Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Κορίτσια,

 

Μπείτε στο τοπικ με τα ONLINE SHOPS και αν δεν πάθετε την κρίση που έπαθα και εγώ όταν συνειδητοποίησα τις τραγικές διαφορές τιμής που υπάρχουν, εγώ να κάτσω να ......

 

Μια δοκιμή θα σας πείσει ...

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 105
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Βρε κορίτσια....Κάτι άσχετο, αλλά δε ξέρω πού να το ποστάρω.

Πήγε ο άντρας μου και μού έκανε δώρο ένα βιβλίο, σα λεύκωμα απο το public 32.00e!!!!! Είναι σχετικά μικρό και σε όγκο και σε μήκος, με θεματολογία το προσωπικό στυλ της κάθε γυναίκας, εμπνευσμένο μέσα από το περιοδικό Bazaar.

Τα χρήματα είναι υπερβολικά πολλά ή μού φαίνεται;;;;;;

iyuNp3.png4hNCp3.png
Link to comment
Share on other sites

Βρε κοπελιά με τον πόνο μας παίζεις?:roll::cool::mrgreen::shock:

Εδώ κοντέψαμε να μοιράσουμε κόλυβα όταν το ακατανόμαστο σταμάτησε να παραδίδει στο Ελλάντα:cry:

 

Σε όσα γράφεις συμφωνώ και προσυπογράφω αλλά....τι μπορούμε να κάνουμε?μας περνάνε για χαϊβάνια....:mad:

Μόνο εμπάργκο και αγορές από εξωτερικό...

 

για τον ακατανομαστο πηγα σημερα στο κουκου της περιοχης μου που εχει shop in shop γτ ειχα δει οτι κανου 30% κ ηθελα να παρω φανελακια ολοσωμα κ αυτο ειναι το μονο ειδος που δεν κανουν εκπτωση μαζι μετα ρουχα για νεογεννητα ....δεν παιζονται..... το ξερω οτι δεν ειναι καποιος υποχρεωμενος να κανει εκπτωσεις αλλα αυτοι του βγαζουν τα ματια ...κ φυσικα δεν οηρα τιποτα.παντως εδω που μενω ολα τα μαγαζια με παιδικα εχουν μιση τιμη οποτε ουστ.....πηρα ρουχαλακια καλοκαιρινα με 10 κ 15 ευρω ωραιοτατα

 

κ το κουλο στα benetton με αγορες ανω των 200 ευρω -50% αλλιως -30%.ας τα κρατησουν

Link to comment
Share on other sites

Ούτε από τα Marks ψωνίζω...γενικότερα είναι αγγλικά πρότυπα και δε μ'αρέσουν.... Συνήθως ψωνίζω πιο ακριβά και κυρίως από τα Lapin House...:roll:

Ό,τι φορμάκια είχα στο μωρό για το σπίτι από τα Mothercare με τα πλυσίματα ξεχείλωσαν και γίνανε σα πανιά!

 

στην ποιοτητα τους δεν συμφωνω οτι δεν ειναι καλα. εγω τα εδωσα κ στην κουμπαρα μου κ τα φορμακια κ τα φανελακια κ τωρα θα δωθουν κ σε τριτο μωρο κ ειναι αθικτα.

επισης μου αρεσαν γτ ειναι τα μονα ρουχα που εχω αγορασει κ εγραφαν οτι ειναι καταλληλα για στεγνωτηριο. ΑΛΛΑ οχι δεν ανεχομαι να μου πιανουν τον κ@@@.

Link to comment
Share on other sites

Σόρρυ αλλα δεν συμφωνώ καθόλου...ό,τι έχω πάρει απο το Benetton για την κόρη μου μου έχει βγει "σκυλί", ειδικά τα μακό μακρυμάνικα που τα πλένω συνέχεια. Οι τιμές τους καμία σχέση με το jumbo αλλα σε καμια περιπτωση δεν θεωρώ τα Benetton σαβούρα.

