Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ανύπαντρες μητέρες ? Υπάρχουν εδώ ?


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πως πάει η μικρή???

Αχ, κι εγώ άυπνη σήμερα...

και θα πρέπει να κλείσω 12ωρο στη δουλειά...

Αλλά θα περάσει κι αυτη η μέρα...

Κι αύριο ξημερώνει μια καινούργια μέρα!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχως δεν εχει κανει πυρετο.Σταματησε η μυξα σημερα. Δεν τρεχει δηλαδη.Σταματησε και ο βηχας.Τωρα βεβαια εγω θα συνεχισω το σιροπι που μου εδωσε για τα φλεμματα και τις σταγονες για την μυτη.βαζω και ορο αλλα σταματησε να κανει σαν λιονταρακι στον υπνο της.Α,επισης δεν με αφηνει να της ρουφιξω τα ρουθουνια σημερα.Το πρωι η γυναικα που την προσεχει εβγαλε μυξουλες.Εγω τωρα τιποτα σπουδαιο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καταρχάς καλό μηνα

σημερα είχα λίγο τρέξιμο διαβασα στα πεταχτά αλλα δνε είχα να χρόνο να γράψω ....

κι εμας ο ΄Μίξας¨ φίλος απ τα παλία μας επισκευτικέ...

ακάλεστος ...!( ο γαίδούρος)

όλα βαίνουν καλός παρ όλα αυτα ...

Ευτυχισμένος ο καινούριος Πασχας για όλες....

με υγεία ... και στα λουλούδια μας.... ΔΥΝΑΜΗ ...μετά την υγεία βεβαίως βεβαίως ...!!!

Link to comment
Share on other sites

Mπου-μπούμ περαστικά στο μπουμπουκι σου αι καλη δυναμη σε σένα.

Σε όλες τις υπόλοιπες φιλιά κι ευχές να περάσετε το Πάσχα όσο καλύτερα γίνεται.:D

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

περαστικουλια σας μπουμ μπουμ!

κουραγιο και ευχομαι να ειναι η μονη αυπνια που θα εχεις....δυστυχως ή ευτυχως ακολουθουν πολλεςςςςςςςςςςςς!

 

ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ κοριτσια μου.Η μπου-μπουμ ειναι καλυτερα με το συναχι,αλλα απο την γκρινια και τις φωνες(βγαλαμε δοντακι)εκλεισε ο λαιμος.Βραχνιασε το παιδι μου.Η μαμα μπου-μπουμ κολλησε και αυτη και φταρνιζεται ολη μερα.Τρεχει και η μυτη της.Οποτε ουτε επιταφιο,ουτε Ανασταση,ουτε Πασχα.Στο σπιτι και οποιος θαρραλεος ας μας πλησιασει.

Ευχομαι σε ολες Καλη Ανασταση και Καλο Πασχα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τι νεα γατονι μου?τα παιδια καλα?απλα νομιζα οτι σε αυτο το θεμα υπηρχε ομονοια και συμπαρασταση..τελοσπαντων...ας γυρισει η σελιδα οτι και αν εγινε..εκανα αιτημα στο θεμα της αρια..τωρα πρεπει να περιμενω?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αγαπητά μέλη,

Η διευθέτηση προσωπικών διαφωνιών,

είτε η διευθέτηση διαφωνιών με την διαχείριση,

είναι απαραίτητο να γίνεται μεταξύ των εμπλεκόμενων.

Το δημόσιο φόρουμ δεν έχει δημιουργηθεί για ανάλογο σκοπό.(διευθέτηση προβλημάτων μεμονωμένων μελών μεταξύ τους)

 

Όποιος έχει πρόβλημα με κάποιο μέλος,μπορεί να του στείλει πμ αν επιθυμεί συζήτηση επι του θέματος.

 

Το θέμα κλειδώνεται προσωρινά.

