Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ρούχα για την μαμά από το Internet


Κάτια Ντ.

Recommended Posts

Λοιπόν αυτό ειναι το φόρεμα και τα παπούτσια που πήρα για την βαπτιση!Να ειστε ευγενικες, αν δεν σας αρεσει, το εχω ηδη αγορασει!!!

p1010076ip.jpg

Uploaded with ImageShack.us

 

p1010078zi.jpg

Uploaded with ImageShack.us

p1010079qn.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Πως σας φαίνονται;

 

Φιλεναδα στα ειπα και στο φεις.....

 

Υποκλίννομαι στο γουστο σου , ειλικρινα μου αρεσαν παααααααρα πολύ

 

Θα λάμπεις και θα εισαι ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ!!! :-D:grin:

 

σματσσσσσσσσ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Φιλεναδα στα ειπα και στο φεις.....

 

Υποκλίννομαι στο γουστο σου , ειλικρινα μου αρεσαν παααααααρα πολύ

 

Θα λάμπεις και θα εισαι ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ!!! :-D:grin:

 

σματσσσσσσσσ

 

 

Μωρό μου!!!Ευχαριστω!σμουτσ!!!!!

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χρυσα τέλειο το φουστανι!!!!Οτι πρέπει για νησι και το πέδιλο!!! Εγώ πάντως θα συμφωνήσω με τον άντρα σου για το κολιέ.Ειναι ΦΟΒΕΡΟ!!! Αν έχεις μακριά μαλλια θα μου άρεσε ένα πιασιμο στο πλάι χαμηλα. Αντε με το καλό!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χρύσα , με γειά φόρεμα και σανδάλια! Πολύ ωραία και τα δύο. Εγώ τρελαίνομαι για σανδάλια είτε για casual ντύσιμο είτε για αμπιγιέ. Να σου πω και κάτω ανέμελα να τα άφηνες τα μαλλιά σου, πολύ θα μου άρεσαν!

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012

Link to comment
Share on other sites

Χρύσα , με γειά φόρεμα και σανδάλια! Πολύ ωραία και τα δύο. Εγώ τρελαίνομαι για σανδάλια είτε για casual ντύσιμο είτε για αμπιγιέ. Να σου πω και κάτω ανέμελα να τα άφηνες τα μαλλιά σου, πολύ θα μου άρεσαν!

Me γεια κι απο μενα και καλοφόρετα να ναι!'

Κι εγω συμφωνω για τα μαλλιά είτε κάτω ειτε οπως ειπε και η Πένυ χαμηλά στο πλάι!Γενικα θες κατι ανέμελο και οχι στημένο!

Link to comment
Share on other sites

βρε κορίτσια πολύ χαιρομαι που σας αρεσει το φόρεμα!(βεβαια σας ειπα να ειστε και ευγενικες οπότε μπορει και να με δουλευετε!!)

Τον προηγουμενο μηνα που βαφτιζα το μπεμπη εκανα πλαινη πλεξουδα ψαροκόκκαλο και αρεσε σε όλους.Λετε να το επαναλάβω;

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Mama xrysa, το φόρεμα σου (και τα παπούτσια) και θα το φορέσεις πολύ! Το καλό με τα 430 ευρώ είναι ότι δύσκολα θα βρεις άλλη να φοράει το ίδιο. Πίστεψέ με είναι πολύ σημαντικό.

 

Εγώ αγόρασα φόρεμα από πολύ γνωστή εταιρία (που τη διαφημίζει γνωστή παρουσιάστρια) και κοστίζει γύρω στα 170 ευρώ.Το στένεψα κιόλας για να ταιριάζει στο σώμα μου. Η βάφτιση είναι σε 2 βδομάδες. Πήγα το περασμένο Σάββατο σε μια βάφτιση και είδα τη μαμά του μωρού να φοράει το ίδιο φόρεμα! Ξενέρωσα απίστευτα!!! Την έχω καλέσει κι εγώ αλλά ευτυχώς δεν είναι συγγενής και δεν ήταν κανείς απ'τους συγγενείς μας εκεί.

w94ip2.png
Link to comment
Share on other sites

Άστο Βάσω μη δίνεις σημασία....

Καλημέρα σε όλες!!!

Καλησπερα-πια-ARNIKOL μου αλλα ηταν και το ταγερακι πολυ σικατο :lol: και ημουν περιεργη, ποια θα το φορουσε:lol:

Κοριτσαααα...εσας που σας κοβει γιατι εγω μπλοκαρα. Με το μωβ το φορεμα, σκεφτομαι να τολμησω πρασινο παπουτσι. Συμφωνειτε ή θα γελασετε? Θελω να ξεφυγω απο το σιγουρο ασημι ή χρυσο..

