Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

θέλω να αγοράσω κορμάκια για την μπεμπίτα μου και είχα δει οτι εχει πολυ καλά ο πυτζαμα παρτυ που τον χρησημοποιείται αλλά δεν τον βρίσκω:(

Μηπως κάποια να μου στείλει το λίνκ???????ευχαριστώ;)

9Onsp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσάκια σορρυ που επαναλαμβάνομαι, μηπως γνωρίζει καμία??εστω και ελληνικό σαιτ, αρκεί να ειναι σχετικά οικονομικά.

 

κοριτσάκια καλησπερα, για ριξτε κανενα εμπιστο site για διπλά οικονομικά σεντόνια για την πεθερούλα!!!

 

βρήκα στα mandco, τα εχει μηπως δοκιμάσει καμια κοπέλα? ή κανενα αλλο site?

 

βρήκα και στο ΑΜΑΖΟΝ, αλλα μου βγαζει πολλα εξοδα, ενω επιλέγω ως πωλητή το amazon.com και ειναι ανω των 25λιρών.Μηπως ξερει καμια κοπέλα τι παιζει?

Link to comment
Share on other sites

θέλω να αγοράσω κορμάκια για την μπεμπίτα μου και είχα δει οτι εχει πολυ καλά ο πυτζαμα παρτυ που τον χρησημοποιείται αλλά δεν τον βρίσκω:(

Μηπως κάποια να μου στείλει το λίνκ???????ευχαριστώ;)

http://www.ebay.co.uk/sch/nmcd45/m.html?_trkparms=algo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D2%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D4882463307445391456&item=250920320222&_trksid=p5197.m7&_trksid=p4340.l2562

3ltxp3.png?NMdWW70Y

 

z9s1p3.png?zs5gAV1N

Link to comment
Share on other sites

Γενικά μέχρι να αρχίσει να σηκώνεται και να φέρνει βόλτες, δεν σου συστήνω τα συγκεκριμένα. Εμείς κάθε φορά που του τα έβαζα βγαίναν τα κακά μέχρι τον λαιμό κι αντί για αλλαγή πάνας τον έκανα και μπάνιο!

Θα έπαιρνα στη θέση σου αυτά http://www.amazon.co.uk/Pampers-Baby-Size-Midi-Nappies/dp/B0043M6AZ0/ref=sr_1_6?ie=UTF8&qid=1323853458&sr=8-6

Ταμάρ μιας και τα παιδάκια μας είναι συνομήλικα να σου πω την γνώμη μου!Στην μικρή μου ειναι τώρα μια βδομάδα που έπαψα να της φοράω το νο 3 και προχώρησα στο 4.Την καλύπτουν καλύτερα νομίζω.Διαρροές δεν είχαμε ποτέ μέχρι τώρα αλλά την αλλάζω συχνά, δηλ στο 3ωρο άντε 4ωρο το πολύ.Το βράδυ τώρα που κοιμάται πολλές ώρες συνεχόμενα και δεν θέλω να την ξυπνάω για αλλαγή πάνας χρησιμοποιώ τα λίμπερο νο4 που είναι πιο απορροφητικά και την κρατάνε στεγνή μέχρι το πρωι!Ελπίζω να βοήθησα!!:D

3ltxp3.png?NMdWW70Y

 

z9s1p3.png?zs5gAV1N

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια σετ για λικνο με παντα ολοκληρη και κουνουπιερα οπωσδηποτε που να ψαξω? εχω φαει το τοπο και ολοκληρη παντα γιοκ.... κατι βρηκα στο babybutt.de αλλα ακριβα πολυ.........

 

Irida εγω πάντως πήρα αυτό: http://www.babyartikel.de/produkt/wiegen/kp_family_komplettset_wiege_marie_schlummerbaer_weiss, και εμεινα απολύτως ευχαριστημένη από την ποιότητα (είναι μασιφ ξύλο και στην τιμη ειναι ο ουρανος, το στρώμα η πάντα και παπλωματοθήκη).

