Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

κοριτσάκια καλημέρα..στην σελίδα του e-bay έχει καινούρια ή μεταχειρισμένα;;πως μπορούμε να κάνουμε παραγγελία;;με αντικαταβολή γίνετε;;σόρυ πολλές ερωτήσεις αλλά εδώ ΑΣΧΕΤΗ

 

Εχει και κανουρια και used. Πρεπει να δημιουργησεις λογαριασμο paypal για να ψωνισεις θα βρεις οδηγιες για ολα αυτα στις υπογραφες καποιων κοριτσιων(κalamaraki, chatzico σιγουρα)

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

νααααααιιιιιι, μόλις παρέλαβα fragrancex που είχα το άγχος εάν θα πέρναγαν τελωνείο. Τα είχε φέρει ο καλός κύριος ταχυδρόμος στην πόρτα μου (γραφείο). Πρόσεξα μάλιστα ότι έξω από το κουτί είχε την ένδειξη "gift" και περιγραφή "beauty supplies, cost $ 28,99" ενώ η παραγγελία μου ήταν πάνω από $ 200.........

ουφ.......πάει και αυτό

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι κι εγώ? Έχω καταλάβει σωστά ότι η χρέωση για τα μεταφορικά είναι 2 λίρες? Σκέφτομαι να πάρω για το 5μηνών αγοράκι μας (θα τα φοράει και για έξω για να μην κρυώνει το πόδι του μόνο με κάλτσα)

 

καλημέρα! τα μεταφορικά είναι όντως 2 λίρες...δοκίμασε να φτιάξεις καλάθι να δεις πόσα σου βγάζει...

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εχει και κανουρια και used. Πρεπει να δημιουργησεις λογαριασμο paypal για να ψωνισεις θα βρεις οδηγιες για ολα αυτα στις υπογραφες καποιων κοριτσιων(κalamaraki, chatzico σιγουρα)

 

σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου:D

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια μια ερωτηση για σας που ψωνιζετε απο gymboree

τωρα εγινα κ εγω μελος κ μου εστειλαν

εκπτωτικο κωδικο 10% 11ZVQMNDHM79807

εχω γεμισει το καλαθι μου κ θελω να ρωτησω που πρεπει να βαλω τον εκπτωτικο κωδικο για να μου γινει η εκπτωση??? ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

τελικα στα shoespanish.com οι τιμες ειναι οντως με δωρεαν μεταφορικα ή αν κανω παραγγελια θα με χρεωσει εξτρα;

 

Από οσο βλέπω ναι ειναι δωρεάν τα μεταφορικά

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κοριτσια μια ερωτηση για σας που ψωνιζετε απο gymboree

τωρα εγινα κ εγω μελος κ μου εστειλαν

εκπτωτικο κωδικο 10% 11ZVQMNDHM79807

εχω γεμισει το καλαθι μου κ θελω να ρωτησω που πρεπει να βαλω τον εκπτωτικο κωδικο για να μου γινει η εκπτωση??? ευχαριστω πολυ

 

Στο τελευταιο στάδιο πριν τελειωσεις βρισκόμενη στην καρτέλα billing λεει αριστερά Promo Code εκει το βαζεις κ πατας το apply...

 

Link to comment
Share on other sites

τελικα στα shoespanish.com οι τιμες ειναι οντως με δωρεαν μεταφορικα ή αν κανω παραγγελια θα με χρεωσει εξτρα;

Είναι δωρεάν. Φτάσε την παραγγελία σου ένα βήμα πριν το confirm και θα το διαπιστώσεις.

Πρόσεξε μόνο να έχεις βάλει χώρα αποστολής Ελλάδα γιατί αλλιώς οι τιμές που βλέπεις είναι Ισπανίας και αρκετά φτηνότερες

Link to comment
Share on other sites

60+20 δε μπαινω...στις 29 υπομονηηηηηηηηηηηη

 

παντως τα νεξτ μου μια χαρα ειναι για την ωρα

στεγνωτηριο δεν εχω οποτε τη γλυτωνω!

 

Θα συμφερει καλύτερα στης 29 που θα έχουμε και τα τζιμπαγκς ή στης 29 που μπορουμε να τα εξαργυρώσουμε δεν θα έχει εκπτώσεις?Ξερουν οι παλιές?

Link to comment
Share on other sites

χα μαλλον αγνωστο, παντως και καλα αυτα που πηρα με εκπτωση και 20% ιδια πειπου τα βλεπω και τωρα! αλλα ρισκαρεις να μη βρεις μεγεθος

αλλα ισως απο 29 να εχει νεα σχεδια? δε ξερω!!!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Για οσες βρισκονται θεσσ , το φενα φρεσ παντως κατω αγορά εχει πολλά κομματια καμπερ, αγκαθα, κροκς, γκαρβαλιν κτλπ μειον 40% κ μειον 60% περασα τυχαια χτες το απογευμα αλλα δεν ειχε τιποτις στο νουμερο μου....

