Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ανακοινωση χριστινα1


Recommended Posts

Επειδη βλεπω να γινεται απο τη Xristina παραθεση του εξης σχολιου μου

 

Εγω παρακολουθουσα με αγωνια το θεμα της με το παιδακι των γειτονων που το χτυπουσαν και οντως φαινοταν σοβαρη... Να σου πω την αληθεια χαρηκα οταν ειδα το ip conflict γιατι μεσα μου ελπιζω (θελω) η ιστορια για το παιδακι να ειναι κατασκευασμα της φαντασιας της...

 

Φυσικα και δεν μπορω να μην απαντησω και να πω τα εξης:

Το σχολιο αφορα την Elach κι οχι τη Xristina η οποια το παραθετει αλλα παρολα αυτα αισθανομαι την υποχρεωση να ρωτησω: Χριστινα, τι προσβλητικο βλεπεις σ' αυτο που εγραψα; Ειναι αληθεια πως παρακολουθω με αγωνια το ποστ της Ελενης και της εχω απαντησει πολλες φορες και δεν σου κρυβω οτι αυτο το μωρο το σκεφτομ αι ολη μερα. Μαλιστα επισημαινω την αμφιβολια μου για το ip conflict λεγοντας ¨φαινοταν σοβαρη". Οι admin μας πληροφορησαν για ip conflict αναμεσα σε εσενα και την Elach και αν και πεσαμε απο τα συνεεφα δεν θα ηταν η πρωτη φορα που βλεπουμε απισυτευτη ιστορια με ip conflict. Και επειδη ακριβως ειχα στενοχωρηθει για το κακοποιημενο παιδακι το σχολιο μου:χαρηκα οταν ειδα το ip conflict γιατι μεσα μου ελπιζω (θελω) η ιστορια για το παιδακι να ειναι κατασκευασμα της φαντασιας της... μεταφραζεται: Μακαρι να ειναι μουφα γιατι ετσι θα σημαινε οτι ειναι μουφα και η ιστορια με το μωρο!!!! Κι αν με ξαναρωτησεις τι προτιμω: Να ειναι αληθινη η Εlach και κατεπεκτασιν η ιστορια ή να ειναι μουφα κι αυτη και η ιστορια παλι θα σου απαντουσα το δευτερο!!! Δεν νομιζω να υπαρχει νοημων ανθρωπος που να μην αντιλαμβανεται το σκεπτικο αυτου που γραφω!! Μα για ονομα του Θεου δηλαδη!!!! :shock:

 

 

γλυκεια μου jean καλησπερα.δεν γινοταν να βαλω σε παραθεση ολα τα αρνητικα σχολια που εγιναν στο προσωπο μου ,ενα ενα,και προτιμησα ως πιο ευαναγνωστο,να κανω λινκ.

εννοειτε οτι ειναι σαφες τα αρνητικα σχολια που? εγιναν κ απο ποιον? εγιναν.

μην παρεξηγεισαι λοιπον ,παρα μονο καλωσορισε μας κι εσυ ξανα στην παρεα.

υπαρχουν νοημων ανθρωποι εδω που καταλαβαινουν.

συγχωρεσε με αν σε εθιξα αλλα με την εξηγηση μου πιστευω να καταλαβες.

μην π

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 71
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλώς ήρθες Χριστίνα.

Θέλω να σου ζητήσω συγνώμη που σε αμφισβήτισα και σε σχολίασα με άσχημο τρόπο. Σε έχω παρεξηγήσει.

Ελπίζω σιγά σιγά να επανακτήσουμε την εμπιστοσύνη μεταξύ μας.

Δεν έχω τίποτε προσωπικό μαζί σου, και ειλικρινά είχα πιστέψει πως εσύ έγραφες και σαν elaclh. Μεγάλο μου λάθος, με συγχωρείς. :)

Link to comment
Share on other sites

μην παρεξηγεισαι λοιπον ,παρα μονο καλωσορισε μας κι εσυ ξανα στην παρεα.

