Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Πολύποδας


Recommended Posts

Η αλήθεια είναι οτι παίζει ρόλο σε ποια μέρα του κύκλου είσαι και συνήθως προτιμάτε η αρχή του κύκλου γιατί είναι όλα 'ξεπρισμένα' και ο γιατρός μπορεί να δει καλύτερα τι γίνεται εκεί μέσα! Όσο για το αν θα φανεί τόσο νωρίς, έχεις δίκιο, αλλά κάτι παραπάνω θα ξέρουν αυτοί εκεί, εδώ έχουν βγάλει τεστάκι στο φαρμακείο που βλέπεις αν είσαι έγκυος 5μέρες μετά τη σύλληψη!!

:cool:

Life is too short to be boring!!!

:wink:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 586
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Niki μην στεναχωριέσαι που αδιαθέτησες.Κάθε εμπόδιο για κάλό που λένε.Αν όντως είναι πολύποδας να το βγάλεις να ξεμπερδεύεις και με αυτό και μέτα βλέπεις τα επόμενα βήματα σου!!!

 

 

monicaa σε ευχαριστω.Πηρα και τις καλλιεργειες κι εκει ολα ειναι αρνητικα..Αυριο θα παω να δω το γιατρο και θα εχω νεοτερα..Φιλακια πολλα

Link to comment
Share on other sites

τι να πω βρε παιδι μου. καλα κ γιατι δεν μου ειπε τιποτα ο γιατρος?

αυριο που θα παω για τις αιματολογικες θα ρωτησω κ στην κλινικη να δω τι θα μου πουνε. αληθεια θα χρειαστουν κ δειγμα ουρων? πρεπει να ειναι τα πρωινα ή δεν εχει σημασια?

Link to comment
Share on other sites

Dimitroula82 δεν έχει σημασία αν είναι τα πρωινά ή όχι. Εγώ να φανταστείς πήγα στην κλινική το απόγευμα της προηγούμενης της επέμβασης μέρα και έδωσα κανονικά αίμα και ούρα. Το μόνο που μου είχαν πει ήταν να προσπαθήσω να μη φάω κάτι 2-3ώρες πριν πάω και έτσι έκανα.Πάντως ρώτα το αυτό για τον κύκλο γιατί πρώτη φορά το ακούω αυτό από εσένα!!Μήπως ο γιατρούλης βιάζεται να σε ξεπετάξει για να πάει Χριστουγεννιάτικες διακοπούλες??!!!Ελπίζω πως όχι αλλά δε χάνεις τίποτα να ρωτήσεις και αν σε ικανοποιήσει η απάντησή του τότε οκ!!

:cool:

Life is too short to be boring!!!

:wink:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

dimitroula82 μην φοβασε και εγω ετσι φοβουμουν και πριν μια βδομαδα τον εβγαλα και τωρα σκεφτομαι ποσο υπερβολικη ημουνα την προηγουμε τεταρτη :) δεν ειναι τπτ και δεν θα πονεσεις καθολου.ηδη εχω αναρρωσει αρκετα, παρολο που πηγα δουλεια ενω ειχα ακομα ανναρωτικη και ειδικα σημερα σηκωσα και μια κουτα και δεν προσεχα καθολου.

μην αγχωνεσε και ολα θα σου πανε μια χαρα.

καλη επιτυχια σου ευχομαι και εγω με τη σειρα μου.

Link to comment
Share on other sites

τελικα κοριτσακια μου τζαμπα το αγχος μου,παλι καλα βεβαια..δεν υπαρχει τιποτα απο τη σκια που ειχε δει ο γιατρος ολα ηταν πεντακαθαρα(απο το θεμα του πολυποδα).Κοριτσια αυτο που εκανα ακομα ειναι καποια εξεταση pcr με ιστο περιοδου για χλαμυδια μου ειπε ο γιατρος μου πως τα μονα που ισως να μην εντοπιστουν απο την καλλιεργεια ειναι τα χλαμυδια.Το μυκοπλασμα και ουρεοπλασμα ανυχνευονται και οντως κοριτσια μου το επιβεβαιωσε κι αλλος γιατρος αυτο.Πηγα στο Locus medicus,μου ειπαν πως ειναι πολυ καλο κεντρο.Ο λόγος που την εκανα ηταν επειδη το τεστ παπ εδειξε τραχιλιτιδα αλλα οι καλλιεργειες ηταν ολες οκ.Αχ κοριτσια μου πολλα χρονια κανω καλλιεργεια κολπικου υγρου μαζι σχεδον με το τεστ παπ,και δεν ειχα ποτε τιποτα.Ελπιζω και σε αυτη την εξεταση να ειναι ολα καλα γιατι αν ειναι ολα οκ την αλλη εβδομαδα θα μπορεσω να κανω την υστεροσαλπιγγογραφία.

