Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καταστήματα με είδη βάφτισης


renik

Recommended Posts

υπαρχει ανα καταστημα που ισος την εχει η μπορει να σου τη φτιαξει αν το ζητησης εχει μεγαλη ποικηλια και η κοπελα που το εχει ειναι πολυ εξηπηρετικη

http://www.alikicreations.gr

 

 

Άντε πάλι τα ίδια...

Την περασμένη εβδομάδα είχε γίνει θέμα με την έμμεση αλλά "αθώα" διαφήμιση. Σήμερα πάλι τα ίδια. Έχεις γράψει 4 μηνύματα και τα 4 αφορούν το ίδιο μαγαζί. Τι να πω... Άξιο παρατήρησης το πόσο ηλίθιους μας θεωρείτε.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια, εγώ μένω Θεσσαλονίκη και για τη βάφτιση του μικρού μου πήρα μπομπονιέρες, στολισμό κλπ από το μαγαζί στο Χωριό της Ειρήνης στη Καρδία (νομίζω μόνο ένα έχει εκεί). Γυρίσαμε σε πολλά μαγαζιά αλλά εκεί βρήκαμε τα πιο πρωτότυπα πράγματα και μας βγήκε και σε πολύ καλή τιμή. Το έχει μια κοπέλα πολύ αστέρι που μας εξυπηρέτησε καλά αν και πήγαμε τυχαία (γιατί πετύχαμε και πολλούς που βαριούνται τη ζωή τους σε άλλα μαγαζιά). Τώρα δε λέω και παραπάνω μη θεωρηθεί και διαφήμιση. Το προτείνω ανεπιφύλακτα!!!

Think Different
Link to comment
Share on other sites

jst από οσο ξερω εχει κλεισει τωρα το μαγαζι εκει στο χωριο της ειρηνης και εχει μονο ενα κατάστημα καβαλα ή δραμα δεν θυμαμαι καλα....

 

kalamaraki μου, δεν έκλεισε. στο λέω υπεύθυνα γιατί εμείς την προηγούμενη βδομάδα επιστρέψαμε τα καλάθια (τα αργήσαμε τα γαϊδούρια και μας πήρε η κοπέλα 10 τηλέφωνα). ανοιχτό είναι σίγουρα

Think Different
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλαμαράκι μου τί κάνεις??Σε ζητάει η γειτονιά σου!!Άντε,πότε θα έρθεις?:)

Μήπως εννοείτε το Εven...(δεν το γράφω όλο,αν και έχει αναφερθεί πολλές φορές)?Αυτό έχει πάει στην Αλεξανδρούπολη και δεν έχω καταλάβει πώς δουλεύουν τώρα.Το είδα πριν ένα μήνα που είχε αναλάβει βάφτιση στην Καλαμαριά και απόρησα..Είναι δυνατόν να έρχονται από εκεί??Θα στοιχίζει ακόμα περισσότερο,ήδη είχε τσουχτερές τιμές... Πάντως ο τύπος που ήταν υπέυθυνος εκείνη την ημέρα,μόνο ευγενικός δεν μπορεί να χαρακτηριστεί..Είχε ένα υφάκι...τί να σας λέω...

Link to comment
Share on other sites

Καλαμαράκι μου τί κάνεις??Σε ζητάει η γειτονιά σου!!Άντε,πότε θα έρθεις?:)

Μήπως εννοείτε το Εven...(δεν το γράφω όλο,αν και έχει αναφερθεί πολλές φορές)?Αυτό έχει πάει στην Αλεξανδρούπολη και δεν έχω καταλάβει πώς δουλεύουν τώρα.Το είδα πριν ένα μήνα που είχε αναλάβει βάφτιση στην Καλαμαριά και απόρησα..Είναι δυνατόν να έρχονται από εκεί??Θα στοιχίζει ακόμα περισσότερο,ήδη είχε τσουχτερές τιμές... Πάντως ο τύπος που ήταν υπέυθυνος εκείνη την ημέρα,μόνο ευγενικός δεν μπορεί να χαρακτηριστεί..Είχε ένα υφάκι...τί να σας λέω...