υπαρχουν νοημων ανθρωποι εδω που καταλαβαινουν.

συγχωρεσε με αν σε εθιξα αλλα με την εξηγηση μου πιστευω να καταλαβες.

μην π

 

Το οτι σας καλωσoριζω νομιζω εξυπακουεται!! Αλιμονο, δεν εχω διαφορες με κανεναν!!

Χαιρομαι που το ξεκαθαρισες γιατι μολις ανοιξα το λινκ και επεσα πανω στο δικο μου ποστ τρελαθηκα!!

Καλη συνεχεια λοιπον και καλη καρδια!! Νομιζω οτι τα κοριτσια που ειπαν και μια κουβεντα παραπανω ειχαν την εντιμοτητα να απολογηθουν οποτε let it go!! :D

Link to comment
Share on other sites

χριστινα ουτε καν επρεπε να το πεις δημοσια.εκανα αυτο που επρεπε.ηταν χρεος μου.αλιμονο!και σιγα το μεγαλο πραγμα.και γω σου ζηταω συγνωμη που δεν ειδα νωριτερα το μηνυμα σου για το παρτυ.ηθελα πολυ να ερθεις.ακομα νιωθω ενοχη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σου ελενη.μην στενοχωριεσαι.ολα καλα.

ελπιζω του χρονου να ειμαι στα γενεθλια της κορουλας σου(αν δεν εχω φυγει απο εδω)

αλλιως θα ερθετε εσεις στα δικα μας. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες Χριστίνα.

Θέλω να σου ζητήσω συγνώμη που σε αμφισβήτισα και σε σχολίασα με άσχημο τρόπο. Σε έχω παρεξηγήσει.

Ελπίζω σιγά σιγά να επανακτήσουμε την εμπιστοσύνη μεταξύ μας.

Δεν έχω τίποτε προσωπικό μαζί σου, και ειλικρινά είχα πιστέψει πως εσύ έγραφες και σαν elaclh. Μεγάλο μου λάθος, με συγχωρείς. :)

 

 

γεια σου μικνατ.

σε περιμενα να πω την αληθεια.με πληγωσες πολυ.αν κ ηξερα οτι μεσα σου δεν πιστευες αυτα για μενα απλα νομιζω οτι ηθελες να με εκδικηθεις.

ξερω οτι δεν με συμπαθουσες γιατι ειχαμε ερθει σε διαφωνια με το θεμα της ζαιρα ,αν κι εγω το ειχα ξεχασει.απο τοτε με σχολιασες αλλα δεν εδωσα σημασια.

το οτι διαφωνησαμε σε ενα συγκεκριμενο θεμα δεν σημαινει κατι?ετσι δεν ειναι?

 

μπηκα σε μεγαλη ταλαιπωρια αυτες τις μερες,αν κ θα μπορουσα να το αφησω να περασει ετσι.δεν με εχετε δει,δεν με ξερετε(ε και?)

δεν μπορουσα ομως.με ετρωγε το δικιο!σας διαβαζα κ τρελαινομουνα που δεν μπορουσα να με υπερασπιστω...

πρωτη φορα ενιωσα ετσι!

 

απο ολο αυτο ,πηρα κι εγω το μαθημα μου.

επισης ισως να βγηκε κ σε καλο γιατι τωρα τουλαχιστον δεν εχετε καμια αμφιβολια για το ποια ειμαι(σας το συνιστω) :lol:

 

δεκτη η συγνωμη σου κ ευχομαι απο δω κ περα να περναμε ευχαριστα σε αυτο το φορουμ.

(κ σε περιπτωση μουφοιστοριας θα σε φωναξω :wink: ) :lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ωραια, ολα αυτα.. τα παμε, τα συμφωνησαμε, μονιασαμε, φιληθηκαμε....

 

ενα γλυκακι δε θα φιλοτιμηθει κανεις να βγαλει??? :evil:

 

ετσι στεγνα θα τη βγαλουμε????