 

σ'ευχαριστω, πηρε ομως λικνο 120 ευρω απο ΗΡΑ, δεν ηθελε αυτα με το ενα ποδι οπως στη φωτο.... επειδη γερμανικα δε ξερω γρι μπας κ στο σαιτ που εβαλες εχει σετ για λικνο?

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσάκια σορρυ που επαναλαμβάνομαι, μηπως γνωρίζει καμία??εστω και ελληνικό σαιτ, αρκεί να ειναι σχετικά οικονομικά.

 

κοριτσάκια καλησπερα, για ριξτε κανενα εμπιστο site για διπλά οικονομικά σεντόνια για την πεθερούλα!!!

 

βρήκα στα mandco, τα εχει μηπως δοκιμάσει καμια κοπέλα? ή κανενα αλλο site?

 

βρήκα και στο ΑΜΑΖΟΝ, αλλα μου βγαζει πολλα εξοδα, ενω επιλέγω ως πωλητή το amazon.com και ειναι ανω των 25λιρών.Μηπως ξερει καμια κοπέλα τι παιζει?

 

Είσαι σίγουρη?? :rolleyes:

 

http://www.amazon.co.uk/s/ref=sr_nr_p_n_size_browse-bin_mrr_0?rh=n%3A11052681%2Cn%3A%213147411%2Cn%3A10709121%2Cn%3A11716391%2Cn%3A11716591%2Cp_n_size_browse-bin%3A372332011&bbn=11716591&ie=UTF8&qid=1323860008&rnid=372330011#/ref=sr_nr_p_6_5?rh=n%3A11052681%2Cn%3A%213147411%2Cn%3A10709121%2Cn%3A11716391%2Cn%3A11716591%2Cp_n_size_browse-bin%3A372332011%2Cp_6%3AA3P5ROKL5A1OLE&bbn=11716591&ie=UTF8&qid=1323860018&rnid=367777011

 

Αυτά ειναι ολα για διπλό κρεββάτι double με λάστικο ή χωρίς, μαλλον κάτι κάνεις λάθος γιατι οτι κ αν εβαλα στο καλάθι μου εχει την επιλογή να μου το στείλει δωρεάν....

Η οδηγία για το πως διαλέγω πωλητή το αμαζον βρισκεται στο λινκ με το οδηγιες κτλπ στην υπογραφή μου

 

Link to comment
Share on other sites

βρήκα και στο ΑΜΑΖΟΝ, αλλα μου βγαζει πολλα εξοδα, ενω επιλέγω ως πωλητή το amazon.com και ειναι ανω των 25λιρών.Μηπως ξερει καμια κοπέλα τι παιζει?

 

καταρχας μπαινεις σε λαθος σαιτ.... αυτο ειναι το αμερικανικο!

μπες www.amazon.co.uk

εχω ενα πωλητη εβαυ με διπλα σεντονια δενε χω ψωνισει ομως ποτε, θες να στο δωσω?

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

καταρχας μπαινεις σε λαθος σαιτ.... αυτο ειναι το αμερικανικο!

μπες www.amazon.co.uk

εχω ενα πωλητη εβαυ με διπλα σεντονια δενε χω ψωνισει ομως ποτε, θες να στο δωσω?

 

δυστυχώς δεν το εχω μελετήσει καθόλου το ebay!μαλλον καμια βλακεία θα εκανα. να ρωτησω πως ξεχωρίζω ποια εχουν και ποια δεν εχουν λαστιχο, εγω τα θελω διχως λαστιχο, τι πρεπει να γραφει?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοιτα, οτι λεει fitted ειναι με λαστιχο......... φανταζομαι τα αλλα δε λενε τιποτα.... ή γραφουν plain....

