Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ανακοινωση χριστινα1


Recommended Posts

http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?t=17906&highlight=

 

Μετα απο αυτην την ανακοινωση του διαχειρηστη, θα ηθελα κι εγω με την σειρα μου να ευχαριστησω θερμα την Κα Μαρια Στυλιανακη κ την διαχειρηση του φορουμ Ελληνικης Εταιρειας Ενημερωσης Γονεων, για την αμεση δραστηριοποιηση τους κ για την επανεργοποιηση κ επανενταξη μου ως μελος.

Ευχαριστω πολυ για την αποκατασταση της αληθειας στο προσωπο μου.

 

Οπως διαβασατε στην πιο πανω ανακοινωση ,θα διαπιστωσατε οτι οι λογοι της απενεργοποιησης μου ως μελος ηταν οι εξης:

1)ελεγχος των ηλεκτρονικων μας ταυτοτητων(δικος μου κ της elechl)

2)ελεγχος για τυχον αναληθη καταγγελια της elechl στο χαμογελο του παιδιου.

http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?t=15994

 

 

 

Μετα την προσωρινη απενεργοποιηση ,μου ζητηθηκε απο την διαχειρηση να καταθεσω τα στοιχεια μου κ χωρις δισταγμο τα κατεθεσα.,οπου διαπιστωθηκε οτι δεν εχω καμια σχεση με το μελος elechl,παρα μονο ''φιλικες'',μιας κ ζουμε στο ιδιο νησι.γνωριστηκαμε μεσω παρεντς κ προσφερθηκα να την βοηθησω.

 

Με μεγαλη μου λυπη ανακαλυψα οτι καποια μελη του φορουμ, μας δικασαν με εικασιες,ειρωνιες,κακεντρεχη σχολια χωρις να γνωριζουν τους πραγματικους λογους που εγινε η απενεργοποιηση μας.τα βιαστικα συμπερασματα φερανε αναστατωση σε εμας, στο φορουμ αλλα κ στην διαχειρηση.

 

http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?t=16701&postdays=0&postorder=asc&start=4845

 

εως

 

http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?t=16701&postdays=0&postorder=asc&start=5325

 

Λυπαμαι πολυ για ολα αυτα τα σχολια που πραγματικα δεν με αντιπροσωπευουν.

Λυπαμαι για τα μελη που επηρεαστηκανε κ για τα μελη που ειχα επικοινωνια μαζι τους κ θα θεωρησαν οτι τους κοροιδευα.

 

 

 

 

 

με εκτιμηση ,

χριστινα1

 

 

 

Για τυχον αποριες επικοινωνηστε με την διαχειρηση.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 71
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χριστίνα εγω προσωπικά ειδικά για εσένα (& για την Ελένη) χαίρομαι που όλα είναι εντάξει και εσείς πάλι ενεργά μέλη!

 

(πάντως ένας ντουβρουτζας μου ήρθε οταν εμαθα για εσένα )

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

κοριτσια σας ευχαριστω πολυ ολες.

 

νιωθω λιγο περιεργα να σς πω την αληθεια...

 

ξερετε τι εμαθα απο αυτην την ιστορια?

οτι ολα γινονται για καλο...

γιατι μετα απο ολο αυτο ισως γινει κατι με το χαμογελο του παιδιου.

 

 

afroditid,fistikaki,fasolaki,jena,nea mamaka,σοφια τ.,vickypap και λινουλα σας ευχαριστω πολυ για το καλοσωρισμα.

 

λινουλα σε ευχαριστω :wink:

vickypap σας διαβαζα.ποσο μου λειψατε..σας ερχομαι !!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

εγώ ακόμα απορώ πως είδαν κάποια μέλη οτι εσύ και η ελένη έχετε ίδιο τρόπο γραφής!

:?

