Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΜΗΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ


Recommended Posts

Εμείς πηγαίνουμε στη Συννεφούλα στη Μπότσαρη!!! Αγαπάμε Συννεφούλα!!!!

 

Έχω ακούσει επίσης καλά λόγια και για τον Νηπιακό Κήπο. Για τα υπόλοιπα της περιοχής όμως, δεν έχω ιδέα… Και δυστυχώς στους προσωρινούς πίνακες, δε γράφει τις διευθύνσεις των παιδικών σταθμών και έχω βρεθεί μπροστά σε ένα χάος!!!!!!!!:shock::shock::shock:

 

Α μάλιστα!

 

Θα τους δω και τους 2 λοιπόν από κοντά.

 

Εγώ για το σχολειό της φύσης τα έχω πει...ευχαριστημένη από τη δουλειά που κάνουν με το παιδί. Και για international baby college έχω ακούσει καλά λόγια, και για τη συνεφούλα κάπου προς Θέρμη. Για την παιδική μελωδία καλά λόγια, αν εξαιρέσεις την εγγραφή, το ίδιο θέμα δλδ με το δικό μας σχολείο.

 

Για τα μπουμπουκάκια έχω ακούσει αμφιλεγόμενα. Και για το zoo έχω να πω μόνο τα χειρότερα.

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 4,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

και άλλη απορία ποια η διαφορά της κατηγορίας

Α. ΒΡΕΦΙΚΟΙ – ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΙ – ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ

Α1.1 ή Α1.2

Βρέφη από 8 μηνών έως 2,5 ετών

και

Β. ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗΣ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ

Β1

Βρέφη από 8 μηνών έως 2,5 ετών

 

----------------------------------------------------------------------

και εγω την ιδια απορια εχω ????????//

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μιας και δεν κάνετε τον κόπο να διαβάσετε παραπάνω, διαβάστε τουλάχιστον

εδω http://www.eetaa.gr/enarmonisi/paidikoi_stathmoi/paidikoi_diavoulefsi_14062011_short.html

 

τα 2 λινκ στο τέλος του άρθρου

 

Σας απαντώνται όλες οι απορίες...

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μιας και δεν κάνετε τον κόπο να διαβάσετε παραπάνω, διαβάστε τουλάχιστον

εδω http://www.eetaa.gr/enarmonisi/paidikoi_stathmoi/paidikoi_diavoulefsi_14062011_short.html

 

τα 2 λινκ στο τέλος του άρθρου

 

Σας απαντώνται όλες οι απορίες...

 

:lol::lol::lol: το ειπα εγω οτι θα πεσουν φαπες :lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ravT ,δεν ειπα καποιον αργοσχολο .....απλα δεν νομιζω οτι ειναι κακο αν καποια γνωριζει πολυ καλα για το θεμα της επιδοτησης ,να απανταει και σε εμας που δεν γνωριζουμε......αντι να προστρεχουμε σε 35 σελιδες πισω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

κοριτσια εγω δεν μπορω να τα ξεμπερδεψω.....ειμαι ανεργη

α εχω κανει τα χαρτια για δημοσιο σταθμο που εινει στις δομες

β μπορω τωρα να κανω και για ιδιωτικο μεσω αυτου του προγραμματος ωστε να εχω δυο πιθανοτητες?

γ στον δημοσιο μου ζητανε 120 ευρω ,αν δεν δηλωσω ιδιωτικο και δηλωσω τον δημοσιο αυτο,δεν θα πληρωσω αυτα τα λευτα?????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ravT ,δεν ειπα καποιον αργοσχολο .....απλα δεν νομιζω οτι ειναι κακο αν καποια γνωριζει πολυ καλα για το θεμα της επιδοτησης ,να απανταει και σε εμας που δεν γνωριζουμε......αντι να προστρεχουμε σε 35 σελιδες πισω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

κοριτσια εγω δεν μπορω να τα ξεμπερδεψω.....ειμαι ανεργη

α εχω κανει τα χαρτια για δημοσιο σταθμο που εινει στις δομες

β μπορω τωρα να κανω και για ιδιωτικο μεσω αυτου του προγραμματος ωστε να εχω δυο πιθανοτητες?