 

edit: το βρηκα... flat τα λενε! στο λινκ που σου βαλε η ελενα ειναι http://www.amazon.co.uk/gp/search/ref=sr_nr_p_n_style_browse-bin_mrr_1?rh=n%3A11052681%2Cn%3A%213147411%2Cn%3A10709121%2Cn%3A11716391%2Cn%3A11716591%2Cp_n_size_browse-bin%3A372332011%2Cp_6%3AA3P5ROKL5A1OLE%2Cp_n_style_browse-bin%3A373029011&bbn=11716591&ie=UTF8&qid=1323861358&rnid=372345011

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

δυστυχώς δεν το εχω μελετήσει καθόλου το ebay!μαλλον καμια βλακεία θα εκανα. να ρωτησω πως ξεχωρίζω ποια εχουν και ποια δεν εχουν λαστιχο, εγω τα θελω διχως λαστιχο, τι πρεπει να γραφει?

 

αν μπεις στο λινκ που σου έβαλα ποιο πάνω για να σε βοηθήσω

 

λεει πανω fitted =λάστιχο και flat= χωρίς λάστιχο

 

Link to comment
Share on other sites

αν μπεις στο λινκ που σου έβαλα ποιο πάνω για να σε βοηθήσω

 

λεει πανω fitted =λάστιχο και flat= χωρίς λάστιχο

 

ναι αυτά μελετάω τωρα, να κανω και μια αλλη επισης χαζή ερωτησω,σορρυ, αυτα περιλαμβάνουν 2σεντόνια και 2μαξιλαροθηκες???

Link to comment
Share on other sites

ναι αυτά μελετάω τωρα, να κανω και μια αλλη επισης χαζή ερωτησω,σορρυ, αυτα περιλαμβάνουν 2σεντόνια και 2μαξιλαροθηκες???

 

Δεν ξέρω τι περιλαμβάνει το καθε τι

θα μπαινεις στο κάθε ενα κ θα διαβάζεις στο Technical Details εκει θα λεει απο τι αποτελείται το σετ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσάκια σορρυ που επαναλαμβάνομαι, μηπως γνωρίζει καμία??εστω και ελληνικό σαιτ, αρκεί να ειναι σχετικά οικονομικά.

 

κοριτσάκια καλησπερα, για ριξτε κανενα εμπιστο site για διπλά οικονομικά σεντόνια για την πεθερούλα!!!

 

βρήκα στα mandco, τα εχει μηπως δοκιμάσει καμια κοπέλα? ή κανενα αλλο site?

 

βρήκα και στο ΑΜΑΖΟΝ, αλλα μου βγαζει πολλα εξοδα, ενω επιλέγω ως πωλητή το amazon.com και ειναι ανω των 25λιρών.Μηπως ξερει καμια κοπέλα τι παιζει?

 

Αν θες ρίξε και μία ματιά στο www.melinamay.com. Έχει προσφορές στα DAS. Επίσης δες και στο ίδιο site το outlet.

82nop2.png
Link to comment
Share on other sites

μολις πηρα αυτο για το γιοκα μου!

 

δεινοσαυρομαμαδες ορματε!!!!!!!!

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B000FAI5HA

 

Να διευκρινίζουμε όμως στέλλα μου στα νέα κορίτσια στο σπορ οτι δεν είναι με πωλητή το αμαζον...μη το πληρώσουν χρυσό μετά. :D

 

Κορίτσια, στο καρφούρ Μαρινόπουλος έχει -40% στα παιχνίδια και -50% στα Χριστουγεννιάτικα!!!!!!

Ελπίζω να ισχύει σε όλη την Ελλάδα!

Εδώ στη Λαμία πάντως πήγα χθες κ το είδα!

 

Εδώ πανω στα βόρρεια τα τελευταία δυο χρονια, τα βάζει 70-80% κάτω τα στολιδια την επομένη των χριστουγέννων κ μετά την πρωτοχρονιά. Παντα πάω μια βόλτα παιρνω στολίδια με αρχική 6-8 ευρώ σε πολύυυυ καλύτερη τιμή.

Περυσι είχα παρει τα τσόχινα πουλάκια τα πράσινα καταπληκτικά πανω στο δέντρο

 

Link to comment
Share on other sites

Αν θες ρίξε και μία ματιά στο www.melinamay.com. Έχει προσφορές στα DAS. Επίσης δες και στο ίδιο site το outlet.

