Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

sex ...γιοκ!!


motherof2

Recommended Posts

Καλά σου εκανε τετοιο χουνερι :shock::shock::shock: ... Ευτυχως που ο δικος μου δεν εχει ιδεα απο υπολογιστες και δεν εχουμε ετσι κι αλλιως στο σπιτι :roll::roll::roll:

 

ΑΧ ΤΗ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ

ΣΕ ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ.

ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΑΝΤΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΩ :wink:

ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΑΓΡΑΜΑΤΟ,ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΡΕΙ ΟΥΤΕ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΟΥΤΕ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ

71107turcfebzs2.gif

252682in41fsxg03.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 260
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

του κοπανας τωρα στον υπολογιστη στο κεφαλη να τον ξερανεις :roll:
όχι αγάπη μου... να σε τρέχει μετά για ενδοοικογενειακή βία;;; απλά του κλείνεις με τρόπο τον γενικό να νομίσει πως ξανάρθε η δικοπή αλλά δεν του κάθεσαι γιατί ξενέρωσες!! :lol::lol::lol::lol::lol:

 

για το βράδυ καλά του ξηγήθηκες! εγώ του το 'χω πει πάντως! άμα με σκάσει... το μαξιλάρι του και στην μπανιέρα! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

.....και που λες ο Πινόκιο... τάνει μαμάααααααααααααα!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

να σας πω τι εκανε εχτες ο καλος μου ο αντρουλης,να σερνετε τα μαλλια μας,ειναι 100% αιτια χωρισμου.

εχτες το μεσημερι,ειχαμε διακοπη ρευματος οποτε και υπολογιστη δεν ειχε και πρωτη φορα μεσημερι μου λεει να παμε να κανουμε τρελιτσες.μεσα στη καλη χαρα εγω ετοιμαζωμαι και παω και τον βρισκω στη κρεβατοκαμαρα.κανουμε αγκαλιτσες φιλακια κ.τ.λ και κ.τ.λ. :oops: .μετα απο 10 λεπτα ερχετε το φως και με αφηνει στο κρεβατι και παει στον υπολογιστη,η συνεχεια λεει το βραδυ. :twisted::twisted::twisted:

του κοπανας τωρα στον υπολογιστη στο κεφαλη να τον ξερανεις :roll:

εννοειτε φυσικα πως το βραδυ δεν του εκατσα,αλλα του πηγα και το μαξιλαρι του να κοιμηθει στον υπολογιστη[/q

 

Ε οχι!!! Αυτο είναι όντως αιτία διαζυγίου...ούτε το βράδυ να του κάτσεις ούτε αύριο.Κράτα καλά!! Ακούς εκει..συγχυστικα τωρα! :twisted:

Που να του κολλήσει ο υπολογιστής ιο!

A3Oip2.png

 

MzPrp2.png

Link to comment
Share on other sites

τι αλλο να κανω βρε κοριτσια,συνηθησα τωρα 5 χρονια.

το γενικο τον εχω κλεισει και αλλη φορα και με εχει παρει χαμπαρι,οποτε οταν γινει διακοπη,το κουμπακι κοιταζει πρωτο.

71107turcfebzs2.gif

252682in41fsxg03.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ φιλεναδα elepet δυστυχως ο αντρας μου εχει σπουδασει τεχνικος υπολογιστων και εχει βαλει 100 αντιβιωτικα για να μην κολησει ιο.

αστα να πανε,δεν με σωνει τιποτα.

71107turcfebzs2.gif

252682in41fsxg03.gif

Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω...εγω νομιζω πως αν μου κανε κάτι τέτοιο τέτοιο.θα έψαχνε το βράδυ μέρος για να κοιμηθεί...και ας μην ξεχνάμε ότι ο άντρας μου μόλις αννάρωσε απο ένα πολυ σοβαρο ιο.Παρ όλα αυτα δεν θα χαμπαριαζα..ἐξω θα τον έβγαζα..Είμαι σκληρη το ξέρω! :roll:

A3Oip2.png

 

MzPrp2.png

Link to comment
Share on other sites

αστα να πανε,δεν με σωνει τιποτα.
για άστον πεινασμένο για λίγο... με την ανάλογη ενδυμασία βεβαίως βεβαίως!! (νεγκλιζέ και βάλε!!) αλλά για λίγο! μην έχουμε άλλα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

μη σου πω να βγάζεις σέξυ αυτοφωτογραφίες και να τις κάνεις γραφείο στον υπολογιστή του αλλά η πείνα.... πείνα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

ευτυχώς εμένα δε σκαμπάζει πολλά από πισι και γλιτώνω!

 

μη σας πω πως πολλές φορές αυτός με περιμένει στο κρεββάτι κι εγώ εκείιιιιιιι κολλημένη με το παρεντς!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

.....και που λες ο Πινόκιο... τάνει μαμάααααααααααααα!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω...εγω νομιζω πως αν μου κανε κάτι τέτοιο τέτοιο.θα έψαχνε το βράδυ μέρος για να κοιμηθεί:

 

εχουμε τσακωθει,εχουμε πλακωθει,εχουμε να μιλησουμε βδομαδες,δεν καταλαβαινει τιποτα.ο υπολογιστης ειναι η ζωη του.

