Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ειδικότητα / εργασία /ασχολίες των μελών του www.parents.gr


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 410
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Φαιδρα εγω μενω στα συνορα Σπατα-Ραφηνα. Ειμαι ομως Χαλανδρεα...εμενα 25 χρονια στο Χαλανδρι και οπως καταλαβαινεις πηγαινοερχομαι στο πατρικο μου. Επισης η δουλεια μου ειναι στο μαρουσι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Φαιδρα εγω μενω στα συνορα Σπατα-Ραφηνα. Ειμαι ομως Χαλανδρεα...εμενα 25 χρονια στο Χαλανδρι και οπως καταλαβαινεις πηγαινοερχομαι στο πατρικο μου. Επισης η δουλεια μου ειναι στο μαρουσι...

Ωραία EFOYLAKI αν θες και συ σου στέλνω με πμ το τηλ και κανονίζουμε κανένα Σάββατο ίσως έρθει και η Ρούλα.

Link to comment
Share on other sites

ΒΟΛΟ!!! Παραείμαι μακριά.... Ελπίζω να κατέβω κάποια στιγμή Αθήνα, μια και είναι και οι κουμπάροι μας εκεί και να μπορέσω να σας γνωρίσω...

Καλά να περάσετε πάντως.... :)

sL7ap2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σε ολους νυν και μελλοντες γονεις!!Μολις σημερα γραφτηκα στο site και χαιρομαι πολυ γιατι ειδα γλυκες μαμαδες και προβληματισμενους μπαμπαδες!Ειμαι 37 χρονων(το εχω αποδεχτει μην ανησυχειτε) με δυο κορες-λατρειες,την Εβιτα 9 χρονων και την Αμαλια 5.Σπουδασα διοικηση επιχειρησεων στην παλαι ποτε ΑΣΟΕΕ,την παρατησα για να ακολουθησω τον αντρα της ζωης μου,και τωρα ειμαι καθηγητρια αγγλικων.Τα χομπυ μου ηταν πολλα τωρα ειναι οι εκδρομες,τα επιτραπεζια και παιχνιδια με τα παιδια μου!Το διαβασμα που μου αρεσει πολυ περιοριζεται στην αναγνωση εφημεριδας αφου το τελευταιο βιβλιο μου με περιμενει σκονισμενο στο κομοδινο,δειγμα οτι ο μορφεας ο ατιμος με αρπαζει πριν ξαπλωσω καν!!καλοριζικη να ειμαι λοιπον!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σε ολους νυν και μελλοντες γονεις!!Μολις σημερα γραφτηκα στο site και χαιρομαι πολυ γιατι ειδα γλυκες μαμαδες και προβληματισμενους μπαμπαδες!Ειμαι 37 χρονων(το εχω αποδεχτει μην ανησυχειτε) με δυο κορες-λατρειες,την Εβιτα 9 χρονων και την Αμαλια 5.Σπουδασα διοικηση επιχειρησεων στην παλαι ποτε ΑΣΟΕΕ,την παρατησα για να ακολουθησω τον αντρα της ζωης μου,και τωρα ειμαι καθηγητρια αγγλικων.Τα χομπυ μου ηταν πολλα τωρα ειναι οι εκδρομες,τα επιτραπεζια και παιχνιδια με τα παιδια μου!Το διαβασμα που μου αρεσει πολυ περιοριζεται στην αναγνωση εφημεριδας αφου το τελευταιο βιβλιο μου με περιμενει σκονισμενο στο κομοδινο,δειγμα οτι ο μορφεας ο ατιμος με αρπαζει πριν ξαπλωσω καν!!καλοριζικη να ειμαι λοιπον!!!

 

436118vowmtwxoa5.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από εμένα που είμαι καινούρια στην υπέροχη παρέα σας. Εγώ τελείωσα οικονομικά στο Πανεπιστήμιο Πατρών αλλά κατέληξα ταπεινή συντάκτρια εφημερίδας. Τώρα μη με ρωτήσετε πώς έγινε αυτό. Έτσι τα έφερε η ζωή αλλά και η ανάγκη βεβαίως βεβαίως. :):) Τα λέμε....

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από εμένα που είμαι καινούρια στην υπέροχη παρέα σας. Εγώ τελείωσα οικονομικά στο Πανεπιστήμιο Πατρών αλλά κατέληξα ταπεινή συντάκτρια εφημερίδας. Τώρα μη με ρωτήσετε πώς έγινε αυτό. Έτσι τα έφερε η ζωή αλλά και η ανάγκη βεβαίως βεβαίως. :):) Τα λέμε....

 

Καλωσήρθες.... συναδέλφισσα και γω σε εφημερίδα

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κι εδώ. Είμαι περιβαλλοντολόγος και δουλεύω σε ιδιωτική μελετητική εταιρεία. Θέλω πολύ να ανοίξω ένα δικό μου γραφείο αλλά φοβάμαι το ρίσκο.Έκανα αίτηση στο Ανοικτό για μεταπτυχιακά και άν κληρωθώ θα αρχίσω ξανά διάβασμα.