Απαγορεύεται η χρήση προσβλητικών εκφράσεων, η παράθεση χυδαίου , άσεμνου ή προστατευόμενου απο νόμους πνευματικής ιδιοκτησίας υλικού και οι προσωπικές επιθέσεις.Ο σχολιασμός της συμπεριφοράς των μελών, είναι αποκλειστικά θέμα της διαχείρισης και των συντονιστών του forum της ΕΕΕΓ

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, είμαι έγκυος στον τρίτο μήνα κι ενώ όταν συνέβη η εγκυμοσύνη μου χαρήκαμε πολύ και ετοιμαζόμασταν να παντρευτούμε κ.λπ., συνέβη κάτι που με ανάγκασε να χωρίσω...

Τώρα είμαι μόνη μου, έγκυος, αφού αποφάσισα να κρατήσω το παιδί, προέρχομαι από συντηρητικό περιβάλλον, και προσπαθώ να ηρεμήσω για να μην κάνω κακό στο μωράκι μου λόγω μελαγχολίας και κακής ψυχολογικής κατάστασης.

Ώρες ώρες φρικάρω όταν σκέφτομαι τι έχω να αντιμετωπίσω πρακτικά, κοινωνικά και προσωπικά σαν γυναίκα από εδώ και πέρα και κυρίως όταν δεν έχω ευκατάστατο μπακγκράουντ και πρέπει να παλεύω μια ζωή.

Να προσθέσω εδώ ότι δεν πρόκειται να με βοηθήσει ο πρώην μου σύντροφος οικονομικά και ούτε να το αναγνωρίσει από ό,τι φαίνεται...

Σας παρακαλώ, πείτε μου, θα μπορέσω να επιβιώσω; τι με περιμένει; έχω απελπιστεί...

There is no way to be a perfect mother but a million ways to be a good one!

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητή Babycakes...

ο ερχομός του παιδιού σου θα σε γεμίσει με τόσο ευτυχία και

δύναμη που θα απορείς με τον εαυτό σου!

 

Σου εύχομαι ότι καλύτερο... και μη σκας, όλα θα έρθουν βολικά!

Θα με θυμηθείς!

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητή Babycakes...

ο ερχομός του παιδιού σου θα σε γεμίσει με τόσο ευτυχία και

δύναμη που θα απορείς με τον εαυτό σου!

 

Σου εύχομαι ότι καλύτερο... και μη σκας, όλα θα έρθουν βολικά!

Θα με θυμηθείς!

 

σου έχει συμβεί και σένα angelmama?

There is no way to be a perfect mother but a million ways to be a good one!

Link to comment
Share on other sites

Ναι!!!

Όλα καλά θα πάνε!

 

φοβάμαι γιατί δεν έχω κανέναν και τίποτα από πίσω μου και παρόλο που είναι τόσο νωρίς, σκέφτομαι αν θα μπορώ να προσφέρω στο παιδί μου ό,τι χρειάζεται...μόνη μου...

There is no way to be a perfect mother but a million ways to be a good one!

Link to comment
Share on other sites

Στο φόρουμ υπάρχουν και κοπέλες που έχουν για βοήθεια κάποιους

δικούς τους ανθρώπους και άλλες που είναι εντελώς μόνες.

Όλες μας τα καταφέρνουμε... άλλες πιο εύκολα, άλλες πιο δύσκολα, αλλά όλες τα καταφέρνουμε.

 

Είναι λογικό να φοβάσαι.

Υπάρχει κάποιος να σου κρατάει το παιδί όταν με το καλό γεννήσεις και χρειαστεί να πας στη δουλειά;

Link to comment
Share on other sites

Στο φόρουμ υπάρχουν και κοπέλες που έχουν βοήθεια για βοήθεια κάποιους

δικούς τους ανθρώπους και άλλες που είναι εντελώς μόνες.

Όλες μας τα καταφέρνουμε... άλλες πιο εύκολα, άλλες πιο δύσκολα, αλλά όλες τα καταφέρνουμε.

 

Είναι λογικό να φοβάσαι.

Υπάρχει κάποιος να σου κρατάει το παιδί όταν με το καλό γεννήσεις και χρειαστεί να πας στη δουλειά;

 

Ναι η μαμά μου, αλλά το οικονομικό με αγχώνει πάρα πολύ...είμαι εργαζόμενη παίρνω έναν κανονικό μισθό, αλλά ούτε σπίτι δικό μου έχω ούτε έσοδα από πουθενά αλλού...

There is no way to be a perfect mother but a million ways to be a good one!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...