Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΥΤΥΧΙΑ & ΧΑΡΑ !!!!


CHRISA

Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα σε όλες!!!

 

Μιας που έχουμε μιλήσει τόσες φορές είπα να μοιραστώ την χαρά μου μαζί σας.

Εχθές πήγα να δώ τα βαπτιστικά του γιού μου, που μόλις είχε φέρει ο Γιώργος (ο ιδιοκτήτης του μαγαζιού). Όταν δώσαμε την παραγγελία δεν μπορούσα να φανταστώ πόσο όμορφα θα ήταν!!!! :lol:

Γιατί έγινε ειδική παραγγελία στα πάντα προκειμένου να ταιριάζουν με το κουστούμι (απαλό λαχανί).

 

Αυτά!!!

 

Είμαι πάρα πολύ χαρούμενη και ευτυχισμένη και ανυπομονώ να έρθει η 8η Ιουνίου!!!!

 

Φιλιά!!! :P:P:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να χαίρεσαι τον γιόκα σου Χρύσα και αν δεν πάω σε μια αποθήκη με βαπτιστικά που βρήκα στο Παλαιό Φάληρο, σίγουρα θα πάω στον κύριο Γιώργο που μας είχες προτείνει σε προηγούμενο post.

 

Δεν ξέρω για τους υπόλοιπους αλλά εμένα με έχεις βοηθήσει πάρα πολύ... γειτόνισα!!!!!!!

 

 

 

Ευχαριστώ!!!!!!

7adb2868d6.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ωραία η αίσθηση να νιώθεις δικαιωμένος μετά απο ψάξιμο τρελό και να είναι τα πράγματα αυτα που ονειρευόσουν πάντα! μπράβο σου χαίρομαι και εγώ με τη χαρά σου να σου ζήσει το αγγελούδι σου και με το καλό αχ συγκινήθηκα πάλι!!! :cry::D αντε μια μία να μπαίνει στη τελική ευθεία :wink:

Link to comment
Share on other sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ!

 

Αν χρειαστείτε κάποια πληροφορία ή βοήθεια σε κάτι πείτε μου!

 

Κάτι που θα κάνω για το τραπέζι και δεν σας το έχω αναφέρει είναι ότι στο τραπέζι εκτός απο το αυτοκινητάκι με τα λουλούδια θα έχω την χαρτοπετσέτα ρολό με ένα μεταξωτό κορδόνι που θα κρέμεται μια σιελ πιπίλα. Επίσης τα έχω πάνω στα πιάτα απο ένα μεγάλο ορθογώνιο σοκολατάκι με την ζωγραφιά του μικρού πρίγκιπα (θέμα βάπτισης), την ημερομηνία της βάπτισης και το όνομα του παιδιού.

 

Αυτά! αν έχω κάποια άλλη έμπνευση θα σας ενημερώσω.

 

Φιλιά

Χρύσα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...