 

 

αθλιο, ποταπο φυστικι, που το πας που το φερνεις στα γλυκα καταληγεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δε μπορεις να φανταστεις.......... πεθαινω για γλυκο

 

αλλα μου ειπε η γιατρος, θα μου κοψει τα ποδια αμα παρω γραμμαριο πριν τον 5ο... δε προλαβα να χασω τα προηγουμενα τα ρημαδοκιλα!!!

 

(τες πα, φερ το κεηκ... δε θα το πουμε... :) )

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

 

αρε φυστικακι εισαι απαιχτη!τι ζωδιο εισαι?μμμμμ διδυμο σε κανω η καρκινο με τοσο χιουμορ.

 

εγω 20 κιλα ειχα παρει κ να φανταστεις κρατιομουνα.

Link to comment
Share on other sites

οχι και διδυμος!! :evil::evil: οχι και διδυμος κοπελια, θα φαμε τα μουστακια μας :evil::evil::evil:

 

σκορπιος...

 

 

ακου διδυμος...........................................

 

Λοιπον, ολες οι γυναικες σκορπινες που γνωρισα στη ζωή μου με μαχαιρωσαν πισωπλατα. Πανεξυπνες και δραστηριες γυναικες αλλα πονηρες και δολοπλοκες... Ελεγα Παναγια μου, φτου φτου μακρια!!

Το ξεκαρδιστικο της υποθεσης ειναι οτι το λουστηκα... Η κορη μου ειναι σκορπινα!! :lol::lol::shock:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χριστίνα και Ελένη,

παρόλο που δεν θυμάμαι ποτέ να έχουν διασταυρωθεί τα ποστ μας σε αυτό το φόρουμ

το έκανα και εγώ το σχολιάκι μου περί μούφας... :oops::oops:

Συγνώμη.

Προφανώς δεν πρέπει να βγάζουμε τόσ εύκολα συμπεράσματα, γιατί αδικούμε... :roll:

 

Φυστικάκι, πωπω πείνεςςς. Γιατί δεν αλλάζεις το νικ σου σε λιτλ πείνατ;;; :lol:

Το ΑΓΓΕΛΑΚΙ μας...

 

53d74c016a.png

 

Together we stand, divided we fall...

Link to comment
Share on other sites

Χριστίνα και Ελένη,

παρόλο που δεν θυμάμαι ποτέ να έχουν διασταυρωθεί τα ποστ μας σε αυτό το φόρουμ

το έκανα και εγώ το σχολιάκι μου περί μούφας... :oops::oops:

Συγνώμη.

Προφανώς δεν πρέπει να βγάζουμε τόσ εύκολα συμπεράσματα, γιατί αδικούμε... :roll:

 

Φυστικάκι, πωπω πείνεςςς. Γιατί δεν αλλάζεις το νικ σου σε λιτλ πείνατ;;; :lol:

 

γεια σου σουζυ.τελικα δεν ειμαι διχασμενη προσωπικοτητα. :lol::lol::lol:

 

δεν πειραζει κοριτσακι ,καλη καρδια.παντως πρεπει γενικως να ειμαστε πιο προσεκτικες γενικως κ στην καθημερινοτητα μας γιατι διαβασα κι αυτο

 

http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?t=4936

 

κ πραγματικα θα το εμπεδωσω κι εγω καλα.

πολλα φιλια.

 

φυστικακι με επιασε λυγουρα για γλυκο τωρα κι εμενα!

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα σε ολες!!!!!

 

Λοιπον,Χριστινακι,για αρχη να σου πω.....

Μην εχεις την αισθηση,κουκλα μου οτι επειδη διαφωνησες καπου με καποιο μελος,αυτοματως σημαινει οτι δεν σε συμπαθει.

Στο λεω εγω,που εχω διαφωνησει κατα καιρους με καποια μελη και στην συνεχεια ειτε καναμε πλακιτσα καπου αλλου,ειτε σε καποιο προβλημα μου/τους τρεξανε/με για συμπαρασταση...