 

Συμφωνω απολυτα μαζι σου.Σχεδον ολα τα καθημερινα μας ρουχα ειναι benetton και ειναι παρα παρα πολυ καλα.Ανετα τα συγκρινω με τα DKNY που ειναι η μεγαλη μου αγαπη.Δεν παθαινουνε απολυτως τιποτα 500 φορες να τα πλυνεις ουτε ξεβαφουνε,ουτε μπαινουνε και ουτε τρυπανε.

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ Η ΖΩΗ ΜΟΥ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Συμφωνω και εγω για τα benneton οτι τα ρουχα ειναι αριστα σε ποιοτητα.

Οσο για το στοκατζιδικο του lapin, ειχα παει πριν πολλα πολλα χρονια και τα μονα ρουχα που ειχε ηταν ρουχα με ελαττωματα και πανακριβα για αυτο που ηταν!!!

Link to comment
Share on other sites

για τον ακατανομαστο πηγα σημερα στο κουκου της περιοχης μου που εχει shop in shop γτ ειχα δει οτι κανου 30% κ ηθελα να παρω φανελακια ολοσωμα κ αυτο ειναι το μονο ειδος που δεν κανουν εκπτωση μαζι μετα ρουχα για νεογεννητα ....δεν παιζονται..... το ξερω οτι δεν ειναι καποιος υποχρεωμενος να κανει εκπτωσεις αλλα αυτοι του βγαζουν τα ματια ...κ φυσικα δεν οηρα τιποτα.παντως εδω που μενω ολα τα μαγαζια με παιδικα εχουν μιση τιμη οποτε ουστ.....πηρα ρουχαλακια καλοκαιρινα με 10 κ 15 ευρω ωραιοτατα

 

κ το κουλο στα benetton με αγορες ανω των 200 ευρω -50% αλλιως -30%.ας τα κρατησουν

 

Κάποια συγκεκριμένη μέρα -μέση προς τέλος εκπτώσεων- η benetton αρχίζει 70% σε ΟΛΑ τα μαγαζιά. Παιδικά, ανδρικά, γυναικεία... Τα πάντα όλα!

I believe in miracles, they happen every day:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

που ειναι το στοκατζιδικο της λαπιν?

 

λαπέν

Στ. Γονατά 4, Περιστέρι, τηλ. 210 5706100

 

http://www.stockoutlets.gr/Stockoutlets_Kids.html

 

έχει ρούχα της ίδιας σεζόν με μικρά ελαττώματα,μου είχαν φανεί ακριβά και πάλι.

Link to comment
Share on other sites

Είναι στ Γ.Γονατά στο Περιστέρι. Έχουν ρόυχα με μικρά ελαττώματα, άλλα με πιο εμφανή ελαττώματα και άλλα χωρίς ελάττωμα αλλά παλαιότερης σεζόν..και βαφτιστικά με 30%έκπτωση.Αν πας αρχή σεζόν,έχει απεριόριστες επιλογές αλλά όσο περνάει ο καιρός μειώνονται τα κομμάτια..Πάντως οι τιμές μου φαίνονται εντάξει..3φορεματακια 55 ευρώ τη βρίσκω πολύ λογική τιμή..Απλά πρέπει να πας αρχές σεπτέμβρη και τέλη Μαιου για να έχεις πολλές επιλογές.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

στο my shoes πάλι μάλλον μας κοροιδεύουν πήρα πριν ενα μηνα ενα ζευγαρι μποτες-αυτες με το κορονι πισω-κ τις πηρα 79 ευρω οσο κ τωρα εγραφε κ καλα πως η τιμή ηταν 100 κατι.καλα για χαιβανια μας περνανε εντελώς?