71107turcfebzs2.gif

252682in41fsxg03.gif

Link to comment
Share on other sites

ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ απο τη Κρητη δεν ειστε??? Γι αυτό ειναι έτσι...οι Κρητικοί δε σκαμπαζουν απο τέτοια..είναι πολύ πεισματάρηδες και ξεροκεφαλοι.Το ξέρω γιατι κι εμενα απο Κρητη ειναι η καταγωγη μου...και επειδη κατεβαίνω συχνά βλέπω τη διαφορά απο τους άνδρες Αθηναίους..καμία σχέση δεν έχουν.

A3Oip2.png

 

MzPrp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ε, τι να πω ο δικος σου μαλλον εχει νομισει οτι παντρευτηκε τον υπολογιστη :?:? ... Όντως αν αντιμετωπιζα τετοια κατασταση θα ημουν χαλια σαν εσενα, μιας και δε βαζει μυαλο με τιποτα :roll::roll:

oaiqp2.pngm9YLp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ απο τη Κρητη δεν ειστε??? Γι αυτό ειναι έτσι...οι Κρητικοί δε σκαμπαζουν απο τέτοια..είναι πολύ πεισματάρηδες και ξεροκεφαλοι.Το ξέρω γιατι κι εμενα απο Κρητη ειναι η καταγωγη μου...και επειδη κατεβαίνω συχνά βλέπω τη διαφορά απο τους άνδρες Αθηναίους..καμία σχέση δεν έχουν.

 

ναι απο κρητη ειμαι απο ρεθυμνο.

απο πεισμα αλλο τιποτα,οσο του λεω να κλεισει τον υπολογιστη,τοσο δεν τον κλεινει.τωρα συνεχεια μου λεει να κοψω το καπνισμα,και του απανταω κι εγω...θα κοψω το καπνισμα οταν κοψεις τον υπολογιστη...

πεισμα κι εγω :lol::lol::lol:

71107turcfebzs2.gif

252682in41fsxg03.gif

Link to comment
Share on other sites

Η δίαιτα πάντως σε κατι θα ωφελήσει τη σχέση σου.Το να περιποιήσε τον εαυτό σου και να φένεσαι μέρα με τη μέρα πιο όμορφη και πιο αδύνατη θα τον κάνει κατα πάσα πιθανότητα να αφήσει στην άκρη τον υπολογιστή..

Κι εγω θέλω να χάσω κάποια κιλά,όχι πολλά..3-4,μόνο και μόνο να νιώσω καλύτερα,αλλά η κλεισούρα στο σπίτι..το τρέξιμο με το παιδι..όλο στο ψυγείο με σπρώχνουν :?

A3Oip2.png

 

MzPrp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η δίαιτα πάντως σε κατι θα ωφελήσει τη σχέση σου.Το να περιποιήσε τον εαυτό σου και να φένεσαι μέρα με τη μέρα πιο όμορφη και πιο αδύνατη θα τον κάνει κατα πάσα πιθανότητα να αφήσει στην άκρη τον υπολογιστή..

Κι εγω θέλω να χάσω κάποια κιλά,όχι πολλά..3-4,μόνο και μόνο να νιώσω καλύτερα,αλλά η κλεισούρα στο σπίτι..το τρέξιμο με το παιδι..όλο στο ψυγείο με σπρώχνουν :?

 

εχω χασει πανω απο 10 κιλα,μπηκα στα ρουχα που ειχα πριν καν γεννησω το πρωτο μου παιδι.βλεπω αστερακια που και που απο την πεινα αλλα το εχω βαλει πεισμα.

71107turcfebzs2.gif

252682in41fsxg03.gif

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο! Συγχαρητηρια !!! Για πες και σε μας πως κρατιεσαι και δεν τρως..δε μπορω με τιποτα μιλαμε.Αφού την ώρα που τρώω..λέω απο μέσα όχι δε πρέπει να φάω αλλά παρόλα αυτα συνεχίζω :?

A3Oip2.png

 

MzPrp2.png

Link to comment
Share on other sites

εβαλα φερμουαρ φιλεναδα με ολη τη σημασια της λεξεις.τι βγαζω με καφεδες και τσιγαρα.τη πρωτη βδομαδα ηταν δυσκολα,αλλα τωρα συνηθησα και αμα φαω με πιανει το στομαχι μου.το δεκεμβρη βαφτιζω τα παιδακια μου,και το σχεδιο που εβγαλα για φορεμα πρεπει να μου πηγαινει.

