Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Έχει χρησιμοποιήσει κανείς αυτό το catering? Είδα που το είχανε προτείνει κάποιες κοπέλες αλλά δεν είδα πουθενά κριτικές. Πήρα μία προσφορά πρόσφατα από αυτούς αλλά θα ήθελα πριν πάω να δοκιμάσω να μου πει κανείς εντυπώσεις.

Σας λατρεύω κοριτσάρες μου!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

τελικά δοκίμασες; έχω και εγω μια προσφορά για βάπτιση αλλά δεν έχω βρει κάπου κριτικές για αυτούς.

 

Έχει χρησιμοποιήσει κανείς αυτό το catering? Είδα που το είχανε προτείνει κάποιες κοπέλες αλλά δεν είδα πουθενά κριτικές. Πήρα μία προσφορά πρόσφατα από αυτούς αλλά θα ήθελα πριν πάω να δοκιμάσω να μου πει κανείς εντυπώσεις.
Link to comment
Share on other sites

έχει περάσει καιρός από τότε που έψαχνες εντυπώσεις, αλλά επειδή έχω μια προσφορά για βάπτιση από την εταιρία αυτή, μήπως σου είναι εύκολο να μου πεις εντυπώσεις;

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

stellaN,

αν μάθεις κάτι ή δοκιμάσεις από το tasty planet πες μου κι εμένα. Έχω λάβει καλή προσφορά από αυτούς και θα παω να δοκιμάσω σε 1 μηνα περιπού από άλλη βάπτιση που θα κάνουν.

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

stellaN,

αν μάθεις κάτι ή δοκιμάσεις από το tasty planet πες μου κι εμένα. Έχω λάβει καλή προσφορά από αυτούς και θα παω να δοκιμάσω σε 1 μηνα περιπού από άλλη βάπτιση που θα κάνουν.

Ευχαριστώ!

Τί προσφορά σου έδωσαν;

Link to comment
Share on other sites

Τα τραπέζια και οι καρέκλες είναι μέσα στην τιμή, γιατί έτσι όπως στο έγραψα ήταν σαν να μην συμπεριλαμβάνονται :D

το δοκίμασες είναι καλό;

Μπορείς να μου στείλεις το τηλεφωνο τους;

Link to comment
Share on other sites

Too good to be true, οπως το ειπες. πηρα κι εγω μαλλον την ιδια προσφορα, κ πηγα σε μια βαπτιση που εκαναν πριν 2 εβδομαδες περιπου να δω τι γινετα..

καλα που πηγα!! τα φαγητα , αν κ πολλα, γευστικα ηταν χαλια, τα κεφτεδακια μονο κεφτεδακια δεν ηταν, οι κροκετες κοτοτπουλο, πατατα, τυρι κλπ, ειχαν ολες την ιδια γευση, κ το χειροτερο ολων ηταν, οτι τα υφασματα ολα ηταν μεσ'την βρωμα!! οταν του το ειπα, μου ειπε " συγνωμη ο αποθηκαριος επιασε τα βρωμικα κ τα ειδαμε οταν ηρθαμε εδω." τον εμπιστευεσαι εσυ τωρα??

πηγαινε παντως σε βαπτιση που θα κανει να εχεις κ εσυ δικη σου αποψη.

εγω παντως ψαχνω ....

MD1op3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

eva03 αν βρεις κατι μας λες! Καλα ήταν όλα τοσο χάλια. Και τα μπιφτεκια, τα σουβλάκια, τα σνιτσελ κλπ? Μπορεις να μου πεις περισσοτερες λεπτομερειες? Αν ειναι πολυ χαλια να μην πηγαινω αδικα.

frobosal μπορεις να βρεις τα τηλεφωνα τους απο το internet. Εχουν δικο τους site.

Link to comment
Share on other sites

τι να σου πω βρε lia...

κι εγω νομιζα οτι βρηκα κατι καλο, και σε καλη τιμη αλλα απογοητευτηκα..

