Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καταστήματα με είδη βάφτισης


renik

Recommended Posts

Σταυρούλα στο Adorex έχει και λιανική, είχα πάει εγώ το καλοκαίρι. Τότε είχε καρουζελ αλλά ήταν μεγάλα σε μέγεθος, με μουσική, και μου είχαν πει ότι έκαναν περίπου 8 ευρώ το ένα. Νομίζω ότι κάνουν περισσότερο για διακοσμητικά. Είχε και κάποια μικρά πολύχρωμα, χωρίς μουσική, που έκαναν γύρω στο 1,5.Κουτιά και διάφορα υλικά υλικά έχει και στο "Πακέτο" είναι στην Χαβρίου και Πραξιτέλους και είναι πιο φθηνό γενικότερα απ'όλα όσα έχει εκεί με είδη συκευασίας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ευχαρστω κοριτσια για τις απαντησεις, για τα καρουζελ που λεω εννοω τα μικρα τα σταθερα να καποια κοπελα τα εχει δει και καπου αλλου ασ μου πει, πω πω μαλλον θα εκνευρστω στο adorex αλλα αν δεν βρω καπου αλλου πιο φθηνα τι να κανω? δλδ για να καταλαβω μπορει να πληρωσω και να μην παρω ολα τα κομματια? μετα αν δω οτι λοιπουν τι γινεται?

 

στον Ναρλη δεν εχει ψωνισει καποια κοπελα απο Αθηνα???

Link to comment
Share on other sites

ευχαρστω κοριτσια για τις απαντησεις, για τα καρουζελ που λεω εννοω τα μικρα τα σταθερα να καποια κοπελα τα εχει δει και καπου αλλου ασ μου πει, πω πω μαλλον θα εκνευρστω στο adorex αλλα αν δεν βρω καπου αλλου πιο φθηνα τι να κανω? δλδ για να καταλαβω μπορει να πληρωσω και να μην παρω ολα τα κομματια? μετα αν δω οτι λοιπουν τι γινεται?

 

στον Ναρλη δεν εχει ψωνισει καποια κοπελα απο Αθηνα???

 

Εμένα μου έλειπε ένα κουτί με μπομπό. Το κατάλαβα 3 μερες αργότερα και τους τηλ. Μου είπαν ότι θα κοιτάξουν την αποθηκη τους και θα με πάρουν. Μετά από καμιά ώρα με πήραν και μου είπαν ότι ήταν εκεί.Αν δεν το καταλάβαινα εγώ δεν νομίζω ότι θα με ειδοποιούσαν εκεινοι

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα αυτό στο site που αγόρασα υλικά για τη δική μας μπομπό και είμαι πάρα πολύ ικανοποιημένη ...αλλά δεν μου το βγάζει...!!θα προσπαθήσω να στο στείλω με πμ

[URL=http://alterna-tickers.com][IMG]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/h/hqciamtgw.png[/IMG][/URL][URL=http://alterna-tickers.com][IMG]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/i/ix3utlhop.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

Ελενάδα αυτήν την μπομπονιέρα με τη νεράιδα νομίζω την έιχα δει και στο Happy Ever After που έφτιαξα τις δικές μου, αλλά δεν ξέρω να σου πω τιμή. Αν θέλεις πάρε τηλ.να ρωτήσεις, πόσο την έχει.

Κορίτσια εγώ ψάχνω για στολισμό. Ξέρετε κάποιο καλό?Γενικά τιμές και τέτοια?Please!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας και πάλι!!!!

Θέλω να σας πω ένα μεγάλο ευχαριστώ για τις πολύτιμες πληροφορίες που μου δώσατε.

Τελικά πήγα στο newman στη Θησέως και πήρα τα αερόστατα που έψαχνα για μπομπονιέρα με 0,90 το ένα και πολύ ωραίες κορδέλες. Μόλις τις ετοιμάσω θα βάλω φωτογραφία!!!!

Οι κοπέλες είναι πολύ ευγενικές και σε εξυπηρετούν άψογα.

Το μόνο μου θέμα τώρα είναι ότι ρώτησα για δεντράκι ώστε να κρεμάσω τις μπομπονιέρες αλλά μου είπαν ότι μόνο πώληση κάνουν και δεν μπορούν να μου το νοικιάσουν.

