Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts

Λοιπον κοριτσια για οσες θελετε να ψωνισετε για τα παιδακια σας η για δωρακια ακουστε: πηγα σαββατο στο piccolo mondo στο euro outlet της πετρουπολης και είχε πολλά μπουφαν με 19,90 πολλα σετ φορμας με 9,90 παντελόνια μαυρα κοριτσιστικα με 8,90 και μπλουζακια απο 5,90.πυζάμες αγορίστικες με 12?.ψώνισα για 2 βαφτιστήρια απο 2 μπουφαν και φορμα και πανελονι και μπλουζα για 2 παιδια φιλων 2 πυζαμες για 6 ανυψια φορμούλες ολα μόνο 140 ευρωπουλα!πηρα για λογαριασμο της μανας μου για ολα τα εγγονια(7) μπουφαν και ειδα ενα για την μικρη και το ηθελα αφου μου ειχε κοψει αποδειξη της λεω θελω και αυτο μου λεει εκοψα αποδειξη τωρα-εχουν ενα θεμα με καρτα δυσκολευονται-της λεω δεν εχω μετρητα μονο 5 ευρω ε παρτο και φυγε μου λεει με ζαλισες χαχαχαχαχαχα 3 ωρες ημουν εκει κ η μικρη τα ειχε κανει ολα μπαχαλο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

i prosfora sta libero itane sto site tus mexri tis 10.30 meta tin wgalane . elpizo na to idane kai ales kopeles . pira sta kentrika kai mu ipane oti i prosfora exi bei kata lathos kai akirotikie , parolo mu lei i kopela efoson tin idate kai exiete paei sto katastima na psonisete na enimerosume to katastima pu psonisete kai na sas kanune tin ekptosi kanonika . tora perimeno tilefono apo kapia kiria Psalida jia na me enimerosi pote boro na pao na psoniso me ekptosi. afta

Μια χαρα τα καταφερες κοριτσακι;)Μολις τηλεφωνησα κ εγω κ μιλησα με την ιδια κυρια κ μου ειπε να παω στο καταστημα κ απο εκει να της τηλεφωνησουν για να μου κανουν την εκπτωση!Ο αντρας μου ειναι ηδη καθ'οδον για το ΑΒ.

Θα σας ενημερωσω παλι οταν γυρισει:D

10Ddp3.png

OaR2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σε ποιο τηλέφωνο τους βρήκες στο ΑΒ για να πάρω και εγώ...

Ισχύει για όλες τις συσκευασίες ή ήταν μόνο για τις οικονομικές?

Το τηλ που εγω καλεσα ειναι το 210-6608000.

Δεν ξερω για ποιες συσκευασιες ισχυε η προσφορα γιατι μεχρι να την καλοδω στο ιντερνετ,την ειχαν αποσυρει...

10Ddp3.png

OaR2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια στο Μετρό Συντάγματος έχει Bazaar με πολλά επόνυμα παιχνιδια με πολύ καλές τιμές για τα χριστουγεννα χτες πήρα ένα τρενακι στον μικρο Fisher Price απο 30,00 - 10,00 ευρώ...

 

Και εγώ θέλω πάνες !!!

1gGKp3.png
Link to comment
Share on other sites

reytaki aide na dume ti na gini.....molis girisi o andras su apo to ab jia pes mu kai emena ti ekane . emena mu ipe i kiria sto tilefono oti na me parune tilefono pote na pao

Καθομαι στα καρβουνα κ περιμενω:Pπαντως του εδωσα κ κουπονια μαζι,για να δουμε θα του τα αφαιρεσουν?(ζηταω πολλα ε?)

10Ddp3.png

OaR2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια μολις γυρισε!Ισχυει για ολες τις συσκευασιες κ δεχτηκαν κ τα κουπονακια!!!Εμεις πηραμε μικρη(γιατι οι μεγαλες τελειωσαν)απο 10 ευρω-50%=5-2,5κουπονι=2,5!!!

Η προσφορα ειπαν οτι ηταν παλια κ ξεχαστηκε στο ιντερνετ...

10Ddp3.png

OaR2p3.png

Link to comment
Share on other sites

reythaki jia pes , ti ipe stin apodoxi ???? pirane kapu tilefono ???

 

 

πηγε στην υποδοχη και η υπευθυνη του καταστηματος πηρε τηλεφωνο την κ.Ψαλιδα .

 

το περασανε στο συστημα και πηγε μετα ταμειο

 

 

πριν υποχρεωθεις τσεκαρε πρωτα αν υπαρχει το νουμερο πανας που θες

και μετα πηγαινε υποδοχη

10Ddp3.png

OaR2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το τηλ που εγω καλεσα ειναι το .

Δεν ξερω για ποιες συσκευασιες ισχυε η προσφορα γιατι μεχρι να την καλοδω στο ιντερνετ,την ειχαν αποσυρει...

Επειδή τυχαίνει να έχω ακόμη ανοιχτή τη σελίδα του ΑΒ από το πρωί (πριν την απόσυρση της προσφοράς), δε διευκρίνιζε για ποιες συσκευασίες libero, οπότε φαντάζομαι θα ήταν για όλες.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλα να μου ειστε! 35 ευρουλακια κερδος!!!! συνωμωτικα πηρε και εγω 3 μεγαλες χιχιχιχιχιχιιχι

το καλο ειναι οτι γυρνωντας πισω διαπιστωσα οτι κατα λαθος στη φουρια της μου χτυπησε και αλλες εκπτωσεις!!!! το ρεζουμε 5,20 οι μεγαλες!!!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια στο Μετρό Συντάγματος έχει Bazaar με πολλά επόνυμα παιχνιδια με πολύ καλές τιμές για τα χριστουγεννα χτες πήρα ένα τρενακι στον μικρο Fisher Price απο 30,00 - 10,00 ευρώ...

 

Και εγώ θέλω πάνες !!!

για ποσες μερες θα ειναι?

και εκει που λεγαμε οτι χασαμε ηρθανε τα θαυματακια μας

η αννα μαρια μας γεννηθηκε στις 16/2/2009

και ο μπεμπης στις 17/7/2010

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα το πρωί με το ΑΒ για τις λίμπερο μου απάντησαν ότι έκαναν λάθος κλπ, είπαν πως ενημέρωσαν το συγκεκριμένο κατάστημα και να πάω (με ονοματεπώνυμο) να μου γίνει κανονικά η έκπτωση.

Έγινε που έγινε το λάθος τουλάχιστον το αναγνώρισαν. Κάτι είναι και αυτό!

Link to comment
Share on other sites

Πηγα σημερα ΑΒ που εχει τις πανες -40%.

Λοιπον Αρχικη τιμη 19 και κατι ψηλα -40 % (19-40%= 11.40)και μειον το στικερακι 4 Ευρω μας κανει 7.40 Ευρω περιπου.Σωστη????

 

Αμ δε...

Ο ταμειας ετσι πως περνουσε τις πανες απο τη ταμειακη,αυτη αφαιρουσε πρωτα τα 4 Ευρω απο τα 19 και μετα το 40% (19-4 ευρω-40%=9 Ευρω)....

 

Δηλαδη πληρωσα 9 Ευρω τις πανες....Τι και αν του εκανα παρατηρηση...Μου'πε ετσι ειναι ρυθμισμενες οι ταμειακες μηχανες....

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...