γ στον δημοσιο μου ζητανε 120 ευρω ,αν δεν δηλωσω ιδιωτικο και δηλωσω τον δημοσιο αυτο,δεν θα πληρωσω αυτα τα λευτα?????

 

Βρε roze το β έχει απαντηθεί περίπου 1 σελίδα πριν...καθόλου κόπος να ψάξεις.

 

Επίσης αν μπεις στα λινκ που σου έδωσε η ravt θα τα βρεις όλα...άλλο να μην καταλάβουμε κάτι κι άλλο να μην κάνουμε καν τον κόπο να διαβάσουμε κάτι και να το περιμένουμε έτοιμο.

 

Πως ζητάς δλδ να σου απαντήσουμε σε ερώτηση που έχει ήδη απαντηθεί?

 

Γατούλα δεν κατάλαβα την ερώτησή σου. Τι εννοείς?

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites

μεχρι 4 δομες δε δικαιουμαστε να δηλωσουμε?

γιατι καποια κοριτσια ρωτανε αμα δηλωσω αυτο το δημοτικο μετα δε θα μπορω να δηλωσω τον αλλον?

εχω καταλαβει σωστα?

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

μεχρι 4 δομες δε δικαιουμαστε να δηλωσουμε?

γιατι καποια κοριτσια ρωτανε αμα δηλωσω αυτο το δημοτικο μετα δε θα μπορω να δηλωσω τον αλλον?

εχω καταλαβει σωστα?

 

Ναι μέχρι 4. Και μπορείς να δηλώσεις όποιον θες. Με όποια σειρά θες. Δεν πήρε το μάτι μου κάτι τέτοιο.

 

Μήπως εννοείς την κοπέλα που έλεγε ότι είναι πολύ ευχαριστημένη από τον παιδικό της και δυσκολεύεται να προσθέσει άλλους. Ή στο ότι στους δημοτικούς μπορείς να κάνεις και κανονική αίτηση και μέσω ΕΕΤΑΑ.

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε roze το β έχει απαντηθεί περίπου 1 σελίδα πριν...καθόλου κόπος να ψάξεις.

 

Επίσης αν μπεις στα λινκ που σου έδωσε η ravt θα τα βρεις όλα...άλλο να μην καταλάβουμε κάτι κι άλλο να μην κάνουμε καν τον κόπο να διαβάσουμε κάτι και να το περιμένουμε έτοιμο.

 

Πως ζητάς δλδ να σου απαντήσουμε σε ερώτηση που έχει ήδη απαντηθεί?

 

Γατούλα δεν κατάλαβα την ερώτησή σου. Τι εννοείς?

 

 

εγω ρωταω αυτα που με προβληματιζουν και οποιος θελει μου απανταει.....

οποιος δεν θελει η δεν μπορει ...δεν χρειαζεται να σχολιαζει τις ερωτησεις μου γιατι μετα η συζητηση βγαινει εκτος θεματος

φιλια σε ολες ......αργοσχολες και μη :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κι εγω εχω παρομοια απορια με μια αλλη κοπελα παραπανω.

Εστω οτι εχω κανει αιτηση απο μονη μου χωρις εεταα σε εναν δημοτικο σταθμο. Ο ιδιος λοιπον τυχαινει να μπει στο προγραμμα.

Μπορω να δηλωσω τον ιδιο σταθμο στο προγραμμα ωστε να γλυτωσω τα τροφεια? Λογικα ναι ε?

Καμια κοπελα ομως που να το χει κανει πχ περσι και να μας πει πως δουλευει αυτο σιγουρα?

πχ στο βρεφικο που πηγα κ εκανα αιτηση εκτος εεταα μου πε η διευθυντρια πως δε πιστευει να με παρουν εκει μεσω εΕΤΑΑ.