Μήπως ξέρεται από πού μπορώ να νοικιάσω δεντράκι? Γιατί δεν με συμφέρει να δώσω 65 € για αγορά(αφήστε που χρειάζομαι 2 δηλαδή 130€ ).

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο!!!! Μου είπε η μάνα μου ότι έχει πολύ ποικιλία και καλόγουστα πραγματάκια!!!!!!

Επίσης παίζει ρόλο να εκτιμάνε ότι αφήνεις τα λεφτά σουκαι όχι να σου κάνουν χάρη!

Link to comment
Share on other sites

ευχαρστω κοριτσια για τις απαντησεις, για τα καρουζελ που λεω εννοω τα μικρα τα σταθερα να καποια κοπελα τα εχει δει και καπου αλλου ασ μου πει, πω πω μαλλον θα εκνευρστω στο adorex αλλα αν δεν βρω καπου αλλου πιο φθηνα τι να κανω? δλδ για να καταλαβω μπορει να πληρωσω και να μην παρω ολα τα κομματια? μετα αν δω οτι λοιπουν τι γινεται?

 

στον Ναρλη δεν εχει ψωνισει καποια κοπελα απο Αθηνα???

 

 

Εγω ψωνισα απο Ναρλη! Το εχω γραψει λιγο πριν! Πολυ ευχαριστημενη εμεινα, και για τα καρουζελ ειχα ρωτησει και εγω και τα μεγαλα τα εχει περιπου 4-5Ε, τα μικρα δεν ξερω! Παρτα καλυτερα αδετα και χωρις κουφετα να σου ερθουν πιο οικονομικα και να μην καταστραφουν οι κορδελιτσες στη μεταφορα (εμενα ειχαν λιγο στραπατσαριστει μερικες)!

Κατα τα αλλα ολα ηταν πολυ καλα!

7ytop2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα! :)

Αν θέλεις τη βοήθεια μου, υπάρχει ένα ηλεκτρονικό κατάστημα στο οποίο έκανα εγώ τις μπομπονιέρες της μικρής μου.. Έχει χιλιάδες σχέδια φωτογραφίες καθώς και υλικά να τις φτιάξεις μόνη, αλλά ακόμα και αν φαντάζεσαι ή θέλεις κάτι δικό σου της το λες και το φτιάχνει. Το site είναι το edit admin . Εάν σου αρέσει πες μου να σου στείλω το τηλ της κοπελας.

 

γεια σας κοριτσια!θα ηθελα την βοηθεια σας!μηπως εχετε δει καμμια παρομοια μπομπο σε αλλο σαιτ ή σε καταστημα?η συγκεκριμενη,εχει 3,5ε :shock: και θα θελαμε κατι πιο οικονομικο.ειναι η 2η,ενα βαζακι με γυψοφυλλο απο πανω και μια νεραιδουλα.

 

 

http://www.imatzika.gr/index.php#vaptisi

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα! :)

Αν θέλεις τη βοήθεια μου, υπάρχει ένα ηλεκτρονικό κατάστημα στο οποίο έκανα εγώ τις μπομπονιέρες της μικρής μου.. Έχει χιλιάδες σχέδια φωτογραφίες καθώς και υλικά να τις φτιάξεις μόνη, αλλά ακόμα και αν φαντάζεσαι ή θέλεις κάτι δικό σου της το λες και το φτιάχνει. Το site είναι το edit adin . Εάν σου αρέσει πες μου να σου στείλω το τηλ της κοπελας.

 

Και η διαφήμιση συνεχίζεται....και τζάμπα...και εκ του πονηρού από δήθεν μανούλα:evil:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χμ.................μαντινοπ μου

 

Ακριβώς.. χμ! πρέπει να ανεβάσω φωτογραφίες της κόρης μου ή οικογενειακές για να δείξω ότι είμαι μάνα;; χαχαχαχα

Μην ανησυχείς τα ban πλησιάζουν οσονούπω, και είναι το ελάχιστο που μπορείς να κάνεις όταν κάποιος αμφισβητεί την μητρότητα σου που είναι ιερό πράγμα.