 

Σιχαίνομαι το μαγείρεμα, αλλά το κάνω αναγκαστικά

Μου αρέσει να μιλάω στο τηλέφωνο και να κάνω τις δουλειές (μου φαίνονται έτσι πιο εύκολες)

Μου αρέσει να παίζω με την κορούλα μου

ΜΟυ άρέσει να διαβάζω λογοτεχνία (άλλά το έχω αφήσει τώρα τελευταία)

Μου αρέσει η γυμναστική αλλά σπάνια κάνω. Περπατάω όμως πολύ.

Αυτά. Φιλάκια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ έχω τελειώσει στέλεχος ξενοδοχειακών επιχειρήσεων αλλά εργάζομαι ως γραμματέας.

Μου αρέσει η γυμναστική, αλλά προς το παρόν κάνω μόνο σπίτι γιατί έχω και τον μικρό, και είναι λίγο δύσκολο για γυμναστήριο. Μου αρέσει το σινεμά, οι εκδρομές (που θα ήθελα να πηγαίνω συχνότερα) και η μουσική.

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Για να τα πω και από εδώ :lol: ...

 

Είμαι η Όλια, 31 ετών και ευτυχισμένη φρέσκια μανούλα. Τα τελευταία 2 χρόνια ζω στην Πάτρα όπου μετακομίσαμε για επαγγελματικούς λόγους. Είμαι διορισμένη στο δημόσιο δασκάλα και αυτή την εποχή βρίσκομαι σε γονική άδεια.

Σας ανακάλυψα τυχαία σερφάροντας στο διαδίκτυο, μου άρεσε το παρεάκι σας και είπα να συμμετέχω .... αυτά προς το παρόν ... τα υπόλοιπα στην πορεία :wink: !

1aLup3.png

 

BtUIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Για να τα πω και από εδώ :lol: ...

 

Είμαι η Όλια, 31 ετών και ευτυχισμένη φρέσκια μανούλα. Τα τελευταία 2 χρόνια ζω στην Πάτρα όπου μετακομίσαμε για επαγγελματικούς λόγους. Είμαι διορισμένη στο δημόσιο δασκάλα και αυτή την εποχή βρίσκομαι σε γονική άδεια.

Σας ανακάλυψα τυχαία σερφάροντας στο διαδίκτυο, μου άρεσε το παρεάκι σας και είπα να συμμετέχω .... αυτά προς το παρόν ... τα υπόλοιπα στην πορεία :wink: !

 

Κουκλίτσα η Κατερινούλα παρεπιμπτόντως! :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μανουλες

Ειμαι η Λια. Ήμουνα 34 αλλα αφου ηρθανε τα 4 μηνών διδυμακια μου ειμαι 12!!!!!.

Είμαι γραμματέας σε ιδιωτική εταιρεία στην Αθήνα.

Μ'αρεσει πολύ το κολύμπι αλλα προς το παρον ...... κομένο. Τρεξιμο μονο μεσα στο σπιτι με βαρακια τα 2 ριλαξ.

Επίσης μ'αρεσουν πολύ τα ταξιδια και οι εκδρομες.

Το διαβασμα πλεον γινεται μονο στο τρενο και στο μετρό.

Το χομπι μου τους 4 τελευταιους μηνες ειναι να ζουλάω τα μωρα και να τους κανω χαζογκριματσες.

Αυτά. Φιλάκια

Link to comment
Share on other sites

γεια,

ζω στην πιο όμορφη πόλη της Ελλάδας, τη Θεσσαλονίκη,

και ειμαι δικηγόρος.

είμαι χωρισμένος και έχω έναν γιο, τον Κώστα.

μου αρέσει η καλή rock μουσική, ο αθλητισμός και τα extreme sports.

παλαιά έπαιζα volley ball και έκανα στίβο.

τώρα είμαι διαιτητής volley ball και κριτής στίβου.

μου αρέσει η παρέα σας γιατί είναι υγιής και συζητάτε θέματα που εγώ δεν είχα την τύχη να συζητήσω όταν και όπως έπρεπε.

ελπίζω και η συμμετόχή μου να είναι εποικοδομητική.

τα λεμε

Link to comment
Share on other sites

Καλώς' τονε.

Να σου ζήσει ο γιος.

Από σπορ δεν τα πάω καλά, αλλά η καλή rock μ αρέσει κι εμένα! (Αν και τώρα με το ζουζούνι, έχω λίγο απομακρυνθεί από τα μουσικά δρώμενα)

Ότι θες εδώ είμαστε.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες Λουκά!Θεσσαλονίκη...αχ τί μου θυμίζεις τώρα!Έζησα κι εκεί.Μάλιστα ήταν ο τόπος σύλληψης της Νάσιας μου!Τελικά η Θεσσαλονίκη εκτός από πανέμορφη πόλη,βγάζει και όμορφα κοριτσάκια! :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...