 

Ακριβως αυτον εννοω................ και μου κανει εντυπωση! Και για τον ιδιο λογο δεν ξαναπηγα στο μαγαζι του.....απαράδεκτος σαν επαγγελματιας..... Το λιγοτερο που μπορώ να πω χωρις να φαω καρτουλα.....

 

Link to comment
Share on other sites

Καλαμαράκι μου τί κάνεις??Σε ζητάει η γειτονιά σου!!Άντε,πότε θα έρθεις?:)

 

χε χε και εγω θελω την γειτονια μουυυυυυυυυυυ!! Ερχομαι αυριο το απογευμα και εχω δουλειες με φουντες....ο συζηξ...εκαψε δυο αυγα στο μπρικι.... τα ξεχασε και εγινε μαυρος ο τοπος...εχω να πλύνω κουρτινες σπιτιου οοολες, καλυμματα , καναπεδες...τοιχους.... μαξιλάρια....παπλώματα και οοολα αυτα σε τρεις μερες!! ασε ασε.........

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν εννοώ το ΝU,το άλλο που καταλάβατε...Είχε μία συμπεριφορά αχαρακτήριστη..Κάποια στιγμή που πήγε μία κυρία να πάρει την μπομπονιέρα της,την άρπαξε από τα μούτρα και την ρωτούσε αν πήγε να χαιρετήσει και μήπως δεν είναι καλεσμένη...Τί ζόρι τραβούσε αυτός δεν κατάλαβα...Και γενικά ήταν μέσα στα νεύρα...αλλά το ύφος του, τουλάχιστον 100 καρδιναλίων....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε καλαμαράκι μου,όποιος καίει τα αυγά,αυτός καθαρίζει κιόλας...:lol::lol:

Κάτσε να ξεκουραστείς εσύ και τα πλένεις άλλη φορά...Ούτως ή άλλως θα ξαναλερωθούν!!!

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι.....σιγουρα ....γυρναει στις 8 απο την δουλεια....στις 10 εχει αποκοιμηθει....

οποτε ο κληρος πεφτει στον γεναιο....

Δεν αντεχω την μυρωδια της αυγουλιλας ποσο μαλλον της καμένης αυγουλιλας.

Το σπιτι ειχε γεμισει μαυρους καπνους...γιατι τα εβαλε στις 9 και ξύπνησε απο βηχα στις 4 το πρωι..........αφου δεν καηκε το σπιτι και εκεινος παλι καλα!!

 

Link to comment
Share on other sites

Καλά με κάνατε και πήρα στην κοπέλα και ρώτησα... Παλιά λεγόταν EVENTI και το είχε αυτός που λέτε, τώρα λέγεται NU λειτουργεί κάτω από νέα διεύθυνση, καμία σχέση με τον παλιό και την κοπέλα τη λένε Βάσω που το έχει. Πάντως δύσκολα να αναλαμβάνεις ένα μαγαζί και ενώ είσαι άψογος στη δουλειά σου να έχει τέτοια φήμη από παλιά κι ευτυχώς άνοιξα το θέμα και το διευκρινήσαμε. Η κοπέλα αυτή είναι επίσης μανούλα και μου έκανε εντύπωση οτι ήταν φιλική χωρίς να είναι γλοιώδης. Anyway, το συστήνω ανεπιφύλατα!

Think Different
Link to comment
Share on other sites

Μήπως ήτανε μαζί η κοπέλα με αυτόν και τώρα χωρίσανε τα μαγαζιά? Γιατί παλιότερα στην σελίδα του είχε σαν ιδιοκτήτες αυτόν και μια κοπέλα. Πάντως το ΝU πρέπει να έχει ωραίες μπομπονιέρες,γιατί κράτησα το καρτελάκι τους από βάφτιση ή γάμο,δεν θυμάμαι τώρα,αλλά για να το κρατήσω κάτι ωραίο και πρωτότυπο θα ήταν.

Link to comment
Share on other sites

Μπα χριστινάκι δεν έχουν καμία σχέση. Τον γνωρίζει πολύ ελάχιστα μου είπε. Δεν μου είπε κάτι αρνητικό γι' αυτόν γιατί δεν τον ξέρει καθόλου καλά. Φέτος την πήρε αυτή την επιχείρηση. Εγώ πήγα εκεί τυχαία, τώρα είδα έχουν και σελίδα στο facebook. Και ο λόγος που πήρα τηλέφωνο να διευκρινήσω είναι γιατί είπα τόόόσο λάθος να ήμουν στην κρίση μου. Δε θα σύστηνα ποτέ ανθρώπους που δε μου φέρθηκαν καλά.