Αλλα επειδη δεν ειμαι και δημοτης ουτε εγω ουτε ο αντρας μου εδω μου πε επισης παλι πως στη 1η διαλογη δε θα μαστε μεσα ετσι

κ αλλιως απο το ξεκαθαρισμα που θα κανουν στο δημο.

 

Προβλημα γμτ...μαλλον μονο ιδιωτικους θα βαλω τελικα γιατι κ το ωραριο των δημοσιων ειναι προβλημα.(σχολαω 4μισι)

d7i7p2.png?u2P8mcl6z0avp3.png?QbVqPift
Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο...θα έπρεπε απλά να σε αγνοήσουμε κι όχι παρόλαυτα να σε κατατοπίσουμε που να ψάξεις.

 

Αν δεν διάβαζες πρώτα και ρωτούσες πράγματα που έχουν ήδη ανερτημένα στην ιστιοσελίδα τους, θα τους έδινες άδικο?

 

Και για να μη βγαίνει εκτός θέματος κανένα ποστ ούτε να το ξεχειλώνει, επάνω δεξιά πατήστε αναζήτηση, βάλτε τη λέξη που ψάχνετε και βουαλά. Αν παρόλαυτα έχετε απορίες και δε βρίσκετε κάτι ρωτήστε.

 

Μη ρωτάτε πράγματα που έχουν ήδη απαντηθεί και μάλιστα μια σελίδα πριν!

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κι εγώ κάτι γιατί δε θυμάμαι από πέρισυ; Εκκαθαριστικό και φορολογική δήλωση (σε μένα χρειάζεται) επικυρώνονται από ΚΕΠ ή πρέπει να τα πάρουμε από την εφορία σε αντίγραφα;

Link to comment
Share on other sites

Ας ρωτήσω κι εγώ βρε κορίτσια κάτι! ξέρω ότι στον νομό στον οποίο ανήκουμε,μπορούμε να δηλώσουμε έως και 4 σταθμούς.Πράγμα που σημαίνει ότι μέσα στις επιλογές μας μπορεί να είναι και σταθμοί από άλλους δήμους και όχι στον δήμο κατοικίας μας απαραίτητα.Ρίχνοντας μια ματιά όμως σε κάποια sites σταθμών,διάβασα και τις περιοχές που εξυπηρετούν,όσον αφορά στην μεταφορά των παιδιών.Και ερωτώ: αν,λέμε αν,το παιδί μου μπει σε σταθμό εκτός του δήμου αθηναίων στον οποίο ανήκω,δεν θα το πηγαινοφέρνουν επειδή δεν είναι η περιοχή μου μέσα σε αυτές που εξυπηρετούν? η απ'την αρχή για αυτόν τον λόγο,δεν θα δεχτούν καν την αίτησή μου? ή μήπως τελικά,επειδή οι αιτήσεις εγκρίνονται ή απορρίπτονατι απ'την εετααα,αν εγκριθεί για σταθμό εκτός του δήμου όπου ανήκω,θα είναι υποχρεωμένοι να μεταφέρουν το παιδί? εεε??? για πείτε!

glitterfy114605T710D30.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έχεις δίκιο...θα έπρεπε απλά να σε αγνοήσουμε κι όχι παρόλαυτα να σε κατατοπίσουμε που να ψάξεις.

 

Αν δεν διάβαζες πρώτα και ρωτούσες πράγματα που έχουν ήδη ανερτημένα στην ιστιοσελίδα τους, θα τους έδινες άδικο?

 

Και για να μη βγαίνει εκτός θέματος κανένα ποστ ούτε να το ξεχειλώνει, επάνω δεξιά πατήστε αναζήτηση, βάλτε τη λέξη που ψάχνετε και βουαλά. Αν παρόλαυτα έχετε απορίες και δε βρίσκετε κάτι ρωτήστε.

 

Μη ρωτάτε πράγματα που έχουν ήδη απαντηθεί και μάλιστα μια σελίδα πριν!

