Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μονογονεϊκή Μανούλα της Καρδιάς


N&N

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες,

 

Είμαι πανευτυχής μανούλα της καρδιάς που μεγαλώνω εδώ και τέσσερα χρόνια την τετράχρονη κόρη μου μόνη μου...(υιοθετημένη με δικαστική απόφαση...) Τα καλύτερα 4 χρόνια της ζωής μου...και αυτά που θα έρθουν...

 

και μακάρι μέσα από αυτό το forum να μου δοθεί η ευκαιρία να "βρεθώ" και με άλλες μονογονεϊκές μανούλες της καρδιάς για να μπορούμε να μιλάμε για τα παιδιά μας ώστε Και εμείς να γίνουμε καλύτερες μαμάδες, Και αυτά "να βάλουν στόχο το φεγγάρι, και άν αστοχήσουν, να έχουν φτάσει στ' άστρα"...

Ν & Ν

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλώς όρισες !!!!!

 

Νομίζω πως πολλοί θα ενδιαφερόντουσαν να μάθουν πως υιοθέτησες παιδάκι μόνη..

αν κατάλαβα καλά!

 

Οπως και να΄χει να το χαίρεσαι !!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλως ορισες στην οικογενεια μας. να χαιρεσαι την κορουλα σου!!

Σε ευχαριστώ για το καλωσόρισμα.

Είσαι και εσύ μανούλα της καρδιάς?

Σε κάθε περίπτωση να είσαι καλά...

Ν & Ν

Link to comment
Share on other sites

Τι ειναι η μανουλα της καρδιας? Συγγνωμη αν γινομαι αδιακριτη αλλα θα ηθελα πολυ να μαθω! :D

Μετρα ποσα χερια ειναι εκει για να σκουπισουν το δακρυ σου και μετα κρινε το ποσο πλουσιος εισαι!

nDtZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι ειναι η μανουλα της καρδιας? Συγγνωμη αν γινομαι αδιακριτη αλλα θα ηθελα πολυ να μαθω! :D

 

Είναι η μαμά που υιοθέτησε και δεν γέννησε βιολογικά το μωρό της:-).

Καλή δύναμη και μπράβο σε όλες τις μανούλες της καρδιάς και ειδικά εκείνες που είναι μόνες τους (μόνες, τρόπος του λέγειν:))

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για το καλωσόρισμα.

Είσαι και εσύ μανούλα της καρδιάς?

Σε κάθε περίπτωση να είσαι καλά...

οχι καλη μου, δεν ειμαι μανουλα της καρδιας... ειμαι ομως μια μονη μανουλα που ο Θεος της χαρισε ενα παιδακι μετα απο πολλες πολλες προσευχες και ενω ολοι οι γιατροι μου το ειχαν αποκλεισεις. γι'αυτο και τον ευχαριστω καθε μερα. κι ας ειμαι και μονη μου!!

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια σε όλες σας!Θέλει τρομερό κουράγιο,κότσια και δύναμη ψυχής για να μεγαλώσεις μόνος ένα παιδί.:wink:

Όλη μου η ζωή

Δημήτρης(9/03/05)--Νικόλας(10/6/06)--Άσπα(7/1/09)--yQREp2.png

Link to comment
Share on other sites

με ενδειαφερει το θεμα εχω ενα μωρακι 1 1/2 μηνων και εχουμε αποφασησει με τον αντρα μου να υοθετησουμε ενα παιδακι μολισ περασουν τα δυσκολα οταν μπορεσεισ θα ηθελα λεπτομεριεσ.μπραβο σου και παλι μπραβο σου αξια!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...