Link to comment
Share on other sites

αντε μπραβο νικη. ευτυχως που δεν ηταν πολυποδας. καλα αποτελεσματα κ στις υπολοιπες εξετασεις!!

εγω κοριτσια βρεθηκα προ μεγαλης εκπληξεως χθες. εκανα υστεροσκοπηση για να αφαιρεσουμε τον πολυποδα κ τελικα μου ανακοινωσαν οτι δεν εχω πολυποδα κ οτι η σκια που βλεπαμε στον υπερηχο ηταν επειδη σε εκεινο το σημειο η κοιλοτητα της μητρας μου ειναι πιο καμπυλωτή.

μονο που δεν εβαλα τα κλαματα οταν μου το ειπαν. στην αρχη σκεφτομουνα οτι μπηκα τζαμπα σε ολη αυτη τη διαδικασια χωρις να εχω τιποτα τελικα, αλλα μετα σκεφτηκα οτι αν δεν σιγουρευομουνα για το αν εχω πολυποδα ή οχι θα ειχα σκασει.

τελοσπαντων μου ειπαν οτι αφαιρεσαν λιγο απο την κοιλοτητα ωστε να μην κανει αυτην την καμπυλη κ να ειναι εντελως λεια η μητρα μου.

οσο για την επεμβαση η αληθεια ειναι οτι δεν ποναει καθολου. μολις συνηλθα απο τη ναρκωση ημουνα μια χαρα.

Link to comment
Share on other sites

αντε μπραβο νικη. ευτυχως που δεν ηταν πολυποδας. καλα αποτελεσματα κ στις υπολοιπες εξετασεις!!

εγω κοριτσια βρεθηκα προ μεγαλης εκπληξεως χθες. εκανα υστεροσκοπηση για να αφαιρεσουμε τον πολυποδα κ τελικα μου ανακοινωσαν οτι δεν εχω πολυποδα κ οτι η σκια που βλεπαμε στον υπερηχο ηταν επειδη σε εκεινο το σημειο η κοιλοτητα της μητρας μου ειναι πιο καμπυλωτή.

μονο που δεν εβαλα τα κλαματα οταν μου το ειπαν. στην αρχη σκεφτομουνα οτι μπηκα τζαμπα σε ολη αυτη τη διαδικασια χωρις να εχω τιποτα τελικα, αλλα μετα σκεφτηκα οτι αν δεν σιγουρευομουνα για το αν εχω πολυποδα ή οχι θα ειχα σκασει.

τελοσπαντων μου ειπαν οτι αφαιρεσαν λιγο απο την κοιλοτητα ωστε να μην κανει αυτην την καμπυλη κ να ειναι εντελως λεια η μητρα μου.

οσο για την επεμβαση η αληθεια ειναι οτι δεν ποναει καθολου. μολις συνηλθα απο τη ναρκωση ημουνα μια χαρα.

 

dimitroula82,κοριτσακι μου τζαμπα ταλαιπωρηθηκες?Περιεργα μου ακουγονται ολα αυτα.Δεν στο επιβαιβεωσε στα τελη της περιοδου αν ηταν η οχι πολυποδας ή εμπαση περιπτωση αν ηταν κατι που επρεπε να βγει ή οχι?Τέλος παντων μια οτι μετα τι μεση του κυκλου σου ειπε να κανεις την υστεροσκοπιση,μια αυτο,τι να πω.Κοιταξε το λιγάκι ομως, ρωτησε και κανεναν αλλο γιατρο, μια δευτερη γνωμη δεν κανει κακο.Να προσεχεις..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια και η εξεταση για τα χλαμυδια ηταν αρνητικη.Γιουπι ...!!!Δοξασι ο Θεος.Παω για σαλπιγγογραφια την Τεταρτη το πρωι στο Μητερα.Ανυσηχω λιγακι και φοβαμαι λιγακι,αλλα το σιγουρο ειναι πως θελω να την κανω.

