Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

εμεινες ευχαριστημενη?aeroccino πηρες?

 

Ιωάννα επειδή εδώ το θέμα είναι για αγορές κ οχι για το αν εμεινα ευχαριστημένη για τον εσπρέσο καπουτσινο. Θα σου στείλω προσωπικό μύνημα σε λίγη ώρα, μη φάω την τέταρτη καρτουλα μου για οφ τοπικ δημοσιεύσεις.

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ρωταω γιατι τα μοντελα ειναι πολλα και δε ξερω για ποιο μοντελο να κανω αναζητηση και αρα συγκριση τιμων

Κανείς δεν μπορεί να μας κάνει να αισθανόμαστε

κατώτεροι χωρίς την άδεια μας Eleanor Roosevelt

 

Πες μου κάτι, θα το ξεχάσω,δείξε μου κάτι, μπορεί να μην το θυμηθώ,Βάλε με να κάνω κάτι, θα το καταλάβω Ρητό, ιθαγενών της Αμερικής

Link to comment
Share on other sites

ρωταω γιατι τα μοντελα ειναι πολλα και δε ξερω για ποιο μοντελο να κανω αναζητηση και αρα συγκριση τιμων

 

Θα μπεις στη σελίδα της νεσπρεσο http://www.nespresso.gr θα διαβάσεις τις αναλυτικές περιλήψεις των μοντέλων που σε ενδιαφέρουν κ μετά θα ψάξεις τις τιμές τους στο αμαζον σε σίγκριση με ελλάδα.

 

Link to comment
Share on other sites

Kορίτσια, το πρώτο θέμα ξεκίνησε στις 8 Νοεμβρίου 2008 και έκλεισε στις 24 Ιουνίου 2011, με 603 σελίδες μυνημάτων. Ήτοι 3,5 χρόνια --> 603 σελίδες.

 

Αυτό το θέμα άνοιξε στις 24 Ιουνίου 2011 και σε 6 μήνες έχει ήδη γράψει 152 σελίδες μυνήματα. :roll::shock::roll::shock::roll:

 

Και εγώ παρασύρομαι αλλά οι αριθμοί μιλάνε από μόνοι τους.

 

Βραχιολάκι και σκουλαρίκια, το αυτοδώρο μου για τις γιορτές.:D:D:D

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

βλεπω ολες σας σιγα σιγα παραλαμβανετε...εμενα ποτε να αρχισουν να με ζωνουν τα φιδια που ουτε φωνη ουτε ακροαση απ τις ΔΥΟ τζιμποροπαραγγελιες μου???η μια εφυγε 25/11 κ η αλλη 28/11

 

ωωωωωωωχ....:roll::roll:

θυμιστε μου,αν δεν παραλαβω,κ τους γυρισουν πισω (σε περιπτωση τελενειου -φτου φτου φτου),αυτοι τα ξαναστελνουν ή απλα ακυρωνουν την παραγγελια κ τελος?

 

Μην ανησυχεις, εγω ειχα κανει 26/11 με αποστολη στις 28/11 και ηρθαν σημερα.

Ταμαρ θα σε μαλωσω, δεν με παιρνει να αγορασω αλλα παιδικα, δεν θα προλαβει να τα βαλει στο τελος!:)

h0MYp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εμεινες ευχαριστημενη?aeroccino πηρες?

 

ρωτάς σου απαντάει

 

Ιωάννα επειδή εδώ το θέμα είναι για αγορές κ οχι για το αν εμεινα ευχαριστημένη για τον εσπρέσο καπουτσινο. Θα σου στείλω προσωπικό μύνημα σε λίγη ώρα, μη φάω την τέταρτη καρτουλα μου για οφ τοπικ δημοσιεύσεις.

 

ότι θα φάει κάρτα για το οφ τοπικ και θα σου στείλει π.μ και συνεχίζεις να ξαναρωτάς

 

ρωταω γιατι τα μοντελα ειναι πολλα και δε ξερω για ποιο μοντελο να κανω αναζητηση και αρα συγκριση τιμων

δηλαδή ποιο ακριβώς σημείο δεν κατάλαβες δεν είναι τσατ εδώ???