 

σας ευχαριστω πολυ κοριτσια!!!τα χω μαζεψει ολα να της τα δειξω,αν σας ερθει κατι αλλο μου λετε, ευχαριστω και πάλι!

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε πωλητη για θηκες κινητων??? Ο Αγιος Βασιλης μου εφερε επιδοτηση στο κινητο και πηρα το Samsung ace αλλα θελω λεπτη θηκη απλα να καλυπτει το κινητο...εχει παρει καμια???

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εχουμε πωλητη για θηκες κινητων??? Ο Αγιος Βασιλης μου εφερε επιδοτηση στο κινητο και πηρα το Samsung ace αλλα θελω λεπτη θηκη απλα να καλυπτει το κινητο...εχει παρει καμια???

 

εδω εισαι....βεβαια για iphone πηρα,δεν ξερω αν εχει για το δικο σου,ριξε μια ματια

παντως μια χαρα ειναι.,γρηγορος,φτηνος,ωραιος

http://myworld.ebay.co.uk/case_buddy

Link to comment
Share on other sites

εδω εισαι....βεβαια για iphone πηρα,δεν ξερω αν εχει για το δικο σου,ριξε μια ματια

παντως μια χαρα ειναι.,γρηγορος,φτηνος,ωραιος

http://myworld.ebay.co.uk/case_buddy

 

Ντεν εκει μαμωτο...

Thanxs anyway!;)

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εχουμε πωλητη για θηκες κινητων??? Ο Αγιος Βασιλης μου εφερε επιδοτηση στο κινητο και πηρα το Samsung ace αλλα θελω λεπτη θηκη απλα να καλυπτει το κινητο...εχει παρει καμια???

Συνπιλότισσα, αν δεν βαριέσαι να ψάξεις, δες εδώ

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Να διευκρινίζουμε όμως στέλλα μου στα νέα κορίτσια στο σπορ οτι δεν είναι με πωλητή το αμαζον...μη το πληρώσουν χρυσό μετά. :D

 

kalamari μη νομιζεις οτι ξερω να το ελεγχω αυτο με το αμαζον...........λες να την πατησα??????ποτε τα λεει τα μεταφορικα????????γιατι εμενα μου εβγαλε ολο κι ολο 3 ευρω μεταφορικα, μετα παραγγειλα και κατι εξτρα αυγα και μου εβγαλε μεταφορικα 7 ευρω, υπαρχει περιπτωση δηλαδη εκ των υστερων να με χρεωσουν με κατι παραπανω απ αυτα που ελεγαν???????

κουράγιο αδέρφια...

Link to comment
Share on other sites

Να διευκρινίζουμε όμως στέλλα μου στα νέα κορίτσια στο σπορ οτι δεν είναι με πωλητή το αμαζον...μη το πληρώσουν χρυσό μετά. :D

 

kalamari μη νομιζεις οτι ξερω να το ελεγχω αυτο με το αμαζον...........λες να την πατησα??????ποτε τα λεει τα μεταφορικα????????γιατι εμενα μου εβγαλε ολο κι ολο 3 ευρω μεταφορικα, μετα παραγγειλα και κατι εξτρα αυγα και μου εβγαλε μεταφορικα 7 ευρω, υπαρχει περιπτωση δηλαδη εκ των υστερων να με χρεωσουν με κατι παραπανω απ αυτα που ελεγαν???????

 

Στελλα τo θέμα δεν είναι μόνο τα μεταφορικά που πληρώνεις, αλλά το ότι δεν υπάρχει η εγγύηση ότι αν συμβει κατι θα πάρεις τα χρήματα σου πίσω αν το προιον είναι ελλατωματικό, ότι θα έρθουν τα πράγματα στην ώρα τους κ.λπ.

Όλα τα καλά δηλαδή που μας παρέχει το amazon. Πάντως έχω πάρει καποιες φορές πράγματα από άλλους πωλητές και ποτέ δεν είχα πρόβλημα. Καπου είδα ότι έχουν και αυτοί ratting, οπως γίνεται στο ebay.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...