Link to comment
Share on other sites

μενω λιγο αφωνη βρε κοριτσια για τα Β..........n εγω σχεδον αποκλειστικα πλεον της φοραω της μικρης μου την συγκεκριμενη εταιρια και ειδικα τις φορμες της εχουμε ξεσκισει στο πλυνε βαλε και κανουν 20ευρω μονο αλλα μιλαμε κοριτσια σχεδον ολη την ημερα φορμες της φοραω εχω 6 ζευγαρια και τις πλενω της φοραε και δεν εχουν παθει το παραμικρο!οπως και τα μπλουζακια τα μακο απολυτως τιποτα.Τα mathercare τωρα ρουχα δεν εχω παρει για να πω την αληθεια αλλα οταν ηταν μωρο η κορη μου πριν 2μιση χρονια φορμακια και φανελακια φορμακια ηταν απο εκει και τα εχω ακομα σαν καινουρια!φανελακια ακομα απο εκει αγοραζω.βεβαια εκπτωσεις στα εσωρουχα δεν κανουν ποτε πολυ κουλο αυτο.οπως και για το το πιο πανω μαγαζι που εγραψα πηγα να παρω φορμες για του χρονου τωρα πια και ως δια μαγειας ενω το σαββατο ειχε ντανες ολοκληρες εξαφανηστηκαν το πρωι της δευτερας!μετα τις εκπτωσεις ως δια μαγειας παλι θα εμφανιστουν

Link to comment
Share on other sites

Κάποια συγκεκριμένη μέρα -μέση προς τέλος εκπτώσεων- η benetton αρχίζει 70% σε ΟΛΑ τα μαγαζιά. Παιδικά, ανδρικά, γυναικεία... Τα πάντα όλα!

 

 

και γω οτι εχω απο benetton της μπουμπους εχει βγει πολυ καλο ποιοτικως. αληθεια, περασε καμμια απο εκει???με τι εκπτωση ξεκινησανε?

Link to comment
Share on other sites

καλημερα εχεις δικιο ειναι απαραδεκτες οι τιμές τους και κοροιδεύουν και τον κόσμο εγώ προσωπικά ποτέ δεν ψωνίζω από αυτους γιατί είναι κλέφτες

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα δεν μου αρέσει που κατακρίνετε τα τζαμπο και τα h&m και την benetton δηλαδή επειδή δεν είναι μάρκες όπως η λαπιν η η αλουετ δεν είναι καλά? τα τζαμπο εχουν και χαλια ρούχα αλλά είναι καθημερινά ρούχα τα παιδιά ότι και να τους βάλεις τα βγάζουν νοκ αουτ δεν χρειάζονται μάρκες πιστεύω αλλά τα Η&Μ 'ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟ ΔΗΛΩΝΩ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΛΕΕΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΔΙΑΦΩΝΩ ΚΑΘΕΤΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ!!!!!!ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΛΑΣΙΚΟΥΡΕΣ ΟΥΦ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΤΑ ΨΩΝΙΣΤΙΚΑ ¨"ΜΟΝΟ ΛΑΠΙΝ ΨΩΝΙΖΩ".........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα δεν μου αρέσει που κατακρίνετε τα τζαμπο και τα h&m και την benetton δηλαδή επειδή δεν είναι μάρκες όπως η λαπιν η η αλουετ δεν είναι καλά? τα τζαμπο εχουν και χαλια ρούχα αλλά είναι καθημερινά ρούχα τα παιδιά ότι και να τους βάλεις τα βγάζουν νοκ αουτ δεν χρειάζονται μάρκες πιστεύω αλλά τα Η&Μ 'ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟ ΔΗΛΩΝΩ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΛΕΕΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΔΙΑΦΩΝΩ ΚΑΘΕΤΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ!!!!!!ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΛΑΣΙΚΟΥΡΕΣ ΟΥΦ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΤΑ ΨΩΝΙΣΤΙΚΑ ¨"ΜΟΝΟ ΛΑΠΙΝ ΨΩΝΙΖΩ".........

 

κ γω συμφωνω.αμα μπορω ψωνιζω απο παντου αλλα δεν ανεχομαι να μου τον πιανουν!!!!!!!!εχθες στα lapin ενα ζευγαρι φορμες 18μηνων ειχαν αρχικη τιμη 98 ευρω.ελεος πια....απο χρυσο ειναι.με 68 ευρω πηρα δυο φορεματα δυο σορτσακια ενα μπλουζακι ενα ζακετακι το οποιο ζακετακι σεταρετε με ολα τα ρουχα mexx. στα lapin με τοσα χρημτα επαιρνα μονο την φορμα.

