Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ανύπαντρες μητέρες ? Υπάρχουν εδώ ?


Recommended Posts

Να γίνω Vice-president δε γίνεται;;Σαν τον Πάγκαλο ας πούμε;;;;;;

Μαντάμ για κάνε πιο κει....... αυτός είναι δικός μου τίτλος

(έγραψα στο group και μετά δεν το έβρισκα λέμε)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΑΤΗΟΑ για Πρόεδρος!!!

 

ΑΤΗΟΑ for President!!!

 

Και με το συνολάκι της Maraya ακόμα...

ΆΝτε ρουφήξου...

 

Το χιούμορ και το πνεύμα... όσο και να ρουφηχτείς δεν κρύβονται!!!

Και το μπαμπάκι- με το οποίο θα σφάζεις- πρώτης διαλογης!

Αλλά και το στιλέτο-με το οποίο θα καρφώνεις- ατσαλένιο!

 

ΆΝτε βρε...

και για το styling τον καλύτερο βρε θα σου φέρουμε...

ε, τι...

να λένε μερικές μερικές ότι...

αχχχχ πως το είχε πει η μπέμπα???

ότι είμαστε... τεσπα... χάλια???

ΠΟΤΕ!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρια στο εγραψα και χθες αλλα μαλλον δεν το διαβασες. Συγχαρητηρια για την ψυχη το σθενος και το χρονο που διαθετεις για να επαναδημιουργησεις το συλλογο.

Η προσπαθεια σου ειναι πολυ σημαντικη, για παρα πολλες μανουλες που εχουν αναγκη.

Αν στελεχωθει και με τα καταλληλα ατομα τοτε δεν το συζητω.

Εγω δεν θα ειμαι ενεργο μελος αυτης της προσπαθειας για καθαρα προσωπικους μου λογους - ισως ειμαι και απο τα ατομα που χρειαζομαι τη λιγοτερη βοηθεια -.

Σε οτιδηποτε ομως μπορω να βοηθησω σε προσωπικο επιπεδο θα το κανω οπως το κανω παντα.

Ο ΑΓΑΠΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ 3 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΩ

 

z0oo.jpgprYNp3.png[/url] .

Link to comment
Share on other sites

FRIDA ΜΟΥ ΚΑΚΌς ΒΑΖΟΥΜΕ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΆ ΜΑς ....

ολες χρειαζόμαστε καποιου τυπου βοηθεια....!!!!

όλες......

και δνε θελω προσωπικά συγαχητήρια.... φίλοι μου τρεχουν (με γνωσεις) για το θεμα...απλα τυνχανει το χω ξαναπει να με αγαπουν και να θελουν να προσφερουν τις γνωσεις τους.,...σε μενα για ενα greater good ....!!!

ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΝΩΜΕΣ...ολα τα κοριτσια ειστε σημαντικές....!ΟΛΕΣ

 

Η ΚΑΚΊΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΔΕΚΤΗ ...!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αρια οταν μιλαω για προσωπικους λογους δεν εννοω αυτο που φανταζεσαι. Εχω δυστυχως παρα παρα πολλα στο κεφαλι μου, γιατι αυτη τη στιγμη μεγαλωνω κυριολεκτικα μονη μου το παιδι μου, εχω αρρωστειες εχω οικονομικα να διευθετησω εχω παρα πολλα και κανω δυο δουλειες για να μπορεσω να ανταπεξελθω σε ολα αυτα και κυριως στις αναγκες του παιδιου μου. Οσον αφορα την κακια συμφωνω οτι δεν ειναι αποδεκτη αλλα καλο ειναι να μην ειναι αποδεκτη απο καμμια πλευρα.

Ο ΑΓΑΠΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ 3 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΩ

 

z0oo.jpgprYNp3.png[/url] .

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΛΕΥΡΕΣ στην κακία

η κακία ειναι ΜΙΑ και εγω σαν aria146. δνε την απποδέχομαι απο όπου κι αν έρχεται ...!

ελπίζω τα τρεξίματα σου να τελειώσουν ΣΥΝΤΟΜΑ...!

Link to comment
Share on other sites

Θερμά συγχαρητήρια!!!

