Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Εξωσωματική με κατεψυγμένα ωάρια / έμβρυα


Recommended Posts

Καλή επιτυχία synik. Τα εμβρυάκια σου θα νιώσουν τόσο όμορφα στη θαλπορή της μήτρας σου, και θα γιορτάσουν σίγουρα μαζί σου τη γιορτή της Αγίας Άννας. Εγώ θα ήθελα να κάνω εκείνη τη μέρα τον 1ο υπέρηχο. Να δω όμως τι θα μου πει και ο γιατρός μου. Ηρέμησε και προσευχήσου στην Αγία Άννα και στην Παναγία μας να σου χαρίσει υγιή παιδάκια ...

 

Κασσιανη ... Αννα λενε την πεθερα μου και ειχα πει οτι αν κανω κοριτσακι θα το βγαλω αννα ... ας βοηθησει η Αγια Αννα και η Παναγια να γινει το ονειρο μου πραγματικοτητα:-D:grin::-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Από ότι φαίνεται το θαύμα έγινε 2η φορά! Η χοριακή μου είναι 266. Καλή επιτυχία σε όλες! Εύχομαι η Παναγία να αγκαλιάζει το/τα εμβρυάκια μου σε όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης, όπως έκανε πριν 4 χρόνια και τα αδερφάκια τους!

 

Υ.Γ. Και να φανταστείτε ότι εκτός από καούρες στο στομάχι δεν έχω κανένα άλλο σύμπτωμα ...

 

Συγχαρητήρια kassianh74 τέλεια χοριακή! Σου εύχομαι να φέρεις σε 9 μήνες ένα ή δύο αδερφάκια στα μωράκια σου!

ttc77dd.aspx
Link to comment
Share on other sites

Χαρά2010 Καλή επιτυχία την Δευτέρα με την ωοληψία σου. Εύχομαι το αιματάκι στη μήτρα σου να έχει υποχωρήσει και να προχωρήσεις στη μεταφορά σε λίγες μέρες! Με προβλημάτισε λίγο αυτό που είπες με την καρδούλα του μωρού. Κι εγώ που την έχω ακούσει κι έχω συνέχεια λίγο αιματάκι και πονάκια υπάρχει περίπτωση να το χάσω κι αυτό?

 

...

 

 

 

Φωτεινη μου να μην ανησυχεις εμενα το αιματακι ηταν και σε συνδυασμο με το οτι το εμβρυακι δεν αναπτυσοταν καλα και ειχε μεινει πιο πισω σε συγκριση με το αλλο. Η νυφη μου στη εξωσωματικη που εκανε ειχε απο την αρχη αιμα (μαλιστα πριν μαθουν το θετικο νομιζε οτι αδιαθετησε) και το ειχε για 2 μηνες και οπως εχω πει εκανε υγιεστατο αγορακι. Αν το εμβρυακι εξελισεται κανονικα μην εχεις αγχος γιατι δεν κανει και καλο.

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΡΑ2010 καλή επιτυχία με την ωοληψία σου αύριο. Κοντά κοντά είμαστε, εγώ πάω μάλλον την Τετάρτη, αύριο που θα κάνω υπέρηχο, θα ξέρω σίγουρα. Σου εύχομαι όλα καλά, να έχεις μια καλή γονιμοποίηση και μια τριψήφια χοριακή!

 

Synik, μην ανυσυχείς, κι εγώ στην πρώτη εμβρυομεταφορά μου είχα πάει τουλέτα πολύ σύντομα και ευτυχώς όλα πήγαν καλά. Δεν νομίζω ότι παίζει ρόλο αυτό. Όσο για το άγχος, αποκλείεται να μην το έχεις. Σκέψου πόσες κοπέλες έχουν κάνει εξωσωματική και πήγαν όλα καλά, λες αυτές να μην είχαν άγχος ??? Κι εγώ αγχωμένη μέχρι τέλους ήμουν, ποια δεν είναι ? Ξεκουράσου, ξάπλωσε και όλα καλά θα πάνε!

ttc77dd.aspx
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας ευχομαι σε ολες να πανε ολα καλα!!