 

αγαπητη κοπελα,δεν σε υποχρεωσε καποιος να απαντας ......ουτε αε ορισε καποιος να κανεις τον τροχονομο στο φορουμ

ηρεμησε κοιτα γυρω σου και αν δεν βλεπεις τι ειναι σημαντικο και τι οχι σε αυτη την ζωη ,κανε καμμια βολτα στα νοσοκομεια

Link to comment
Share on other sites

κι εγω εχω παρομοια απορια με μια αλλη κοπελα παραπανω.

Εστω οτι εχω κανει αιτηση απο μονη μου χωρις εεταα σε εναν δημοτικο σταθμο. Ο ιδιος λοιπον τυχαινει να μπει στο προγραμμα.

Μπορω να δηλωσω τον ιδιο σταθμο στο προγραμμα ωστε να γλυτωσω τα τροφεια? Λογικα ναι ε?

Καμια κοπελα ομως που να το χει κανει πχ περσι και να μας πει πως δουλευει αυτο σιγουρα?

πχ στο βρεφικο που πηγα κ εκανα αιτηση εκτος εεταα μου πε η διευθυντρια πως δε πιστευει να με παρουν εκει μεσω εΕΤΑΑ.

Αλλα επειδη δεν ειμαι και δημοτης ουτε εγω ουτε ο αντρας μου εδω μου πε επισης παλι πως στη 1η διαλογη δε θα μαστε μεσα ετσι

κ αλλιως απο το ξεκαθαρισμα που θα κανουν στο δημο.

 

Προβλημα γμτ...μαλλον μονο ιδιωτικους θα βαλω τελικα γιατι κ το ωραριο των δημοσιων ειναι προβλημα.(σχολαω 4μισι)

 

Το έκανα εγώ πέρσι. Έκανα αίτηση στο βρεφονηπιακό της περιοχής μου του δήμου και έκανα και τα χαρτιά μέσω ΕΕΤΑΑ. Μπορείς να το κάνεις. Αν το πάρουν μέσω ΕΕΤΑΑ αποφεύγεις τα τροφεία.

 

Καλά σου τα είπε η διευθύντρια. Αν δεν είσαι δημότης πχ Καλαμαριάς δύσκολα θα πάρουν το παιδί σου σε δημοτικό της Καλαμαριάς. Μέσω ΕΕΤΑΑ νομίζω όμως ότι δεν είναι έτσι, εφόσον στην αίτηση δε μοριοδοτείσαι από εντοπιότητα, ας το πω έτσι.

 

Μάιρα, νομίζω ότι εκκαθαριστικό του 10 μόνο από εφορία, προηγούμενων ετών από ΚΕΠ.

 

Χρύσα, νομίζω ότι αν ο σταθμός δεν περιλαμβάνει τη μετακίνηση στο πρόγραμμα, τότε θα έχεις πρόβλημα. Στη θέση σου θα έκανα κάποια διευκρινιστικά τηλέφωνα στους σταθμούς αλλά και στον ΕΕΤΑΑ κατόπιν.

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites

"ο σταθμος που μ ενδιαφερει ειναι δομη.. εχω κανει ηδη κανονικα την αιτηση μου..

 

αφου ειναι δημοτικος, ποιος ο λογος της επιδοτησης? για τα τροφεια? και ποσα ειναι πια, αυτα τα τροφεια?"

 

 

ναι, ο λογος ειναι τα τροφεια. παντως, τους δημοτικους παιδικους τους συμφερει να καλυψουν θεσεις μεσω του προγραμματος γιατι παιρνουν πιο πολλα λεφτα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες, θα ήθελα αν κάποια γνωρίζει ως αναφορά την αίτηση στην επιλογή κατηγορίας θέσης δομής παράγραφος Π2 αναφέρει:

 

Α. βρεφικοί - βρεφονηπιακοί -παιδικοί σταθμοί και

Β. βρεφονηπιακοι σταθμοί ολοκληρωμένης φροντίδας

 

ποιά είναι η διαφορά; Δηλαδή και στα 2 υπάρχει το προνήπια 2,5 ετών έως την ηλικία εγγραφής στην υποχρεωτική εκπαίδευση, ποιο από τα 2 επιλέγω και τα 2 ή μόνο το ένα.

