδη δεν κανουν σεχ;

Link to comment
Share on other sites

Joe μου θα συμφωνησω με τη φιλεναδα jean και θα ξαναπω οτι μεσα σε 2 ανθρωπους που κανανε οικογενεια δεν υπαρχουνε ζαρωμενες κοιλιες και πεσμενα στηθια , εγω δεν προβληματιζομαι που δεν θελει ο συζυξ σου αλλα επειδη εσυ εχεις τοσο χαμηλη γνωμη για τον εαυτο σου , κοριτσι μου καλο εγω οταν τελειωσε η πρωτη εγκυμοσυνη ημουνα 91 κιλα και πολυ πολυ ασχημη απο το παχος , και ομως ρε κοριτσι ηθελα οκ να αδυνατησω αλλα ποτε δεν γυρησα να πω οτι ο αντρας μου δεν θα με θελει επειδη παχυνα , στην τελικη αμα μου εδειχνε και κατι τετοιο δεν θα συνεχιζα μαζι του , δεν υπηρχε λογος αμα τον ενοχλουσανε τα κιλα μου ή αλαγη σωματος μου να ειναι αντρας μου . Σε μια οικογενεια το λιγοτερο που σε νοιαζει ειναι η εμφανιση του συντροφου , ε οκ εντα3ει ειπαμε να μην ειναι και σαν παρταλι με σκισμενα ρουχα και απλυτος βρωμιαρης αλλα το αν αλλα3ει καπως το σωμα αμα ξεχυλωσει λιγο η γυναικα απο την εγκυμοσυνη δεν τρεχει και τιποτα . Αυτο που με εδεσε παραπανω με τον Πανο ειναι οτι στα πολλα κιλα μου δεν τον ενοιαζε καθολου και τωρα που αισιως αδυνατισα παραπανω απο το κανονικο και λογω κουρασης επιμενει να βαλω κιλα . Αλλα ειμαι σιγορη οτι και 91 κιλα να εμενα δεν θα τον ενοιαζε οτι θα ημονα παχουλη . Απο την αλλη ομως αν εσενα ως joe σε ενοχλει η εικονα του σωματος σου τοτε μπορει να αλλα3ει με καποιο προγραμμα γυμναστικης μιας και ειναι χαλαρωση το προβλημα , εσενα σε ενοχλει ??? ή δεν εχεις προβλημα ?

Link to comment
Share on other sites

Μωρε εμενα δε με ενοχλει,σιγα,τα βλεπω και λιγο σαν "παρασημα" ολα αυτα,με την εννοια οτι εβγαλα ενα μωρο 4,150 Kgr ποια εγω που μια ζωη ημουνα μισοριξια και φοβομουν οτι θα ηταν πολυ μικροκαμωμενο και το μωρο μου.Δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα δικα μας,αμα βγαλεις μωρο-ταυρο θα κρεμασει η κοιλια-οχι απαραιτηταμην αγχωθουν και οι εγκυες που διαβαζουν,αλλα καμμια φορα συμβαινει. Με πειραζει μονο σε ο,τι αφορα την αντιμετωπιση απο τον αντρα μου.Μωρε λετε να μαζεψω κανα φραγκο να κανω πλαστικη? Εχω ακουσει οτι κοστιζει γυρω στα 4,500 Ευρω.Ναι καλα,σιγα και να τα 'χα μην τα εδινα για να μαζευω τις κοιλιες και να κανει "κουκου" στον ανεπροκοπο!!! Γιατι,αυτος σκεφτεται οτι μπορει να με ξενερωνει κι εμενα η καραφλα που εχει μπροστα,για να παει να βαλει μαλλι? :lol:

Μαλλον θα ακολουθησω τη συμβουλη της Jean με το σεξυ νυχτικακι!!!

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον θα ακολουθησω τη συμβουλη της Jean με το σεξυ νυχτικακι!!!

 

GO GIRL!!!!!!!!! Ετσι σε θελω!! Βαλτον κατω κι αλλαξε του τα πετρελαια!!!!!!!!!! Να δει το Χριστο φανταρο!!!!!!!!! ( παρτο κοκκινο με δαντελιτσα στο τελειωμα και κρατημα στο στηθος, θα βρεις πολλες και ενδιαφερουσες προτασεις στα MED! Το κατεχω λεμε!! :lol::lol::lol: )

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον θα ακολουθησω τη συμβουλη της Jean με το σεξυ νυχτικακι!!!