 

 

Myrval μου με το καλο και σε σενα η ωοληψια! Ευχομαι γονιμοποιηση με τελεια εμβρυακια και τεραστια χοριακη!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια σας ευχαριστω ολες για τις πληροφοριες απο τη καταλαβα ο θεος βοηθος παντος απο μοναδες απο την αρχη μου εχουν δωσει 250 peuregon και εχθες αρχισα και την orgalutran και δεν μου την εχουν αυξηση οπως και να εχει ο θεος βοηθος και βλεπουμε καλη επιτυχια χαρα2010 στην ωοληψια σου και εσυ myrval με το καλο την τεταρη αντε λιγο ακομη πιο κοντα στο αγγιξουμε το ονειρο καλο μας κουραγιο!!!!!!

9rLVp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια σας ευχαριστω ολες για τις πληροφοριες απο τη καταλαβα ο θεος βοηθος παντος απο μοναδες απο την αρχη μου εχουν δωσει 250 peuregon και εχθες αρχισα και την orgalutran και δεν μου την εχουν αυξηση οπως και να εχει ο θεος βοηθος και βλεπουμε καλη επιτυχια χαρα2010 στην ωοληψια σου και εσυ myrval με το καλο την τεταρη αντε λιγο ακομη πιο κοντα στο αγγιξουμε το ονειρο καλο μας κουραγιο!!!!!!

 

Μην αγχώνεσαι gtheo ... και μη βάζεις χρονικά όρια στο θαύμα. Εγώ σου έυχομαι όλα τα όμορφα να έρθουν το συντομότερο δυνατό, αλλά μη ζητάς συγκεκριμένες ημερομηνίες και μην είσαι βιαστική στις προσευχές σου. Εμένα αυτό με δίδαξε η μέχρι τώρα πορεία μου. Έμεινα για πρώτη φορά έγκυος 3 χρόνια από όταν άρχισα να προσπαθώ, και μετά από πολλές αποτυχίες, δυο φορές μάλιστα κόντεψα να πεθάνω. Και πάρα πολλά ακόμα μετά που δεν είναι της παρούσης. Πάντως τώρα ξέρω πως έπρεπε να τα περάσω όλα αυτά, γιατί αυτός ήταν ο προσωπικός μου δρόμος.

 

Να έχεις απόλυτη πίστη και να αφεθείς στα χέρια του Θεού, και αυτός θα κάνει για εσένα περισσότερα και από αυτά που ονειρεύεσαι!

FHkYp3.png

 

7B9qp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κ καλή εβδομάδα σε όλες. Κ εύχομαι καλά αποτελέσματα σε όλες τις μέλλουσες μανούλες.

 

Φωτεινή μου, κ εγω εκτομή δεξιάς σάλπιγγας, κ εγώ 35 ετών κ σ' εμένα το 1 μωρό παλλινδρόμησε. Ήταν 3 βλέπεις!

Οι συμπτώσεις είναι πολλές!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια σας ευχαριστω ολες για τις πληροφοριες απο τη καταλαβα ο θεος βοηθος παντος απο μοναδες απο την αρχη μου εχουν δωσει 250 peuregon και εχθες αρχισα και την orgalutran και δεν μου την εχουν αυξηση οπως και να εχει ο θεος βοηθος και βλεπουμε καλη επιτυχια χαρα2010 στην ωοληψια σου και εσυ myrval με το καλο την τεταρη αντε λιγο ακομη πιο κοντα στο αγγιξουμε το ονειρο καλο μας κουραγιο!!!!!!

 

gtheo αντε λιγο εμεινε κ για σενα...ευχομαι να σου πανε ολα καλα και...πολυυυυυυ συντομα!!!αλλα εχει δικιο κ η κασσιανη...το θαυμα θα γινει σιγουρα αλλα οταν πρεπει..εσυ οπλισου με υπομονη κ πιστη κ ολα θα γινουν!!!!

