Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΣΕ ΠΟΙΑ ΗΛΙΚΙΑ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΓΕΡΝΑΝΕ ΤΕΛΙΚΑ??


Eva333

Recommended Posts

ειμαι 26 ο συντροφος 43 ειμαστε στο σπιτι αρκετες ωρες την ημερα και ειδικα αυτον τον μηνα μεχρι και τον νοεμβρη που θα ξαναρχισουμε τις χειμωνικες εργασιες

καθετε στον υπολογιστη συνεχεια και δεν εχει διαθεση να ασχοληθει με το παιδι

ειναι οπως σου βγει

 

Έτσι ήταν όμως ο χαρακτήρας του ή πιστεύεις οτι "βαρυνε" και λόγω ηλικίας?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Με τον άντρα μου εχω 11 χρονια διαφορά.Εγω 29 αυτος 40.Εχει ορεξη για τα πάντα απτο να ασχοληθεί με τα παιδια να παίξει με τον 2χρονο γιο μας,να τον κάνει μπανιο,να τον παει βόλτα,να τον ταισει (το ένα ειναι νεογεννητο και το θηλάζω περισσοτερο).2 φορες την εβδομαδα πηγαινει και παίζει ποδοσφαιρο σε 5x5 και το καλύτερο οτι εχει τρελλή διάθεση για sex.Μάλλον εγω ειμαι λίγο πεσμενη απο διαθεση λογο καθημερινής κουρασης στο σπιτι με τις δουλειες.Εχω και την μπεμπα τωρα που πρεπει να την θηλαζω σχεδον καθε 3 ωρες.Οποτε δεν είναι πάντα θέμα ηλικίας αλλα διάθεσης και χαρακτήρα.

Link to comment
Share on other sites

Δυο γέροι συγκρίνουν τη σεξουαλική τους ζωή:

- Μπορώ ακόμη να κάνω έρωτα δύο φορές!

- Και ποιά φορά σ' αρέσει περισσότερο;

- Χμ, νομίζω το χειμώνα είναι καλύτερα.

:lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έτσι ήταν όμως ο χαρακτήρας του ή πιστεύεις οτι "βαρυνε" και λόγω ηλικίας?

 

τον ηξερα 5 χρονια πριν αποκτησουμε παιδι

σε οτι αφορα τα παιδια μαλλον ετσι εμαθε απο τοιυτς δικους του γονεις

γιατι ακομα και στην εγκυμοσυνη δεν εδειχνε πολυ ενδειαφερων ουτε οταν ηταν νεογενητη η μικρη ουτε γενικα πολυενδιαφερετε οποτε ειναι θεμα χαρακτηρα πιστευω

Link to comment
Share on other sites

Dalia μπορεις να αναλυσεις γιατι δεν θα επέλεγες αρκετα μεγαλύτερο άντρα?

 

Xμ, δε νομίζω ότι μπορώ να αναλύσω..πες ότι είναι θέμα γούστου...

παρόλλο που με φλέρταραν μεγαλύτεροι άντρες....ΔΕΝ με τίποτα...

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά πιστεύω πως είναι θέμα χαρακτήρα και όχι τόσο θέμα ηλικίας..

κυριώς όμως θα συμφωνήσω με την κοπέλα που είπε νωρίτερα πως έχει να κάνει και το πόσο συνειδητά γίνεται κάποιος γονιός, κάτι το οποίο ισχύει 100%.

εγώ με τον άντρα μου έχουμε δύο εβδομάδες διαφορά...η ηλικία μας είναι ίδια αλλά ειλικρινά η διάθεση μας διαφέρει πάρα πολύ!!!!!!

Vyf0p2.png

Εσύ 'σαι μόνο που μπορείς να μπαίνεις στη σιωπή μου ν' ακούς την κάθε σκέψη μου πριν να στην πει η φωνή μου

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...