 

καλώς ήρθατε και εσύ και η Ελένη :D

if you want to make the world a better place, take a look at yourself and make that change!!!570057guwilak9ki.gif

Link to comment
Share on other sites

helen18

 

 

 

 

Ένταξη: 08 Μάϊ 2008

Δημοσιεύσεις: 3183

 

Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 09, 2009 2:07 am Θέμα δημοσίευσης:

 

Αν όντος έτσι είναι όπως τα λες,θα σου ζητήσω και συγνώμη.

Όμως εγώ δεν έχω να ντρέπομαι για τίποτα.

Αν όντος μας κορόιδευες τόσο καιρό,θα πρέπει εσύ να ντρέπεσαι.

Γιατί μ΄αυτά που μου είπες στα πμ,κόντεψα να σε πιστέψω.

Τελικά δεν πρέπει να εμπιστεύεσαι ούτε τον εαυτό σου.

Μακάρι να είναι παρεξήγηση και να λυθεί.

Ειλικρινά το εύχομαι!!

_________________

 

 

Όπως σου είχα πει πριν δυο μέρες,τελικά πρέπει να σου ζητήσω συγνώμη για όλη αυτή την αναστάτωση που έγινε!

Και ειλικρινά χάρηκα που είσαι όντος αυτή που λες,γιατί μου είχε κακοφανεί όλο αυτό.

Και πρέπει να ξέρεις οτι δεν είμουν εγώ και η Μικνατ η αιτία της απενεργοποίησής σας.Οι αντμίν το έψαχναν το θέμα λόγω της δημοσίευσης της Ελένης για το κακοποιημένο παιδάκι.

Το λάθος μας ήταν οτι βιαστήκαμε να μιλήσουμε,καθώς και οι ανμίν προχώρησαν πολύ γρήγορα σε απενεργοποίηση.

Δεν θέλω να σχολιάσω τίποτα άλλο,για μένα προσωπικά ήταν ένα μεγάλο μάθημα ότι έγινε.

 

Χαίρομαι που δικαιώθηκες και ελπίζω να τα ξεχάσεις όλα και να μην μας κρατάς κακία!

716217ybmeeuyfgz.gif

Μανόλης:9/9/95_Νίκος:8/12/06

Link to comment
Share on other sites

ΔEN ΞEPΩ TI ΠΑΊΧΤΗΚΕ Κ ΚΑΛΏΣΉΡΘΕΣ ΠIΣΩ.TA IΔIA EIXAN KANEI Κ Σ EMENA KAΠOY AΛΛOY Κ OTAN ΝΌΜΙΖΑΝ OTI HMOYN EΓΩ APXIΣAN NA BΓAZOYN TA ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ MOY ΣTΗ ΦOPA.MONO ΠOY TO ΣΑΙΤ ΔEN HTAN ΣOBAPO OΠΩΣ EΔΩ Κ ΔEN BPHKA ΠOTE TO ΔΊΚΙΟ MOY.OΠOTE TOYΣ ΣΙΧΑΘΗΚΑ Κ EΦYΓA.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Eγω εχασα επεισοδια μαλλον...

Παντως πιστευω οτι σε γενικες γραμμες (και αν εχω καταλαβει καλα τι εχει γινει) δεν πρεπει τοσο ευκολα να πυροβολουμε ατομα...με την υποψια οτι καποιος μπορει να λεει ψεματα (εχω την εντυπωση οτι αυτο ειναι δουλεια τον αντμιν και οχι δικη μας..)

Και κρατω μια φραση που ειπε μια κοπελα απ εδω μεσα σ ενα π.μ ...

''Καλυτερα να αθωωσω εναν ενοχο παρα να καταδικασω ενα αθωο''

Ας κρατησουμε αυτο..ας μην το παιζουμε δικαστες...και αν κατι μας ξενιζει θεωρω οτι 2 πραγματακια μπορουμε να κανουμε α) το λεμε στους διαχειριστες ή β) απλα αδιαφορουμε και δεν συμμετεχουμε σε θεματα 'μουφα'.