 

 

Kορίτσια, το πρώτο θέμα ξεκίνησε στις 8 Νοεμβρίου 2008 και έκλεισε στις 24 Ιουνίου 2011, με 603 σελίδες μυνημάτων. Ήτοι 3,5 χρόνια --> 603 σελίδες.

 

Αυτό το θέμα άνοιξε στις 24 Ιουνίου 2011 και σε 6 μήνες έχει ήδη γράψει 152 σελίδες μυνήματα. :roll::shock::roll::shock::roll:

 

Και εγώ παρασύρομαι αλλά οι αριθμοί μιλάνε από μόνοι τους.

 

αυτό.................... 6 μήνες 152 σελίδες και έχουμε και τον αδμινιστρατορα πάνω από το κεφάλι μας να καρτώνει συνέχεια και να αφαιρεί ποστ δηλαδή έλεος

 

ioannam μην το πάρεις προσωπικά,

τα λέω περισσότερο για τις παλιές που δεν αντιλαμβάνονται ότι είμαστε το μόνο θέμα προς το παρόν που δεν το έχουν πειράξει με τόσες πολλές σελίδες γιατί έχει κίνηση και διαβάζεται και από ανθρώπους που δεν γράφουν εδώ ΑΛΛΑ αν συνεχίσουμε έτσι εδώ θα μας μετακομίσουν:roll:

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια το τζιμπορι που λέτε ποιο sait είναι? έκανα 1000 αναζητήσεις αλλά δεν μου βγαίνει τίποτα!!:oops::oops::oops:

 

Πριν μια βδομάδα έκανα παραγγελία απο εδώ http://santascloset.co.uk/

 

και μου ήρθαν σήμερα στην πόρτα μου!!

jlUpp3.pngSotBp2.png
Link to comment
Share on other sites

http://parents.org.gr/forum/search.php?searchid=4784004

 

μια στα αγγλικά αναζήτηση ως gymboree

 

και μια στα ελληνικά ως τζιμπορυ/ι

 

http://parents.org.gr/forum/search.php?searchid=4783998

 

Δεν μπορεί να μη τα βρήκες.....

Οδηγίες για το πως ψάχνουμε σε πολυσέλιδο θέμα εχει κ στην υπογραφή μου κ σε δυο τρια ποιο πανω ποστ της Αξεσ.

 

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα. Ξέρει καποια κοπέλα κάποιο σάιτ που να μπορώ να παραγγείλω πάνες babylino sensitive σε καλίτερες τιμές από ότι στα σούπερ?

Ευχαριστώ

I LOVE MY LITTLE STARS!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλησπέρα. Ξέρει καποια κοπέλα κάποιο σάιτ που να μπορώ να παραγγείλω πάνες babylino sensitive σε καλίτερες τιμές από ότι στα σούπερ?

Ευχαριστώ

 

Κορίτσι, τα μπειμπιλίνο είναι ελληνικά, της ΜΕΓΑ.

 

Καλύτερη τιμή μόνο με προσφορές σε σμ, δεν νομίζω να παίζει κάτι σε ελληνικό ονλάιν κατάστημα.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

χατζικουλι κανενα επαναφορτιζομενο σκουπακι χειρος σε λογικη τιμη εχει παρει το ματι σου?????εφαγα τον κοσμο απ το πρωι......

κουράγιο αδέρφια...

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα. Ξέρει καποια κοπέλα κάποιο σάιτ που να μπορώ να παραγγείλω πάνες babylino sensitive σε καλίτερες τιμές από ότι στα σούπερ?

