Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Εξωσωματική με κατεψυγμένα ωάρια / έμβρυα


Recommended Posts

εμένα βρε κορίτσια δεν μου εχει δωσει κορτιζονη!! ειναι απαραιτητο να τη δινουν για να ριχνουν το ανοσοποιητικο???

Κρατώ το θαυματάκι μου αγκαλιά, και χάνομαι στα μάτια του τα γαλανά..

Αγία μου Ειρήνη σε ευχαριστώ.. Παναγιά μου, Άγιε Ευφραιμ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

βρε κοριτσια να ρωτησω κατι... και εγω ετοιμαζομαι για τα κατεψυγμενα μου που εχω, και τωρα κανω απλα την προετοιμασια της μητρας.... το prezolon ειναι το ιδιο με το medrol (κορτιζονη ειναι νομιζω αυτο) και απο ποτε το αρχιζεται? παιρνεται και παιδικη ασπιρινη?

 

DOLINI ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ....:confused:ΛΟΓΙΚΑ ΤΑ ΞΕΚΙΝΑΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΩΟΛΗΨΙΑΣ Η ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ 3-4 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ.....ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ CYCLACUR ΠΟΥ ΤΑ ΞΕΚΙΝΑΣ ΝΩΡΙΤΕΡΑ.

Link to comment
Share on other sites

DOLINI ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ....:confused:ΛΟΓΙΚΑ ΤΑ ΞΕΚΙΝΑΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΩΟΛΗΨΙΑΣ Η ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ 3-4 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ.....ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ CYCLACUR ΠΟΥ ΤΑ ΞΕΚΙΝΑΣ ΝΩΡΙΤΕΡΑ.

vivoula αυριο πας για εμβρυομεταφορα???σημερα περιμενουμε τη χοριακη της gemini!!!!

πολυ πολυ καλη επιτυχια κοριτσάκι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κρατώ το θαυματάκι μου αγκαλιά, και χάνομαι στα μάτια του τα γαλανά..

Αγία μου Ειρήνη σε ευχαριστώ.. Παναγιά μου, Άγιε Ευφραιμ..

Link to comment
Share on other sites

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΤΙΣ 3 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ:confused:Η ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΕ:shock:ΕΙΝΑΙ 6 ΒΕΒΑΙΑ......:rolleyes:

καλε τελεια ειναι 6 το συζητας!!!! ολα καλα θα πανε!!!

gemini περιμενουμε τα ευχαριστα!!!!!!!

Κρατώ το θαυματάκι μου αγκαλιά, και χάνομαι στα μάτια του τα γαλανά..

Αγία μου Ειρήνη σε ευχαριστώ.. Παναγιά μου, Άγιε Ευφραιμ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΚΑΛΑ ΝΕΑ!ΤΑ ΕΜΒΡΥΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΠΙΒΙΩΣΑΝΕ ΚΑΙ ΤΑ 3 ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!ΑΥΡΙΟ ΣΤΙΣ 1 ΣΤΟ ΓΕΝΕΣΙΣ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΩ ΘΕΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!:-D:grin::-D:grin::-D:grin::-D

Link to comment
Share on other sites

Θετικό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Βγήκε 350!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κορίτσια έυχομαι σε όλες καλά αποτελέσματα και να πάνε όλα καλα!!!!!!!!

 

ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!ΤΕΛΕΙΑ ΝΕΑ!!!!ΚΑΛΕ ΕΣΥ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ!ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ!!!:-D:grin::-D:grin::-D

Link to comment
Share on other sites

Αχ κορίτσια με συγκηνησατε!!!!!!!

gemini Μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!

ειδες που σου ειπα οτι δεν ειναι απαραιτητο να έχεις συμπτώματα!!!!!!!!!!!!! ειδες τα κατεψυγμενα μας!!!!!!!! μπραβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vivoula μου μπραβο και σε εσενα με το καλο να τα υποδεχτεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αντε κοριτσια να εχουμε πολλα πολλα ευχαριστα!!!!!!!!!!!!

Κρατώ το θαυματάκι μου αγκαλιά, και χάνομαι στα μάτια του τα γαλανά..