καλη επιτυχια κ στα υπολοιπα κοριτσια..χαρα & myrval 3ψηφιες χορικες κ για εσας συντομα...σας παρακολουθω στενα κ αγωνιω κ εγω μαζι σας....!

dSYDp3.png
Link to comment
Share on other sites

και οσον αφορα τα δικα μου νεα...:D:D:D:D:D:D:D:D

σημερα στον υπερηχο ειδα το ενα το σπορακι μου κ το ακουσα κιολας...το 2ο ειδαμε μια κουκιδουλα αλλα θα ξερουμε σιγουρα αν τα καταφερε την αλλη εβδομαδα...ειμαι τρομερα συγκινημενη κ ευτυχισμενη...ενα πλασματακι 3,3 χιλιοστων κ εχει καρδουλα...!!!!!!

κοριτσια ολη η ταλαιπωρια με ενεσεις κ υπερηχους κ αιμοληψιες κτλ κτλ κτλ αξιζει τον κοπο...ευχομαι να πανε ολα καλα μεχρι τελος..!!!

και στα δικα σας...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dSYDp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μην αγχώνεσαι gtheo ... και μη βάζεις χρονικά όρια στο θαύμα. Εγώ σου έυχομαι όλα τα όμορφα να έρθουν το συντομότερο δυνατό, αλλά μη ζητάς συγκεκριμένες ημερομηνίες και μην είσαι βιαστική στις προσευχές σου. Εμένα αυτό με δίδαξε η μέχρι τώρα πορεία μου. Έμεινα για πρώτη φορά έγκυος 3 χρόνια από όταν άρχισα να προσπαθώ, και μετά από πολλές αποτυχίες, δυο φορές μάλιστα κόντεψα να πεθάνω. Και πάρα πολλά ακόμα μετά που δεν είναι της παρούσης. Πάντως τώρα ξέρω πως έπρεπε να τα περάσω όλα αυτά, γιατί αυτός ήταν ο προσωπικός μου δρόμος.

 

Να έχεις απόλυτη πίστη και να αφεθείς στα χέρια του Θεού, και αυτός θα κάνει για εσένα περισσότερα και από αυτά που ονειρεύεσαι!

 

Mη βάζεις χρονικά όρια στο θαύμα! Πολυ μου άρεσε αυτό κασσιανή μου...Να μπορούσα κιόλας να το κάνω...:rolleyes:

Ελπίζοντας....

Link to comment
Share on other sites

και οσον αφορα τα δικα μου νεα...:D:D:D:D:D:D:D:D

σημερα στον υπερηχο ειδα το ενα το σπορακι μου κ το ακουσα κιολας...το 2ο ειδαμε μια κουκιδουλα αλλα θα ξερουμε σιγουρα αν τα καταφερε την αλλη εβδομαδα...ειμαι τρομερα συγκινημενη κ ευτυχισμενη...ενα πλασματακι 3,3 χιλιοστων κ εχει καρδουλα...!!!!!!

κοριτσια ολη η ταλαιπωρια με ενεσεις κ υπερηχους κ αιμοληψιες κτλ κτλ κτλ αξιζει τον κοπο...ευχομαι να πανε ολα καλα μεχρι τελος..!!!

και στα δικα σας...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Πολύ χάρηκα με νέα σου μαρίνα μου! Ετσι καλά να είναι τα νέα σου για τους υπόλοιπους 8 μήνες!!! :D

Ελπίζοντας....

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο Μαρινακι μου!! Να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη και ευχομαι και το αλλο εμβρυακι να προχωρησει!!

 

Κοριτσακια σημερα εκανα την ωοληψια φυσικου κυκλου, αυριο θα ξερουμε αν γονιμοποιηθηκε κα σε 5 ημερες αν θα φτασει σε βλαστοκυστη οπως το κατεψυγμενο εμβρυακι που εχουμε. Δυστυχως το λιγο αιματακι που ειχα στη μητρα δεν εχει φυγει τελειως και ο Μαστρομηνας μου ειπε να μην προχωρησουμε σε εμβρυομεταφορα αλλα να το καταψυξουμε και αυτο αν προχωρησει. Θα κανουμε αλλο ενα φυσικο κυκλο το Γεναρη πια γιατι τον επομενο μηνα δεν θα μπορεσουμε μια και το κεντρο δεν θα λειτουργει τις ημερες των γιορτων. Αν και με καθυστερηση μακαρι να πανε ολα καλα.