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς.. χμ! πρέπει να ανεβάσω φωτογραφίες της κόρης μου ή οικογενειακές για να δείξω ότι είμαι μάνα;; χαχαχαχα

Μην ανησυχείς τα ban πλησιάζουν οσονούπω, και είναι το ελάχιστο που μπορείς να κάνεις όταν κάποιος αμφισβητεί την μητρότητα σου που είναι ιερό πράγμα.

 

Το παρακάνεις και δεν ειναι σωστο....με μπαμπα βουλευτη κιολας....αλλα μαλλον ετσι σου εχουν μαθει...να τρομοκρατεις και να απειλεις...τσ τσ τσ τι θα πει ο κοσμος...ντροπη. χαχαχαχααχα

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς.. χμ! πρέπει να ανεβάσω φωτογραφίες της κόρης μου ή οικογενειακές για να δείξω ότι είμαι μάνα;; χαχαχαχα

Μην ανησυχείς τα ban πλησιάζουν οσονούπω, και είναι το ελάχιστο που μπορείς να κάνεις όταν κάποιος αμφισβητεί την μητρότητα σου που είναι ιερό πράγμα.

 

Το αν θα πεσουν ή οχι μπαναρισματα , καρτες , συστάσεις κτλπ ειναι θεμα των διαχειριστών να αποφανθουν αν καποιος κανει αμεση ή εμμεση διαφήμιση.....

Θα ελεγχθουν οι αναφορες...τα μυνήματα των μελών εκατέρωθεν....

Και θα αποσταλλουν τα "μπιλιετάκια"............

Απλα κανεις δεν σου ζήτησε αποδειξεις αν εισαι ή οχι μανουλα....

Οταν ομως ενα νεο μελος απο το πρωτο του ποστ σε διαφορα θέματα του ειδους.... σχολιαζει για ενα σαιτ κτλπ κτλπ και γραφει σχεδον μονο για αυτο...Εκει κινει υποψιες με τα γραφομενα του και εχει το δικαιωμα καθε αλλο μελος να κανει αναφορα οτι το ταδε μελος κανει εμμεση διαφήμιση απο το πρωτο ποστ του!!

Αντε καλα ξεμπερδέματα να εχουμε!

 

Link to comment
Share on other sites

Το αν θα πεσουν ή οχι μπαναρισματα , καρτες , συστάσεις κτλπ ειναι θεμα των διαχειριστών να αποφανθουν αν καποιος κανει αμεση ή εμμεση διαφήμιση.....

Θα ελεγχθουν οι αναφορες...τα μυνήματα των μελών εκατέρωθεν....

Και θα αποσταλλουν τα "μπιλιετάκια"............

Απλα κανεις δεν σου ζήτησε αποδειξεις αν εισαι ή οχι μανουλα....

Οταν ομως ενα νεο μελος απο το πρωτο του ποστ σε διαφορα θέματα του ειδους.... σχολιαζει για ενα σαιτ κτλπ κτλπ και γραφει σχεδον μονο για αυτο...Εκει κινει υποψιες με τα γραφομενα του και εχει το δικαιωμα καθε αλλο μελος να κανει αναφορα οτι το ταδε μελος κανει εμμεση διαφήμιση απο το πρωτο ποστ του!!

Αντε καλα ξεμπερδέματα να εχουμε!

 

βρε παιδια ηρεμιστε .μην μπλεξουμε με τον παππου βουλευτη τωρα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χμ.................μαντινοπ μου

 

Ε μα βρε καλαμαράκι βαρέθηκα να διαβάζω μηνύματα για το ιντερνετικό κατάστημα που προωθεί...

μα τόσο χαζές μοιάζουμε? οεο...

 

Ακριβώς.. χμ! πρέπει να ανεβάσω φωτογραφίες της κόρης μου ή οικογενειακές για να δείξω ότι είμαι μάνα;; χαχαχαχα

Μην ανησυχείς τα ban πλησιάζουν οσονούπω, και είναι το ελάχιστο που μπορείς να κάνεις όταν κάποιος αμφισβητεί την μητρότητα σου που είναι ιερό πράγμα.