Think Different
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ δεν ξέρω ούτε αυτόν,ούτε την κοπέλα προσωπικά,απλά ο συγκεκριμένος κύριος μου έκανε άσχημη εντύπωση.Καλά κάνεις και το διευκρινίζεις,για να ξέρουν να πηγαίνουν οι άλλες κοπέλες στο μαγαζί που είπες.Ποιός ξέρει για ποιό λόγο το έκλεισε και αυτός και τα μάζεψε και έφυγε...Φιλάκια!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια θα γινω νονα, ειμαι πολυ χαρουμενη, ξερετε κανενα μαγαζι για βαπτιστικα, δεν με ενδιαφερουν στολισμοι κτλ μονο το πακετο που εχει η νονα δηλ το φορεμα τα λαδοπανα το μπουκαλι την λαμπαδα κτλ, αν ξερετε καποιο με καλες τιμες γιατι ειναι και ζορικοι καιροι θα σας ημουν εγνωμον, προσπαθησα να διαβασω ειναι πολλες σελιδες και ανακατα στολισμοι κτλ και δεν βγαζω ακρη, μιλαω για αθηνα, σας ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια θα γινω νονα, ειμαι πολυ χαρουμενη, ξερετε κανενα μαγαζι για βαπτιστικα, δεν με ενδιαφερουν στολισμοι κτλ μονο το πακετο που εχει η νονα δηλ το φορεμα τα λαδοπανα το μπουκαλι την λαμπαδα κτλ, αν ξερετε καποιο με καλες τιμες γιατι ειναι και ζορικοι καιροι θα σας ημουν εγνωμον, προσπαθησα να διαβασω ειναι πολλες σελιδες και ανακατα στολισμοι κτλ και δεν βγαζω ακρη, μιλαω για αθηνα, σας ευχαριστω πολυ

 

με το καλο κατ' αρχην. να πας να δεις κι εδω.

 

http://eflam.wordpress.com/

 

εγω δεν εχω παει ακομα, αλλα εχω ακουσει τα καλυτερα απο τις κοπελες του φορουμ για την εξυπηρετηση και τις τιμες της κυριας. ασε που εχει πολυ ξεχωριστα πραγματα.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

Και εγω τα εφ αμορε θα πρότεινα εδω http://eflam.wordpress.com/

προσωπικα εκλεισα μαζι με τη νονα και μειναμε πολυ ευχαριστημενες!

επισης εχουν πολυ ιδιαιτερα πραγματα, συμφωνω με την Κορνηλια.

Καρνηλια τι κανεις? Πως τα πας?

Link to comment
Share on other sites

εχω αρχισει να μπαινω σε ενα δρομο σιγα σιγα.εχω ξεκαθαρισει το τι θα κανω στο περιπου. το μονο μελανο σημειο ειναι η μπομπονιερα. ψαχνω απεγνωσμενα ενα χαριτωμενο, πρωτοτυπο και παμφθηνο αγγελακι κοριτσακι. λες να ζηταω πολλα;

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

μεταλλικο το θες?εχεις κοιταξει και σε δυσκολευει τοσο πολυ? θα κοιταξω και εγω και θα σου στειλω πμ αν βρω κατι για να μη χαλαμε το θεμα....αλλα πραγματικα μου κανει εντυπωση που δεν βρισκεις!!

Link to comment
Share on other sites

ειμαι δυσκολο τραινο εγω παιδακι μου. μη ψαχνεις. το ενα δεν μου αρεσει γιατι το εχω δει παντου, το αλλο γιατι εχει χαζοφατσα, το παραλλο γιατι ειναι ακριβο. ελπιζω μεσα στις γιορτες, που ειναι και επικαιρο το θεμα, να βρω κατι. ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον. παρακολουθω και το αλλο θεμα και περιμενω να δω και τα δικα σου. με το καλο!

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...