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Li2ep3.pngKeoEp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα...

 

φετος ειναι για προνηπιο ο μεγαλος μου γιος..

πηγα στο νηπιαγωγειο,εκανα προεγγραφη,αλλα κατα πασα πιθανοτητα δεν θα παρουν προνηπια φετος...ετσι λοιπον θα κανω αιτηση και στο δημοτικο παιδικο που ειναι κι αυτος πολυ κοντα μας..ομως για να ειμαι λιγο παραπανω καλυμμενη λεω να συμμετασχω κι εγω στο προγραμμα της ΕΕΤΑΑ μεσω ΕΣΠΑ...ηδη ξεκινησα να μαζευω δικαιολογητικα ...και αν δω προκοπη ισως σκεφτω να κανω και του χρονου-πρωτα ο θεος...-για να πανε και τα διδυμα...

 

θα ηθελα λοιπον απο τις μανουλες που το εχουν ψαξει και αλλες χρονιες..η που στελνουν τα παιδακια τους σε σταθμους-νηπιαγωγεια ιδιωτικα και μη..και φυσικα αν γνωριζουν για αυτα που ειναι στο προγραμμα φετος,να μας πουν ποια αξιζει τον κοπο να επισκεφτουμε...

αν και ο χρονος μας ειναι πολυ περιορισμενος με 3 παιδια..θα επρεπε να παμε κι απο κοντα να δουμε σε ποιο σχολειο θα εμπιστευτουμε τα αγγελουδια μας οπως πολυ σωστα ειπατε...

σκεφτομαι ηδη τον μικρο πριγκηπα..ειδα και σε αλλα θεματα οτι αναφερονται καποιες κοπελιες με καλα λογια στο ντεκρολι και στο καπελινο..δυτικα μενουμε..αλλα αν υπαρχει δυνατοτητα μεταφορας δεν θα ειχα προβλημα να ειναι και λιγο πιο μακρια το σχολειο...

 

οποτε περιμενω με αγωνια τις αποψεις σας!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Koρίτσι να σου πω; Το "Καραμελίτσα 2" ΠΟΙΟ είναι; Άνοιξαν κι άλλο;

 

μου φαινεται εχει πεσει μαγειρεμα με τις αδειες και εχουν παρασυρει και τους ανθρωπους της εεταα (που δεν ειναι και η δουλεια τους αλωστε). οι περισσοτεροι στην καλαμαρια - πυλαια - θερμη δηλωσανε σχεδον το συνολο τις δυναμικοτητας, κάποιοι και πανω απο την δυναμυκοτητα (η προκυριξη τους εδινε ενα +10% πανω στην αδεια ΕΑΝ το συνολο της δυναμικοτητας το δινανε στο προγραμμα. Δηλαδη όλοι αυτοι οι σταθμοί ΔΕΝ έχουν ΟΥΤΕ θα πάρουν ουτε ένα ακόμη παιδάκι χωρίς πρόγραμμα???? Θέλουν να το πιστέψουμε??? Για την καραμελίτσα πολύ με τρώει η αγωνία να το ψαξω γιατί μεχρι και τώρα δεν εχω μάθει τίποτε!!! και τι σημαίνει 2 βάρδιες??? ¨οταν φέυγουν τα πρώτα πχ 50 παιδάκια τότε φτάνουν στην τάξη τα επόμενα 50???? Μήπως κάποιες ώρες της ημέρας στιβάζονται διπλά παιδάκια??? δείτε λίγο τις ανάγκες του ωραρίου που έχουμε όλοι μας (εργαζόμενοι και μη) και αναρωτηθείτε λίγο.......