Link to comment
Share on other sites

monicca και υπολοιπα κοριτσια την εκανα την σαλπιγγογραφια..πονεσα ενιωθα οτι θα σβησω ναι μεν ηταν πονοι περιοδου αλλα ενιωθα οτι χανομαι απο τη ζαλαδα...αλλα αυτο δεν ειναι το χειροτερο..το χειροτερο ειναι οτι η μια μου σαλπιγγα ειναι τελειως κλειστη..και η αλλη ναι μεν εχει καποια μικρη διαβατοτητα αλλα το μηκος της-μακρος της ειναι πολυ μεγαλο και δυσκολευει τα πραγματα ακομα περισσοτερο.Ο γιατρος μου επαθε πλακα,με τετοια καλη κλινικη εικονα που ειχω,με εξετασεις ολες καθαρες,χωρις κανενα χειρουργειο στη ζωη μου,πιστευε οτι ειναι θεμα μηνων να μεινω εγκυος.Κοριτσια τρελαθηκα με επιασαν τα κλαματα,καταλαβα οτι κατι συμβαινει στη μεση της εξέτασης οταν ο γιατρος μου με ρωτησε αν ειχα ποτε σαλπιγγιτιδα,του ειπα ποτε,ποτε δεν ειχα διαπιστωμενη σαλπιγγιτιδα και παντα ημουν απολυτα τυπικη στον γυναικολογικο ελεγχο,τεστ παπ-καλλιεργειες κολπικου υγρου-υπερηχος παντα ολα πολυ καλα,ακομα και τωρα η pcr σε ιστο περιοδου αρνητικη για χλαμυδια.Με επιασαν τα κλαματα δεν μπορουσα να σταματησω μας μιλησε ο γιατρος για εξωσωματικη..χωρις να αποκλειει βεβαια και καποιο θαυμα!(σαν θαυμα το αναφερω εγω αυτος προσπαθουσε να μας δωσει κουραγιο με διαφορα λογια και πως τιποτα δεν τελειωσε)παντως με παραπεμπει πλεον σε αλλον γιατρο..τι να πω

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα. είμαι νέο μέλος και θα ήθελα κι εγώ να μοιραστώ τις ανησυχίες μου. με τον άντρα μου προσπαθούμε για παιδάκι από τον ιούλιο. δυστυχώς μέχρι τον οκτώβριο δεν καταφέραμε τίποτα και αποφασίσαμε ενστικτωδώς να κάνουμε κάποιες εξετάσεις. αρχικά πήγα σε γυναικολόγο, ο οποίος με εξέτασε και μου είπε πως είμαι μια χαρά και στη συνέχεια ο άντρας μου έκανε σπερμοδιάγραμμα και τα αποτελέσματα δεν ήταν ιδιαιτέρως καλά. αυτό με ώθησε να επισκεφτώ άλλον γυναικολόγο, που είχα ακούσει ότι ήταν πολύ καλός και δυστυχώς μου βρήκε στη μήτρα έναν πολύποδα εννέα χιλιοστών, τον οποίο και αφαίρεσα αρχές δεκέμβρη. μου είπε να προσπαθήσουμε για παιδί μόλις μου έρθει ξανά περίοδος, καθώς το δικό μου πρόβλημα ήταν πολύ σοβαρότερο από του συζύγου μου και αν δεν υπήρχε θα μπορούσα να είχα συλλάβει. είμαι πολύ απογοητευμένη γενικά και δεν ξέρω που θα καταλήξει όλο αυτό. αν δεν συλλάβω στο επόμενο τρίμηνο, με συμβούλευσε να προχωρήσουμε σε σπερματέγχυση. ελπιζω να μην υποβληθώ σε όλες αυτές τις διαδικασίες. τώρα έχω γόνιμες μέρες και θα δούμε αν γίνει κάτι...

συνήθως μετά από πόσο καιρό μετά την αφαίρεση πολύποδα μπορεί να μείνεις έγκυος;

