Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΦΥΣΙΚΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΟΜΟΡΦΙΑΣ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΓΙΑΤΡΟΣΟΦΙΑ ΓΙΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ


mata

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 475
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Και πόσες αμπούλες έχει μεσα το κουτακι κορίτσια?? Ξερετε??
Το φαρμακείο είναι δίπλα! πετάγομαι να πάρω και σας λέω!!!

.....και που λες ο Πινόκιο... τάνει μαμάααααααααααααα!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ε....................αυτή είναι οργάνωση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ε...........είσαι άπαικτη βρε χρυσαλίδα μου...τί να πώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ευχαριστώ πολύυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D Μετά από πολύ καιρό χρήσης λές να γίνουμε πολύ όμορφες και να "την ψωνίσουμε";;;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Θα μου μιλάς βρε Χρυσαλίδα αν ομορφύνεις υπερβολικά;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol:

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites

πάντως το eviol, μονο καλο κανει τελικά. αν δείτε τις ενδείξεις που λέει μέσα... δεν κάνει κακό να πίνουμε 1-2 τη μέρα ε? :wink:

Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θα μου μιλάς βρε Χρυσαλίδα αν ομορφύνεις υπερβολικά;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol:
χμμμμμ, να σου πω! αν και τότε δε σε βλέπω και μόνο σε διαβάζω... μάλλον ΝΑΙ! :lol::lol::lol::lol:

(αφού ούτε τότε δε θα μπορώ να δω, πόσο ποιό όμορφη από μένα είσαι!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: )

 

πάντως το eviol, μονο καλο κανει τελικά. αν δείτε τις ενδείξεις που λέει μέσα... δεν κάνει κακό να πίνουμε 1-2 τη μέρα ε?
εγώ για όσο θηλάζω, απλά θα κάνω επάληψη στη μούρη... πόσο να περάσει από το μάγουλο ε; :?

.....και που λες ο Πινόκιο... τάνει μαμάααααααααααααα!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Θα πασαλειφτούμε Μαιρούλα μου. Στα μουτρα θα το βάλουμε. Δεν θα το πιούμε. Για δες παραπάνω τί έχει γραφτεί για το πώς θα το χρησιμοποιούμε!
Βρε mata... αυτές μπορείς και να τις πίνεις κιόλας!! τις άλλες τις καλλυντικές μόνο τις τρίβεις! :lol::lol::lol::lol:

 

ααααα... να σου πω... άντε, άντε να κλέισεις το ραντεβού στο κομμωτήριο για εκείνο το καστανό που λέγαμε :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

.....και που λες ο Πινόκιο... τάνει μαμάααααααααααααα!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

ε....ψιτ!Τί λέτε εσείς?κάτι κρυφάκουσα για ελιξήριο αιωνιότητας?

 

Αμπούλες?πράσινες?

ναι βρε, πέρα από την πλάκα νομίζω ξέρω σε ποιές αναφέρεστε.

Αυτές τις eviol τις έδινε από παλιά ο διατολόγος της αδερφής μου για την...(xrysalis μην φωνάξεις, δεν φέρνώ το άλλο θέμα εδώ, αλλά βαλτή ήσουνα) κυτταρίτιδα. Σπας μία αμπούλα μέσα σε ένα κουταλάκι ή κουτάλα(ανάλογα την επιφάνεια που θα πασπαλίσεις) και προσθέτεις την vaseline intensive care. Εγώ βαριόμουν να μπω σε αυτή την διαδικασία αλλά ο διαιτολόγος έλεγε ότι αυτές οι αμπούλες βοηθάνε και καταπολεμούν το πρόβλημα προς τα μέσα. Κατά τ'άλλα είναι καλές και πώσιμες για τον οργανισμό

5qfMp3.pngM5Bvp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια, ο φαρμακοποιος μου ειπε παντως (για τις αμπουλες eviol λεω) πως αν ειναι να τις πιεις δεν εχει νοημα να πιεις 1-2 αλλα 6 μαζεμενες!!!! Αυτος τις πινει το πρωι! Τωρα, τι να πω!!! Παντως, αν θυμαμαι που διαβασα τις οδηγιες (δεν τις εχω μπροστα μου τωρα) κατι τετοιο ελεγε. Για διαβαστε το πριν το πιειτε. Επισης, ειπε οτι εχει βγει μια κρεμα για το προσωπο που περιεχει αυτες τις αμπουλες (μαλλον θα ειναι οι eviol care με τα 26 ευρω) αλλα οτι αν περιμενουμε λιγο η εταιρια θα την κατεβαση την τιμη. Παντως, οι αμπουλες ειναι φανταστικες για χρηση στο προσωπο.

Link to comment
Share on other sites

καλα μιλαμε για πολυ ομορφια μαζεμενη!!!!!!!!!!

λοιπον σκεφτομαι να ριξω τις αμπουλες στην μπανιερα και να κανω απλωτες με τα τοσα καλα που ακουω......

αν δεν φυγει η κυταρριτιδα και δεν τσιτωσει η μουρη θα ριξω τα ασιδερωτα μπας και φυγουν οι ζαρες :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

λοιπον σκεφτομαι να ριξω τις αμπουλες στην μπανιερα και να κανω απλωτες με τα τοσα καλα που ακουω......

αν δεν φυγει η κυταρριτιδα και δεν τσιτωσει η μουρη θα ριξω τα ασιδερωτα μπας και φυγουν οι ζαρες :D:D:D

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

μας πήρανε χαμπάρι και οι άντρες...

507d6d1a5692.jpg

αυτός ξεκίνησε από τη μάπα!!!

αλλά.... τα ματάκια τα προστατεύει!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

.....και που λες ο Πινόκιο... τάνει μαμάααααααααααααα!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

καλα μιλαμε για πολυ ομορφια μαζεμενη!!!!!!!!!!

λοιπον σκεφτομαι να ριξω τις αμπουλες στην μπανιερα και να κανω απλωτες με τα τοσα καλα που ακουω......

αν δεν φυγει η κυταρριτιδα και δεν τσιτωσει η μουρη θα ριξω τα ασιδερωτα μπας και φυγουν οι ζαρες :D:D:D

 

:lol::lol::lol::lol::lol: kalo!!!!

5qfMp3.pngM5Bvp3.png
Link to comment
Share on other sites

πάντως το eviol, μονο καλο κανει τελικά. αν δείτε τις ενδείξεις που λέει μέσα... δεν κάνει κακό να πίνουμε 1-2 τη μέρα ε? :wink:

 

Βοηθάει και στην γονιμοτητα, για τις κοπελες που θελουν να κανουν μωρακι :D

Link to comment
Share on other sites

καλα μιλαμε για πολυ ομορφια μαζεμενη!!!!!!!!!!

λοιπον σκεφτομαι να ριξω τις αμπουλες στην μπανιερα και να κανω απλωτες με τα τοσα καλα που ακουω......

αν δεν φυγει η κυταρριτιδα και δεν τσιτωσει η μουρη θα ριξω τα ασιδερωτα μπας και φυγουν οι ζαρες :D:D:D

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

καλα μιλαμε για πολυ ομορφια μαζεμενη!!!!!!!!!!

λοιπον σκεφτομαι να ριξω τις αμπουλες στην μπανιερα και να κανω απλωτες με τα τοσα καλα που ακουω......

αν δεν φυγει η κυταρριτιδα και δεν τσιτωσει η μουρη θα ριξω τα ασιδερωτα μπας και φυγουν οι ζαρες :D:D:D

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...