παρ'ολαυτα πηγαινε αν σου πει σε καποια βαπτιση, μπορει να ειμαι μυστηρια εγω, αλλα πηγα κ με τον αντρα μου οπου κ αυτος ειχε την ιδια γνωμη..

MD1op3.png
Link to comment
Share on other sites

τι να σου πω βρε lia...

κι εγω νομιζα οτι βρηκα κατι καλο, και σε καλη τιμη αλλα απογοητευτηκα..

παρ'ολαυτα πηγαινε αν σου πει σε καποια βαπτιση, μπορει να ειμαι μυστηρια εγω, αλλα πηγα κ με τον αντρα μου οπου κ αυτος ειχε την ιδια γνωμη..

Φαντάζομαι ότι θα έχεις απόλυτο δίκιο. Θα κάνει βάπτιση αυτός στον ίδιο χώρο με εμάς και θα πάω να δω αλλά δεν περιμένω και πολλά. Ψάχνω ακόμα. Εχω βρει κανα δυο και βλέπουμε...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα κορίτσια.Μου κίνησε το ενδιαφέρον το θέμα συζήτησης γιατί έτυχε να συνεργαστώ μαζί τους πριν από 1 εβδομάδα έξω από την Μεταμόρφωση Σωτήρος στην Αλσούπολη . ήθελα να σας πω ότι έμεινα όχι μόνο εγώ πολύ ευχαριστημένη αλλά και οι καλεσμένοι μου.Είχαν προσέξει πάρα πολύ το χώρο της εκκλησίας και έδωσαν μεγάλη βαρύτητα στη διακόσμηση του χώρου.μου προσέφεραν τέντες για το χώρο χωρίς καμία επιπλέον επιβάρυνση ενώ σε άλλα που είχα συζητήσει μου ζήταγαν έξτρα χρέωση για αυτές. Ο μπουφές ήταν πλούσιος από φαγητό και όλοι οι καλεσμένοι μου τα βρήκαν νόστιμα και καλομαγειρεμένα.Όσο για τα υφάσματα τους ήταν όλα καθαρά και προσεγμένα.Δεν θέλω να επηρεάσω με αυτά που γράφω αλλά ήθελα να πω και εγώ τη δικιά μου εμπειρία.:cool:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια.Μου κίνησε το ενδιαφέρον το θέμα συζήτησης γιατί έτυχε να συνεργαστώ μαζί τους πριν από 1 εβδομάδα έξω από την Μεταμόρφωση Σωτήρος στην Αλσούπολη . ήθελα να σας πω ότι έμεινα όχι μόνο εγώ πολύ ευχαριστημένη αλλά και οι καλεσμένοι μου.Είχαν προσέξει πάρα πολύ το χώρο της εκκλησίας και έδωσαν μεγάλη βαρύτητα στη διακόσμηση του χώρου.μου προσέφεραν τέντες για το χώρο χωρίς καμία επιπλέον επιβάρυνση ενώ σε άλλα που είχα συζητήσει μου ζήταγαν έξτρα χρέωση για αυτές. Ο μπουφές ήταν πλούσιος από φαγητό και όλοι οι καλεσμένοι μου τα βρήκαν νόστιμα και καλομαγειρεμένα.Όσο για τα υφάσματα τους ήταν όλα καθαρά και προσεγμένα.Δεν θέλω να επηρεάσω με αυτά που γράφω αλλά ήθελα να πω και εγώ τη δικιά μου εμπειρία.:cool:

 

 

το περιεργο ειναι οτι γραφτηκες σημερα για να απαντησεις μονο σ'αυτο???? λεω εγω τωρα Η περιεργη......:confused::confused:

MD1op3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια εγώ για αυτό το κέτερινγκ δεν έχω ιδέα.Εγώ έχω κλείσει ένα άλλο και ήταν πολύ καλά τα φαγητά αλλά είναι λίγο ακριβό . Όποια θέλει να μου στείλει π.μ να σας πω ποιο είναι;