Link to comment
Share on other sites

το αρχικο θεμα δεν ειναι ποια μαρκα ειναι καλυ η καλυτερη αλλα οτι πολυ απλα ανεβαζουνε τιμες μερικα μαγαζια στης εκπτοσεις και μασ πιανουν κοροιδα

Link to comment
Share on other sites

λαπέν

Στ. Γονατά 4, Περιστέρι, τηλ. 210 5706100

 

http://www.stockoutlets.gr/Stockoutlets_Kids.html

 

έχει ρούχα της ίδιας σεζόν με μικρά ελαττώματα,μου είχαν φανεί ακριβά και πάλι.

 

Είναι στ Γ.Γονατά στο Περιστέρι. Έχουν ρόυχα με μικρά ελαττώματα, άλλα με πιο εμφανή ελαττώματα και άλλα χωρίς ελάττωμα αλλά παλαιότερης σεζόν..και βαφτιστικά με 30%έκπτωση.Αν πας αρχή σεζόν,έχει απεριόριστες επιλογές αλλά όσο περνάει ο καιρός μειώνονται τα κομμάτια..Πάντως οι τιμές μου φαίνονται εντάξει..3φορεματακια 55 ευρώ τη βρίσκω πολύ λογική τιμή..Απλά πρέπει να πας αρχές σεπτέμβρη και τέλη Μαιου για να έχεις πολλές επιλογές.

 

ευχαριστω πολυ κοριτσια. αν και δεν ειμαι φαν του συγκεκριμενου μαγαζιου (το αντιθετο θα ελεγα), να το εχω υποψη μου.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια μου ...............

ειναι τοσα πολλα αυτα που εχουν υποθει κ στα περισσοτερα συμφωνω.

θελω ομως να σας πω κατι να το γνωριζετε μιας κ η δουλεια μου ειναι αυτη

 

 

 

 

πριν τις εκπτωσεις υποτιθεται οτι ο εμπορικος συλλογος απαγορευει στα καταστηματα μειωμενες τιμες.....μονο με ειδικη αδεια ....... παμε δηλαδη στον εμπορικο συλλογο λεμε ποιοι κωδικοι θελουμε να κατεβουν τιμες κ ποσο κ παρουσιαζουμε τιμολογια κτλ...... αυτο υποτιθεται οτι ειναι το νομιμο ..........

απο κει κ περα ................ υπαρχουν καταστηματα που ενα παπουτσι που εχει 100 το πηγαινει 80 πριν τις εκπτωσεις χωρις ομως αδεια ειδικη............. (παρανομα δηλαδη) στην βιτρινα βαζει αναγκαστικα την τιμη κραχτη, δηλάδη 80 .

εσεις σαν πελατες βλεπετε πριν τις εκπτωσεις το 80 κ νομιζετε οτι αυτη ειναι η αρχικη ...ενω στην πραγματικοτητα δεν ειναι ετσι.

 

επισημα μετα στις εκπτωσεις ειναι υποχρεωμενο το καταστημα να βαλει αρχικη κ τελικη τιμη στην βιτρινα........γραφει λοιπον 100 αρχικη -30% πχ 70 ευρω κ εκει γινεται το μπερδεμα

εγινα κατανοητη σε αυτο?

φυσικα κυπαρχουν καταστηματα που κοροιδευουν τον κοσμο

φυσικη κ υπρχουν ψευτικες εκπτωσεις απο καποιους κ σαβουρες.........