4usdp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

για μενα ΘΕΪΚΟ, αλλα πες μας λιγο πιο πολλα για το μωβ και το πρασινο ....:-P δηλαδη μωβ εντονο, φωτεινο με πρασινο επισης φωτεινο? δεν εννοεις κανενα σκουρο? αν ειχες και καμια φωτο :wink:

Link to comment
Share on other sites

μμμ δεν εχουν γουστο να τους πεις!!!!εγω αυτα τα χρωματα τα λατρευω!!!και μια γοβα πρασινη peep toe την εχω βαλει εδω σε αγγ. γτ δυστυχως ειναι μικρη :(. να κοιταξεις σε tsakiri malla εαν θες κατι οικονομικο και με χρωμα ;)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, για να μην σας ζαλιζω (γιατι το εχω ξαναγραψει,μην με πουν κουραστικη), επειδη δε μπορουσα να αποφασισω παρηγγειλα 2 φορεματα, αυτα εδω

1. http://www.dhgate.com/new-arrivals-s...464d5227d.html

 

2. http://www.dhgate.com/2011-new-style...ea51917a5.html

 

Ειχα σκοπο να βαλω το μωβ, ο αντρας μου λεει να φορεσω το χρυσο και εχω μπερδευτει. Ειμαι ψηλη, με μελαμψο δερμα και τωρα το μαλλι καστανο με ηανθες ανταυγιες. Ο δευτερος προβληματισμος ηταν στο οτι επιεδη ο γαμος θα ειναι σε ξωκκλησι, να φορουσα υπερπαραγωγη σαγιοναρα-σανδαλι αλλα επειδη τα φορεματα σερνονται θα πρεπει να τα κοντυνω και μετα θα ειναι καταδικασμενα να φοριουνται μονο με χαμηλα παπουτσια.

Λοιπον, πειτε...ποιο να φορεσω τελικα? Με τι χρωμα παπουτσι για να ξεφυγω απο την ασφαλεια του χρυσου ή του ασημι?

4usdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, για να μην σας ζαλιζω (γιατι το εχω ξαναγραψει,μην με πουν κουραστικη), επειδη δε μπορουσα να αποφασισω παρηγγειλα 2 φορεματα, αυτα εδω

1. http://www.dhgate.com/new-arrivals-s...464d5227d.html

 

2. http://www.dhgate.com/2011-new-style...ea51917a5.html

 

Ειχα σκοπο να βαλω το μωβ, ο αντρας μου λεει να φορεσω το χρυσο και εχω μπερδευτει. Ειμαι ψηλη, με μελαμψο δερμα και τωρα το μαλλι καστανο με ηανθες ανταυγιες. Ο δευτερος προβληματισμος ηταν στο οτι επιεδη ο γαμος θα ειναι σε ξωκκλησι, να φορουσα υπερπαραγωγη σαγιοναρα-σανδαλι αλλα επειδη τα φορεματα σερνονται θα πρεπει να τα κοντυνω και μετα θα ειναι καταδικασμενα να φοριουνται μονο με χαμηλα παπουτσια.

Λοιπον, πειτε...ποιο να φορεσω τελικα? Με τι χρωμα παπουτσι για να ξεφυγω απο την ασφαλεια του χρυσου ή του ασημι?

 

το μωβ.........το χρυσο too much για μενα:-P

Link to comment
Share on other sites

το μωβ ειναι απιστευτο!!!εχω παρομοιο και ειναι τελειο αλλα το χρυσο θα σου πηγαινει πολυ περισσοτερο . ειναι πιο κοντα στα χρωματα σου και πιστευω θα σου ειναι καλυτερο!

:-P

Link to comment
Share on other sites

εμ βαλε και μια φωτο σου να σου δωσουμε σωστες συμβουλες!!αααχχαχαχαχα κοιτα τα δυο ειναι πολυ ωραια και σου ειπα το μωβ στο περιπου το εχω και εχω απλα το χρυσο ειναι πιο κοντα στα χρωματα σου. τωρα για παπουτσι για το μωβ μπορεις να παιξεις με κιτρινο οπως ειπαμε , με φουξια. τωρα για το χρυσο εμενα θα μου αρεσε πολυ κοραλι παπουτσι. εκτος και αν επειδη ηδη το χρυσο ειναι εντονο χρωμα θα ηθελα κατι πιο απαλο για παπουτσι.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...