Ευχαριστώ

Μπορεις να μπεις στο σαιτ της babylino να εγγραφεις και να σου στειλει εκπτωτικα κουπονια. Καθε μηνα μπορει να σου στειλει κουπονια των 10 ευρω συνολικα.

h0MYp3.png
Link to comment
Share on other sites

Έχει λυσσάξει ο άνδρας μου να πάρουμε κάδο για στάχτη (λες και καθαρίζει αυτός το τζάκι) αλλά τα θεωρώ πεταμένα λεφτά (στην οικονομική φάση που είμαστε, όχι γενικά). Αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί δεν αξίζει για απλό τζάκι...

Αντιθέτως τα απλά τζάκια στάνταρ έχουν περισσότερη στάχτη από ένα ενεργειακό... Επίσης εγώ ας πουμε έχω μια σχάρα που σου κόβει τη μέση για να την κουνήσεις να καθαρίσεις σωστά...

 

Πάντως και η τιμή του λιντλ για σταχτοσκουπα ακριβή μου φαίνεται...

Η πεθερά μου έχει το κλασικό χτιστό τζάκι και με ένα σκουπάκι απλό και ένα φαράσι κάνει μία χαρά τη δουλειά της, από την άποψη ότι είναι απλά μία επίπεδη επιφάνεια. Το ενεργειακό που έχουμε εμείς, έχει ένα κάρο εσοχές,πορτάκια κια σχάρες, γεγονός που με δυσκόλευε απίστευτα. Αν θεωρείς ότι δε μπορείς να κάνεις τη δουλειά σου παραδοσιακά, τότε ναι, είναι μία καλή αγορά.

 

Kαλημερα,

τελικα πως σου φανηκε αυτο;

Θυμασαι μεταφορικα;

Thanks! :cool:

 

Δεν είναι άσχημο. Ανέφερα και παραπάνω γενικά εντυπώσεις. Θα ήταν ιδανικό αν είχε και ένα πιο στενό ακροφύσιο.Μεταφορικά αν θυμάμαι καλά ήταν 7 ευρώ. Μου ήρθε με courier και πλήρωσα αντικαταβολή.

 

κοριτσια μηπως μπορει καποια να με βοηθησει? θελω να παρω ενα σκουπακι χειρος για το σπιτι, και παντου βρισκω μονο αυτοκινητου! θελω να εχει αρκετα watt εχει παρει καμια σας?????

 

Εγώ πήρα αυτό: http://www.philips.gr/c/vacuum-cleaners/minivac-car-12-v-fc6093_01/prd/. Είναι και για χρήση στο αυτοκίνητο και στο σπίτι. Αν θυμάμαι καλά το πήρα από το site του Κοτσοβολου. Είναι πολύ καλό και κυρίως δυνατό. Αν θες κάνε μία αναζήτηση από τα sites της λίστας.

82nop2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα αυτό: http://www.philips.gr/c/vacuum-cleaners/minivac-car-12-v-fc6093_01/prd/. Είναι και για χρήση στο αυτοκίνητο και στο σπίτι. Αν θυμάμαι καλά το πήρα από το site του Κοτσοβολου. Είναι πολύ καλό και κυρίως δυνατό. Αν θες κάνε μία αναζήτηση από τα sites της λίστας.

 

σε ευχαριστω παω να κοιταξω αμεσως

κουράγιο αδέρφια...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χατζικουλι κανενα επαναφορτιζομενο σκουπακι χειρος σε λογικη τιμη εχει παρει το ματι σου?????εφαγα τον κοσμο απ το πρωι......

 

Το ποστ μου που σου έγραψα για σκουπακια κ σου βαλα κ λινκ λιγα ποστ πιο πισω το είδες ή μπα;

Βρε κορίτσια,ρωτάμε κάτι-πριν επαναλάβουμε τη ρημαδοερωτηση,ας κάνουμε τον κοπο:roll: να δούμε μήπως μας ρημαδοαπαντησε κανένας χριστιανός-μ αυτα κ με κείνα θα μας σφραγισουν κ θα ησυχάσουμε

 