71107turcfebzs2.gif

252682in41fsxg03.gif

Link to comment
Share on other sites

Εμεις δεν εχουμε φτασει εκει ακομα!!!αλλα αν μου το εκανε αυτο θα του εσπαγα τοκεφαλι μα το θεο σου λεω τωρα :D:D το θεμα ειναι να ερθει στο κρεβατι μετα ολα καλα :):):)

ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ και εμεις ειχαμε εχθες διακοπη ρευματος το μεσημερι !!! λες να μενουμε κοντα?? αν ειναι να βρεθουμε να κλαιμε μαζι τον πονομας χα χα χα

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ !

ΓΙΑΝΝΗΣ 28/08/2004

ΧΡΙΣΤΙΝΑ 16/09/2006

Link to comment
Share on other sites

εβαλα φερμουαρ φιλεναδα με ολη τη σημασια της λεξεις.τι βγαζω με καφεδες και τσιγαρα.τη πρωτη βδομαδα ηταν δυσκολα,αλλα τωρα συνηθησα και αμα φαω με πιανει το στομαχι μου.

 

Προσεχε κοπελα μου γιατι αυτη η τακτικη μπορει να σε οδηγησει σε επικινδυνες καταστασεις. ΠΡΟΣΕΧΕ!

Link to comment
Share on other sites

εβαλα φερμουαρ φιλεναδα με ολη τη σημασια της λεξεις.τι βγαζω με καφεδες και τσιγαρα.τη πρωτη βδομαδα ηταν δυσκολα,αλλα τωρα συνηθησα και αμα φαω με πιανει το στομαχι μου.

 

Προσεχε κοπελα μου γιατι αυτη η τακτικη μπορει να σε οδηγησει σε επικινδυνες καταστασεις. ΠΡΟΣΕΧΕ!

 

Θα συμφωνησω..τρωγε και τίποτα οχι μόνο καφέδες και τσιγάρα.Θα κάνεις κακό στην υγεία σου έτσι.

A3Oip2.png

 

MzPrp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον σας.προσπαθω να μην κατσω στο τραπεζι για φαι,γιατι αμα κατσω δεν ξανασηκωνομαι :lol:

τρωγω κατι ελαφρη και ολλες φορες και ορθια.αν πειναω πολυ θα φτιαξω γαλα με κελονγκς.την τελευταια φορα που ειπα οτι θα κανω διαιτα εχασα 30 κιλα(ειμουν ελευθερη ακομα) μετα αραβωνιαστηκα και ουτε που καταλαβα πως τα ξαναπηρα,μετα ηρθαν και δυο γεννες και αστα να πανε.

καφεδες πινω 3-4 την ημερα και θελω ενα πακετο τσιγαρα.

71107turcfebzs2.gif

252682in41fsxg03.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 5 εβδομάδες μετά...

καλημερα κοριτσια.διαβαζω τα κειμενακια σας και εχω πεσει κατω απο τα γελια...μηπως ομως ειμαστε για κλαμματα?εμενα η μπεμπουλα μου ειναι μονο 4 μηνων αλλα την παρουσια της την κανει αισθητη.ειναι κι αυτη τσακωμενη με τον υπνο το παωι και πολυ φιλη με τον υπνο το βραδυ.εγω ομως εχω βγει off...οποτε sex γιοκ.ετσι λοιπον ο αντρουλης μου ο γλυκος μου εχει σπασει τα νευρα γιατι με κυνηγαει συνεχεια...οταν αλλαζω τη μικρη,οταν την κοιμιζω,οταν την πλενω,οταν την παιζω...γενικα οταν σκυβω...τελικα δεν γινεται τιποτα.βοηθεια κοριτσια εχω παθει ψυχολογικο,οταν παω να σκυψω για κατι κοιταω συνεχεια πισω μου...μηπως και....

Link to comment
Share on other sites

Γκρινιάρα μην ...γκρινιάζεις. :lol: Άλλες θα παρακαλούσαν να ήταν στην θέση σου.Και μένα ο άντρας μου ήταν κάπως έτσι και εκνευριζόμουν αφάνταστα,μέχρι που ανάλαβε περισσότερες υποχρεώσεις στην δουλειά του και κουράζετε πολύ και λείπει κι όλη μέρα.

Βέβαια και τώρα παράπονο δεν έχω, αλλά νοσταλγώ και τις παλιές καλές εποχές που παλιά με εκνεύριζαν.Τελικά δεν ξέρουμε τι θέλουμε :D

Όσο για τον υπολογιστή...το πρόβλημα το έχω εγώ που δεν ξεκολάω κάθε βράδυ....

716217ybmeeuyfgz.gif

Μανόλης:9/9/95_Νίκος:8/12/06

Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν ξέρουμε τι θέλουμε :D
όχι αγάπη μου... στην άβυσσο της ψυχής μας... θέλουμε ότι ΔΕΝ έχουμε!!! :lol::lol::lol::lol:

 

μη σκας... όλες λίγο πολύ έτσι είμαστε!!

.....και που λες ο Πινόκιο... τάνει μαμάααααααααααααα!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...