XS sister :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια.Μου κίνησε το ενδιαφέρον το θέμα συζήτησης γιατί έτυχε να συνεργαστώ μαζί τους πριν από 1 εβδομάδα έξω από την Μεταμόρφωση Σωτήρος στην Αλσούπολη . ήθελα να σας πω ότι έμεινα όχι μόνο εγώ πολύ ευχαριστημένη αλλά και οι καλεσμένοι μου.Είχαν προσέξει πάρα πολύ το χώρο της εκκλησίας και έδωσαν μεγάλη βαρύτητα στη διακόσμηση του χώρου.μου προσέφεραν τέντες για το χώρο χωρίς καμία επιπλέον επιβάρυνση ενώ σε άλλα που είχα συζητήσει μου ζήταγαν έξτρα χρέωση για αυτές. Ο μπουφές ήταν πλούσιος από φαγητό και όλοι οι καλεσμένοι μου τα βρήκαν νόστιμα και καλομαγειρεμένα.Όσο για τα υφάσματα τους ήταν όλα καθαρά και προσεγμένα.Δεν θέλω να επηρεάσω με αυτά που γράφω αλλά ήθελα να πω και εγώ τη δικιά μου εμπειρία.:cool:

Περίεργο μου φαίνεται γιατί είχα επικοινωνήσει πριν 2 εβδομάδες μαζί τους και μου είπαν ότι δεν είχαν κάτι για τις επόμενες εβδομάδες να πάω να δω που ήθελα.

Μάλλον θα το ξέχασαν...

Link to comment
Share on other sites

seniora πες μας όταν θα κάνεις τη βάπτιση τιε εντυπώσεις σου. Έχω πάρει κι εγώ προσφορά από αυτούς στα 14? και ψάχνω ακόμη μερικά. Δεν θέλω να τρέχω να δοκιμάζω πολλά για αυτό καλό είναι να ξέρουμε ποια από αυτά αξιζουν τον κόπο.

Καλή εντύπωση μου έχει κάνει και ένα που το λένε πιεροτο. Το ξέρει κανείς?

Link to comment
Share on other sites

τελικα εκλεισα επιτελους, στο club service. Πηγα εχθες σε μια βαπτιση κ ηταν ολα πολυ ωραια. τα φαγητα νοστιμα, τα μπιφτεκια ηταν μπιφτεκια -επιτελους-. οι σερβιτοροι περιποιημενοι, ολα καθαρα, μου αρεσε. για να δουμε.. 19 ιουνιου ειναι η βαπτιση μας, θα σας ενημερωσω.:lol::lol:

MD1op3.png
Link to comment
Share on other sites

τελικα εκλεισα επιτελους, στο club service. Πηγα εχθες σε μια βαπτιση κ ηταν ολα πολυ ωραια. τα φαγητα νοστιμα, τα μπιφτεκια ηταν μπιφτεκια -επιτελους-. οι σερβιτοροι περιποιημενοι, ολα καθαρα, μου αρεσε. για να δουμε.. 19 ιουνιου ειναι η βαπτιση μας, θα σας ενημερωσω.:lol::lol:

Με το καλό!

Link to comment
Share on other sites

Eμείς κάναμε τη βάπτιση τελικά και πήραμε το αναϊς. Ήταν όλα τέλεια, πεντακάθαρα, γευστικά και τα γκαρσόνια πραγματικά σχίστηκαν.

Μπορείς να μου πεις λεπτομέρειες? Τιμές, φαγητα κλπ? Στείλε πμ αν μπορείς.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

απο το αναις εχω παρει και εγω προσφορα. Για 3 κρεατα (κοτοπουλο. μοσχαρι, χοιρινο) κρεπες, μακαρονια τεσσερα τυρια, μελιτζανες με τυρι, τουρτα, παγωτο , σαλατες κλπ 20 ευρω περιπου χωρις τραπεζοκαθισματα για 150 ατομα. και εγω ειχα παει περυσι σε αυτους και ηταν πολυ καλοι. παντως δεν εχω κλεισει ακομα...

WEW9p3.png

 

 

gZ5Xp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...