απλα δεν ειναι ολοι ετσι

καλο θα ειναι να ειμαστε επιφυλακτικοι καλο θα ειναι να κανουμε καταγγελιες αν νομιζουμε την παραμικρη κοροιδια

αν μπορω να δωσω καποιες διευκρυνησεις πολυ ευχαριστως για να παρουμε χαμπαρι ολοι τα λαμογια

88M1p3.png6KAgp2.png
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι ειναι περιττο να αγοράζουμε πολύ ακριβά ρούχα για τα παιδιά, ιδιαίτερα τα καθημερινά τους. Για τουε γιους μου με εχουν βολέψει οι φόρμες απο το benetton. επίσης στα sprider μπορεί να πετύχεις καλά ρούχα.Α! τώρα με τις εκπτώσεις νομίζω μπορείς να βρεις καθημερινα ρουχαλάκια και στα carrefour.Το σαββατο πήγαμε για μπουφανακι μακ Κουίν αλλά είχε γίνει αναρπαστο κι ετσι βολευτηκαμε με μαστοράκο. Επίσης ειχε και πολλές ανοιξιατικες μπλούζες σε πολύ καλή τιμή. γιατί να δώσεις ενα σωρό λεφτά για ρούχα που θα τα λαδώσει, θα τα σκίσει, γενικά θα περάσουν του λιναριού τα πάθη;Πάντως εγώ στην Πάτρα που μένω προτιμώ τα μαγαζιά που πουλούν γενικά παιδικά ρούχα κι όχι τις φίρμες.Νομίζω ότι πιο πολύ πουλούν μάρκα παρά ποιότητα.

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα στα Mothercare στο The Mall να ψωνίσω μερικά φορμάκια για το μωρό για να μην τα αφήσω τελευταία στιγμή.Να θυμίσω πως σήμερα υποτίθεται οτι είναι πρώτη μέρα εκπτώσεων όπου έκπτωση σημαίνει φθηνότερα από τις τιμές που ίσχυαν μέχρι χθες (εξηγώ γιατί μάλλον τα Mothercare δεν ξέρουν τί σημαίνει).

Μπαίνω μέσα και πάω στα φορμάκια.Τα φορμάκια έχουν έκπτωση; Ααα ξέρετε δεν κάνουμε έκπτωση στα φορμάκια αλλά αν πάρετε δύο πακέτα των εφτά, το τρίτο πακέτο είναι στη μισή τιμή. Δεν κάνετε έκπτωση στα μωρουδιακά; Όχι μου λένε αλλά κάνουμε στην ένδυση για εγκύους και σε άλλα είδη. Παίρνω παρόλα αυτά μερικά σετ ρουχαλάκια γιατί με την κοιλιά πέρα και τα πόδια να με πονάνε δεν είχα τη δυνατότητα να ψάξω σε άλλο μαγαζί και πάω να πάρω σουτιέν θηλασμού.Δοκιμάζω, μου λέει η πωλήτρια την τιμή τη ρωτάω για την έκπτωση "Αυτά δεν έχουν έκπτωση" μου λέει.Της λέω "Τότε για ποιά είδη ένδυσης μιλάτε;" δεν μου απαντάει.Να μην μακρυγορώ το κατάστημα δεν είχε έκπτωση σε τίποτα παρά μόνο στα καρότσια και στις κούνιες των 600 ευρώ (χαίρω πολύ) και σε κάτι ελάχιστα σπασμένα νούμερα σε μπλουζάκια και παντελονάκια και θέλω να ρωτήσω. Όταν ένα ολόκληρο υπουργείο αναγγέλει εκπτώσεις μπορεί ο κάθε ξύπνιος να κάνει σε όποια και όσα είδη του γουστάρει; Τοτε τί σόι εκπτώσεις είναι αυτές, κατ' επιλογή; Μου είχαν πει πως τα Mothercare το έχουν ξεφτιλίσει με την ακρίβεια (κάτι κουβερτούλες τις είχαν 40 ευρώ τη μία χωρίς έκπτωση ενώ έχω βρεί στη γειτονιά μου κουβέρτα για ολόκληρο παιδί σε αυτή τη τιμή ή τα σελτεδάκια τα είχαν 25 ευρώ όταν τα Τζάμπο τα έχουν 4 ευρώ) κάτι που θεωρώ απαράδεκτο όχι μόνο σε περίοδο εκπτώσεων αλλά και σε περίοδο κρίσης όμως δεν ήξερα οτι κοροιδεύουν κι απο πάνω.Τουλάχιστον να βγάλουν από τη βιτρίνα τα αυτοκόλλητα που διαφημίζουν έκπτωση 30% γιατί είναι κρίμα να εξαπατάνε τον καταναλωτή.Πρώτη και τελευταία φορά που πάτησα το πόδι μου.