Κ για να μην είμαι οφ τοπικ, παρελαβα κ το σετ φαγητού της avent καθώς κ το ρολόι τοιχου απο αμαζονα!αδριαντα θα του στησω!γλυκοκοιταζω δε και κάτι χαζοκοσμηματακια-φαντάζομαι θα έρθουν γρηγορότερα απ ότι αν πάρω απο eBay

 

Aαααααα,ήρθαν κ οι πάνες απο αμαζονα-κρίμα τόσα χρονια τα λεφτά που χω δώσει στους μάγκες έλληνες μαρκετατζηδες.....:evil:

Link to comment
Share on other sites

χιλια συγνωμη ελενουφι δεν το ειδα και ειμαι εδω ολη μερα κολλημενη αλλα η γκαβωμαρα μου δε λεγεται....να εισαι καλα σε υπερ ευχαριστω...........

 

αν παραγγειλουμε απο αμαζον παιχνιδια προλαβαινουμε τα χριστουγεννα παιδια???? ξερει κανεις?????

 

σημερα ηρθαν και τα παιχνιδακια μου απο ebay το επιτραπεζιο με τις σημαιες και το φιδακι, εκαναν ακριβως 15 μερες........

κουράγιο αδέρφια...

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια(και οχι μονο) μια ερωτηση, σε ποσες μερες παραλαμβανουμε απο μαντκο? εχω ξανακανει παραγγελια αλλα παει καιρος, ψωνισα χτες θα τα εχω λετε τα χριστουγεννα? α και ποτε αρχιζουν επισημα οι εκπτωσεις στα εξωτερικα?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια(και οχι μονο) μια ερωτηση, σε ποσες μερες παραλαμβανουμε απο μαντκο? εχω ξανακανει παραγγελια αλλα παει καιρος, ψωνισα χτες θα τα εχω λετε τα χριστουγεννα? α και ποτε αρχιζουν επισημα οι εκπτωσεις στα εξωτερικα?

 

Πιστευω πως ναι...εχουν φυγει απο ανγκλετερα???

Εμενα παντα σε 5 εργασιμες ηταν εδω...κι εγω ψωνισα την Παρασκευη και χθες μου εστειλαν mail οτι εφυγαν:mrgreen::mrgreen:

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Πιστευω πως ναι...εχουν φυγει απο ανγκλετερα???

Εμενα παντα σε 5 εργασιμες ηταν εδω...κι εγω ψωνισα την Παρασκευη και χθες μου εστειλαν mail οτι εφυγαν:mrgreen::mrgreen:

 

Οχι δεν εχουν φυγει ακομα σεν πειρα μαιλ. Ελπιζω να τα στειλουν αυριο. Ασχετο αλλα δουλευουν και Κυριακη? Θα μου πεις γιατι οχι εμεις γιατι δουλευουμε:rolleyes::rolleyes:!!!

Link to comment
Share on other sites

Αποτι εχω καταλαβει οταν λενε dispached δεν εχουν διωξει ακομα το πακετο...εχουν ενα on line συστημα τα αγγλικα ταχυδρομεια οπου μπορεις να πληρωσεις τα εξοδα αποστολης οποια στιγμη θελεις και αμεσως σου δινει το tracking no και τα πακετα φευγουν την επομενη εργασιμη...

Οσο για τις εκπτωσεις αποτι θυμαμαι την αμεσως επομενη των Χριστουγεννων ξεκινανε τουλαχιστον στην Αγγλια...

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αποτι εχω καταλαβει οταν λενε dispached δεν εχουν διωξει ακομα το πακετο...εχουν ενα on line συστημα τα αγγλικα ταχυδρομεια οπου μπορεις να πληρωσεις τα εξοδα αποστολης οποια στιγμη θελεις και αμεσως σου δινει το tracking no και τα πακετα φευγουν την επομενη εργασιμη...

Οσο για τις εκπτωσεις αποτι θυμαμαι την αμεσως επομενη των Χριστουγεννων ξεκινανε τουλαχιστον στην Αγγλια...