συγγνώμη αν σας κούρασα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

monicca και υπολοιπα κοριτσια την εκανα την σαλπιγγογραφια..πονεσα ενιωθα οτι θα σβησω ναι μεν ηταν πονοι περιοδου αλλα ενιωθα οτι χανομαι απο τη ζαλαδα...αλλα αυτο δεν ειναι το χειροτερο..το χειροτερο ειναι οτι η μια μου σαλπιγγα ειναι τελειως κλειστη..και η αλλη ναι μεν εχει καποια μικρη διαβατοτητα αλλα το μηκος της-μακρος της ειναι πολυ μεγαλο και δυσκολευει τα πραγματα ακομα περισσοτερο.Ο γιατρος μου επαθε πλακα,με τετοια καλη κλινικη εικονα που ειχω,με εξετασεις ολες καθαρες,χωρις κανενα χειρουργειο στη ζωη μου,πιστευε οτι ειναι θεμα μηνων να μεινω εγκυος.Κοριτσια τρελαθηκα με επιασαν τα κλαματα,καταλαβα οτι κατι συμβαινει στη μεση της εξέτασης οταν ο γιατρος μου με ρωτησε αν ειχα ποτε σαλπιγγιτιδα,του ειπα ποτε,ποτε δεν ειχα διαπιστωμενη σαλπιγγιτιδα και παντα ημουν απολυτα τυπικη στον γυναικολογικο ελεγχο,τεστ παπ-καλλιεργειες κολπικου υγρου-υπερηχος παντα ολα πολυ καλα,ακομα και τωρα η pcr σε ιστο περιοδου αρνητικη για χλαμυδια.Με επιασαν τα κλαματα δεν μπορουσα να σταματησω μας μιλησε ο γιατρος για εξωσωματικη..χωρις να αποκλειει βεβαια και καποιο θαυμα!(σαν θαυμα το αναφερω εγω αυτος προσπαθουσε να μας δωσει κουραγιο με διαφορα λογια και πως τιποτα δεν τελειωσε)παντως με παραπεμπει πλεον σε αλλον γιατρο..τι να πω

 

Niki μου ότι τίποτα δεν τέλειωσε αυτό είναι το μόνο σίγουρο.Η επιστήμη έχει προχώρησει όσο δεν φανταζόμαστε.όσο μπορείς προσπάθησε να ηρεμήσεις - το ξέρω ότι δεν είναι καθόλου εύκολο - αλλά πρέπει να είμαστε δυνατές για να προχωρήσουμε στον αγώνα μας.Για μένα άσε να περάσουν οι γιορτές και να πας και σε άλλον γιατρό να δεις τι θα σου πει και πως πρέπει να συνεχίσεις.Κοριτσάκι μου μην απογοητεύεσαι εδώ είμαστε εμείς να σε βοηθήσουμε και να στηρίξουμε η μία την άλλη.¨ενα έχω να σου πω η αδερφή μιας συναδέλφου μου και με τις 2 σαλπιγγες κλειστές και με ενα σωρό προβλήματα εκεί που δεν το περίμενε έμεινε έγκυος φυσιολογικά και τώρα έχει ένα γιο 8 μηνών.Οταν το έμαθε ο γιατρός της ειλικρινά δεν το πίστευε!!!!!Ούτε και η ίδια βέβαια....

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα. είμαι νέο μέλος και θα ήθελα κι εγώ να μοιραστώ τις ανησυχίες μου. με τον άντρα μου προσπαθούμε για παιδάκι από τον ιούλιο. δυστυχώς μέχρι τον οκτώβριο δεν καταφέραμε τίποτα και αποφασίσαμε ενστικτωδώς να κάνουμε κάποιες εξετάσεις. αρχικά πήγα σε γυναικολόγο, ο οποίος με εξέτασε και μου είπε πως είμαι μια χαρά και στη συνέχεια ο άντρας μου έκανε σπερμοδιάγραμμα και τα αποτελέσματα δεν ήταν ιδιαιτέρως καλά. αυτό με ώθησε να επισκεφτώ άλλον γυναικολόγο, που είχα ακούσει ότι ήταν πολύ καλός και δυστυχώς μου βρήκε στη μήτρα έναν πολύποδα εννέα χιλιοστών, τον οποίο και αφαίρεσα αρχές δεκέμβρη. μου είπε να προσπαθήσουμε για παιδί μόλις μου έρθει ξανά περίοδος, καθώς το δικό μου πρόβλημα ήταν πολύ σοβαρότερο από του συζύγου μου και αν δεν υπήρχε θα μπορούσα να είχα συλλάβει. είμαι πολύ απογοητευμένη γενικά και δεν ξέρω που θα καταλήξει όλο αυτό. αν δεν συλλάβω στο επόμενο τρίμηνο, με συμβούλευσε να προχωρήσουμε σε σπερματέγχυση. ελπιζω να μην υποβληθώ σε όλες αυτές τις διαδικασίες. τώρα έχω γόνιμες μέρες και θα δούμε αν γίνει κάτι...