 

GO GIRL!!!!!!!!! Ετσι σε θελω!! Βαλτον κατω κι αλλαξε του τα πετρελαια!!!!!!!!!! Να δει το Χριστο φανταρο!!!!!!!!! ( παρτο κοκκινο με δαντελιτσα στο τελειωμα και κρατημα στο στηθος, θα βρεις πολλες και ενδιαφερουσες προτασεις στα MED! Το κατεχω λεμε!! :lol::lol::lol: )

 

Συμφωνώ απόλυτα! Μα απόλυτα όμως...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ειστε ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ κοριτσια!!! Χεχεχε!!! Θα το δοκιμασω και θα σας πω εντυπωσεις!!! :lol::lol::lol:

 

Πρόσεξε μόνο .... μην, εκτός από τις εντυπώσεις, σου μείνει και κανένα "δωράκι" και δούμε νέο τικεράκι σε λίγο καιρό! :P:lol::lol::lol:

 

Κατά τα άλλα, τα κορίτσια έχουν δίκιο. Κι εγώ μετά τα δίδυμα έγινα.... πλισε... κτλ κτλ. Η αυτοεικόνα μου είναι κομματάκι χάλια, αλλά ο σύζ. μου λέει πως αυτά δεν έχουν σημασία! :D

 

[Να πω την αμαρτία μου όμως... είμαι κι εγώ φαν του καλού... εσώρουχου.. :oops::wink: ]

Δεν εκπαιδεύω παιδιά... Εκπαιδεύομαι γονιός.

"... άλλωστε, η εμπειρία που αποκτούμε είναι η συσσώρευση των λαθών μας, έτσι δεν είναι; ... " -E.M.

Link to comment
Share on other sites

σημασια εχει να αγαπαμε τον εαυτο μας πρωτα απ'ολα για να μας αγαπησει και ο ανθρωπος μας.

Μην ξεχνας οτι αν η ψυχολογια σου ειναι υπο, τοτε αυτο φαινεται και εξωτερικα!

 

να κανεις αυτο που αισθανεσαι εσυ καλα, ειτε αυτο λεγεται σεξυ εσωρουχα, ειτε πλαστικη ειτε γυμναστικη. Ολα γινονται, εξαλλου, οπως ειπαμε παιδι γεννησες οχι ποντικι, και το σωμα για να επανελθει θελει το χρονο του.

Εγω 6.5 μηνες απο τη γεννα κι ακομα θελω 6 κιλα για να φτασω εκει που ημουν... κουραγιο και υπομονη..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

joe μου εγω δεν τα καταλαβαίνω αυτά τα πράγματα!τι να πω..από τη στιγμή που του χάρισες ένα παιδί θα πρέπει να είναι ευγνώμων και όχι να κοιτάει τις "συνέπειες" της εγκυμοσύνης στο σώμα..τεσπά εγώ δεν είχα τέτοιο πρόβλημα γιατί και κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης το εξασκούσαμε το άθλημα αλλά και μετά πάντα με τη συναίνεση του γιατρού εννοείται.Ο άντρας μου δεν έχει κάποιο πρόβλημα αντίθετα είχα εγώ στην αρχή..Έκανα τεράστια κοιλιά στην εγκυμοσύνη λες και είχα δίδυμα χωρίς να πάρω πολλά κοιλά και όταν γέννησα με καισαρική πήρα "δώρο" αμέτρητες ραγάδες και μια κοιλιά σαν τεράστιο ζελέ που όταν σκύβω φτάνει πάτωμα που λέει ο λόγος!στην αρχή κάναμε σεξ και εγώ δεν έβγαζα την μπλούζα μου αλλά την τράβαγα κιόλας προς τα κάτω!ο άντρας μου με μάλωνε και μου φίλαγε την κοιλιά για να αισθανθώ καλύτερα.Τί έκανα?άρχισα δίαιτα η οποία ευτυχώς αποδίδει με διαιτολόγο.Σε 15 μέρες ξεκινάω γυμναστήριο γιατί αλλιώς η κοιλιά δεν μαζεύεται και φυσικά όπως είπαν οι κοπέλες αγόρασα μερικά σετ εσώρουχα μεγαλύτερο νούμερο από τα παλιά μου αλλά σέξι..κάνουν θαύματα!θα αισθανθείς και εσύ καλύτερα αλλά και αυτός.Ρίξε μια ματιά και στα marks&spencer έχει ωραία σετ βρακάκι στυλ μποξεράκι κοφτό και τοπάκια από πάνω πολύ όμορφα και θηλυκά και κρύβουν και την κοιλίτσα.Αλλά συμφιλιώσου πρώτα εσύ με την αλλαγή και μετά δείξε και σε αυτόν την γυναίκα που έχει δίπλα του.Άλλωστε πιστεύω ότι οι περισσότερες στο φορουμ αποκτήσαμε κοιλιά και ραγάδες οπότε μην στεναχωριέσαι