 

Παει για κλεισιμο γενικά το φενα ετσι εχω μαθει...[/quote

 

Εχει και τα παιδικά???

 

Ναι, στα παιδικα εχει 50%, αν και δεν εχουν μεινει πολλα κομματια. Ειχε, παντως, αρκετα απο την καλοκαιρινη σειρα της Monnalisa...

Link to comment
Share on other sites

Να προτεινω και ενα ελληνικο σαιτ για υλικα ζωγραφικης κλπ κλπ

πολυ καλες τιμουλες και εξυπηρετικοτατος

μολις παρελαβα τα πραματακια του στη δουλεια μου

δεν πηρα πολλα γιατι τον ανακαλυψα αφου ειχα παρει τα περισσοτερα ειδη

http://www.neahelidonia.gr

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα παπουτσια nike air max για την κορη μου απο

jdsports.co.uk,ηρθαν σε 6 μερες,μεσολαβησε σβ,και πληρωσα με paypal....

απλα για να μη χανονται και να μπαινουν στη λιστα......πως στελνεις μνμ στον admin....μη με βρισετε,δεν εχω ασχοληθει ιδιαιτερα......:lol::lol:

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα παπουτσια nike air max για την κορη μου απο

jdsports.co.uk,ηρθαν σε 6 μερες,μεσολαβησε σβ,και πληρωσα με paypal....

απλα για να μη χανονται και να μπαινουν στη λιστα......πως στελνεις μνμ στον admin....μη με βρισετε,δεν εχω ασχοληθει ιδιαιτερα......:lol::lol:

 

με γειες με γειες σας

 

πηγαινε στη πρωτη σελίδα του θεματος που εκανε τα ποσταρισματα ο αντμιν ΛΑ πατα το νικ νειμ του και στειλτου πμ

 

φιλιαααααααααα

 

Link to comment
Share on other sites

admin εχεις πμ!!!:D

Ευχαριστω καλαμαρακι μου!!!Φιλια κι απο εμενα!

 

θεσσαλονικη τελικα εεε..κι εγω βολευτηκα εδω που ηθελα..ας οψεται...

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση κρισεως....

 

βρηκα ενα φορεματάκι τζιμπορυ σε 3Τ δινει 99εκ

 

ειναι μπόλικα ή είναι ακριβως?

 

Η μικρή μου είναι ήδη 99 ποντους αλλα λεω μηπως βγαλει εως τον Γενάρη με αυτο....

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρες!

 

χα μαλλον αγνωστο, παντως και καλα αυτα που πηρα με εκπτωση και 20% ιδια πειπου τα βλεπω και τωρα! αλλα ρισκαρεις να μη βρεις μεγεθος

αλλα ισως απο 29 να εχει νεα σχεδια? δε ξερω!!!

 

τελικά όλη αυτή η ιστορία με το gymboree είναι πειρασμός!Και γω χθες βράδυ προβληματιζόμουν αν θα κάνω καινούριο καλάθι ή όχι για να εκμεταλλευτώ τα gymbucks και τελικά τα έβγαλα στο ebay για να δοκιμάσω και την πλευρά του seller!!!

 

Λοιπόν, σήμερα παρέλαβα ρούχα για μένα και την κουμπαρούλα μου από mangooutlet.Την παραγγελία την κάναμε Κυριακή και σήμερα με πήραν από την speedex!

82nop2.png
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητά μέλη

Μέρος των δημοσιεύσεων που ήταν εκτός θεματολογίας μεταφέρθηκαν στο αρχείο εδώ :

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?p=2147910#post2147910

Παρακαλoύμε λάβετε υπόψη το αρχικό ερώτημα του θέματος,

και προσπαθήστε να παραμείνετε εντός αυτής της θεματολογίας.

Οι δημοσιεύσεις είτε off-topic είτε χιουμοριστικής δημ/σης, σε θέμα που δεν έχει χιουμοριστικό χαρακτήρα μεταφέρονται στο αρχείο καθώς δεν προσφέρουν τίποτα στο θέμα συζήτησης .

Για την μεταξύ σας προσωπική συννενόηση μπορείτε να κάνετε χρήση των προσωπικών μηνυμάτων ενώ για γενικές συζητήσεις παρακαλούμε να επιλέγετε τα cafe ή το chat.

Αν παρατηρήσετε κάποια δημοσίευση που θεωρείτε περίεργη επιθετική ή ενάντια στους κανόνες κάντε αναφορά δημοσίευσης δείτε εδώ πως λειτουργεί http://parents.org.gr/news/a354

Κανόνες του φόρουμ της ΕΕΕΓ : http://parents.org.gr/forum/misc.php?do=showrules

Infractions : http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=55586

Ευχαριστούμε

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...