Αγία μου Ειρήνη σε ευχαριστώ.. Παναγιά μου, Άγιε Ευφραιμ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΚΑΛΑ ΝΕΑ!ΤΑ ΕΜΒΡΥΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΠΙΒΙΩΣΑΝΕ ΚΑΙ ΤΑ 3 ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!ΑΥΡΙΟ ΣΤΙΣ 1 ΣΤΟ ΓΕΝΕΣΙΣ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΩ ΘΕΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!:-D:grin::-D:grin::-D:grin::-D

 

ειχες 3 δηλαδη καταψυξη και τα καταφεραν και τα 3? ουαου

 

εγω που εχω 4 θα αποψυξουν και τα 4 η μονο 3 και θα κρατησουν ενα καβα? τι κανουν συνηθως στο γενεσις?

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!ΤΕΛΕΙΑ ΝΕΑ!!!!ΚΑΛΕ ΕΣΥ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ!ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ!!!:-D:grin::-D:grin::-D

 

Αχ κορίτσια με συγκηνησατε!!!!!!!

gemini Μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!

ειδες που σου ειπα οτι δεν ειναι απαραιτητο να έχεις συμπτώματα!!!!!!!!!!!!! ειδες τα κατεψυγμενα μας!!!!!!!! μπραβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vivoula μου μπραβο και σε εσενα με το καλο να τα υποδεχτεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αντε κοριτσια να εχουμε πολλα πολλα ευχαριστα!!!!!!!!!!!!

 

κοριτσια συγχαρητηρια και με το καλο,,,,οπου να ναι θα ερθει και η δικη μου σειρα

Κορίτσια σας ευχαριστώ πάααααααααααααααρα πολύ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Καλη μεταφορά αύριο vivoula εύχομαι να πάνε όλα καλά!:D:D

 

Και σε σενα donatela γρήγορα να βάλεις τα παγωτίνια σου!!!!!!

Και γενικά οτι επιθυμείτε όλες!!!

Link to comment
Share on other sites

ειχες 3 δηλαδη καταψυξη και τα καταφεραν και τα 3? ουαου

 

εγω που εχω 4 θα αποψυξουν και τα 4 η μονο 3 και θα κρατησουν ενα καβα? τι κανουν συνηθως στο γενεσις?

 

ΒΑΣΙΚΑ ΕΧΩ 6...ΑΡΧΙΚΑ ΑΠΟΨΥΞΑΝ ΤΑ 3 ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ ΤΟΥΣ....ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΒΓΑΖΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ 3....ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ....

Link to comment
Share on other sites

Αχ κορίτσια με συγκηνησατε!!!!!!!

gemini Μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!

ειδες που σου ειπα οτι δεν ειναι απαραιτητο να έχεις συμπτώματα!!!!!!!!!!!!! ειδες τα κατεψυγμενα μας!!!!!!!! μπραβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vivoula μου μπραβο και σε εσενα με το καλο να τα υποδεχτεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αντε κοριτσια να εχουμε πολλα πολλα ευχαριστα!!!!!!!!!!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΞΕΛΙΧΘΟΥΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.....ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ!

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΞΕΛΙΧΘΟΥΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.....ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ!

οποτε βιβουλα μου δεν εχουν καθολου απωλειες τα κατεψυγμενα εεεεεεεε????? αχ μακαρι να ειναι σωα και αβλαβη τα παγωτινια μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κρατώ το θαυματάκι μου αγκαλιά, και χάνομαι στα μάτια του τα γαλανά..

Αγία μου Ειρήνη σε ευχαριστώ.. Παναγιά μου, Άγιε Ευφραιμ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θετικό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Βγήκε 350!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κορίτσια έυχομαι σε όλες καλά αποτελέσματα και να πάνε όλα καλα!!!!!!!!

 

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!:D:D:D ειδες που ολα πηγαν καλα?ημουν σιγουρη για σενα.....με το καλο λοιπον να πανε ολα απο δω και περα!!!σου ευχομαι μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!μπορει να χεις και διδυμα ε???τελεια!!!μακαρι!!! :D:D

Link to comment
Share on other sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!:D:D:D ειδες που ολα πηγαν καλα?ημουν σιγουρη για σενα.....με το καλο λοιπον να πανε ολα απο δω και περα!!!σου ευχομαι μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!μπορει να χεις και διδυμα ε???τελεια!!!μακαρι!!! :D:D

Σ ευχαριστώ πολύ!!!!!!!!!!!! Τελικά όλα καλά πήγαν και έιμαι τόσο μα τόσο χαρούμενη...Ναι μπορεί να ναι διδυμάκια! Θα δούμε! Κι έσυ με το καλό το μωράκι σου!!

Link to comment
Share on other sites

Θετικό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Βγήκε 350!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κορίτσια έυχομαι σε όλες καλά αποτελέσματα και να πάνε όλα καλα!!!!!!!!