Γιώργος 21/10/2008 - Αλέξης 09/09/2010

Link to comment
Share on other sites

αν δεν έχεις χρόνο για γυμναστήριο μπορώ να σου πω άλλες λύσεις που μου είπε η διαιτολόγος και μπορείς να τα κάνεις στο σπίτι αν σε ενδιαφέρει πες μου

Γιώργος 21/10/2008 - Αλέξης 09/09/2010

Link to comment
Share on other sites

ετσι μπραβο , εφοσον εσενα δεν σε ενοχλει , χ....στα ολα τα αλλα καλο μου , σιγα μην δινεις τωρα 4500 για να κανεις πλαστικες μιας και εσυ εισαι καλα με τον εαυτο σου . Ο μιστερ ???ε καποια στιγμη θα ωριμασει γιατι ακομα σκεφτεται καπως παιδακα ( το λεω ευγενικα :lol: ) , παντως για τη χαλαρωση της κοιλιας προτινω και κατι αλλο για να ερθει να τσιτωσει ... μια νεα εγκυμοσυνη χαχαχαχαχαχα , περιμενουμε νεα σου .μακια μουκια

Link to comment
Share on other sites

παιδια θα διαφωνησω. μη πεσετε να με φατε...

η κοπελα μιλαει για μεγαλο προβλημα. ειχα δει στη τηλεοραση μια γυναικα ομορφη αδυνατη με παρομοιο προβλημα (δε ξερω ποσο μεγαλο ειναι της joe) και η κοπελα ενιωθε πολυ πολυ ασχημα....εκανε την επεμβαση και εγινε αλλος ανθρωπος. μεσα της. εγω λεω καλη μου να τα δωσεις γιατι σου αξιζουν. δεν το καταλαβα δηλαδη!! αν δε τα δωσεις για τη παρτυ σου για ποιον? για το παιδι σου? ετσι η αλλιως το παιδι σου ειμαι σιγουρη οτι δε θα του λειψει τιποτα!!

ολα αυτα τα λεω για να νοιωσεις ΕΣΥ καλα...ο αντρας σου θα επρεπε εφοσον ειχε την ειλικρινεια να σου πει πως νοιωθει να σου πει και πως μπορειτε μαζι να το αντιμετωπισετε...ξερεις το να πω στον αντρα μου εχεις μεγαλη κοιλια και δε σε γουσταρω ειναι ευκολο...το θεμα ειναι να σταθω διπλα σου και να σε βοηθησω να το ξεπερασουμε μαζι. εγω ετσι ξερω πως γινονται αυτα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!συμφωνω με τη sofia-nefeli στο ότι οι αντρες μας πρέπει να μας στηρίζουν όπως θα τους στηρίξουμε και εμείς όταν κάνουν κοιλιά ή και φαλάκρα(σύνηθες των αντρών)!Κανείς δεν λέει ότι είναι υποχρεωμένοι να τρελένονται στο θέαμα της κοιλιάς και των ραγάδων αλλά πρέπει να συμπαραστέκονται και να βοηθούν την σύζυγο ειδικά όταν τα απέκτησε μετά από μία εγκυμοσύνη.Το θέμα είναι εσύ πως αισθάνεσαι joe και αν είναι να κάνεις κάτι για αυτό τότε να το κάνεις πρώτα για σενα και μετά για όλους τους άλλους!Εγώ προτείνω πρώτα τη δίαιτα και τη γυμναστική και αν δεις ότι δεν αποδίδει και σου είναι απαραίτητη η πλαστική τότε καντο.Απλά είναι επίπονη και πολυέξοδη απο ότι ξέρω για αυτό λέω να δοκιμάσεις πρώτα "φυσικους" τρόπους και μετά εγχείριση!Επίσης όταν λες ότι έχετε και άλλα προβλήματα τι είδους εννοείς(αν θες να μας πεις)?Απλά ρωτάω γιατί ίσως είναι πιο σημαντικά και ίσως θα έπρεπε να ασχοληθείς πρώτα με αυτά και μετά με το "κοκο" :oops:

