Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καταστήματα με είδη βάφτισης


renik

Recommended Posts

ευχαριστώ πολύ!!!

 

Fotini ,τελικα βρηκες τα διαφανα σακουλακια?Αν ναι,βοηθησε με λιγο γιατι τα θελω για τις προσκλησεις.Σ ευχαριστω,εκ των προτερων.

Η ΩΡΑΙΟΤΕΡΗ ΛΕΞΗ...."ΜΑΜΑ"!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ρόμβης (Μαμμωνάς κλπ)

Λεωχάρους (diva)

Xαβρίου (deris metal και άτλας-πακέτο)

Θησέως (newman και Καψιάνης)

Πραξιτέλους (Διονυσόπουλος-χαρτιά),

Πιο μακριά, κοντά στην πλατεία Κουμουνδούρου):Σαρρή (Κυριακού)

και στην πλατεία Κουμουνδούρου ο Μπάρκας.

EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

εχει πολλα μαγαζια με βαπτιστικα, αλλα δεν γνωριζω τιμες. φανταζομαι οτι θα βρεις και φθηνα και ακριβα. αν δεν βρεις κατι ειναι και η Μικελινα στο Μπουρναζι που οι τιμες ξεκινανε απο 350 ευρω το σετ περιπου με 50 μαρτυρικα και το http://eflam.wordpress.com/ στο Π. Φαληρο που εχουν παει πολλες κοπελες και λενε οτι εχει πολυ καλες τιμες.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΤΟ ΠΑΠΑΚΙ ΜΑΣ ΤΟ ΒΑΦΤΙΖΟΥΜΕ ΤΟΝ ΜΑΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΤΑ ΑΝΑΛΑΒΩ ΟΛΑ ΕΓΩ! ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΣΤΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΓΙ ΑΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΡΩΤΩΝ ΥΛΩΝ= ΧΑΡΤΟΝΙΑ ΓΑΖΕΣ ΖΑΧΑΡΩΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙΑ ΚΤΛ ΜΕ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ:confused: ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΛΕΩ ΓΙΑ JUMBO! ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΜΑΝΟΥΛΑ!:wink:

Link to comment
Share on other sites

αν μπορεις να κατεβεις Αθηνα, θα πας στον Ταξιαρχη (Μιλτιαδου 7 Αθηνα). εγω πηρα πριν 1 μηνα απο εκει παραμανες, σταυρουδακια και χαλκδακια για 200 μαρτυρικα και μου στοιχισαν 30 ευρω. επειδη το εχω ψαξει πολυ το θεμα, δεν νομιζω να σου ερθουν πιο οικονομικα, αν τα παρεις απο το ebay.

 

Εγώ πήρα από το ebay 200 σταυρουδάκια για τα μαρτυρικά 4 λίρες (ήτοι σχεδόν 5 ευρώ). Απλά πρέπει να τα πάρεις σχετικά νωρίς γιατί αργούν πολύ να έρθουν

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα από το ebay 200 σταυρουδάκια για τα μαρτυρικά 4 λίρες (ήτοι σχεδόν 5 ευρώ). Απλά πρέπει να τα πάρεις σχετικά νωρίς γιατί αργούν πολύ να έρθουν

 

Τώρα τι θα τα κάνω 200 σταυρουδάκια ,μην ρωτάτε!...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τώρα τι θα τα κάνω 200 σταυρουδάκια ,μην ρωτάτε!...

 

 

Θα τα μοιράσεις σε όποιον βλέπεις μπροστά σου!!!

Χωρίς πλάκα,μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις μετά σε γούρια για νεογέννητα,σαν συμπλήρωμα σε κρεμαστά για τον λαιμό για μικρούς και μεγάλους...και διάφορα άλλα!

Link to comment
Share on other sites

Θα τα μοιράσεις σε όποιον βλέπεις μπροστά σου!!!

Χωρίς πλάκα,μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις μετά σε γούρια για νεογέννητα,σαν συμπλήρωμα σε κρεμαστά για τον λαιμό για μικρούς και μεγάλους...και διάφορα άλλα!

 

πολυ ωραια ιδεα!!

as1cETf0g410030MzZkfDAwMDIyM2R8aSB4cmlzdGluYSBtb3UgZWluYWk.gif

as1cHuc0g410000MDAwOGQ0fDAwMDAxNTNqfHRvIHBvbnRpa2FraSBtb3UgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Θα τα μοιράσεις σε όποιον βλέπεις μπροστά σου!!!

Χωρίς πλάκα,μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις μετά σε γούρια για νεογέννητα,σαν συμπλήρωμα σε κρεμαστά για τον λαιμό για μικρούς και μεγάλους...και διάφορα άλλα!

 

Δεν είναι κακή ιδέα, ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπέρα κορίτσια.αποφασίσαμε με τον σύζυγο μου να βαφτίσουμε τον μπέμπη μας,οπότε ξεκίνησε ο γολγοθάς της έρευνας.ψάξαμε πολύ και καταλήξαμε στο ΧΩΡΙΟ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ σε ένα κατάστημα που βρίσκεται εντός. Μας εξυπηρέτησαν πάρα πολύ καλά αφιέρωσαν χρόνο για το τι θέλουμε και δεν μας ξεπέταξαν στο λεπτό. Οι ιδέες ήταν καταπληκτικές και επίσης και οι τιμές ήταν ανάλογες της ποιότητας.Έκανα αναφορά κι στο forumτης θεσσαλονικης γιατί τέτοιες προσπάθειε πρέπει να επιβραβεύονται. Τέτοιες στιγμές είναισημαντικές για εμάς τους γονείς και οι περισσότεροι κοιτάν να το εκμεταλλευτούν.