 

Πολλα φιλια και τις πιο θερμες μου ευχες σε ολα τα κοριτσια!

Link to comment
Share on other sites

και οσον αφορα τα δικα μου νεα...:D:D:D:D:D:D:D:D

σημερα στον υπερηχο ειδα το ενα το σπορακι μου κ το ακουσα κιολας...το 2ο ειδαμε μια κουκιδουλα αλλα θα ξερουμε σιγουρα αν τα καταφερε την αλλη εβδομαδα...ειμαι τρομερα συγκινημενη κ ευτυχισμενη...ενα πλασματακι 3,3 χιλιοστων κ εχει καρδουλα...!!!!!!

κοριτσια ολη η ταλαιπωρια με ενεσεις κ υπερηχους κ αιμοληψιες κτλ κτλ κτλ αξιζει τον κοπο...ευχομαι να πανε ολα καλα μεχρι τελος..!!!

και στα δικα σας...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

μπραβοοοοοοοοοο ολα καλα!!!!!! σε ευχαριστω για τις ευχες σου και εσενα και τα υπολοιπα κοριτσια παντος τωρα ειμαι στη φαση που σκεφτομαι θετικα οσο για το αν ερθουν τα δυσκολα και ασχημα και σε αυτα με την βοηθεια του θεου θα συνεχεισω και ξερω πολυ καλα οτι θα τα καταφερω ξερω πως προσπαθειτε να προστατευεσεται αν τυχον εχω μια αποτυχια το ξερω και ειμαι προετημασμενη και για αυτο. εξαλου δεν θα ειναι η πρωτη κρυαδα που θα φαω ξερω πως να ανταπεξελθω και στα δυσκολα παντος πραγματικα σας ευχαριστω ολες για ολα και σε ολες μας ευχομαι τα δυσκολα να εχουν μεινει πλεον στο παρελθον και το αυριο να εχει μονο χαρες για μας .

9rLVp3.png
Link to comment
Share on other sites

και οσον αφορα τα δικα μου νεα...:D:D:D:D:D:D:D:D

σημερα στον υπερηχο ειδα το ενα το σπορακι μου κ το ακουσα κιολας...το 2ο ειδαμε μια κουκιδουλα αλλα θα ξερουμε σιγουρα αν τα καταφερε την αλλη εβδομαδα...ειμαι τρομερα συγκινημενη κ ευτυχισμενη...ενα πλασματακι 3,3 χιλιοστων κ εχει καρδουλα...!!!!!!

κοριτσια ολη η ταλαιπωρια με ενεσεις κ υπερηχους κ αιμοληψιες κτλ κτλ κτλ αξιζει τον κοπο...ευχομαι να πανε ολα καλα μεχρι τελος..!!!

και στα δικα σας...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Marina111, τέλεια! Δεν είναι υπέροχο να βλέπεις την καρδούλα του και να πάλεται ολόκληρο? Πού να δεις κι όταν ακούσεις το πρώτο του κλάμα μόλις γεννηθεί! Πίστεψέ με, θα τα έχεις ξεχάσει όλα, μα όλα (αν και ήδη πιστεύω τα έχεις ξεχάσει)! Εγώ έκανα σήμερα τον τελευταίο υπέρηχο, οιστραδιόλη 2500 μονάδες και έχω γύρω στα 10 ωοθηλάκια. Ελπίζω να πάρουμε καλά και ώριμα ωαριάκια και να γονιμοποιηθούν καλά. Την Τετάρτη η ωοληψία. Σε μια ωρίτσα θα κάνω την pregnyl και ας ελπίσουμε...! Καλό βράδυ σε όλες σας!:lol:

ttc77dd.aspx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπραβο Μαρινακι μου!! Να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη και ευχομαι και το αλλο εμβρυακι να προχωρησει!!

