Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ρατσιστικα μηνυματα στην πολυκατοικια μας!!


Recommended Posts

βρε κοριτσια οταν της ειπαμε μιση μιση ειπε καλα το καταλαβα πολυ υποτιμιτικα.....εγω οταν βλεπω παιδακια πρωτα ρωταω ονομα και ποσο ειναι ποτε δεν εχω ρωτησει εθνικοτητα...για ονομα θεου!!!

βρε κοριτσια φανταζεστε το δευτερο να βγει μελαχρινουλι και να υπαρξει διαχορισμος μεσα στην οικογενεια.....ξερετε το ενα ξανθο το αλλο μελαχρινο...την πεθερα μου φοβαμαι!!!συγνωμη για το οφ τοπικ!!!

πρεπει να σβησω τα μηνυματα στην πορτα ειναι πολυ ασχημο να περνανε παιδακια και να τα διαβαζουν!!

 

το δευτερο ειναι μελαχρινο απο ολες τις αποψεις πορτογαλακι!!!!!!δεν το περιμενα ποτε οτι θα εμπενα παλι εδω να ολοκληρωσω την συζητηση!!!!:D:D:D:D:D:D

Ο ΣΟΦΟΣ ΔΙΧΝΕΙ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ ΚΑΙ Ο ΧΑΖΟΣ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ!!!!

 

 

Ειμαι μια εργαζομενη,συζηγος και μητερα που κανει ταντεμ σαν τρελη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 177
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

βρε μπας και τοπε για καλο στο παιδι? αλλα εχετε τη μυγα και μυγιαζεστε? δηλαδη αν ειχε βραζιλιανικη καταγωγη το κοριτσι σου και ελεγαν οτι εμεις οι ελληνες δεν εχουμε τετοιο πισινο δε θα το παιρνες για κοπλιμεντο οτι εχει ωραιο κwλ0?

 

η μαμα μου ειναι λατινα!!!!:-D:grin::-D:grin::-Dο μπαμπασ ναυτικος οπωτε καταλαβαινεις!!!

Ο ΣΟΦΟΣ ΔΙΧΝΕΙ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ ΚΑΙ Ο ΧΑΖΟΣ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ!!!!

 

 

Ειμαι μια εργαζομενη,συζηγος και μητερα που κανει ταντεμ σαν τρελη!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

 

 

ΕΝΑ ΨΗΦΙΣΜΑ ΓΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΗΘΟΠΑΙΔΕΙΑ!

 

 

 

Δεν πρόκειται για κάποιο άρθρο

αλλά για έναν αγώνα κατα του ρατσισμού ,της διαφορετικότητας κόντρα σε κάθε προσκόλληση και κατεστημένο.

Επιτέλους ας ξυπνήσουμε!

 

Αν συμφωνείτε οτι δε πάει άλλο υπογράψτε KAI ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΤΕ για να δυναμώσει η φωνή αυτή που ζητάει έναν καλύτερο κόσμο !

 

 

https://secure.avaaz.org/el/petition/INSTITOYTO_EKPAIDEYTIKIS_POLITIKIS_kai_YPOYRGEIO_PAIDEIAS_MAThIMA_IThIKIS_AGOGIS_STO_SHOLEIO/?nIMxMfb

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...