Link to comment
Share on other sites

εγω παλι γιατι νομιζω οτι πας να μας εκμεταλευτεις εσυ; ειναι προφανες οτι κανεις διαφημιση. το εχουμε δει το εργο πολλακις και κατι τετοια τα πιανουμε στον αερα!

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

εγω παλι γιατι νομιζω οτι πας να μας εκμεταλευτεις εσυ; ειναι προφανες οτι κανεις διαφημιση. το εχουμε δει το εργο πολλακις και κατι τετοια τα πιανουμε στον αερα!

 

 

:lol::lol::lol::lol::lol:

 

Τουλάχιστον,προσέξτε τον τρόπο με τον οποίο γράφετε τόσα καλά λόγια.Είναι πολύ διαφορετικός από τον τρόπο που θα μιλούσε ένας άνθρωπος που απλά είναι χαρούμενος,επειδή βρήκε αυτά που ήθελε.Ο δικός σας τρόπος είναι πιο...πώς να το πω...σαν να βλέπω αγγελία,κάνει μπαμ βρε παιδί μου.

Link to comment
Share on other sites

Ποιος ήρθε τι????????? Καλα ρε κοριτσα....ενα πμ δεν βλαπτει να με πειτε και μενα....

 

 

καλησπέρα κορίτσια.αποφασίσαμε με τον σύζυγο μου να βαφτίσουμε τον μπέμπη μας,οπότε ξεκίνησε ο γολγοθάς της έρευνας.ψάξαμε πολύ και καταλήξαμε στο ΧΩΡΙΟ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ σε ένα κατάστημα που βρίσκεται εντός. Μας εξυπηρέτησαν πάρα πολύ καλά αφιέρωσαν χρόνο για το τι θέλουμε και δεν μας ξεπέταξαν στο λεπτό. Οι ιδέες ήταν καταπληκτικές και επίσης και οι τιμές ήταν ανάλογες της ποιότητας.Έκανα αναφορά κι στο forumτης θεσσαλονικης γιατί τέτοιες προσπάθειε πρέπει να επιβραβεύονται. Τέτοιες στιγμές είναισημαντικές για εμάς τους γονείς και οι περισσότεροι κοιτάν να το εκμεταλλευτούν.

 

383209464_12d3131baa_o.png

 

Link to comment
Share on other sites

Αμαν!!!!Ξουφτέρια γίνατε...!!!!!Δεν πεφτει κατω τιποτα...εγω μεχρι να παρω χαμπάριιιιιι!!!!!!!

 

Foroum Babtism Police...ετσι θα σας λεω...Καλόοοοοοοο;;;;;;;

F.B.P :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

μπορείς να μου στείλεις τον πωλητή απο το εβαυ γιατί ψάχνω και εγώ για 800 άτομα (άστα!!!!)

 

Βεβαίως είναι ο ourbead. Είναι από Κίνα, μπορείς να βρεις οτιδήποτε φανταστείς από χάντρες, μεταλλικά στοιχεία κ.λ.π., πολύ οικονομικά. Το μόνο κακό είναι οτι έκαναν να φτάσουν πάνω από μήνα

Link to comment
Share on other sites

Αμαν!!!!Ξουφτέρια γίνατε...!!!!!Δεν πεφτει κατω τιποτα...εγω μεχρι να παρω χαμπάριιιιιι!!!!!!!

 

Foroum Babtism Police...ετσι θα σας λεω...Καλόοοοοοοο;;;;;;;

F.B.P :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

 

Δεν παίζεσαι όμως!!!!Με τίποτα!!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα από το ebay 200 σταυρουδάκια για τα μαρτυρικά 4 λίρες (ήτοι σχεδόν 5 ευρώ). Απλά πρέπει να τα πάρεις σχετικά νωρίς γιατί αργούν πολύ να έρθουν

 

εψαξα κι εγω στο ebay, αλλα αυτα που ηθελα δεν τα βρηκα πιο φθηνα. πηρα με 5 ευρω 100 κομματια, ενω στο ebay με τα ιδια λεφτα περιπου επαιρνα 10 κομματια!

 

αυτα ειναι http://cgi.ebay.com/Beautiful-10x12mm-White-Cross-Shell-10pcs-/120588938365?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item1c13a92c7d#ht_1547wt_1021

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

εψαξα κι εγω στο ebay, αλλα αυτα που ηθελα δεν τα βρηκα πιο φθηνα. πηρα με 5 ευρω 100 κομματια, ενω στο ebay με τα ιδια λεφτα περιπου επαιρνα 10 κομματια!

 

αυτα ειναι http://cgi.ebay.com/Beautiful-10x12mm-White-Cross-Shell-10pcs-/120588938365?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item1c13a92c7d#ht_1547wt_1021

 

kornilia δες αυτόν το πωλητή που έβαλε η zoniadim έχει πολύ καλές τιμές και τεράστια ποικιλία

http://stores.ebay.co.uk/OURBEAD?_rdc=1

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...