συνήθως μετά από πόσο καιρό μετά την αφαίρεση πολύποδα μπορεί να μείνεις έγκυος;

συγγνώμη αν σας κούρασα

 

 

Μαριτούλα καλώς όρισες στην παρέα μας.Μην απελπίζεσαι.Εξάλλου προσπαθήτε λίγο διάστημα οπότε ποτέ δεν ξέρεις.Εμένα ο γιατρός μου είχε πει μόλις αφαίρεσα τον πολύποδα να ξεκινλησω προσπάθειες αφού αδιαθετήσω και μετά.

Link to comment
Share on other sites

Μόνικα σε ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου. είναι αλήθεια ότι κι εμένα μου είπε ο γιατρός να προσπαθήσω μετά την πρώτη περίοδο. απλά απογοητεύομαι εύκολα εκ φύσεως και τα βλέπω αρνητικά. σου εύχομαι πάντως καλή χρονιά και το νέο έτος να μας βρει με ένα μωράκι.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια. Χρονια Πολλα σε ολες σας!!

νικη μου μην απογητευεσαι. η μονικα εχει απολυτο δικιο. καμια φορα η φυση μας δυσκολευει πολυ στο να αποκτησουμε το μωρο που ονειρευομαστε, αλλα υπαρχουν πλεον αλλοι τροποι που το ονειρο μπορει να γινει πραγματικοτητα.

αλλωστε εχεις μια σαλπιγγα ανοιχτη, μην το ξεχνας. ακομη ολα ειναι πιθανα.

μαριτουλα καλωσηρθες..

καταλαβαινω απολυτα την αγωνια σου. κ εμεις απο το καλοκαιρι προσπαθουμε κ πριν 1 εβδομαδα εκανα κ εγω υστεροσκοπηση. εμενα ο γιατρος μου ειπε να περασουν 3 βδομαδες απο την επεμβαση κ μετα μπορουμε να εχουμε κανονικα επαφες. ευτυχως που θα πεσει just στις γονιμες μερες κ δεν θα χασω μηνα.

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ να εχουμε με πολλες ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ...!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημητρούλα σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σου! απλά είμαι ακόμη στενοχωρημένη αφενός διότι ο πρώτος γυναικολόγος δεν είδε τίποτα με αποτέλεσμα να ταλαιπωρούμαστε χωρίς λόγο και αφετέρου γιατί ο άντρας μου έχει κάποιο πρόβλημα με το σπέρμα. βέβαια ο γιατρός είπε ότι υπάρχει πιθανότητα να συλλάβουμε φυσιολογικά. αρχίσαμε αυτή την εβδομάδα την προσπάθεια. ο χρόνος θα δείξει. σου εύχομαι πάντως καλή χρονιά και το νέο έτος να σου φέρει όσα επιθυμείς και κυρίως ένα μωράκι! το ίδιο και σε όλες τις κοπέλες του forum

Link to comment
Share on other sites

Νίκη μου καλημέρα και καλή χρονιά. Μην απογοητεύεσαι που η μια σάλπιγγα είναι κλειστή. αυτό δεν σημαίνει ότι δεν θα κάνεις μωράκι. η πρώτη μου ξαδέλφη είχε μια σάλπιγγα κλειστή και ενώ ήταν έτοιμη να κάνει σπερματέγχυση ή εξωσωματική (δεν είμαι σίγουρη) τον επόμενο μήνα μετά από κάποιο καιρό προσπαθειών, δεν της ήρθε περίοδος και ήταν έγκυος! Σου εύχομαι να συμβεί το ίδιο και σε σένα και το νέο έτος να σε βρει με ένα μωράκι

Link to comment
Share on other sites

μακαρι να τα καταφερετε μαριτουλα! καλη προσπαθεια..;)

εμας ο γιατρος εχει δωσει profertil στον αντρα μου για ενδυναμωση του σπερματος κ για αυξηση του αριθμου σπερματοζωαριων.

σε μενα ειδε οτι μια τιμη στον θυρεοειδη η TSH ειναι λιγο υψηλη. παρολο που ειναι λεει μεσα στις φυσιολογικες τιμες, πρεπει να πεσει λιγο ωστε να ειμαι πιο γονιμη. γι'αυτο μου εδωσε κ μενα ενα χαπακι την ημερα.

βεβαια αυτα αρχιζουν κ εχουν δραση μετα απο κανα 2μηνο.