 

Δεν σου ζήτησε ΚΑΝΕΙΣ φωτογραφίες της οικογένειάς σου...δεν αμφισβήτησε ΚΑΝΕΙΣ το ότι είσαι μάνα ΑΛΛΟΥ σε αμφισβητούμε και πάψε να το ρίχνεις αλλού...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

 

Για να μην μακρυγορώ, θα ήθελα μέσα απο το forum να καταγγείλω και διαδικτυακά το μαγαζί littlebabyshop στο κολωνάκι (Σπευσίππου κάτι ...) καθώς 2 ημέρες πριν την βάπτιση με κορόϊδεψαν οικτρά! Μακριά μακριά μακριά!!!ΝΤΡΟΠΗ στις πωλήτριες και στην ιδιοκτητρια!!!! ΝΤΡΟΠΗ!!!!

 

ΠΗΓΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥΛΗΣΟΥΝ 200? ΤΟ ΔΕΙΓΜΑ ΣΤΗΝ ΒΙΤΡΙΝΑ!!! ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΠΕΛΟ ΒΑΠΤΙΣΗΣ ΕΝΑ ΛΙΝΟ ΚΑΠΕΛΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ... 40? ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!!

 

ΑΝ ΜΑΣ ΠΕΡΝΑΤΕ ΓΙΑ ΚΟΡΟΙΔΑ ΕΙΣΤΕ ΟΙΚΤΡΑ ΓΕΛΑΣΜΕΝΟΙ!!!!

 

Καλά κι εσύ... στο κολωνάκι τι περίμενες? Ειναι κλέφτες οι άνθρωποι.

Εγώ έχω μια φίλη που έχει μαγαζί εκεί, κολλητή, και με έστειλε στους προμηθευτές τις να ψωνίζω. Πήγα με την νονά σε μια βιοτεχνία στην Αιόλου και πήραμε τα ρουχαλάκια που μου άρεσαν απ'το μαγαζί με το 1/4 της τιμής.

 

Το κουστουμάκι του μικρού το πήραμε 80ευρώ και στην βιτρίνα η φίλη μου το πουλάει 360! Τι να λεμε τώρα...

Συνολικά δώσαμε 350ευρω για όλα τα πράγματα (λαδόπανα, παπούτσια, λαμπάδα, τσάντα, μαρτυρικα, όλα)

Οποια θέλει της δίνω το όνομα και την διευθυνση. Ο κυριούλης δεν επιτρέπεται να πουλάει λιανική αλλά μου είπε "αν έχεις καμιά φίλη..."

Δεν το γράφω εδω μην βρούμε κάνα μπελά αλλά όποια ενδιαφέρεται να μου στείλε πμ.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και πάλι!!!!

Θέλω να σας πω ένα μεγάλο ευχαριστώ για τις πολύτιμες πληροφορίες που μου δώσατε.

Τελικά πήγα στο newman στη Θησέως και πήρα τα αερόστατα που έψαχνα για μπομπονιέρα με 0,90 το ένα και πολύ ωραίες κορδέλες. Μόλις τις ετοιμάσω θα βάλω φωτογραφία!!!!

Οι κοπέλες είναι πολύ ευγενικές και σε εξυπηρετούν άψογα.

Το μόνο μου θέμα τώρα είναι ότι ρώτησα για δεντράκι ώστε να κρεμάσω τις μπομπονιέρες αλλά μου είπαν ότι μόνο πώληση κάνουν και δεν μπορούν να μου το νοικιάσουν.

Μήπως ξέρεται από πού μπορώ να νοικιάσω δεντράκι? Γιατί δεν με συμφέρει να δώσω 65 ? για αγορά(αφήστε που χρειάζομαι 2 δηλαδή 130? ).

 

Αργα σου απαντάω...

Κι εγώ τόσο τα είδα τα δεντράκια και εκεί και στο Σοφρωνά που σου ξαναείπα. Αλλά ίσως θα μπορούσες να φτιάξεις κάτι με κλαδιά στηριγμένα σε γύψο ή να τα κρεμάσεις εσωτερικά απο μια ανοιχτή ομπρέλα ή να φτιάξεις στηριγματα σε έναν πινακα φελλού...

Αυτά τα εμπνευσμένα :cool:

Αν δεν έχει γίνει ήδη η βάφτιση δηλαδή!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλά κι εσύ... στο κολωνάκι τι περίμενες? Ειναι κλέφτες οι άνθρωποι.

Εγώ έχω μια φίλη που έχει μαγαζί εκεί, κολλητή, και με έστειλε στους προμηθευτές τις να ψωνίζω. Πήγα με την νονά σε μια βιοτεχνία στην Αιόλου και πήραμε τα ρουχαλάκια που μου άρεσαν απ'το μαγαζί με το 1/4 της τιμής.