 

Το κόμπλεξ και τα απωθημένα περισσεύουν εδώ μέσα!

 

Αλλά ο καθένας παίρνει αυτό που του αξίζει...

 

Η Μελισάνθη την εκδίκηση της και η Φρίντα την ικανοποίηση ότι διέλυσε και δεύτερο φορουμ!!!

 

Άντε βρε... κι ας ανώτερα!!!

 

 

 

Πάντως στο σύλλογο- που για πείσμα κάποιων θα ιδρυθεί- χέρι δεν θα μπορέσετε να βάλετε!

 

Γιατί απλά είστε πολύ μικρές για ένα όραμα που σας ξεπερνα!

 

 

Aria, πραγματικά δεν χρειάζεται να αποδείξεις τίποτα και σε καμία...

σίγουρα όχι σε κάποιες που έχουν τόσα άλυτα θέματα με τους εαυτόύς τους!!!

 

Δωρεάν συνεδρίες???

Ε, όχι!!!

Ο τζάμπας πέθανε κι ο βερεσες απεργει!!!

 

Aria κατι λεγαμε .......

Ο ΑΓΑΠΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ 3 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΩ

 

z0oo.jpgprYNp3.png[/url] .

Link to comment
Share on other sites

κοίτα Frida προφανώς παιζουνε θεματα που ΔΕΝ ΤΑ ΞΕΡΩ .... και αν τα ήξερα παλι πιστεύω οτι ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ χώρος να λυθούν τετοιου τυπου διαφωνίες....

(αυτό το λέω κια γαι αυτούς που μου επιτήθεντο ... εχω τηλεφωνο μπορείτε και με πμ να μου την πειτε οσο αγαπατε ΕΠΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΎ ....)

όπως κι εγω ζητώ συγνώμη που αν τα παρω δεν με μαζευει ο ίδιος ο θεος ...(αν υπαρχει)

ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΎΟ μπορούμε να παμε στο καφε ... στο social group και να λύσουμε εκει όποια διαφωνία....!!!

υπάρχει ανοιχτή προσκληση λοιπόν ...ας κρατήσουμε ενα δημόσιο επίπεδο ...δνε είναι κακό τουναντιον ...θα λεγα είνααι πολιτισμός ...!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΗΜΑΡΤΟΝ!!!

Και το θράσσος έχει όριαααααααα!!!

Και το γλύψιμο επίσης!!!

 

Και μόλις μπορέσω θα μπω στο καφέ (γιατί έχω θεματάκι με τους κωδικούς που τους έχω χάσει)!

 

Προς το παρόν απαξοιώ και το κλείνω εδώ!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν διαφωνω Αρια παρακαλω ομως θερμα τους ADM να αποσυρουν αυτο το συγκεκριμενο ποστ με αριθμο 538 που αποκαλει ουτε λιγο ουτε πολυ τρελλες δυο απο τα μελη αυτου του φορουμ, και επιπλεον μας αποκαλει πολυ μικρες για ενα οραμα που μας ξεπερνα ενω παρακατω εκτοξευει απειλες. Σας παρακαλω διαγραψτε αυτο το μηνυμα που νιωθω οτι με μειωνει με ολους τους τροπους και εξευτελιζει τη δημοσια εικονα μου και την προσωπικοτητα μου και εξηγηστε αν θελετε σε ολες μας ποια ειναι τα ορια μιας δημοσιας συζητησης. Σας ευχαριστω εκ των προτερων Φριντα.

Ο ΑΓΑΠΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ 3 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΩ

 

z0oo.jpgprYNp3.png[/url] .

Link to comment
Share on other sites

αν βαλεις λαθος κωδικό θα σου βγαλει ενα μυνημα που σε ρωατει αν τους εχετε ξεχασει

εσυ πατα ναι

θα σου σταλεί ενα μειλ σε αυτο που έχεις δηλκώσει κατα την εγκραφή σου στο καφε και θα σου δωσειι το συστημα νεους κωδικούς

πας τους βαζεις τους νεους ..,.και τσουπ μπηκες

με την πρωτη ευκαιρία τους ξανααλάζεις ... και βαζεις εσυ αυτούς που θες...!