Γιώργος 21/10/2008 - Αλέξης 09/09/2010

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε κοριτσια αλλα η joe ειπε οτι δεν την ενοχλει το σωμα της οπως ειναι , αμα κανει πλαστικη για τον αντρα της θα την κανει (εκτος αμα δεν καταλαβα καλα ... ), καλα εντα3ει εγω γενικα ειμαι κατα των πλαστικων επεμβασεων αλλα αυτο ειναι προσωπικη αποψη δικια μου . Απλως αμα θελει και δεν της αρεσει η εικονα της λιγη διατροφη και λιγη γυμαστικη κανουνε θαυματα , μην φτανουμε σε ακρα , ναι και εγω ειπα οτι ο αντρας της υπηρξε ειλικρινης απενταντη της , απλως ειναι λιγακι ανωρυμος για ολη αυτην την περισταση , το γυναικειο σωμα καλως ή κακως αλλαζει μετα την εγκυμοσυνη ειτε λεπτη παραμεινεις ειτε βαλεις κιλακια , μα ε3αλλου το οτι εγινες μαμα ειναι η μεγαλυτερη αποδει3η της γυναικιας φυσης , ενα σωστο μεγαλειο ε τωρα αμα μεινει και η κοιλια ή το στηθος λιγο πεσμενα δεν τρεχει και τιποτα , δεν σημαινει οτι εγινες "τερας" ή οτι δεν ελκυεις τον ανθρωπο σου , τοτε καλυτερα να παει να παντρευτει ενα μοντελο οπου θα τρεχει απο πλαστικους και θα κανει και τα λεγομενα mam job για να καλυψει τις ατελειες , και εκεινη ομως αμα κανει κατι τεοτιο το κανει για τη δουλεια της και μονο μιας και το σωμα της πουλαει σε ενα μοντελο ή σε μια show woman , οι καθημερινοι ανθρωποι δεν νομιζω οτι εχουμε αναγκη απο τετοια προτυμα , αρκει να ειμαστε θυλικες με ολη την εννοια , ε3αλλου μια μαμα ειναι πολυ θυληκοτερη απο οτι πριν γινει μανουλα γιατι ειπαμε η μητροτητα ειναι η μεγαλυτερη αποδει3η της γυναικιας φυσης .

Link to comment
Share on other sites

Γραφιστρια μου κατεβα βρε λιγο απο τα συννεφα!!! :D:D

τοσο ρομαντισμο που το βρισκεις? πολυ ομορφα αυτα που λες βρε κοριτσι αλλα εγω πχ σπαζομαι που εχω κοιλιτσα!!! :lol::lol: και πιστεψε με δε με πολυπαρηγορει οτι δεν τον νοιαζει τον αντρα μου ουτε οτι εκανα παιδακι!!

αλλο το ενα αλλο το αλλο!!

επισης επειδη εγω εχω μια εικονα στο μυαλο μου απο το παραδειγμα που ανεφερα παραπανω αυτο το προβλημα δε λυνεται με γυμναστικη. βεβαια επαναλαμβανω δε ξερω αν ειναι το ιδιο με της joe!

oσον αφορα στις πλαστικες αλλο το να πας να διορθωσεις τη μυτη σου επειδη δεν ειναι γαλλικη και αλλο πχ να παθεις εγκαυματα κ να κανεις πλαστικη. θεωρω οτι το να επαναφερεις το σωμα σου με τη βοηθεια της επιστημης δεν ειναι καθολου κακο!! ισα ισα!!