 

Το κουστουμάκι του μικρού το πήραμε 80ευρώ και στην βιτρίνα η φίλη μου το πουλάει 360! Τι να λεμε τώρα...

Συνολικά δώσαμε 350ευρω για όλα τα πράγματα (λαδόπανα, παπούτσια, λαμπάδα, τσάντα, μαρτυρικα, όλα)

Οποια θέλει της δίνω το όνομα και την διευθυνση. Ο κυριούλης δεν επιτρέπεται να πουλάει λιανική αλλά μου είπε "αν έχεις καμιά φίλη..."

Δεν το γράφω εδω μην βρούμε κάνα μπελά αλλά όποια ενδιαφέρεται να μου στείλε πμ.

 

Κλεφτες οι "κολωνακιώτες" αλλα και ο κυριουλης που δεν επιτρεπεται να πουλαει λιανική εεεεε???? super επαγγελματιας.....

Link to comment
Share on other sites

ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΜΕ ΕΙΔΗ ΓΑΜΟΥ ΒΑΠΤΙΣΗΣ? ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙ ΣΤΗΝ ΕΥΒΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΟ SITE ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΕ ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ,ΑΥΤΗ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΕ ΚΑΡΑΦΑ ΚΑΙ ΠΟΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΕΥΧΩΝ (ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΑ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΟ ΓΟΥΣΤΟ ΜΑΣ)ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΙΓΟ ΑΣΧΕΤΟ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ ΣΑΓΙΟΝΑΡΕΣ ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΕΣ ΜΕ ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ.ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΗ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΚΗ ΜΟΥ ΤΙΣ ΕΣΤΗΛΕ ΜΕ E-MAIL ΝΑ ΤΙΣ ΔΩ ΠΡΙΝ ΜΟΥ ΤΙΣ ΣΤΗΛΕΙ.

 

ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΚΑΙ SITE?

Link to comment
Share on other sites

Κλεφτες οι "κολωνακιώτες" αλλα και ο κυριουλης που δεν επιτρεπεται να πουλαει λιανική εεεεε???? super επαγγελματιας.....

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Δικιο έχεις! Αλλά εμάς μας βολεψε τρομερά!

Γλιτώσαμε αρκετά λεφτάκια και έτσι είχαμε την ευκαιρία και τα φάγαμε αλλού:lol:

Link to comment
Share on other sites

ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΜΕ ΕΙΔΗ ΓΑΜΟΥ ΒΑΠΤΙΣΗΣ? ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙ ΣΤΗΝ ΕΥΒΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΟ SITE ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΕ ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ,ΑΥΤΗ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΕ ΚΑΡΑΦΑ ΚΑΙ ΠΟΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΕΥΧΩΝ (ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΑ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΟ ΓΟΥΣΤΟ ΜΑΣ)ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΙΓΟ ΑΣΧΕΤΟ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ ΣΑΓΙΟΝΑΡΕΣ ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΕΣ ΜΕ ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ.ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΗ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΚΗ ΜΟΥ ΤΙΣ ΕΣΤΗΛΕ ΜΕ E-MAIL ΝΑ ΤΙΣ ΔΩ ΠΡΙΝ ΜΟΥ ΤΙΣ ΣΤΗΛΕΙ.

 

ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΚΑΙ SITE?

 

Ναιαιαιαιαι!!!! Please!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!θα ηθελα την βοηθεια σας!μηπως εχετε δει καμμια παρομοια μπομπο σε αλλο σαιτ ή σε καταστημα?η συγκεκριμενη,εχει 3,5ε :shock: και θα θελαμε κατι πιο οικονομικο.ειναι η 2η,ενα βαζακι με γυψοφυλλο απο πανω και μια νεραιδουλα.

 

 

http://www.imatzika.gr/index.php#vaptisi

 

υπαρχει ανα καταστημα που ισος την εχει η μπορει να σου τη φτιαξει αν το ζητησης εχει μεγαλη ποικηλια και η κοπελα που το εχει ειναι πολυ εξηπηρετικη

edit admin

Επεξεργάστηκαν by Συντονιστής Μ
διαφήμιση
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...