Link to comment
Share on other sites

helen18

 

 

 

 

Ένταξη: 08 Μάϊ 2008

Δημοσιεύσεις: 3183

 

Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 09, 2009 2:07 am Θέμα δημοσίευσης:

 

Αν όντος έτσι είναι όπως τα λες,θα σου ζητήσω και συγνώμη.

Όμως εγώ δεν έχω να ντρέπομαι για τίποτα.

Αν όντος μας κορόιδευες τόσο καιρό,θα πρέπει εσύ να ντρέπεσαι.

Γιατί μ΄αυτά που μου είπες στα πμ,κόντεψα να σε πιστέψω.

Τελικά δεν πρέπει να εμπιστεύεσαι ούτε τον εαυτό σου.

Μακάρι να είναι παρεξήγηση και να λυθεί.

Ειλικρινά το εύχομαι!!

_________________

 

 

Όπως σου είχα πει πριν δυο μέρες,τελικά πρέπει να σου ζητήσω συγνώμη για όλη αυτή την αναστάτωση που έγινε!

Και ειλικρινά χάρηκα που είσαι όντος αυτή που λες,γιατί μου είχε κακοφανεί όλο αυτό.

Και πρέπει να ξέρεις οτι δεν είμουν εγώ και η Μικνατ η αιτία της απενεργοποίησής σας.Οι αντμίν το έψαχναν το θέμα λόγω της δημοσίευσης της Ελένης για το κακοποιημένο παιδάκι.

Το λάθος μας ήταν οτι βιαστήκαμε να μιλήσουμε,καθώς και οι ανμίν προχώρησαν πολύ γρήγορα σε απενεργοποίηση.

Δεν θέλω να σχολιάσω τίποτα άλλο,για μένα προσωπικά ήταν ένα μεγάλο μάθημα ότι έγινε.

 

Χαίρομαι που δικαιώθηκες και ελπίζω να τα ξεχάσεις όλα και να μην μας κρατάς κακία!

 

 

γεια σου helen18.δεκτη η συγνωμη σου κ οχι δεν κρατω κακια.

πληγωθηκα πολυ κ αναστατωθηκα παρ ολο που δεν σας γνωριζω προσωπικα.

επρεπε να γινει ολο αυτο για να δεις οτι ειμαι αυτη που λεω?

οσο για το αν εσυ με την μικνατ εισαστε η αιτια της απενεργοποιησης μου ,

αυτο πιστευα.

λυπαμαι πολυ που δεν με πιστεψατε απο την αρχη της εγγραφης μου για τα λεγομενα μου εδω μεσα.

στενοχωρηθηκα πολυ αυτες τις μερες για την αδικη επιθεση στο προσωπο μου οσο κ στης ελενης.πρεπει να ειμαστε προσεχτικοι για τα λεγομενα μας κ προπαντων οταν δεν εχει ξεκαθαρισει το τοπιο.

 

παντως να σαι καλα.

Link to comment
Share on other sites

εγώ ακόμα απορώ πως είδαν κάποια μέλη οτι εσύ και η ελένη έχετε ίδιο τρόπο γραφής!

:?

 

καλώς ήρθατε και εσύ και η Ελένη :D

 

 

ευχαριστω πολυ snowhite.ιδιο τροπο γραφης εχω κ με εσενα.

να σαι καλα.

φιλια.

Link to comment
Share on other sites

καλωσηρθες ξανα χριστινα1

συγνωμη που αμφεβαλα και εγω,οχι τοσο ανοιχτα βεβαια,αλλα...

απλα,επεσαν πολλα κρουσματα μαζεμενα και σας πηρε η μπαλα...

φιλια!!! :)

ΕΙΣΑΙ ΟΛΗ ΜΟΥ Η ΖΩΗ...

 

line_flow_blue_beg_17_time_1185336000_text_f4ef20e1f3f4e5f1e1eae920ece1f220e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

εγώ ακόμα απορώ πως είδαν κάποια μέλη οτι εσύ και η ελένη έχετε ίδιο τρόπο γραφής!