 

Κοριτσακια σημερα εκανα την ωοληψια φυσικου κυκλου, αυριο θα ξερουμε αν γονιμοποιηθηκε κα σε 5 ημερες αν θα φτασει σε βλαστοκυστη οπως το κατεψυγμενο εμβρυακι που εχουμε. Δυστυχως το λιγο αιματακι που ειχα στη μητρα δεν εχει φυγει τελειως και ο Μαστρομηνας μου ειπε να μην προχωρησουμε σε εμβρυομεταφορα αλλα να το καταψυξουμε και αυτο αν προχωρησει. Θα κανουμε αλλο ενα φυσικο κυκλο το Γεναρη πια γιατι τον επομενο μηνα δεν θα μπορεσουμε μια και το κεντρο δεν θα λειτουργει τις ημερες των γιορτων. Αν και με καθυστερηση μακαρι να πανε ολα καλα.

 

Πολλα φιλια και τις πιο θερμες μου ευχες σε ολα τα κοριτσια!

 

Aντε χαρά μου...Καλή γονιμοποίηση σου εύχομαι! Και δεν πειράζει που καθυστερήσεις ένα μήνα! Το θέμα είναι να γίνει καλή δουλειά και λίγη καθυστέρηση δεν βλάπτει ε! Είναι για καλό σκοπό!;)

Ελπίζοντας....

Link to comment
Share on other sites

και οσον αφορα τα δικα μου νεα...:D:D:D:D:D:D:D:D

σημερα στον υπερηχο ειδα το ενα το σπορακι μου κ το ακουσα κιολας...το 2ο ειδαμε μια κουκιδουλα αλλα θα ξερουμε σιγουρα αν τα καταφερε την αλλη εβδομαδα...ειμαι τρομερα συγκινημενη κ ευτυχισμενη...ενα πλασματακι 3,3 χιλιοστων κ εχει καρδουλα...!!!!!!

κοριτσια ολη η ταλαιπωρια με ενεσεις κ υπερηχους κ αιμοληψιες κτλ κτλ κτλ αξιζει τον κοπο...ευχομαι να πανε ολα καλα μεχρι τελος..!!!

και στα δικα σας...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

μπραβοοοοοοοοοο ολα καλα!!!!!! σε ευχαριστω για τις ευχες σου και εσενα και τα υπολοιπα κοριτσια παντος τωρα ειμαι στη φαση που σκεφτομαι θετικα οσο για το αν ερθουν τα δυσκολα και ασχημα και σε αυτα με την βοηθεια του θεου θα συνεχεισω και ξερω πολυ καλα οτι θα τα καταφερω ξερω πως προσπαθειτε να προστατευεσεται αν τυχον εχω μια αποτυχια το ξερω και ειμαι προετημασμενη και για αυτο. εξαλου δεν θα ειναι η πρωτη κρυαδα που θα φαω ξερω πως να ανταπεξελθω και στα δυσκολα παντος πραγματικα σας ευχαριστω ολες για ολα και σε ολες μας ευχομαι τα δυσκολα να εχουν μεινει πλεον στο παρελθον και το αυριο να εχει μονο χαρες για μας .

 

Μακάρι gtheo μου το αύριο να έχει μόνο χαρές για όλες μας!!!

Ελπίζοντας....

Link to comment
Share on other sites

Marina111, τέλεια! Δεν είναι υπέροχο να βλέπεις την καρδούλα του και να πάλεται ολόκληρο? Πού να δεις κι όταν ακούσεις το πρώτο του κλάμα μόλις γεννηθεί! Πίστεψέ με, θα τα έχεις ξεχάσει όλα, μα όλα (αν και ήδη πιστεύω τα έχεις ξεχάσει)! Εγώ έκανα σήμερα τον τελευταίο υπέρηχο, οιστραδιόλη 2500 μονάδες και έχω γύρω στα 10 ωοθηλάκια. Ελπίζω να πάρουμε καλά και ώριμα ωαριάκια και να γονιμοποιηθούν καλά. Την Τετάρτη η ωοληψία. Σε μια ωρίτσα θα κάνω την pregnyl και ας ελπίσουμε...! Καλό βράδυ σε όλες σας!:lol:

 

 

myrval να δεις που ολα θα πανε καλα κ συντομα η μπουμπου σου θ αποκτησει αδερφακι!!!!αρα εφτασε κ για σενα η μερα της εμβρυομ!!!ελα κ ερχονται τα καλα....