(χροοοοοονια σε φόρουμ ...εχω ξεχασει εγω κωδικούς οοοοοοοου ουυυυυ)

Link to comment
Share on other sites

υπαρχουν πμ...τα στελνουμε κατευθειαν εκει αν θελουμε κατι

 

οι αντμιν δε καθονται απο πανω μας να παρακολουθουν τι γραφει η καθε μια εδω μεσα και αν θιγει την αλλη

 

αλλα καλυτερα αστο για το τελος της ημερας να μη τον βαζουμε να κανει υπερωριες!

 

πολλα φιλια!!!!!:D

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αν βαλεις λαθος κωδικό θα σου βγαλει ενα μυνημα που σε ρωατει αν τους εχετε ξεχασει

εσυ πατα ναι

θα σου σταλεί ενα μειλ σε αυτο που έχεις δηλκώσει κατα την εγκραφή σου στο καφε και θα σου δωσειι το συστημα νεους κωδικούς

πας τους βαζεις τους νεους ..,.και τσουπ μπηκες

με την πρωτη ευκαιρία τους ξανααλάζεις ... και βαζεις εσυ αυτούς που θες...!

(χροοοοοονια σε φόρουμ ...εχω ξεχασει εγω κωδικούς οοοοοοοου ουυυυυ)

 

Έλα μου που έχω ξεχάσει τους κωδικούς γιατο μαιλ που είχα δηλώσει κατά την εγγραφή μου - δεν το χρησιμοποιώ πια!!!

Απίτευτη είμαι, ε???

Θα την βρω την άκρη και θα έρθω να σας βρω!!!

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

Τέλος,δεν θέλω εφ'εξής να γίνει καμία αναφορά σε εμένα για το οποιδήποτε ζήτημα..δεν στο επιτρέπω και δεν θέλω να μπώ σε καμία περαιτέρω αντιπαράθεση μαζί σου πουθενά στο μέλλον...ήδη ασχολήθηκα αρκετά...και υπενθυμίζω οτι έχω ένα παιδί 22 μηνών να μεγαλώσω

 

Κριμα που εγω εχω να μεγαλωσω μονο τρια κουνελακια δυο γατουλες και ενα σκυλακι...

Ο ΑΓΑΠΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ 3 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΩ

 

z0oo.jpgprYNp3.png[/url] .

Link to comment
Share on other sites

Τι κανεις οταν το παιδι σου εχει γριπη?Συνεχη καταρροη,μπουκωμα,βηχει κ.τ.λ?Φωναζεις γιατρο.ΤΟΥ ΒΡΗΣΚΕΙ ΑΚΡΟΑΣΤΙΚΑ.σΟΥ ΔΙΝΕΙ ΟΔΗΓΙΕς ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΟΔΗΓΙΕς.Και ρωτας?Ποιον υπνο γιατρε?Απο χθες το βραδι,κοιμηθηκε δυο ωρες,και'γω μιση.ΕΛΕΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΚΑΤΑΡΕΩ.ΔΕΥΤΕΡΟ ΒΡΑΔΙ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Η ΚΑΗΜΕΝΗ ΚΑΙ'ΓΩ ΜΑΖΙ ΤΗΣ.κΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΙς ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΔΥΟ ΩΡΕΣ!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπουμπουμ

μαξιλαρακι να ειναι ανασηκωμενη οσο γινεται για να μπορει να κοιμηθει

απειρο ορο

αερολιν σιροπακι

και ντεπονακι για να τη βοηθησεις αν δε μπορει να κοιμηθει

που να αρχισεις και τα δοντακια ερμο μου

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

εγω θα συμπληρωσω ενα τελευταιο.....ελπιζω.....και θελω....

γιατι απλα βαριεμαι τα τι και πως....και οι υπολοιπες , φανταζομαι, ακομα περισσοτερο!

 

ΟΤΑΝ ΓΡΑΦΟΥΜΕ , ΟΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΜΕ, ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΤΟΠΙΚ, ΦΟΡΟΥΜ κλπ κλπ

ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΘΥΜΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΑΝΤΟΥ.....

ΕΙΔΙΚΑ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΙΔΙΑ ΩΡΑ!!!!

 

αυτα......

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...