:?

 

καλώς ήρθατε και εσύ και η Ελένη :D

 

 

ευχαριστω πολυ snowhite.ιδιο τροπο γραφης εχω κ με εσενα.

να σαι καλα.

φιλια.

 

τώρα που το λες :cool:

if you want to make the world a better place, take a look at yourself and make that change!!!570057guwilak9ki.gif

Link to comment
Share on other sites

Και ποιοι είμαστε εμείς που θα κρίνουμε αν κάποιος λέει ψέματα ή όχι!

Αυτη είναι δουλειά των αντμίν.

Αλίμονο αν κάθε φορά που υποψιαζόμαστε κάποιον του κάνουμε λαικό δικαστήριο! :roll::roll::roll::roll:

Τι να πω... :roll:

if you want to make the world a better place, take a look at yourself and make that change!!!570057guwilak9ki.gif

Link to comment
Share on other sites

Επειδη βλεπω να γινεται απο τη Xristina παραθεση του εξης σχολιου μου

 

Εγω παρακολουθουσα με αγωνια το θεμα της με το παιδακι των γειτονων που το χτυπουσαν και οντως φαινοταν σοβαρη... Να σου πω την αληθεια χαρηκα οταν ειδα το ip conflict γιατι μεσα μου ελπιζω (θελω) η ιστορια για το παιδακι να ειναι κατασκευασμα της φαντασιας της...

 

Φυσικα και δεν μπορω να μην απαντησω και να πω τα εξης:

Το σχολιο αφορα την Elach κι οχι τη Xristina η οποια το παραθετει αλλα παρολα αυτα αισθανομαι την υποχρεωση να ρωτησω: Χριστινα, τι προσβλητικο βλεπεις σ' αυτο που εγραψα; Ειναι αληθεια πως παρακολουθω με αγωνια το ποστ της Ελενης και της εχω απαντησει πολλες φορες και δεν σου κρυβω οτι αυτο το μωρο το σκεφτομ αι ολη μερα. Μαλιστα επισημαινω την αμφιβολια μου για το ip conflict λεγοντας ¨φαινοταν σοβαρη". Οι admin μας πληροφορησαν για ip conflict αναμεσα σε εσενα και την Elach και αν και πεσαμε απο τα συνεεφα δεν θα ηταν η πρωτη φορα που βλεπουμε απισυτευτη ιστορια με ip conflict. Και επειδη ακριβως ειχα στενοχωρηθει για το κακοποιημενο παιδακι το σχολιο μου:χαρηκα οταν ειδα το ip conflict γιατι μεσα μου ελπιζω (θελω) η ιστορια για το παιδακι να ειναι κατασκευασμα της φαντασιας της... μεταφραζεται: Μακαρι να ειναι μουφα γιατι ετσι θα σημαινε οτι ειναι μουφα και η ιστορια με το μωρο!!!! Κι αν με ξαναρωτησεις τι προτιμω: Να ειναι αληθινη η Εlach και κατεπεκτασιν η ιστορια ή να ειναι μουφα κι αυτη και η ιστορια παλι θα σου απαντουσα το δευτερο!!! Δεν νομιζω να υπαρχει νοημων ανθρωπος που να μην αντιλαμβανεται το σκεπτικο αυτου που γραφω!! Μα για ονομα του Θεου δηλαδη!!!! :shock:

Link to comment
Share on other sites

Αντε και το εψαχνα.......

Κοριτσακι μου,welcome back!!!!

Κι'εγω τρελαθηκα οταν ακουσα για σενα...

Ειδικα ε΄'οσον πιο παλια εγω σου ειχα υποδειξει ποια ποστ να διαβασεις στο αρχειο,για να προσεχεις....

 

Χαιρομαι που εισαι εδω,κουκλα μου!!!!!

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...