Σ ευχαριστω :P

Link to comment
Share on other sites

χιλια συγνωμη ελενουφι δεν το ειδα και ειμαι εδω ολη μερα κολλημενη αλλα η γκαβωμαρα μου δε λεγεται....να εισαι καλα σε υπερ ευχαριστω...........

 

αν παραγγειλουμε απο αμαζον παιχνιδια προλαβαινουμε τα χριστουγεννα παιδια???? ξερει κανεις?????

 

σημερα ηρθαν και τα παιχνιδακια μου απο ebay το επιτραπεζιο με τις σημαιες και το φιδακι, εκαναν ακριβως 15 μερες........

 

οχι καλο μου,ελπιζω να καταλαβες οτι δεν θελω ουτε συγγνωμη ουτε κ ευχαριστω-εκανα τη διαπιστωση ,πιο πολυ με αφορμη κ αυτα που λεγανε οι κοπελες νωριτερα,οτι τσαταρουμε επικινδυνα(κ γω μαζι εννοειται-συλλογη τις κανω τις καρτες...:rolleyes:) κ ειναι κριμα αν κλεισει το θεμα.....εγω τουλαχιστον εχω γλυτωσει πολλαααααααα ευρω απο τοτε που ξεκινησα κ το παρακολουθω....

 

απ την αλλη κ αν το καλοσκεφτεις,επειδη βρισκω πια νορμαλ τιμες σε διαφορα που πριν ηταν ψιλοαπαγορευτικα ,κ ολο κ τα απεφευγα, τωρα πια ψωνιζω κ εχω ξεσσαλωσει....μωρ' μηπως τελικα να τ αφησουμε να κλεισει το ρημαδοθεμα μηπως σωθουμε?:-P:-P-πλακα κανω-φτου φτου:lol:

 

να ρωτησω κιολας-το χαλί που πηρα τις προαλλες απ το http://www.halia.gr ειναι φα ντα στι κο !!! κ σκεφτομαι σοβαρα να χτυπησω κ μια μοκετουλα που χρειαζομαι για την κουζινα γιατι η προηγουμενη τα φτυσε τελειως κ εχω ξεστρωτα:oops:

εχετε ιδία αποψη ΚΑΙ για μοκετες απ το συγκεκριμενο σαιτ?ή κανενα αλλο να μου προτεινετε που να χετε παρει μοκετα?

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσι, τα μπειμπιλίνο είναι ελληνικά, της ΜΕΓΑ.

 

Καλύτερη τιμή μόνο με προσφορές σε σμ, δεν νομίζω να παίζει κάτι σε ελληνικό ονλάιν κατάστημα.

 

To ξέρω οτι είναι ελληνικό, απλά σκέφτηκα μήπως υπάρχει κάποιο ελληνικό σάιτ με προσφορές.

Ευχαριστώ πάντως!

I LOVE MY LITTLE STARS!!!

Link to comment
Share on other sites

ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΉ

 

Μου ήρθε αυτό το μειλ

 

 

Για την κάρτα ταμιευτηρίου που έχω....κ οντως ξεκινάει απο αυτά τα δυο ψηφία...

 

Βεβαια οταν πατας το λινκ σε πετάει σε μαιμού σαιτ εθνικής κ πανω στη μπάρα λεει κατι κ λινκ για ru ρωσσία....

 

Προσέχτε μη κλαίμε μετά!

Κορίτσια επειδή είμαι υπάλληλος της Εθνικής σας λέω με σιγουριά πως ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ η τράπεζα δεν θα σας ζητήσει να κάνετε κλικ σε κανένα λινκ ούτε θα ζητήσει στοιχεία μέσω μειλ ή τηλεφώνου.Η μόνη περίπτωση να το κάνει είναι μετά από δικό σας αίτημα.Επιπλέον από 5892 4200 ΧΧΧΧ ΧΧΧΧ αρχίζουν στην ΕΤΕ όχι οι πιστωτικές αλλά οι κάρτες ανάληψεις!Οπότε προσοχή!:wink:

3ltxp3.png?NMdWW70Y

 

z9s1p3.png?zs5gAV1N

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...