Μην μπερδευεσαι....Μπορει σε ενα θεμα να διαφωνησουμε,αλλα δεν σημαινει πως δεν εχουμε και κοινα ενδιαφεροντα.

 

 

ΑΛΗΘΕΙΑ,ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΟΙ ΚΑΡΚΙΝΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΧΙΟΥΜΟΡ ΣΑΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΖΩΔΙΟΥ ΜΑΣ.ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΣ!!!

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites

καλημερα (χριστινακι κι εσυ?)

:wink:

 

στην προκειιμενη περιπτωση το παραδεχτηκε κ η ιδια οτι δεν με συμαπθουσε.ισως αν ηξερες το θεμα που ειχε συμβει θα καταλαβαινες.

κι εγω πιστευα το ιδιο με εσενα αλλα αλλιως αποδειχτηκε.

τεσπα εγω δεν κρατω κακιες.ειμαστε ολοι ενα εδω μεσα κ ανταλλασουμε αποψεις.αλλοι συμφωνουμε,αλλοι οχι.

Link to comment
Share on other sites

 

 

ΑΛΗΘΕΙΑ,ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΟΙ ΚΑΡΚΙΝΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΧΙΟΥΜΟΡ ΣΑΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΖΩΔΙΟΥ ΜΑΣ.ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΣ!!!

 

 

ναι το εχετε.το βιωνω απο πρωτο χερι.ο συζυγος καρκινος.(εχω ενα μικρο κολημα με τα ζωδια.τι να κανουμε?)

Link to comment
Share on other sites

Αν στο διευκρινησε,τοτε παω πασο,απλα στο λεω γιατι σε ενα δικο μου προβλημα,ειδα υποστηριξη απο ανθρωπους που και εχω διαφωνησει και πιστευα κι'εγω οτι δεν με συμπαθουν...

Παντως,μεινε εδω,θα δεις σε λιγο καιρο θα το θυμασαι και θα γελας,τα περισσοτερα κοριτσια ειναι πολυ καλα παιδια.

Ναι,Χριστιανουλα εγω και'γω Καρκινος και ο αντρας μου :D:D:D:D .

Εκεινος εχει χιουμορ,εγω τι να σου πω,δεν νομιζω (και εχω και αρκετους πλανητες στους Διδυμους).

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites

Χριστίνα καλώς ήρθες ξανά....

Εγραψα και στο ποστ της Ελένης την άποψη μου.

Toν τελευταίο καιρό έγιναν πολλά σε αυτο το φόρουμ και την πληρώσατε εσύ και η Χριστίνα.... όμως πιστεύω ότι η διαχείρηση έβαλε τα πράγματα στη θέση τους...

 

κοινώς.....μαζί με τα ξερά και καίγονται και τα χλωρά.....

Link to comment
Share on other sites

Ρε 'συ Χριστινάκι, εγώ επειδή δεν πρόλαβα να σχολιάσω αρνητικά το μπαν σου, θα μου επιτρέψεις να στάξω το φαρμάκι μου τώρα οκ; :)

 

Γεια σου Χριστίνα και Ελένη καλωσορίσατε και ελπίζω να μείνετε αρκετά μαζί μας μέχρι το επόμενο ban :twisted::twisted::twisted::twisted:

 

Φιλούμπες κούκλες και χαλαρώστε όπως όταν κάνουμε μπάνιο :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ρε 'συ Χριστινάκι, εγώ επειδή δεν πρόλαβα να σχολιάσω αρνητικά το μπαν σου, θα μου επιτρέψεις να στάξω το φαρμάκι μου τώρα οκ; :)

 

Γεια σου Χριστίνα και Ελένη καλωσορίσατε και ελπίζω να μείνετε αρκετά μαζί μας μέχρι το επόμενο ban :twisted::twisted::twisted::twisted:

 

Φιλούμπες κούκλες και χαλαρώστε όπως όταν κάνουμε μπάνιο :wink:

 

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

εισαι απαιχτος!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...