χαρα απ οτι καταλαβαινω πας κ εσυ για 3 εμβρυακια δηλαδη??? τελεια! να χαρεις τις γιορτουλες ...(κ το σ..ξ!!!) γιατι ερχονται μερες στερησης κ για εσενα!!!

φωτεινη εισαι καλα???? σε εχω χασει....

ειμαστε κ πολλες πλεον βρε κοριτσια...καλα επιτυχια με υγειη μωρακια σε ολες μας...!!!!

dSYDp3.png
Link to comment
Share on other sites

τα νεα εχουν ως εξης την παρασκευη παω για ωοληψια και αν ολα πανε καλα την δευτερα ευμβριομεταφορα αντε καλα να πανε ολα με την βοηθεια του θεου ευχομαι θα εχετε νεα μου

συντομα φιλια σε ολες και καλη επιτυχια μας !!!!!!

9rLVp3.png
Link to comment
Share on other sites

με το καλο σου ευχομαι. μακαρι να εχεις μια μεγαλη χοριακη. εγω αυριο παω να μου εμφυτεψουν τις βλαστοκυστουλες μου. ναι και εγω την εχω την αγωνια με τα τσισακια. μια φορα που ειχα ξανακανει, αμεσως μετα την εμφυτευση μου τα πηραν με καθετηρα. αχ! δεν φανταζεσαι ποσο ανακουφηστηκα και ετσι δεν σηκωθηκα καθολου

Link to comment
Share on other sites

gtheo και καίτη καλή επιτυχία να έχετε και να σκέφτεστε θετικά γι αμα πάνε όλα τέλεια.Ανυπομονώ και γω να περάσει ο καιρός να κάνω τη 2η προσπάθειά μου.Καίτη και εμένα με καθετήρα μου πήραν τα τσισάκια!!Τρελή ανακούφιση γιατί νόμιζα ότι θα έσκαγα και δεν θα προλάβαινα να αφήσω το γιατρό να τελειώσει τη μεταφορά!!!

Φιλάκια στις μέλουσες μανούλες.Τέλεια τα νέα σας!Άντε και στα δικά μας!!!

Link to comment
Share on other sites

gtheo και Καιτη77,

 

Σας εύχομαι να πάνε όλα καλά και αύριο, και την Παρασκευή, και τη Δευτέρα και ο Δεκέμβρης ολόκληρος να είναι για εσλας ότι για πολλές από εμάς ο Νοέμβριος! Τα εμβρυάκια σας θα νιώσουν απόλυτη θαλπορή στις μήτρες σας ...

FHkYp3.png

 

7B9qp3.png

Link to comment
Share on other sites

με το καλο σου ευχομαι. μακαρι να εχεις μια μεγαλη χοριακη. εγω αυριο παω να μου εμφυτεψουν τις βλαστοκυστουλες μου. ναι και εγω την εχω την αγωνια με τα τσισακια. μια φορα που ειχα ξανακανει, αμεσως μετα την εμφυτευση μου τα πηραν με καθετηρα. αχ! δεν φανταζεσαι ποσο ανακουφηστηκα και ετσι δεν σηκωθηκα καθολου[/QUO

 

αντε καλη επιτυχια σου ευχομαι και να μας πεις τα νεα σου:wink:;-):wink:

9rLVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είμαι πολύ χαρούμενη! Χθες Τετάρτη ήταν η ωοληψια, πήραν 12 ωάρια, τα 10 ήταν ώριμα και σήμερα με πήραν τηλ. ότι γονιμοποιήθηκαν και τα 10! Θα περιμένουμε μέχρι τη Δευτέρα για να εμφυτευθούν σε φάση βλαστοκύστης τα καλύτερα! Δευτέρα 13/12 το τεστ! gtheo και καιτη77, καλή επιτυχία σας εύχομαι! kassianh74 , πότε με το καλο πας για υπέρηχο, δε θυμάμαι?

ttc77dd.aspx
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...