Link to comment
Share on other sites

Mα ειπε οτι δεν την ενοχλει τοοοοοοοσο! Νομιζω οτι αν η αντιδραση του αντρα της δεν ηταν τοσο απορριπτικη η Joe δεν θα το εκανε καν θεμα. Η ψυχολογια μας δυστυχως επηρεαζεται σε μεγαλο βαθμο απο το πως μας βλεπουν οι αλλοι.

Παντως εγω δεν θα πετσοκοπτοραβομουν για κανενος το πουλι...

Θα το εκανα μονο αν το ηθελα ΕΓΩ πολυ.

 

Καλημερα κιολας, τι μουντοκαιρος...

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν ειμαι στα συνεφα βρε κουκλα μου , 35 κιλα εχασα σε 2 χρονια ακριβως επειδη σιχαινομουνα τον εαυτο μου παχουλο , και ναι εχω χαλαρωση , αλλα δεν με ενοχλει με νοιαζει που καταφερα να ξεφορτοθω τα κιλα μου . Απο την αλλη μην μπερδευομαστε , δεν μιλησα για πλαστικες επεμβασεις ιατρικου χαρακτηρα , εγκαυματα , μυτη , διαφραγμα μιλησα για αισθητικες επεμβασεις οπου ειμαι εναντιον , ας πουμε το θεωρω πολυ επικυνδινο να κανεις λιπαναροφηση ενω μπορεις να κανεις διαιτα ειδικη και να χασεις το περιτο λιπος και γυμαστικη για να το σφηξεις εεεοκ περνει παραπανω καιρο αλλα ειναι πιο ασφαλης τροπος . Κατα αλλα εγω τα λεω ολα αυτα επειδη ειπε οτι δεν την ενοχλει και συμφωνω με την jean οτι ουτε θα το εκανε θεμα αμα δεν ενοχλιοτανε ο αντρας της . Κατα αλλα ρομαντικο ξερομαντικο ναι νοιωθω πολυ ποιο γυναικα απο τοτε που γεννησα τα παιδια μου και ας εχω λιγη χαλαρωση .

Link to comment
Share on other sites

grafistria έχεις απόλυτο δίκιο το ότι δεν γινομαστε τερατα!ξαναδιάβασα την απάντηση της joe και βλέπω ότι αν κάνει πλαστική θα το κάνει για τον άντρα της!μεγα λαθος ότι είναι να κάνεις καντο για σένα.Τώρα sofia-nefeli αν είναι σαν αυτην την εκπομπη στο mega η την αντιστοιχη ξενη τοτε δεν σε σώζει η γυμναστική έχεις δίκιο..είχα δει και εγω μία και ειχα φρικάρει όμως αυτη η κοπελα είχε χάσει 30 κιλά μέσα σε ενα εξαμηνο με εξαντλητικες διαιτες χωρις καθόλου γυμναστικη με αποτελεσμα το σωμα να "ξεχειλωσει".Αν το πρόβλημα της joe ειναι τοσο σοβαρο τοτε ναι δε μαζευεται με γυμναστικη θελει πλαστικουλα :) φυσικα και δεν ειναι κακο να κανεις πλαστικη ειδικα οταν δεν υπαρχει αλλη λύση..Αν όμως δεν ειναι τοσο σοβαρο τοτε κατι μπορεις να καταφερεις, αλλωστε από οτι βλέπω σε αυτες τις εκπομπες μετα απο την επεμβαση και πριν τις βαζουν και σε γυμναστηριο.Και μιλαω εγω για γυμναστικη που εβλεπα γυμναστηριο και ετρεχα μην τυχον και μαζεψουν :lol::lol: αλλα τωρα θα παω τι να κανω..πιο πολυ βεβαια το κανω για δυο λογους πρωτον για μενα γιατι θελω να επανελθει το σωμα μου χωρις βεβαια να γινω κανα μοντελο και δευτερον γιατι σκεφτομαστε συντομα για δευτερο παιδακι και ο γιατρος μου μου ειπε πρωτα να χασω τα κιλα μου και να στρωσω λιγο το σωμα μου και μετα μενω παλι εγκυος.Φυσικα το ειπε για λογους υγειας και καλα μου εκανε γιατι με 18 κιλα παραπανω αν μεινω εγκυος δεν θα μπορω ουτε να κουνηθω στον 7 μηνα

Γιώργος 21/10/2008 - Αλέξης 09/09/2010

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...