Link to comment
Share on other sites

Εμείς πηγαίνουμε στη Συννεφούλα στη Μπότσαρη!!! Αγαπάμε Συννεφούλα!!!!

 

Έχω ακούσει επίσης καλά λόγια και για τον Νηπιακό Κήπο. Για τα υπόλοιπα της περιοχής όμως, δεν έχω ιδέα… Και δυστυχώς στους προσωρινούς πίνακες, δε γράφει τις διευθύνσεις των παιδικών σταθμών και έχω βρεθεί μπροστά σε ένα χάος!!!!!!!!:shock::shock::shock:

 

`````συνεφούλα στην καρδία - ΝΑΙ- , αλλά στην μπότσαρη???? υπάρχει ακόμη, δεν το κλείσανε... ψιλοερίεπιο μου είχε φανεί πέρυσι..

Link to comment
Share on other sites

Κόρες να κάνω κι εγώ τη χαζή μου ερώτηση?

 

Έψαξα να δω μήπως μπήκε στον εεταα ο παιδικός σταθμός της αμερικάνικης γεωργικής σχολής και δεν είδα τπτ.

 

Μήπως πήρε το δικό σας μάτι κάτι?

 

το πιο πιθανό είναι να μην προλάβανε τις ημερομηνίες για της δομές, καθώς λογικά δεν εχουν ακόμη αδεια επιδη είναι υπο κατασκευεί. Επίσης με τα δίδακτρα που θέλουν να χρεώνουν δεν θαπέφτανε τόσο χαμηλά !!!! στα 3.400-3800

Καλή τύχη με τις επιλογές όλων

Link to comment
Share on other sites

Καλέ κι εγώ κουφάθηκα που το είδα!

Πήρα τηλ. την Αναστασία τώρα και μου είπε ότι είναι καινούργιος, είναι επίσης στην περιοχή μας , θα λειτουργήσει τη νέα σαιζόν.

Είναι επίσης σε μονοκατοικία με κήπο λέει. Την έκοψα λίγο απρόθυμη να μου δώσει πολλές λεπτομέρειες βέβαια: Είναι κι αυτό στην Πλαστήρα λέω , ναι , ναι μου απάντησε.

Δεν την παίρνεις κι εσύ μπας και μάθεις τίποτα παραπάνω???

 

για να μπορεί να λειτουργήσει το σεπτέμβριο και να μπήκε και στο πρόγραμμα σημαίνει πως ΕΧΕΙ ήδη την ΝΕΑ αδεια για τον νεο :confused:χώρο. ΠΟυ σημαίνει με την σειρά του για να έχει παρει την αδεια ειναι ήδη ολοκληρωμένος και άρα και επισκέψιμος και σε κατάσταση λειτουργίας.....

Link to comment
Share on other sites

για να μπορεί να λειτουργήσει το σεπτέμβριο και να μπήκε και στο πρόγραμμα σημαίνει πως ΕΧΕΙ ήδη την ΝΕΑ αδεια για τον νεο :confused:χώρο. ΠΟυ σημαίνει με την σειρά του για να έχει παρει την αδεια ειναι ήδη ολοκληρωμένος και άρα και επισκέψιμος και σε κατάσταση λειτουργίας.....

 

Δεν έχεις δίκιο :

Για την υπαγωγή τους οι σταθμοί μπορούν , αν δεν έχουν ακόμη άδεια , να προσκομίσουν βεβαίωση προέγκρισης άδειας από την περιφέρεια...

Στην τελική κοντός ψαλμός αλληλούια κάνω μια βόλτα στη γειτονιά και μαθαίνω.

Όσο για τη β΄βάρδια που ανέφερες , υπάρχει πρόγραμμα φύλαξης και μετά τις 4:30 το απόγευμα ως τις 8:30 νομίζω το βράδυ, ξέρω ότι και σε άλλους σταθμούς έχουν τμήματα β' βάρδιας.

 

ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ...ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΖΩ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ....Σ'ΑΓΑΠΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...