 

Εγώ πάντως που πήγα στο συγκεκριμένο κατάστημα στο mall στις 14/01/2011 δλδ μία μέρα πριν την έναρξη των εκπτώσεων γιατί είχα μαζέψει κάτι δώρα από τα γενέθλια του γιου μου και είπα μια και θα κατέβω Αθήνα να πάω να τα αλλάξω, είχαν κανονικά εκπτώσεις. Και μιλάω για το ίδιο κατάστημα mothercare. Κορμάκια δεν κοίταξα να σου πω την αλήθεια γιατί δε χρειαζόμουν. Πάντως είδα έκπτωση στα μωρουδιακά 30% και όλα τα ρούχα που αγόρασα του μικρού είχαν άλλα έκπτωση 30% και άλλα ήταν σε προσφορές εξεφτελιστικές. Του πήρα ένα εποχιακό μπουφανάκι τζιν με επωμίδες σε καφέ χρώμα καταπληκτικό που από 37 ευρώ το είχαν βάλει 11 ευρώ. Και ένα παντελονάκι τζιν από 35 ευρώ το πήρα 9 ευρώ. Τα άλλα που του πήρα ήταν με έκπτωση 30%.

Μπορεί για αυτούς τα κορμάκια να τα έδιναν όπως και πριν αγοράζεις 2 πακέτα των 7 τεμ και το τρίτο στην μισή τιμή. Εάν αυτή είναι η πολιτική τους δεν αγοράζεις και πας σε άλλο κατάστημα. Εγώ του αγόρασα κορμάκια με μακρύ μανίκι από τα marks and spenser πολύ ωραία ποιοτικώς. Δεν το περίμενα !!! 29 ευρώ τα 5 ή 7 τεμ αν θυμάμαι καλα

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως που πήγα στο συγκεκριμένο κατάστημα στο mall στις 14/01/2011 δλδ μία μέρα πριν την έναρξη των εκπτώσεων γιατί είχα μαζέψει κάτι δώρα από τα γενέθλια του γιου μου και είπα μια και θα κατέβω Αθήνα να πάω να τα αλλάξω, είχαν κανονικά εκπτώσεις. Και μιλάω για το ίδιο κατάστημα mothercare. Κορμάκια δεν κοίταξα να σου πω την αλήθεια γιατί δε χρειαζόμουν. Πάντως είδα έκπτωση στα μωρουδιακά 30% και όλα τα ρούχα που αγόρασα του μικρού είχαν άλλα έκπτωση 30% και άλλα ήταν σε προσφορές εξεφτελιστικές. Του πήρα ένα εποχιακό μπουφανάκι τζιν με επωμίδες σε καφέ χρώμα καταπληκτικό που από 37 ευρώ το είχαν βάλει 11 ευρώ. Και ένα παντελονάκι τζιν από 35 ευρώ το πήρα 9 ευρώ. Τα άλλα που του πήρα ήταν με έκπτωση 30%.

Μπορεί για αυτούς τα κορμάκια να τα έδιναν όπως και πριν αγοράζεις 2 πακέτα των 7 τεμ και το τρίτο στην μισή τιμή. Εάν αυτή είναι η πολιτική τους δεν αγοράζεις και πας σε άλλο κατάστημα. Εγώ του αγόρασα κορμάκια με μακρύ μανίκι από τα marks and spenser πολύ ωραία ποιοτικώς. Δεν το περίμενα !!! 29 ευρώ τα 5 ή 7 τεμ αν θυμάμαι καλα

 

19 ευρώ τα κορμάκια γιατί πήρα και καλτσούλες και πήγε 29 ευρώ

Πριν τις εκπτώσεις είχα πάει βέβαια, τώρα δεν ξέρω τι τιμές έχουν βάλει

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...