θα φανει στο χειροκροτημα....!!!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου σας ευχαριστω πολυ,την Τριτη θα παω σε αλλο γιατρο να μιλησω μαζι του να δω και αυτος τι βλεπει,θελω να πιστευω οτι ολα θα γινουν, απλα και αυτη η σαλπιγγα που ειναι ανοιχτη εχει μικρη διαβατοτητα και ειναι στο μηκος της πολυ μακρια..αλλα ποτε δεν ξερεις,θα δω τι θα μου πει κι ο αλλος γιατρος και θα σας πω σιγουρα..σας ευχαριστω ολες σας και ελπιζω για ολες μας να εχουμε ευχαριστα το 2012!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

καλημέρα κορίτσια.καλή χρονιά σε όλες σας.

προχτές επισκέφτηκα τον γιατρό μετά από 24 μέρες απο την υστεροσκόπηση που έκανα.

επειδή είχα περίοδο στις 15 μέρες που μου είχε πεί να πάω θεώρησα σωστό από μόνη μου να παώ όταν μου τελειώσει για να με εξετάσει.ο γιατρός που επέλεξα να με χειρουργήσει ηταν ο πατέρας και όχι ο γιός που προσπαθεί να γίνει γνωστό από τις πλάτες του πατέρα.

πρίν συφωνήσω με το γιατρό είπα να μου την κάνει "ο πατέρας" που αυτός με εξέτασε και είχε μεγαλύτερη πείρα και σαν 1ο χειρουργίο μου ήθελα κάποιον έμπειρο.

έφτασε η μέρα! πάω στο ιατρείο δυστυχώς με οδήγησαν στο γραφείο του γιού.

έρχετε συστηθήκαμε και περίμενα τι θα μου πεί.είδαμε μαζί τον dvd. μου είπε ότι έκανε εκείνος την επεμβασή με την επίβλεψη του πατέρα του.τέλικα έγινε υστεροσκόπηση και απόξηση μαζί.τον ρώτησα γιατί αφού είχαμε συμφωνήσει μόνο υστεροσκόπηση.μου απαντησέ έτσι γίνετε πάντα.( το προαισθημα μου βγήκε τελικά παρόλο που δεν ήθελα απόξηση) δεν μου έδωσε το dvd, ούτε αντίγραφο που μου είπε. η ιστολογίκη δεν είναι ετοιμή ακόμα και δεν ήξερα να μου απαντήση πότε θα είναι έτοιμη. (δυστυχώς τον πλήρωσα πρίν την πάρω)

το κυριότερο δεν με εξέτασε καθόλου!!! τον ρώτησα και μου είπε δεν χρειάζετε... αν είναι δυνατόν!!!! μια επανεξέταση πάντα γίνετε και στο ποιο ασήμαντο γιατρό να πας.έτσι δεν είναι? κάνω κάποιο λάθος?

χμ..... μέτα από όλα αυτά πρέπει να τον έχω γυναικολόγο?τυφλή εμπιστοσύνη δεν υπάρχει ύστερα από αυτό που έπαθά δυστυχώς.

Link to comment
Share on other sites

Βρε κοπελα μου γτ εφυγες πληρωσες χωρις να παρεις τα βιντεο σου και να σε εξετασει??Παρε τηλ τον πατερα και κλεισε μαζι του ραντεβου.Αν αλλαξεις γιατρο θα σου ζητησουν τα βινετο της λαμπαροσκοπησης για να εχουν μια ιδεα!Οποτε πρεπει να το φροντισεις αμεσα.Εμενα τα βιντεο μου τα ειχαν δωσει με το που τελειωσα το χειρουργειο!!Και ηταν και οικογενειακος γιατρος οποτε θα μπορουσε να μου τα δωσει αναπασα στιγμη!!!Βεβαια σε καταλαβαινω οτι εκεινη τη στιγμη νιωθουμε αβολα να ρωτησουμε η να απαιτησουμε και μετα τα σκεφτομαστε και νευριαζουμε!Ομως μπορεις και τωρα να ξαναπας.Και δεν καταλαβα για πιο λογο πληρωσες αφου Δεν σε εξετασε..Δεν σου εδωσε τα βινετο..Δεν σου εδωσε τα αποτελεσματα!!!Ετσι για να ειχαμε να λεγαμε δηλ να βγαλει και το παιδι το χαρτζηλικι του!!Και για το ερωτημα αποδειξη σου εδωσε???Και ποσα πληρωσες αν επιτρεπεται για να σου πει ενα δεν ξερω!!Συγνωμη που σε φουντωνω απλα ετσι εκανα και εγω και την πατησα και πλεον δεν χαριζομαι σε κανεναν!!

FvxMp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...