Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

η αχαριστια σε ολο της το μεγαλειο


τον

Recommended Posts


Διαφημίσεις


κοριτσια αν τους κοβει λεει ...ξουραφη μυαλο.....

το ξερω οτι οσο κανεις πραγματα εσυ..... τοσο την ουρα τους βγαζουν απο εξω.

Εδω τα σκουπιδια τα βαζω μπροστα στην πορτα ...πρεπει να τα πατηση για να βγει ...περναει απο πανω λοιπον και οταν του πω γιατι δεν τα πηρες μου λεει......δεν τα ειδα.....καλοοοο ΕΕΕΕΕ ετσι καποιες φορες του τα φορτωνο στο αυτοκινητο οταν ειναι πολλα ...την πρωτη φορα μουρμουρησε της επομενες το καταπιε....

αλλα το θεμα ειναι οτι δεν εχεις την υπομονη παντα να αντιμετωπισης καταστασεις ...εννοητε οτι την δουλεια δεν την σταματαω δεν ειμαι ηλιθια διοτι ξερει πολυ καλα οτι αυτα τα πραγματα δεν γινοντε ΑΠΛΑ με πριζη......

το ξερω οτι καποια πραγματα τα θελω εγω τελεια ομως καλο ειναι ποτε ποτε να λενε και μια καλη κουβεντα δεν βλαπτη......τα δρομολογια δεν τα κανω του το εξηγηθηκα μονο αν εχει καποιες μερες προβλημα ..δεν ειπε τιποτα ....που ξερεις κατα βαθος σκεφτοντε αλλα ειναι και λιγο αργοστροφη.....

Link to comment
Share on other sites

Κι εσύ καλή μου γιατί δεν του λες ένα ΟΧΙ (σαν του Μεταξά) και να του κατεβάσεις το ακουστικό? Ελπίζω να μη δέχτηκες, τουλάχιστον.

συμφωνω απολυτως πες του οχι και τελειωσε το θεμα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

ο αντρας αγαπη μου ειναι σαν το κουταβι θελει εκπευδευση να μαθει να τα κανει εξω...λοιπον χωρις νευρα με το μαλακο σιγα-σιγα θα του δωσεις να καταλαβει οτι δεν εισαι δουλαρα, κι αν δεν καταλαβει......για τριχτου τα δοντια μην τα παρω τωρα..αντε μαθανε ολοι και τα θελουν ετοιμα...αι σιχτηρ πια....εμενα παλι τωρα με το παιδι τον χωνω και κανει καμιαδουλεια μην φανταστεις την κουζινα κανει αλλα απο τα ολοτελα...και δεν μου κραταει το παιδι γιατι λεει μονος του δεν μπορει...θα τον στρωσω και κει με βουρδουλα με το μαλακο απο αυτον εξαρταται...αμα δεν μπορει να βοηθαει πες του να σου παρει γυναικα αλλιως αστον να τον φαει η βρωμα!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...