 

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!! Σου εύχομαι να υπερ-διπλασιαστεί. :D

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΚΑΛΑ ΝΕΑ!ΤΑ ΕΜΒΡΥΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΠΙΒΙΩΣΑΝΕ ΚΑΙ ΤΑ 3 ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!ΑΥΡΙΟ ΣΤΙΣ 1 ΣΤΟ ΓΕΝΕΣΙΣ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΩ ΘΕΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!:-D:grin::-D:grin::-D:grin::-D

 

Καλή επιτυχία και σε σένα.

 

ειχες 3 δηλαδη καταψυξη και τα καταφεραν και τα 3? ουαου

 

εγω που εχω 4 θα αποψυξουν και τα 4 η μονο 3 και θα κρατησουν ενα καβα? τι κανουν συνηθως στο γενεσις?

 

Δεν ξέρω τι κάνουν στο Γέννεσις, αλλά λογικά θα τα αποξύψουν και τα 4 και θα επιλέξουν για εμβρυομεταφορά τα καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!! Σου εύχομαι να υπερ-διπλασιαστεί. :D

 

Συγχαρητήρια!!!!! Άντε να παίρνουμε σειρά και οι επόμενες!

Καλή εγκυμοσύνη να έχετε

 

Ευχαριστώ πολύ:D:D

Link to comment
Share on other sites

οποτε βιβουλα μου δεν εχουν καθολου απωλειες τα κατεψυγμενα εεεεεεεε????? αχ μακαρι να ειναι σωα και αβλαβη τα παγωτινια μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

ΝΑΙ ΚΑI EIMAI ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ:P:p:pΒΕΒΑΙΑ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ...ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΡΕΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ;)

Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ ΚΑI EIMAI ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ:P:p:pΒΕΒΑΙΑ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ...ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΡΕΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ;)

Όλα καλά θα πάνε, θα το δεις...Αφού μάλιστα άντεξαν την απόψυξη σημαίνει οτι είναι καλά έμβρυα!!!

Link to comment
Share on other sites

gemini συγχαρητηριααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα.παρα πολυ χαρηκα.εγω ειχα χαθει ηθελα να μεινω λιγο εξω απο ολα αυτα μπαινω σημερα και βλεπω θετικο και πολλα κοριτσια περιμενουν ευχομαι ολεσ να χετε ενα μεγαλο ++++++++++++++++++++++++++.εγω το εχω αφησει λιγο και μαλλον μετα τισ γιορτεσ θα παω για τα παγωτακια μου που με περιμενουν.δε σασ ξεχασα σασ σκευτομουν ελπιζω να καταλαβαινετε.

ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ

Link to comment
Share on other sites

gemini συγχαρητηριααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα.παρα πολυ χαρηκα.εγω ειχα χαθει ηθελα να μεινω λιγο εξω απο ολα αυτα μπαινω σημερα και βλεπω θετικο και πολλα κοριτσια περιμενουν ευχομαι ολεσ να χετε ενα μεγαλο ++++++++++++++++++++++++++.εγω το εχω αφησει λιγο και μαλλον μετα τισ γιορτεσ θα παω για τα παγωτακια μου που με περιμενουν.δε σασ ξεχασα σασ σκευτομουν ελπιζω να καταλαβαινετε.

ζουζου εχεις πάνω απο 10 παγωτινια!! εισαι σουπερ!!!!!! ολα θα πανε καλα την επομενη θα δεις!!!!

Κρατώ το θαυματάκι μου αγκαλιά, και χάνομαι στα μάτια του τα γαλανά..

Αγία μου Ειρήνη σε ευχαριστώ.. Παναγιά μου, Άγιε Ευφραιμ..

Link to comment
Share on other sites

gemini συγχαρητηριααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα.παρα πολυ χαρηκα.εγω ειχα χαθει ηθελα να μεινω λιγο εξω απο ολα αυτα μπαινω σημερα και βλεπω θετικο και πολλα κοριτσια περιμενουν ευχομαι ολεσ να χετε ενα μεγαλο ++++++++++++++++++++++++++.εγω το εχω αφησει λιγο και μαλλον μετα τισ γιορτεσ θα παω για τα παγωτακια μου που με περιμενουν.δε σασ ξεχασα σασ σκευτομουν ελπιζω να καταλαβαινετε.

Σ'ευχαριστώ πολύ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλά έκανες και ήσουν εκτός αφού αυτό σου έκανε καλό.. Φρόντισε τώρα να ανακτήσεις δυνάμεις για τα παγωτίνια σου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...